cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...

  
clock-img

18.09.2009, 13:09

clock-img

polma

pencil-img

1836

Oh....bodi močna, želim Ti veliko veselja s tvojo pikico, z Vama bo Vajin ati živel v neskončnosti...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...

_____________________________

Še never nisem bla tko bed k hojte!!!

clock-img

18.09.2009, 19:28

clock-img

LUNA83

pencil-img

228

Moje iskreno sožalje,..user posted image sedaj s teboj! Drži se! Si predstavljam kako hudo ti je! Bodi močna za vajino pikico.

_____________________________

Čakamo +

clock-img

18.09.2009, 21:15

clock-img

Kepica83

pencil-img

2921

Žal mi je. Nemorem si predstavljat kaj preživljašuser posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

clock-img

18.09.2009, 22:15

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , sožalje!!!

clock-img

19.09.2009, 08:54

clock-img

rina22

pencil-img

3754

Sem brez besed. Sem se kar zjokala, ko sem prebrala tvojo žalostno zgodbouser posted image user posted image Sploh si ne morem predstavljati, kaj preživljašuser posted image

ISKRENO SOŽALJE in želim ti, da najdeš veliko moči v vajini pikici. Upam, da ti bo vsaj malo lažje, ko boš videla in objela vajin sad ljubezni. Z njo bo vedno živel tudi on.

V mislih sem s tabo in ti pošiljam topel in sočuten user posted image

clock-img

19.09.2009, 08:57

clock-img

bačko

pencil-img

4030

Smrt je res kruta!Najbolj boli ko izgubiš nekoga ki ti je veliko pomenil.
Iskreno sožalje in drži se!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

19.09.2009, 09:02

clock-img

frulica

pencil-img

97

TO PA JE ZELOOOOOO HUDO.IN NE MOREM SI PREDSTAVLJAT,KAJ PRESTAJAŠ.ISKRENO IN OD SRCA TI POŠILJAM SOŽALJE,OD MALE DRUŽINICE IN NAJMANJŠEGA ČLANA KI JE PRIKUKAL NA SVET APRILAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

19.09.2009, 09:05

clock-img

Dudica1

pencil-img

17244

Iskreno sožalje...user posted image user posted image user posted image
Bodi močna in zbiraj pogum za malo pikico ki raste v tebi in bo del tvojega dragega user posted image

clock-img

19.09.2009, 09:10

clock-img

bilka

pencil-img

90

Ajej, sožaljeuser posted image

clock-img

19.09.2009, 09:35

clock-img

coca cola

pencil-img

216

sožaljeuser posted image


clock-img

19.09.2009, 20:52

clock-img

oton

pencil-img

212

saj verjamem da so vse besede zamam...in si ne predstavljam kaj preživljaš...moraš ostati močna že zaradi vajinega sončka katerega nosiš pod srčkom...
iskreno sožaljeuser posted image user posted image user posted image

clock-img

23.09.2009, 09:57

clock-img

Zamima

pencil-img

6527

moje iskreno sožalje. user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

clock-img

23.09.2009, 11:19

clock-img

Disney

pencil-img

528


Iskreno sožalje. user posted image

clock-img

24.09.2009, 14:59

clock-img

srki

pencil-img

9222

Iskreno sožaljeuser posted image .

clock-img

24.09.2009, 15:12

clock-img

amor real

pencil-img

939

user posted image

clock-img

24.09.2009, 15:15

clock-img

botrca

pencil-img

14679

Ob branju takih postov vedno...user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image .

Moje iskreno sožalje user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

clock-img

25.09.2009, 16:51

clock-img

Luskan

pencil-img

229

Ne znam si predstavljat, kaj preživljaš ... Iskreno sožalje ...

clock-img

25.09.2009, 16:59

clock-img

alenkica

pencil-img

1114

Kar jočem ob tvoji nesreči. Verjamem da ti je hudo.

Bodi močna in moje iskreno sožalje.

clock-img

30.09.2009, 15:46

clock-img

pikica_pokica

pencil-img

4

*zmajčica* iskreno sožalje ob izgubi predragega moža, fanta! Ne morem si zamisliti kako se počutiš, jočem s teboj draga user posted image user posted image user posted image user posted image

čuvaj malo pikico ki je sad vajine velike ljubezni, bodi močna zanjo, saj boš v njej vedno videla del svoje največje ljubezniuser posted image

clock-img

02.10.2009, 22:41

clock-img

bella02

pencil-img

1331

Sožaljeuser posted image user posted image user posted image

clock-img

22.10.2009, 13:57

clock-img

*zmajčica*

pencil-img

228

13.10. sta minila dva meseca od odhoda mojega lubija, bodočega atija...Praznina in bolečina sta še vedo prisotni. Spomini nanj živijo...slikice povsod po hiši in vse prižgane svečke na njegovem preranem grobku (mnogo jih je) pa spominjajo na to da smo ga VSI imeli radi in da ga vsi močno, močno pogršamo. Težko je, ko ti iz življenja tako na hitro-iz danes na jutri...odide oseba za katero si pripravljen narediti in dati prav vse...Težko je ko si življenje izplaniraš, ko si ustvariš družino in delaš na tem da bo vse lepo in srečno. Hodiš v službo, da si zaslužiš plačo, da si lahko nekaj ustvariš, narediš, opremiš...potem pa kar naenkrat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image v službi nesreča in odideš in s tabo odide vse!! Pikica te pogreša...čutim to in vem, da ji bo manjkal najboljši in najlepši ati na svetu!! Vem da bi bil dober ati...vem, da bi za to svojo malo pikico dal vse....in obljubim ti, da se bom trudla in potrudla, da bo pikica mela vse!!

Znaj da te imam reda in da še vedno in vedno bom te obiskovala VSAK DAN na tistem lepem preranem belem grobku!! težko ga je gledat...težko je obujet spomine nate, tvoje slikice, videoposnetki, tvoj glas se še vedno sliši v moji glavi...tvoje besede...

Ljubim te, počivaj v miru...


_____________________________

LAURA 2009
ALEKS 2012

clock-img

22.10.2009, 17:11

clock-img

Anonimen

zmajčica, še naprej ti želim veliko moči. user posted image

clock-img

22.10.2009, 17:19

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

22.10.2009, 17:34

clock-img

TAMIKA3

pencil-img

4928

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

clock-img

22.10.2009, 17:36

clock-img

Čebel@

pencil-img

16171

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem