cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010

  
clock-img

22.12.2009, 10:18

clock-img

mate0ja

pencil-img

1606

a bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

IZVIRNO SPOROČILO: boob


IZVIRNO SPOROČILO: mate0ja

user posted image user posted image user posted image user posted image si že delam zapiske. V ta namen sm si prov beležko kupla. Samo za jedilnike, ker drugače lahko še naprej pozabljam, da je treba tud čez dan kej v želodček dat.

Škoda k smo se preselili v nove prostore in nimamo take čajne s štedilnikom. Bom pa mal direktorja vprašala če bi božičku mikrovalovko naročil user posted image



kje pa ti delaš??? user posted image da nismo sodelavke . . hahaha



To pa težko, ker imam same sodelavce. Nobene ženske.


_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

clock-img

22.12.2009, 10:43

clock-img

mojcaz.

pencil-img

605

Lepo pozdravljene!!

uh ste ble pridne včeraj zvečer in dans zjutraj.... sem mela kaj za prebirat user posted image user posted image user posted image

Tudi jaz praznim stare zaloge, saj je jih še kar nekaj takšnih ki s 1.1 ne bodo smele biti več v kuhinji user posted image user posted image
Jutri grem tudi po prvih nakupih, da bo nova zaloga že pred 1.1 na svojem mestu.


ekola pa še ena kavica za vse ki jo maste rade, zdaj še si lahko takšno privoščimo user posted image user posted image
user posted image


In kaj boste dans kuhale??? upam da nisem že kje spregledala, saj mi dans malo peša koncentracija user posted image user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

clock-img

22.12.2009, 11:05

clock-img

Anonimen

ja njami dobra kavicauser posted image user posted image user posted image user posted image

ja jz sem že napisala bom mela makarone in puranje zrezke v smetanovi omakiuser posted image user posted image user posted image
si bom zdej prvošla da pol ne bom tojk pogrešala user posted image user posted image

clock-img

22.12.2009, 11:37

clock-img

mojcaz.

pencil-img

605

ja tale kava je pa najtaboljša, že samo zarad tega kakšen ma okrasuser posted image user posted image user posted image user posted image

no jaz bom tudi makarone dans kuhala, vendar v bolonski omaki .... zdaj še lahko to jem brez premisleka user posted image user posted image user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

clock-img

22.12.2009, 14:31

clock-img

mojcaz.

pencil-img

605

uh danes ko pa mam malo več časa pa je tu čisto mrtvo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

clock-img

22.12.2009, 15:07

clock-img

viroza

pencil-img

1104

Sm čist aut danes.Nabavla plastično smrekco mulčku 2 majčke-sz 47eur znižana na 12 pa nekaj.Sem dobra iščem smrekco dobim majčke.user posted image Sem pa jedla sam solato s krompirjem.Spet mi je zablokiralo šeuser posted image . Je to hudič al ne?

clock-img

22.12.2009, 15:19

clock-img

Anonimen

Jest tud za tamalo jem



uf,.. potem pa nisem edina. in sem včasih kar jezna na svojega prvega mulčka, ker je tako neješč... na njegov račun se meni trebuh dela! sem mislila, da bo z drugim kaj bolje pa se mi je tudi nekaj začel puntati,...

danes imam oba doma,... in stalno nekaj delam... celo kosilo sem skuhala,... seveda bolj v stilu "otroške" kuhinje: juhico s koruznimi cmočki, palačinke, kompot (brez sladkorja, se-veuser posted image ...)

pa spet ugotavljam, da čas kar beži,... kar naenkrat bom sivauser posted image

clock-img

22.12.2009, 18:21

clock-img

viroza

pencil-img

1104

Da vam naredim malo skomin.Pečem potratno potico, pa biskvit za čokoladne kroglice. Ma ku sm jz pridna.

clock-img

22.12.2009, 18:23

clock-img

Anonimen

kdo bo pa to jedeluser posted image user posted image


clock-img

22.12.2009, 18:31

clock-img

viroza

pencil-img

1104

A te povabem? Jutri pade še atomski štrudel.Imam moža ki sploh ne je sladkega-če ga ni.Da te potolažem delam polovične porcije.

clock-img

22.12.2009, 19:12

clock-img

mojcaz.

pencil-img

605

no saj zdaj je treba malo spečt za med prazniki user posted image user posted image bo dosti obiskov, pa se bo vse hitro pojedlo user posted image
jaz pa bom v četrtek mogoče kaj spekla ko bo moj spal, ker bo prišo iz nočne pa bom mela mir za ustvarjanje user posted image user posted image user posted image




_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

clock-img

22.12.2009, 19:13

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Da vam naredim malo skomin.Pečem potratno potico, pa biskvit za čokoladne kroglice. Ma ku sm jz pridna.



jz je pa ne bom spekla ker mi jo bo mami spekla in prineslauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

tak da se mi ni treba nič matratuser posted image user posted image user posted image user posted image

ja jz sem po kosilu se mal ulegla k je tamala spalauser posted image

clock-img

22.12.2009, 19:15

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.

no saj zdaj je treba malo spečt za med prazniki user posted image user posted image bo dosti obiskov, pa se bo vse hitro pojedlo user posted image
jaz pa bom v četrtek mogoče kaj spekla ko bo moj spal, ker bo prišo iz nočne pa bom mela mir za ustvarjanje user posted image user posted image user posted image





jz takrat ne smem nič ropotatuser posted image
moj gre pa za letos zadnjič v službo, k ima tud nočno! tako da bom zadnjič letos ponoč sama z otrokiuser posted image

clock-img

22.12.2009, 19:28

clock-img

viroza

pencil-img

1104

Ma kam lepšga ku da sama pečem.Teh problemov nimam ker moj ne hodi delat ponoči sm pa jaz tista ki jih tolčem.Je kar malo zaj.....Se bom kej spomenla nate za novo letouser posted image

clock-img

22.12.2009, 19:49

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Ma kam lepšga ku da sama pečem.Teh problemov nimam ker moj ne hodi delat ponoči sm pa jaz tista ki jih tolčem.Je kar malo zaj.....Se bom kej spomenla nate za novo letouser posted image



kje pa delaš da imaš nočne, k jz vem da k moj dela nočne je doma zelo napeto in jaz vedno čakam kdaj bo pršu četrtek k gre zadnjič v službo in se pol v petek kr oddahnem k je bolj mirenuser posted image

clock-img

22.12.2009, 20:19

clock-img

viroza

pencil-img

1104

Lesna ind. me delamo nočne po potrebi to je najprej nardiš en šiht zjutri pol pa še ponoči.Ma se preživi.In lih tako je kosilo na mizi in vse pošlihtano res pa je dadelam konkurencouser posted image

clock-img

22.12.2009, 20:24

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: viroza
Imam moža ki sploh ne je sladkega-če ga ni.



user posted image

clock-img

22.12.2009, 20:53

clock-img

viroza

pencil-img

1104

No kaj je to smešnega? Meni so tako obrazložili ko sva se poročila.Pa sem jim dalauser posted image .In to pomeni da sem dobra kuharca.HAČe ni čez vikend nič sladkega s tamalim čivkata  kje je kaj sladkega.Pa su pomagaj.

clock-img

22.12.2009, 21:28

clock-img

TomTaylor

pencil-img

6915

Oprostite, ker prekinjam (user posted image user posted image ) zanima me samo katei del dneva se tehtate, ker jz sem zjutraj za 0,5 do 1 kg lažja od večera. No, pomojem pa tudi večerno tehtanje res ni realno, ker do večera se lahko v telesu nabere voda in smo dejansko lahko težje...No, torej, kdaj se bomo tehtale?

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

clock-img

22.12.2009, 22:46

clock-img

mojcaz.

pencil-img

605

ah se na vse navadiš, tudi na to da sem vsak 4 večer sama domauser posted image
ko pa bom jaz končala faks pa bo tak zmešnjava na kubik, če še bom jaz začela z nočnimi, pol pa se boma še samo na vratih srečalauser posted image

TT najboljše se je tehtat zjutraj ... vsaj jaz vedno tak delam user posted image in tako smo tudi na faksu dobli rečeno user posted image user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

clock-img

23.12.2009, 07:08

clock-img

viroza

pencil-img

1104

JUTRO!!Tehtam se ponavadi sam zjutrej ko imam pa kakšne fleše pa tudi po 5krat na dan. Ne hodt ve ker pada ko user posted image .

clock-img

23.12.2009, 07:22

clock-img

boob

pencil-img

1127

dobro jutro,

Punce a bomo tako čvekale tud po 1.1. . user posted image

Lepo vas prosim povejte mi kako naj si nrdim ržene polnozrnate kosmiče. . .A to se kej namoči, prekuha. . al se sam v jogurt da . . jst nimam pojma user posted image user posted image

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

clock-img

23.12.2009, 07:32

clock-img

nebo

pencil-img

1664


IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Da vam naredim malo skomin.Pečem potratno potico, pa biskvit za čokoladne kroglice. Ma ku sm jz pridna.



jz je pa ne bom spekla ker mi jo bo mami spekla in prineslauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Dobro jutro,

moram vprašat kako delaš čokoladne kroglice, ko praviš, da pečeš testo za čokoladne kroglice. Grem danes nekaj pečt pa mogoče bi te??? Prosim...


clock-img

23.12.2009, 07:33

clock-img

nebo

pencil-img

1664


IZVIRNO SPOROČILO: nebo


IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Da vam naredim malo skomin.Pečem potratno potico, pa biskvit za čokoladne kroglice. Ma ku sm jz pridna.


http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]user posted image user posted image user posted image

Dobro jutro,

moram vprašat kako delaš čokoladne kroglice, ko praviš, da pečeš testo za čokoladne kroglice. Grem danes nekaj pečt pa mogoče bi te??? Prosim...




clock-img

23.12.2009, 07:34

clock-img

nebo

pencil-img

1664



IZVIRNO SPOROČILO: nebo


IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Da vam naredim malo skomin.Pečem potratno potico, pa biskvit za čokoladne kroglice. Ma ku sm jz pridna.


http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]user posted image [image]

Dobro jutro,

moram vprašat kako delaš čokoladne kroglice, ko praviš, da pečeš testo za čokoladne kroglice. Grem danes nekaj pečt pa mogoče bi te??? Prosim...



DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem