cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009

  
clock-img

26.10.2009, 20:42

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Jaz še dodajam, da želim izgubiti 7 kg, časa pa imam do poletjauser posted image
Jutri bom zajtrkovala polnozrnato štučko in navadni jogurt. Kosilo bodo vrjetno ribice in solata, večerja še visi v zraku..priporočate kaj? Saj zajtrk in kosilo je tako ok, a ne? Nič se še prav ne znajdem v Montiju, upam, da mi bo počasi zalaufalouser posted image

clock-img

27.10.2009, 07:51

clock-img

kaminek

pencil-img

1728

dobro jutro!

mal me je zmanjkalo za par dni, ker smo imeli krst, pa mi ni zlaufalo. tko, da se zdej malo oglasim.

morm rečt, da sm se jst tud mal pregrešila oz. sm sprobala samo sebe; torto sm pojedla, sam sploh nism mela nekakšnega poželenja. krompir sm probala za eno jedilno žlico in mi ni bil dobruser posted image . najbrž sm se že navadla na tak način prehranjevanja in mi je super, tko da nadaljujem s tem. nism se pa tehtala, ker sm grešila in to je moja kazen. ma ne, sej ne, sam bom raje šla v pon. gor, da vidim, kaj se dogaja z mojo težo.

je pa res, da se bolje počutim, to pa tudi nekaj šteje, a ne?

danes ne vem kaj bom jedla, grem k mami, pa bomo tam skupej kej sčarale. lep dan vam želim

tejči: čist u redu je tvoj jedilnik, kar tko naprej

clock-img

27.10.2009, 08:58

clock-img

*alina*

pencil-img

836


user posted image user posted image

              SEZNAM  BORK S KILOGRAMI


user posted image user posted image user posted image


ŽELJE                DATUM             DO SEDAJ
IZGUBE KG       ZAČETKA          IZGUBLJENIH    

Janci F      +17 kg          12.10.2009         -0,5 kg                 
žuža3       +5-7 kg         12.10.2009         -0 kg 
Tira           +15 kg          12.10.2009         -0 kg 
kaminek    +15 kg          12.10.2009         -1 kg 
mk8          +5-7 kg         12.10.2009         -0 kg 
hanuši      +17 kg          12.10.2009         -2 kg 
alina         +9 kg            1.10.2009           -2 kg
Drnula      +10 kg          12.9.2009           -4 kg
bamoocham +15kg       15.10.2009          -2 kg  
s@nta       +10 kg         14.10.2009          -0 kg
vitabella    +10 kg         16.10.2009          -1 kg   
zabica       +10 kg         16.10.2009          -0 kg
MILLEENA  +9 kg           19.10.2009          -0 kg
Dali            +4 kg           19.10.2009          -0 kg
Tejči           +7 kg           26.10.2009          -0 kg

clock-img

27.10.2009, 09:02

clock-img

*alina*

pencil-img

836

Pri meni je šlo dol 0,5 kg, tako da sem po 4. tednih na -2 kg. Sem dodala v tabelo...Kar se tiče knjige Jem torej hujšam v praksi, pa bom malo pobrskala, če se da dobiti na internetu. JanciF, mi lahko prosim pošlješ na moj mail tvojo knjigo, da vidim kakšna je razlika? Če nimaš več mojega maila  sporoči...LP

clock-img

27.10.2009, 13:09

clock-img

Janci F

pencil-img

1231

IZVIRNO SPOROČILO: *alina*

Pri meni je šlo dol 0,5 kg, tako da sem po 4. tednih na -2 kg. Sem dodala v tabelo...Kar se tiče knjige Jem torej hujšam v praksi, pa bom malo pobrskala, če se da dobiti na internetu. JanciF, mi lahko prosim pošlješ na moj mail tvojo knjigo, da vidim kakšna je razlika? Če nimaš več mojega maila  sporoči...LP



Na žalost nimam več tvojega maila.
Prosim, da mi ga pošlješ na ZS.

clock-img

27.10.2009, 17:15

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Punce, kaj pravite na tole: http://www.ringaraja.net/forum/kasa-z-jabolkami-in-slivami/m_4611147/tm.htm se lahko vtakne kam vmes pri Montiju? Mogoče kakšna nedeljska sladica?? Meni kr sline tečejo, ko berem tale receptuser posted image

clock-img

28.10.2009, 08:42

clock-img

Hanuši

pencil-img

1350

Jaz mislim da je tale kaša čist O.K., samo sladkor spusti, saj so slive dovolj sladke, pa smetano mogoče s sojino zamenjaj. Res pa ne vem kako je z rastlinsko.

mhmmmmmm... deluje res slastnouser posted image

_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

clock-img

28.10.2009, 08:54

clock-img

Drnula

pencil-img

1367

Dobro jutro!

Z: PZ kruh z marmelado BS in kava - že zmazanouser posted image
K: pita iz čebule, skute in slanine
V: ovseni kosmiči z jogurtom in oreški

Vmes vedno pojem kaj ali sadja ali oreške, zadnje čase večkrat čokolado ... ali pa kar vse. Včeraj sem jedla zelo veliko in zvečer sem si privoščila zelo veliko čokolade. Vagala se že nekaj časa nisem pa sem se zjutraj vseeno odločla in bila zadovoljna. Še malo malo in bom na -7kg od poroda. Potem jih moram dat dol še 5kg. Ti bodo šli počasneje.

clock-img

28.10.2009, 08:58

clock-img

Drnula

pencil-img

1367

Tejči, tole pa jaz morda spečem danes. Sam jaz bom verjetno samo poizkusila, moj bo pa ziher jedel z velikim užitkom.
Mleko ni priporočljivo, zvišuje glukozo. Glede rastlinkse smetane pa tud mislim, da smetana ni ravno najboljša - ampak tak greh pa tud ni.

Dober tek.

clock-img

29.10.2009, 11:21

clock-img

vitabella

pencil-img

759

zdravo punce! nikjer ni nobene user posted image ????

v glavnem, meni gre dobro, se držim diete. Ni težko, sem si sposodila knjigo z recepti strica M. in so notri tako dobri recepti ... njami :-D. v glavnem se da prehranjevati po teh receptih, upam da bodo rezultati tudi vidni user posted image user posted image

včeraj sem se malo pregrešila, saj sem ob zgodnji večerji (smo meli sardelice in školjke na buzaro - brez moke) pojedla en kos polnozrnatega kruha, ampak mislim, da to tudi ni tako hudo user posted image user posted image

aja, sem spekla kruh in .... no ja ... saj je, ampak user posted image user posted image user posted image vaja dela mojstra!!!! sem pač jedla tega iz kruhomata, ki ima 85 % polnozrnate moke.

drugače pa se meni v tej sladici zdi kar nekaj pregreškov, sladkor, smetana (ta je po mojem še najmanj), maslo (v knjigi piše, da je treba maslo absolutno odstranit iz prehrane!!!!)-lahko pa daste peki papir, če je treba z maslom samo namazat pekač. V glavnem meni sladica ni všeč, hvala bogu, in mi ne dela skominov. moram rečti, da se mi sladkega skoraj ne lušta, če se mi že, pa pojem 70 % čokolado, pa magari celo rebrco brez slabe vesti. v kratkem imam pa tudi rojstni dan in sem že gledala da bom spekla montijevo toplo čokoladno torto, sem prepričana da bodo vsi navdušeni nad njo!

v glavnem punce, držite se!

aja, pa še današnji jedilnik

z: polnozrnati otrobi z mlekom
m: kavica brez mleka
k: polnjeni paradižniki s tunino kremo (recept v knjigi)
v: postrvi z mandeljni (smo že sprobali in je fantastično) z motovilcem NJAMI!!!!



_____________________________

avgusta postala mamica!!!!

clock-img

29.10.2009, 12:39

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Hej hej punce,

jaz imam danes sledeč jedilnik:

Z: polnozrnat kruh z namazom s papriko (nek bio izdelek-ni bil ravno bogvekaj, jutri bo kr Montije marmelada della maline..mmmm) in čaj

K: pečen losos s kuhanim stročjim fižolom (a lahko gor naribam malo sira????? ali mora biti sir obvezno po kosilu????)

V: kremna porova juha, polnozrnate testenine s paradižnikovo omako

Sedaj pa pečem polnozrnat kruh po vaših receptih, držite pesti, da mi rata, ker polnozrnatega prvič pečem.

Postala sem tudi bolj pridna in se vsak dan potim na steperju, pa razmišljam, da bi šla kdaj malo tečt, pa še nisem zbrala dovolj poguma. Je mogoče med hujšarcami katera iz MB, ki bi hodla na kakšno skupinsko vadbo???

Pridne bodite, pa manj grešite kot jaz...včeraj sem full domačih keksov pojedla-sicer zdravih-a vseeno je bilo preveč, sem bila napihnjena kot balon.

Kdaj se že tehtamo??

Pozdravček, Tea

clock-img

29.10.2009, 13:07

clock-img

vitabella

pencil-img

759

tejči ti si prav iz mb?

_____________________________

avgusta postala mamica!!!!

clock-img

29.10.2009, 13:39

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

IZVIRNO SPOROČILO: vitabella

tejči ti si prav iz mb?



Jap.

clock-img

30.10.2009, 13:26

clock-img

Drnula

pencil-img

1367

Z: PZ kruh z marmelado BS + kava z mlekom
M: slive
K: se še odločam
ali oslič z zelenjavo ali makaroni s šampinioni&porom ali čebulna pita s skuto in slanino
V: kuhana zelenjava + ovseni kosmiči z jogurtom

+ čokoladi se ne morem upreti. Jaz jo zmažem tud kar celo.

Za dodaten -kg mislim, da bo treba začet migatuser posted image

clock-img

02.11.2009, 09:23

clock-img

vitabella

pencil-img

759

jutro punce! kaj ni danes čas za tehtanje? al sem sama ostala tu gor?

_____________________________

avgusta postala mamica!!!!

clock-img

02.11.2009, 10:12

clock-img

kaminek

pencil-img

1728

IZVIRNO SPOROČILO: vitabella

jutro punce! kaj ni danes čas za tehtanje? al sem sama ostala tu gor?



user posted image user posted image user posted image  smo se kr mal poskrile, a ne?. jst nism nč dodatno zgubila dol, tko da sploh ne grem na tehtnico. pa naslednjič;))

današnji meni:

kosilo: pasulj
večerja: še ne vem, mate kakšen predlog?

clock-img

02.11.2009, 15:27

clock-img

Drnula

pencil-img

1367

vitabella - jaz se ne bom vagalauser posted image saj nisem grešila (razen da sem jedla veliko temne čokolade in pa polnoznate makarone z ribo, ampak to ni prevelik greh) ampak vem da sem šla edino gor, ker čutim po sebi, po oblekah in takoj si pogledam dol, v trebuh

z: ovseni kosmiči z jogurtom + kava z mlekom
k: jajca s hrenovko in solata (mal brez veze ampak ok)
m: temna čokolada mi strašno paše zadnje časeuser posted image
v: kuhan ohrovt in spet moji priljubljeni kosmiči z jogurtom

clock-img

02.11.2009, 17:30

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Hej punce, jaz sem tudi še z vami,

danes nisem bila na tehtnici, pa čutim, da ni šlo nič dol, pa nič gor, tako, da tehtnica drug tedenuser posted image Pa včeraj je bila popoldanska malica orehova potička od ome-ni šlo drugačeuser posted image Danes sem prvič doma naredila omako pesto in nam je bila vsem zelo zelo všeč, pa naredila sem je več, tako da čaka v hladilniku na naslednje kosilo/večerjo s testeninami. Sem pa pridna vsja kar se telovadbe kliče-steper je vsak dan moj prijateljuser posted image
Današnji jedilnik pa je bil:

Z: PZ kruh z Montijevo marmelado, mleko
K: kremna porova juha, PZ testenine s pesto omakco
V: jogurt

Danes od 19. ure pa se postim (polna luna), jutri opravim še čiščenje jeter in se v sredo dopoldan vrnem na Montija. Držite pesti, da preživimuser posted image

Pozdravček

clock-img

02.11.2009, 17:47

clock-img

faka

pencil-img

174

Jaz bi tudi rada shujšala, ni dnarja za nove škornje(mi se ne zaprejo-jooooooj)user posted image user posted image in za toliko novih kavbojk.user posted image user posted image
A bi bila katera tako prijazna, da mi se javi na zs., da ji pošljem meil, da mi pošlje knjigco.......mah, mislim, da bi jaz morala kar 10 zgubit......o maj gad!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

03.11.2009, 08:28

clock-img

Drnula

pencil-img

1367

faka - knjigo in nekaj drugih info boš našla na tej povezavi
http://montignac.mojforum.si/montignac-forum-8.html

Glede škornjev sva na istem. So mi pa kavbojke že prevelike, ker sem jih v nosečnosti tako raztegnila, da mi skor padejo čez rit. Nisem si mislila, da je to možno, ker mi jih je prekleto škoda

Jaz sem se vagala, sem na isti kilži 3 tedne.

clock-img

03.11.2009, 09:00

clock-img

vitabella

pencil-img

759

aha zdaj pa vem v čem je finta. ponedeljek je dan za tehtanje, pa se potem vse poskrijete lisice!!!! mah ja, jaz sem se tut tehtala pa sem na isti kilaži od prejšnjega tedna, ampak grem s polnimi močmi naprej user posted image user posted image user posted image

ja itak ni denarja za nove škornje in kavbojke z našimi porodniškimi, pa še brezveze mi je ker imam tolko vsega doma pa bi proč metala, raje malo potelovadim, pa če mi zgrata - hvala bogu user posted image user posted image user posted image

jaz sem pa včeraj jedla za zajtrk sadje, za malico jogurt, kosilo testenine s tuno, za malico arašide in pistacije in za večerjo celo skledo fižolove solate user posted image user posted image user posted image ampak verjetno je to vseeno preveč user posted image user posted image

mi smo danes ponoči dobili snegec user posted image ga lahko zdaj moji poletni hčerkici pokažem, kaj je to eno čudo user posted image

aja danes bom pa jedla hmmm no do zdaj sem par arašidov tu zraven računalnika zmazala ... potem bo verjetno jogurt, za kosilo pa še ne vem ... dajte mi predloge!!! katera je že mela čebulno pito s skuto? je to tisti montijev recept?

ajde papa

_____________________________

avgusta postala mamica!!!!

clock-img

03.11.2009, 09:16

clock-img

Drnula

pencil-img

1367

atera je že mela čebulno pito s skuto? je to tisti montijev recept?



jaz jo naredim, mi je kar dobra. ja, je montijev recet, enstaven

clock-img

03.11.2009, 09:51

clock-img

faka

pencil-img

174

Hvala!Pa lep dan.....tu na obali je taaaaaaaaaaaaaako mrzlo, piha, pa še deževalo je včeraj!!!user posted image user posted image

clock-img

03.11.2009, 16:55

clock-img

julija30

pencil-img

267

Lepo pozdravček
Sem ena izmed tistih, ki ji je od poroda, kljub dojenju, ostala kaka kila viška. Ker se nihče ne javi, da bi te kilce imel, sem se odločila, da moram sama nekaj narediti.
Tako sem se 19.10. začela prehranjevati po Montignacu. Brsakala sem po netu in zasledila vaš forum. Vesela bi bila, če me sprejmete v svojo družbo.
Nameravam pa izgubiti kar nekaj kilogramov, saj sem bolj bukasta.
V kolikor me boste sprejele medse, vam posredujem naslednje podatke:
- pričetek 19.10.
- želim izgubiti 15 kg
- do sedaj (v dveh tednih) izgubljeni kilogrami: 4kg

clock-img

04.11.2009, 11:41

clock-img

*alina*

pencil-img

836


user posted image user posted image

             SEZNAM  BORK S KILOGRAMI


user posted image user posted image user posted image


ŽELJE                DATUM             DO SEDAJ
IZGUBE KG       ZAČETKA          IZGUBLJENIH    

Janci F      +17 kg          12.10.2009         -0,5 kg                 
žuža3       +5-7 kg         12.10.2009         -0 kg 
Tira           +15 kg          12.10.2009         -0 kg 
kaminek    +15 kg          12.10.2009         -1 kg 
mk8          +5-7 kg         12.10.2009         -0 kg 
hanuši      +17 kg          12.10.2009         -2 kg 
alina         +9 kg            1.10.2009           -2 kg
Drnula      +10 kg          12.9.2009           -4 kg
bamoocham +15kg       15.10.2009          -2 kg  
s@nta       +10 kg         14.10.2009          -0 kg
vitabella    +10 kg         16.10.2009          -1 kg   
zabica       +10 kg         16.10.2009          -0 kg
MILLEENA  +9 kg           19.10.2009          -0 kg
Dali            +4 kg           19.10.2009          -0 kg
Tejči           +7 kg           26.10.2009          -0 kg
Julija30      +15 kg          19.10.2009         -4 kg

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem