cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010

  
clock-img

21.12.2009, 12:32

clock-img

mojcaz.

pencil-img

605

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Sem 1000000 % kofetarca in sem doma na račun tete recesije.J.... ga.Ma mal pa že paše pa ti?



uh to pa res da paše, vendar sem se jaz naveličala user posted image   rabim v živlejnju da se mi full dogaja, zdaj ko pa sem doma pa pač kafetkam s kolegico user posted image user posted image user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

clock-img

21.12.2009, 12:32

clock-img

boob

pencil-img

1127

jst sm tud na porodniški. . . ravno dobro začela. user posted image . . jutri imamo 2meseca user posted image user posted image user posted image

clock-img

21.12.2009, 12:33

clock-img

mojcaz.

pencil-img

605

boob user posted image user posted image user posted image user posted image no ti še boš pa lep čas doma user posted image

_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

clock-img

21.12.2009, 12:37

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

midve s Cveko sva na porodniški, a ne Cveka?user posted image



ja ampak bo kmalu konecuser posted image



ravno toliko, da bova šli vitki v službouser posted image



ja upam user posted image




jst sm tud na porodniški. . . ravno dobro začela. . . jutri imamo 2meseca



uuuu bravouser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

21.12.2009, 12:40

clock-img

viroza

pencil-img

1104

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Sem 1000000 % kofetarca in sem doma na račun tete recesije.J.... ga.Ma mal pa že paše pa ti?



uh to pa res da paše, vendar sem se jaz naveličala user posted image   rabim v živlejnju da se mi full dogaja, zdaj ko pa sem doma pa pač kafetkam s kolegico user posted image user posted image user posted image

Upam da ni kej hudga in da si se pozdravlauser posted image

clock-img

21.12.2009, 12:49

clock-img

mojcaz.

pencil-img

605

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Sem 1000000 % kofetarca in sem doma na račun tete recesije.J.... ga.Ma mal pa že paše pa ti?



uh to pa res da paše, vendar sem se jaz naveličala user posted image   rabim v živlejnju da se mi full dogaja, zdaj ko pa sem doma pa pač kafetkam s kolegico user posted image user posted image user posted image

Upam da ni kej hudga in da si se pozdravlauser posted image



ma sem mela full probleme z ledvicami, so me dohtarji skoro ubiloi  user posted image user posted image   ma zaj sem že vredu, samo sem kar nekaj zamudla v tem času ko sem bla v bolnici,  ko pa sem prišla iz bolnica sem pa dosti kg gor nabila user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil mojcaz. -- 21.12.2009 12:53:44 >


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

clock-img

21.12.2009, 12:52

clock-img

Anonimen

boob čestitke tvoji malčici! sem že pozabila, kakšni so pri dveh mesecih,...user posted image  majčkeni, ne? pa bolj spijo,... pa glasneje se jokajo, ne?

tiste, ki ste "recesijsko" doma: uživajte, saj bo tudi to minilo (hočem reči, da boste prej kot slej spet na delovnem mestuuser posted image )

clock-img

21.12.2009, 12:53

clock-img

Anonimen

mojcaz. pa je dobro kofe pit,... zaradi ledvic?
user posted image ... za tvoje zdravje!

clock-img

21.12.2009, 12:55

clock-img

mojcaz.

pencil-img

605

ja ni glih najboljše to ga spet zdaj pijem ko sem že ok... sem pa tudi drgač v bolnici dobila kavo pa ni nihče nič rekel..... hb niso ble krive moje ledvice zaradi katerih sem zbolela, vendar zdavniki ki niso dovolj hitro ukrepali, polo pa mi je na ledvice vdarlo user posted image user posted image

res žalostno ko vidiš kaj si dovolijo dohtarji user posted image pa še sama sem v tej stroki pa te grejo tak zafušatuser posted image user posted image


< Sporočilo je popravil mojcaz. -- 21.12.2009 12:56:16 >


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

clock-img

21.12.2009, 12:56

clock-img

boob

pencil-img

1127

k.tja, no ja, nevem če je to res da bol spijo. . naša čez dan skor nič. . .ponoči je pa pridna (že trkam :) )

clock-img

21.12.2009, 13:08

clock-img

viroza

pencil-img

1104

IZVIRNO SPOROČILO: boob

k.tja, no ja, nevem če je to res da bol spijo. . naša čez dan skor nič. . .ponoči je pa pridna (že trkam :) )

Kar fanj trkaj da ne boš kot jaz.Do 4 leta min. 5 na noč pokonci.Sem preživelauser posted image .Če ti čez dan ne spi ni nič hudga kar uživajta kolkor morta skupajuser posted image

clock-img

21.12.2009, 13:10

clock-img

Anonimen

mojcaz. user posted image  glavno, da gre zdaj na bolje!
so tudi zdravniki ljudje, ja,... z vsemi človeškimi napakami,...

boob, ti kar trkajuser posted image ,...
prve tri mesece po porodu sem shujšala en dva tri za 12 kg, se mi zdi,... potem pa, ko se je moje telo opomoglo od šoka, sem začela nazaj pridobivati,... pa tako sem bila že vesela! pa tole izgubljanje teže z dojenjem je tudi en larifari,...

bi se rada za kakšen dan ali dva S P O Č I L A... če kakšno uro čez dan zaležim, se mi samo skomine naredijo,... tako da: AKCIJA!user posted image

clock-img

21.12.2009, 13:11

clock-img

viroza

pencil-img

1104

IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

boob čestitke tvoji malčici! sem že pozabila, kakšni so pri dveh mesecih,...user posted image  majčkeni, ne? pa bolj spijo,... pa glasneje se jokajo, ne?

tiste, ki ste "recesijsko" doma: uživajte, saj bo tudi to minilo (hočem reči, da boste prej kot slej spet na delovnem mestuuser posted image )

Ja 4 januarja začnem spet delat.Sej paše bit mal doma po drugi strani je pa hudič.                                        Mojca ti pa pazi nase in ne ga svirat  s kavo.

clock-img

21.12.2009, 13:14

clock-img

boob

pencil-img

1127

zdej pa res trkam user posted image

no sej zdejmi pa že več kot uro spi user posted image

_____________________________

"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." Nejc Zaplotnik

clock-img

21.12.2009, 13:16

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: boob

k.tja, no ja, nevem če je to res da bol spijo. . naša čez dan skor nič. . .ponoči je pa pridna (že trkam :) )



ja ti kr trkajuser posted image   jz tud trkam k naša tud že od treh mesecev po celo noč spiuser posted image

clock-img

21.12.2009, 13:27

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.

ja ni glih najboljše to ga spet zdaj pijem ko sem že ok... sem pa tudi drgač v bolnici dobila kavo pa ni nihče nič rekel..... hb niso ble krive moje ledvice zaradi katerih sem zbolela, vendar zdavniki ki niso dovolj hitro ukrepali, polo pa mi je na ledvice vdarlo user posted image user posted image

res žalostno ko vidiš kaj si dovolijo dohtarji user posted image pa še sama sem v tej stroki pa te grejo tak zafušatuser posted image user posted image



ja tej dr. so hudičuser posted image

no ampak HB si se pozdravlauser posted image


clock-img

21.12.2009, 13:27

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

boob čestitke tvoji malčici! sem že pozabila, kakšni so pri dveh mesecih,...user posted image  majčkeni, ne? pa bolj spijo,... pa glasneje se jokajo, ne?

tiste, ki ste "recesijsko" doma: uživajte, saj bo tudi to minilo (hočem reči, da boste prej kot slej spet na delovnem mestuuser posted image )

Ja 4 januarja začnem spet delat.Sej paše bit mal doma po drugi strani je pa hudič.                                        Mojca ti pa pazi nase in ne ga svirat  s kavo.



user posted image user posted image user posted image user posted image za delouser posted image user posted image user posted image

clock-img

21.12.2009, 13:33

clock-img

viroza

pencil-img

1104

 

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: boob

k.tja, no ja, nevem če je to res da bol spijo. . naša čez dan skor nič. . .ponoči je pa pridna (že trkam :) )



ja ti kr trkajuser posted image   jz tud trkam k naša tud že od treh mesecev po celo noč spiuser posted image

Si pa ena srečka.Sej je čist prav ste saj obe spočite in dobre volje.Pa ste šle skozi brez krčev?

clock-img

21.12.2009, 14:17

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: boob

k.tja, no ja, nevem če je to res da bol spijo. . naša čez dan skor nič. . .ponoči je pa pridna (že trkam :) )



ja ti kr trkajuser posted image   jz tud trkam k naša tud že od treh mesecev po celo noč spiuser posted image

Si pa ena srečka.Sej je čist prav ste saj obe spočite in dobre volje.Pa ste šle skozi brez krčev?



mi smo imel mal krčkov sam ni bilo sileuser posted image zdej bi pa vse pogrizla sam da dobi priložnostuser posted image user posted image user posted image

clock-img

21.12.2009, 14:57

clock-img

viroza

pencil-img

1104

Kaj še nisi pogruntala do je mama najboljša stvar na svetu če ne drugo za grist in cukat.Ma je ful lepo. Pa še ena nova : hrana se mi je uprla.Sploh nisem mogla kosit me je moj kar čudno gledal.

clock-img

21.12.2009, 15:02

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Kaj še nisi pogruntala do je mama najboljša stvar na svetu če ne drugo za grist in cukat.Ma je ful lepo. Pa še ena nova : hrana se mi je uprla.Sploh nisem mogla kosit me je moj kar čudno gledal.




ja vem, sam sinko ni bil tak je hči čisto nasprotje njemu, pridna, ampak grize, sinko pa ni grizu je bil oz je pa še taprav hudičkuser posted image

clock-img

21.12.2009, 15:05

clock-img

Anonimen

Pa še ena nova : hrana se mi je uprla.Sploh nisem mogla kosit me je moj kar čudno gledal.



tole pa tudi ni dobro,... bomo rajši s hranjenjem shujšale, prav?

clock-img

21.12.2009, 15:08

clock-img

viroza

pencil-img

1104

Vrat sem imela kot da me je drakula obžrla poslovit sem se mogla od visečih uhanov.Vse za otročka.user posted image

clock-img

21.12.2009, 15:09

clock-img

Anonimen

aja počaki do večera boš pol hladilnik napadlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

21.12.2009, 15:10

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Vrat sem imela kot da me je drakula obžrla poslovit sem se mogla od visečih uhanov.Vse za otročka.user posted image



jz imam zato kratke uhane, nič visečih, viseči so za posebne prilpžnostiuser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem