cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010

  
clock-img

23.12.2009, 23:10

clock-img

mojcaz.

pencil-img

605



VELIK BOJ ZA USPEH BOMO ZAČEL 1.1.2010!!!!

Vsakega 10. v mescu bomo urejale seznamček, da bomo lahko vidle naše rezultate

user posted image



user posted image SEZNAM NAŠEGA USPEHA S KILOGRAMI user posted image




VZDEVEK    KG OB ZAČETKU   ŽELJENI TEŽA (KG)     VMESNI REZULTAT
mojcaz.       75 kg                       60 kg (-15)                10.12.2009 -> 0 kg
TT               73 kg                        60kg (-12)                 10.12.2009 -> 0kg
boob           85kg                         70kg (-15)                           /
cveka30      90kg                         65kg (-25)                10.12.2009->0kg
m.rudovic     95kg                        70 kg (10-15)                     /
aurora_5      62kg                        53kg (-9)                10.12.2009->0kg
usica            90kg                         70kg (-20)                        /
TRIŠ             83 kg                        65kg (-15)                       /
S*                84 kg                        70kg (-14)                       /
Muca Miša    100kg                       75kg (-25)                        /
mate0ja      106kg                       96 kg (-10)                      /
k.tja              73 kg                       63 kg (-10)                     /
indijancek    73kg                        62kg (-11)                       /
Zvezdica       73,5 kg                  60 kg (-13,5)                    /
brbončica     72 kg                       60kg (-12)                      /
viroza           76 kg                       66kg (-10)                      /
Dali*                ???                             ???                            /
nebo                ???                             ???                           /
_andreja_        ???                             ???                           /
julija30          77kg                       67kg (-10)                      /
ČE BOMO PRIDNE BODO TAKŠNI REZULTATI VIDNI user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image






_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

clock-img

23.12.2009, 23:13

clock-img

mojcaz.

pencil-img

605

ALI BI LAHKO PROSLA, DA VSE NAŠE NOVE SOBORKE PROTI KG NAPIŠEJO SVOJE PODATKE, V KAKŠNI DRUGI BARVI, DA BO BOLJ ČITLJIVO, DA BOM PREJ VIDLA DA SE KAJ DOGAJA.

TAKO BOMO TUDI VSAKEGA 10. V MESCU JAVLJALE SVOJE REZULTATE V NEKI DRUGI BARVI, DA BO PISANO, DA BOM JAZ TAKOJ VIDLA KIRA MA KAJ NOVEGA....



aja pa hvala že v naprej za razumevanje user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

clock-img

23.12.2009, 23:15

clock-img

nebo

pencil-img

1664

Javljam:

Nebo trenitno danes zjutraj 67,3, željena teža 58...

A bo to dovolj...user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil nebo -- 23.12.2009 23:16:17 >

clock-img

23.12.2009, 23:43

clock-img

Detece

pencil-img

1039

Tudi jaz bi se vam pridružila. To dieto sem enkrat že preštudirala in jo poskusila, a sem hitro obupala, saj ni bilo hitrih rezultatov. Upam, da bo tokrat boljše. Z novim letom grem s5 delat po porodniški in upam, da bo lažje se vzdržati. Trenutno imam 70 kg, rada bi pa prišla na svojo predporodno težo, 58 kg. Za jedilnike in ideje se pa tudi priporočam.

clock-img

24.12.2009, 06:41

clock-img

Anonimen

jutro punce

detece dobrodošlauser posted image user posted image user posted image user posted image


no smo spali do 6h tale moja pupa, noče spat dlje, pravi da je rana ura zlata urauser posted image jah se bom vsaj navadla ko bom mogla spet it v službo, in bom vstajala ob 6h mi ne bo težkouser posted image user posted image user posted image zdej se mi pa tako lepo igra da ni za verjetuser posted image user posted image user posted image

no jz sem se odločila kaj bom danes kuhala, neki iz piščanca ima kera kakšno idejouser posted image




< Sporočilo je popravil Cveka30 -- 24.12.2009 6:42:03 >

clock-img

24.12.2009, 07:02

clock-img

viroza

pencil-img

1104

Ojl dobro jutro!    Detece lepo da si se nam pridružla bo bolj pestro.      Najbolj preprosto bo da daš piščanca v posodo ful zelenjave MALO maščobe in v pečico. Čez en cajt pa še krompir.Zakon. Vsaj pri nas.

clock-img

24.12.2009, 07:20

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Ojl dobro jutro!    Detece lepo da si se nam pridružla bo bolj pestro.      Najbolj preprosto bo da daš piščanca v posodo ful zelenjave MALO maščobe in v pečico. Čez en cajt pa še krompir.Zakon. Vsaj pri nas.



a to bilokero zelenjavouser posted image k imam piščančja prsauser posted image

aja jutro tudi tebi

clock-img

24.12.2009, 07:33

clock-img

boob

pencil-img

1127

dobro jutro punce.

jst sm pa že od 4.30 pokonc user posted image . Naš mali vragec se je zbudu in ji je mož dal zajest pa pol je kakala in sm jo šla previt. . hjaa in ko se previje se ponavadi dobi flašo, a ne. . pa neglede na to da je prej jedla user posted image in pol ni hotela zaspat ker ona bi se pogovarjal. . .uglavnem user posted image . .no zaspala je ob 6.30
Zdej sm si pa kavico prvoščla. . sm pa jedla 3mandarine, pa ržene kosmiče (presenetljivo niso tok slabi user posted image )

Jst bom pa danes naredila svinjsko pečenko. . pa tud še nevem kako pa kaj zdravn

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

clock-img

24.12.2009, 07:38

clock-img

Anonimen

joj si imela pa dramouser posted image   ja nimaš kej so naši sončki in ful uživajo ko nagajajouser posted image user posted image

clock-img

24.12.2009, 08:13

clock-img

viroza

pencil-img

1104

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Ojl dobro jutro!    Detece lepo da si se nam pridružla bo bolj pestro.      Najbolj preprosto bo da daš piščanca v posodo ful zelenjave MALO maščobe in v pečico. Čez en cajt pa še krompir.Zakon. Vsaj pri nas.



a to bilokero zelenjavouser posted image k imam piščančja prsauser posted image

aja jutro tudi tebi

Jaz dam korenček papriko čebulo por malo pometam po hladilniku. Boob mi je kar hudo zate ker vem kako to zgleda.Mi smo imeli takšne veselice do 4 leta. Stem da se je še ponoči budil.user posted image zjutraj sem približno tako zgledala.Lušna ne?

clock-img

24.12.2009, 08:29

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Ojl dobro jutro!    Detece lepo da si se nam pridružla bo bolj pestro.      Najbolj preprosto bo da daš piščanca v posodo ful zelenjave MALO maščobe in v pečico. Čez en cajt pa še krompir.Zakon. Vsaj pri nas.



a to bilokero zelenjavouser posted image k imam piščančja prsauser posted image

aja jutro tudi tebi

Jaz dam korenček papriko čebulo por malo pometam po hladilniku. Boob mi je kar hudo zate ker vem kako to zgleda.Mi smo imeli takšne veselice do 4 leta. Stem da se je še ponoči budil.user posted image zjutraj sem približno tako zgledala.Lušna ne?



aja, to je k ene vrste podpeka v pečici, smo že meliuser posted image

mi smo imeli pri 4-letniku tud skojz burlezke ampak ne zarad tega k ne bi hotu spat ampak zato k je imel napade laringitičneuser posted image

tako da čist razumem kako je k pol zjutraj ne veš kje se te glava drži kaj šele kej druzgauser posted image

clock-img

24.12.2009, 08:45

clock-img

boob

pencil-img

1127

jst morem faj potrkat. . .mi smo mel sam nazačetku k sm dojila burke. . zdej že dober mesec se sam enkrat na noč zbudi, ampak danes sm jo morala previt ker se je pokakala in se ji je očitno zdel da smo ustal in ni treba več spat user posted image user posted image user posted image sm se pa tok nasmejala k ona se je kr pogovarjala in pogovarjala in midva sva jo poslušala po babyfonu user posted image

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

clock-img

24.12.2009, 08:47

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: boob

jst morem faj potrkat. . .mi smo mel sam nazačetku k sm dojila burke. . zdej že dober mesec se sam enkrat na noč zbudi, ampak danes sm jo morala previt ker se je pokakala in se ji je očitno zdel da smo ustal in ni treba več spat user posted image user posted image user posted image sm se pa tok nasmejala k ona se je kr pogovarjala in pogovarjala in midva sva jo poslušala po babyfonu user posted image



user posted image

ja jz moram tud potrkat k zdej naša tadruga spi cele noči že 3mesecauser posted image

clock-img

24.12.2009, 09:37

clock-img

Anonimen

tiste, ki boste praznovale - lepo praznujte!

user posted image  

(pa ne preveč jestuser posted image )

clock-img

24.12.2009, 10:09

clock-img

viroza

pencil-img

1104

Smo tudi mi imeli laringitise in to take da so ga z rešilcem v Lj. pol pa filat z medrolom.Totalna štala. Ko je ratalo prehudo in smo bli čist ob živce smo ga peljali v Prezid k eni ženski. Ne boš verjela tamali je bil poln glist-dokazano v laboratoriju.Hvala bogu da imamo tako pediatrinjo ki ni nč težila.

clock-img

24.12.2009, 15:05

clock-img

boob

pencil-img

1127

user posted image user posted image user posted image ni mi treba kuhat user posted image user posted image user posted image

tašča povabla na večerjo

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

clock-img

24.12.2009, 15:07

clock-img

boob

pencil-img

1127

TA SVET JE LEP, ČE NEKOMU NEKAJ DAŠ,

TA SVET JE LEP, ČE NEKOGA RAD IMAŠ,

ČE ROKO STISNEŠ KOMU, KI GA KAJ BOLI,

TA SVET JE LEP, ČE SI ČLOVEK DO LJUDI.


NAJ BO BOŽIČ PRIJETEN IN MIREN, NOVO LETO 2010 PA ZDRAVO IN SREČNO!


vam želi boob

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

clock-img

24.12.2009, 19:06

clock-img

_ella_

pencil-img

579

Zdravo punce,

bi se vam tudi jaz pridružila. Bom začela s montignacovo metodo s 1.1. Tko kot ve. Moje mere so tudi konkretne 79kg pri 171cm. V nosečnosti sem pridobila 20 kg in 9 jih imam še gor. trenutno še polno dojim, vendar se tudi to spremeni s začetkom januarja, ko bom začela uvajati gosto hrano. Upam da bo tudi na ta račun šla kaka kila dol.

Mojcaz vidim da si tudi ti tu aktivna. Dajm me prosim na seznam!!

clock-img

25.12.2009, 01:02

clock-img

mojcaz.

pencil-img

605


VELIK BOJ ZA USPEH BOMO ZAČEL 1.1.2010!!!!

Vsakega 10. v mescu bomo urejale seznamček, da bomo lahko vidle naše rezultate

user posted image



user posted image SEZNAM NAŠEGA USPEHA S KILOGRAMI user posted image




VZDEVEK    KG OB ZAČETKU   ŽELJENI TEŽA (KG)     VMESNI REZULTAT
mojcaz.       75 kg                       60 kg (-15)                10.12.2009 -> 0 kg
TT               73 kg                        60kg (-12)                 10.12.2009 -> 0kg
boob           85kg                         70kg (-15)                           /
cveka30      90kg                         65kg (-25)                10.12.2009->0kg
m.rudovic     95kg                        70 kg (10-15)                     /
aurora_5      62kg                        53kg (-9)                10.12.2009->0kg
usica            90kg                         70kg (-20)                        /
TRIŠ             83 kg                        65kg (-15)                       /
S*                84 kg                        70kg (-14)                       /
Muca Miša    100kg                       75kg (-25)                        /
mate0ja      106kg                       96 kg (-10)                      /
k.tja              73 kg                       63 kg (-10)                     /
indijancek    73kg                        62kg (-11)                       /
Zvezdica       73,5 kg                  60 kg (-13,5)                    /
brbončica     72 kg                       60kg (-12)                      /
viroza           76 kg                       66kg (-10)                      /
Dali*                ???                             ???                            /
nebo              67,3 kg                    58k (-9)                         /
_andreja_        ???                             ???                           /
julija30          77kg                       67kg (-10)                      /
Detece           70 kg                      58 kg (-12)                    /
_ella_             79 kg
                            ???                          /
ČE BOMO PRIDNE BODO TAKŠNI REZULTATI VIDNI user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image






_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

clock-img

25.12.2009, 07:41

clock-img

Zvezdica

pencil-img

6006

Jutro

sem vas hotla sam pozdravit in zaželet vesel božič. ž

Mi ga biksamo že od 5ih in sem user posted image . Shujšala nisem še nič, zredila sem se pa ziher, pa to zdaj itak ni važno. 1.1. je štart pol bomo pa videli.

Uglavnem, lepo se imejte in uživajte v teh prazničnih dneh.

_____________________________

i belive i can fly....

clock-img

25.12.2009, 09:15

clock-img

viroza

pencil-img

1104

VESEL BOŽIČ pa čeprav deževen.user posted image

clock-img

25.12.2009, 09:42

clock-img

brbončica

pencil-img

117



Tudi jaz želim vsem skupaj VESEL IN MIREN BOŽIČuser posted image

clock-img

25.12.2009, 10:49

clock-img

julija30

pencil-img

267

VESEL BOŽIČ

clock-img

25.12.2009, 15:45

clock-img

mojcaz.

pencil-img

605

LEPO PRAZNUJTE, PA UŽIVAJTE OB DOBROTAH user posted image user posted image

LEP BOŽIČ!!!!!

_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

clock-img

25.12.2009, 15:53

clock-img

Anonimen

evo punce

mi smo pa cel dan prov užival, zjutraj smo si k maši, potem smo skuhali kosilo, so prišli še moji starši in brat (12let) na kosilo, in smo se najedel in napiliuser posted image user posted image user posted image

zdej sem pa prišla pogledat kaj dogaja in da vam zaželim

VESELE BOŽIČNE PRAZNIKEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem