cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: 14.9. ločevalna

clock-img

22.09.2009, 13:11

clock-img

mam32

pencil-img

166

Pozdravljene!

Vidim, da ni več nobene al pa se vam sam ne da bit na foromu.Upam, da to slednje. Da malo poročam. Jaz sem še kr pridna in vstrajam. Za enkrat celo brez grehov. Včeraj je bilo en teden od kar sem šla na dieto in tehnica kaže -2kg user posted image . Presrečna. Čeprav me je že par krat prijelo in sem stala pred hladilnikom. Tele borbe s samim seboj so po moje najhujše. Vse, ki hujšate, lepo bodite in čim manj pregreh user posted image

clock-img

06.10.2009, 13:15

clock-img

Alfabeta

pencil-img

3228

A se vam smem pridružiti?
Danes je moj 2.sadni dan, torej 8. dan 90 DND. Danes sem se tehtala in je -2 kguser posted image , pa še fešto smo imeli vmes, no skoraj 2. Tako da sem zadovoljna.

Torej?

clock-img

06.10.2009, 16:48

clock-img

Sunny Morning

pencil-img

2626

IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

A se vam smem pridružiti?
Danes je moj 2.sadni dan, torej 8. dan 90 DND. Danes sem se tehtala in je -2 kguser posted image , pa še fešto smo imeli vmes, no skoraj 2. Tako da sem zadovoljna.

Torej?


A jaz tudi lahko?
Z Alfabeto sva skupaj začeli. A 8. dan je že danes? No jaz sem v enem tednu -2,7kg (mogoče kar malo preveč) ali se pa šele zdaj vidi, da sem prej ŽRLA.user posted image


_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

clock-img

10.11.2009, 21:27

clock-img

Dali*

pencil-img

3349

A še hujša ktera...da se vam pridružim :)

clock-img

11.11.2009, 09:45

clock-img

žuža3

pencil-img

2

Pozdravljene

jaz sem z ločevalno pričela 9.11. in bi se vam pridružila.Sicer sem najprej mislila it po montiju,ampak sem se potem odločila za ločevalno.

imela bi par vprašanj.ali ste kdaj na OH dan jedle palačinke? koliko in s čim namazane?
kaj pa takrta ko je sadje ali se sme kislo repo zabeljeno s čebulo(žlica olivnega olja na katerem prepražiš čebulo?)

hvala

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem