cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010

  
clock-img

21.12.2009, 15:31

clock-img

viroza

pencil-img

1104

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

aja počaki do večera boš pol hladilnik napadlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

NE pe ne bom tako da veš.Ker po 18 uri ne jem večuser posted image HA

clock-img

21.12.2009, 16:21

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

aja počaki do večera boš pol hladilnik napadlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

NE pe ne bom tako da veš.Ker po 18 uri ne jem večuser posted image HA



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

21.12.2009, 16:29

clock-img

Anonimen

nč grem mal jest pol pa počivat, uživajteuser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

21.12.2009, 17:34

clock-img

boob

pencil-img

1127

dober tek. . jst pa purana pečem, pa mal zelenjavce bom zdravn(kar zmrznjene), našemu pa pomfri v pečici. . pa zelnata solat z fižolom.. . mmmmm

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

clock-img

21.12.2009, 19:07

clock-img

viroza

pencil-img

1104

Boob a mi delaš skomine? sm pojedla sam 2 koščka pice in to pred18. Pa mi je uspelo.user posted image  

clock-img

21.12.2009, 19:40

clock-img

mojcaz.

pencil-img

605

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Boob a mi delaš skomine? sm pojedla sam 2 koščka pice in to pred18. Pa mi je uspelo.user posted image  



ooo čestitam.. jaz sem tudi ob 17 nazadnje jedla... no bomo vidli če se je disciplina splačalauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

clock-img

21.12.2009, 19:46

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Boob a mi delaš skomine? sm pojedla sam 2 koščka pice in to pred18. Pa mi je uspelo.user posted image  



ooo čestitam.. jaz sem tudi ob 17 nazadnje jedla... no bomo vidli če se je disciplina splačalauser posted image user posted image user posted image user posted image



jz sem tud pred 18 jedla oz okol petihuser posted image user posted image user posted image zdej sem pa čajček spila, in nič večuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

21.12.2009, 20:02

clock-img

Anonimen

nočko

clock-img

21.12.2009, 20:30

clock-img

Dali*

pencil-img

3349

Ejla punce!

Z letom 2010 se vam tudi jaz pridružim...

clock-img

21.12.2009, 20:34

clock-img

Anonimen

Živjo!

No moji začetki Montija pao sledeči: zjutraj spijem lepo kavo z mlekom in se spomnim: ups BREZ cukra user posted image . Ampak sem jo vseeno dokrajčila user posted image

Naprej - za malico sem pojedla 2 banani - ups - sem se spomnila - NIČ banan!

In dalje - za kosilo sem pojedla makarone s paradižnikovo omako (brez moke user posted image ), ampak niso bili polnozrnati makaroni. Ampak to si ne ženem tako k srcu, ker jih je bilo treba porabit, drugič pa bom kupila polnozrnate.

In zadnjič - v Leklerku vidi moj user posted image  rogljičke in si seveda tudi jaz enega obilnega privoščim, poleg tega pa še 3 velike medenjake user posted image , kozarec mleka in 2 kosa kruha (polnozrnati - bravo jaz user posted image ) z Becel margarino (bravo jaz).

Pa kaj. Vsak dan bo bolje, od današnjega dne sem se naučila to, da veliko stvari in s tem napak počnemo podzavestno in da se je treba začet miselno ukvarjat s tem kaj jemo, kaj kupimo v trgovini itd...

clock-img

21.12.2009, 20:36

clock-img

aurora_5

pencil-img

30

Joj, punce, kako ste pridne s temi zgodnjimi večerjami .... mam kar slabo vest user posted image sm lihkar spila 0,5 l ego-jogurta (sadnega, da ne bo pomote user posted image ). Je pa res, da sem popoldne pojedla samo 4 mandarine, kosilo pa imela že ob 11 (v službi). Tako da bi bila kruta zdržat do jutri zjutraj ... slaba tolažba, vem. Zaenkrat sem skesnlala le sladkor v čaju (kafeta ne pijem, si lahko predstavljate user posted image ), krompir in kruh. No, začetek je user posted image

Kaj pa kaj jeste za zajtrk? Kaj se sme?


Pa hvala za vzpodbudne besede glede topljenja maščob in kilogramčkov - zlate ste user posted image

clock-img

21.12.2009, 22:13

clock-img

TomTaylor

pencil-img

6915

joj, čvekulje! Komaj mi je uspelo prebrati vse od včeraj (7.stran) dalje...user posted image user posted image user posted image
Upam da ostanemo še naprej tako zagnane...no, ekhm...jz si dajem duška te dni, jem vse po spisku in  še več - moram "uničit" (beri: pojesti) vse škodljive zaloge, da me januarja ne bodo dražile iz hladilnika oz. shrambe. In tako sta meddrugim šli dve nutoki v 2-eh dneh...user posted image

ene ste pa že tko pridne...user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

clock-img

22.12.2009, 08:14

clock-img

boob

pencil-img

1127

TT jst tud počasi zaloge praznim da nove nabavim :) ampak jih je kar precej, tako da bom mojmu kuhala jst si bom pa 'zdravo' nabavla user posted image

Aja pa dobro jutro

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

clock-img

22.12.2009, 08:48

clock-img

Anonimen

jutro

no jz sem bila pa že pri DR. zdele sm pojedla kos kruha z ribicami, za kosilo bo pa pašta z dijetnouser posted image user posted image user posted image user posted image smetanovo omako in puranji zrezkiuser posted image user posted image user posted image user posted image


zuni dež pada, cesta je pa tojk svinjska da se hodi k po jajcihuser posted image user posted image user posted image

clock-img

22.12.2009, 08:58

clock-img

boob

pencil-img

1127

ja to vreme je pa ubitačno. . .jst bi šla mal vn, na sprehod, že prejšni tedn nisva šle vn ker je blo -17, ta tedn pa spet nebo nič user posted image

jst sm mela pa sadni zajtrk: 2pomaranči + kava. . malca: kava user posted image .. kosilo:puran+zelnata solata. . večerja: hmmm nevem še
uuu to danes bo pa kar uredu user posted image če ne pride kej umes user posted image

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

clock-img

22.12.2009, 09:08

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: boob

ja to vreme je pa ubitačno. . .jst bi šla mal vn, na sprehod, že prejšni tedn nisva šle vn ker je blo -17, ta tedn pa spet nebo nič user posted image

jst sm mela pa sadni zajtrk: 2pomaranči + kava. . malca: kava user posted image .. kosilo:puran+zelnata solata. . večerja: hmmm nevem še
uuu to danes bo pa kar uredu user posted image če ne pride kej umes user posted image



no lepo, je laži kuhat sam zase kot pa za celo familijouser posted image

clock-img

22.12.2009, 09:22

clock-img

boob

pencil-img

1127

hja problem je ker bom najprej zase, pol pa še za mojga. . . še dobro da je tamala na mleku user posted image , ker drgač bi mogla še za njo

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

clock-img

22.12.2009, 09:35

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: boob

hja problem je ker bom najprej zase, pol pa še za mojga. . . še dobro da je tamala na mleku user posted image , ker drgač bi mogla še za njo



ja za enkrat, jz sem tako delala pr taprvemu, sm pojedla vse za n jim pol sem pa jedla še zase, zdej sm se pa zaklela da ne bom za tadrugo jedla, k nisem kanta za smetiuser posted image

clock-img

22.12.2009, 09:39

clock-img

boob

pencil-img

1127

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

clock-img

22.12.2009, 09:45

clock-img

mate0ja

pencil-img

1606

Ojla. Jest sm očitno že začela. Neko svojo dojeto. V začetku prejšnjega tedna sva imela oba z mojim neke prebavna motnje katerih vzrok je bila pizza. user posted image In od takrat naprej mi je vsa hrana sumljiva. Tko da sm bl na sadju in zelenjavi pa kaki sosedovi štručki in posledica po desetih dneh je -2,5 kg. user posted image user posted image Pa val da na user posted image . Ta mi nikoli ne more tok škodit kot mi lahko koristi user posted image user posted image .

Jest tud za tamalo jem user posted image . Mi je tok škoda preč metat. Sebi sicer vedno malo manj pripravim, ampak ko spraznim oba krožnika iz tega rata ena ornk porcija. Ampak očitno sm moj dragi želodec prepričala, da mal skupej skoči, ker včeraj že nisem mogla od tamale obroka vase spravit.

Nimam pa volje do konca preštudirat knjige, tko da vsaj za prve dni po praznikih računam, da me boste zalagale z jedilniki, da ne bom slučajno preveč grešila.

Pa še en namig. Jest v službi nimam možnosti toplega obroka. Prosim za ideje, kaj se da pripravit in s sabo prnest in seveda čim več jedilnikov za hitro pripravo, da lahko zrealiziram toplo večerjo za celo družino.


_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

clock-img

22.12.2009, 09:46

clock-img

Anonimen

nč grem dat juho kuhat, pa mal pospravt, pa zrezke vn vzet, pa še ne vemuser posted image

clock-img

22.12.2009, 09:49

clock-img

Anonimen

če imaš možnost si doma zavri juho, in daj v termovko, je fajn za želodec pa še dobro ti bo dalo ko boš imela topel obrok, solato si tud lahko narediš, in si sabo vzameš začimbe, zrezek si pa popečeš in si ga tud spakeraš za sabo, ampak to pride v poštev če imaš sploh možnost to narestuser posted image

clock-img

22.12.2009, 09:59

clock-img

boob

pencil-img

1127

jst sm si ponavadi nosila sabo različne solate, pa piščančka oz purana sm si popekla. . al repo oz zelje. . lahko si popečeš malencane, bučke, papriko, paradajz. . to je tudi mrzlo dobro. . juhca vtermovki je tudi dobra ideja. . solata iz testenin (PZ) ali z rižem (basmati), pa tuna. .

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

clock-img

22.12.2009, 10:09

clock-img

mate0ja

pencil-img

1606

user posted image user posted image user posted image user posted image si že delam zapiske. V ta namen sm si prov beležko kupla. Samo za jedilnike, ker drugače lahko še naprej pozabljam, da je treba tud čez dan kej v želodček dat.

Škoda k smo se preselili v nove prostore in nimamo take čajne s štedilnikom. Bom pa mal direktorja vprašala če bi božičku mikrovalovko naročil user posted image


_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

clock-img

22.12.2009, 10:15

clock-img

boob

pencil-img

1127


IZVIRNO SPOROČILO: mate0ja

user posted image user posted image user posted image user posted image si že delam zapiske. V ta namen sm si prov beležko kupla. Samo za jedilnike, ker drugače lahko še naprej pozabljam, da je treba tud čez dan kej v želodček dat.

Škoda k smo se preselili v nove prostore in nimamo take čajne s štedilnikom. Bom pa mal direktorja vprašala če bi božičku mikrovalovko naročil user posted image



kje pa ti delaš??? user posted image da nismo sodelavke . . hahaha

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem