cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: MOJEGA LUBIJA NI VEČ...

  
clock-img

09.09.2009, 13:17

clock-img

NATAŠI

pencil-img

3258

sožalje in veliko poguma za v naprej user posted image user posted image

clock-img

09.09.2009, 21:03

clock-img

Mia007

pencil-img

210

Iskreno sožalje.  Čuvaj nase in vajino punčko, ki jo nosiš pod user posted image .Tvoj lubi vaju čuva z neba in bo vedno ob vaju. Naj čimprej mine čas,  ko boš objela vajinouser posted imageuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


clock-img

09.09.2009, 21:28

clock-img

Srčekgirll

pencil-img

3926

user posted image user posted image Sožalje...boli, verjamem da boli, vendar bodi močna posebej za user posted image , ki raste v tvojem bušijuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

clock-img

09.09.2009, 21:30

clock-img

sonček33

pencil-img

11583

Sožalje.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...


clock-img

10.09.2009, 14:22

clock-img

junior

pencil-img

125

Moje sožalje, sva na istem tudi jaz sem 2 leti nazaj izgubila partnerja v prometni nesreči, tako , da če rabiš pogovor kar na zs kontaktiraj.

clock-img

10.09.2009, 14:52

clock-img

viv_

pencil-img

9144

Moje sožalje.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

clock-img

10.09.2009, 14:56

clock-img

Blueeyes

pencil-img

9438

Moje sožalje user posted image  user posted image   Jočem z vami... Bodite močni user posted image user posted image

clock-img

10.09.2009, 16:20

clock-img

tweety83

pencil-img

784

Iskreno sožaljeuser posted image

clock-img

10.09.2009, 16:33

clock-img

katipi

pencil-img

937

Moje globoko sožalje!user posted image Tvoj dragi v tebi živi naprej...

clock-img

10.09.2009, 16:35

clock-img

Andromeda

pencil-img

3755

Sožalje! user posted image user posted image

clock-img

10.09.2009, 20:05

clock-img

nadya

pencil-img

751

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Iskreno sožaljeuser posted image

clock-img

10.09.2009, 20:28

clock-img

dysan

pencil-img

408

zmajčica - spomnem se dneva ko sem slišala za to strašno nesrečo, kr obstala sm na mestu-še zdaj ne morem verjet, da se to dogaja, resnično mi je hudo in žal , da to prestajaš, ne najdem besed- poskusi najti tolažbo v tem prekrasnem bitjecu,ki ga nosiš pod srčekom... mislim na tebe....

_____________________________

dva koraka naprej, en nazaj.....
počasi pa le gre.....

clock-img

10.09.2009, 20:33

clock-img

Rakica_80

pencil-img

3198

Uhhh, grozno, moje sožaljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Moj dragi dela na strehi in to na robu strehe, ni važno kakšna je višina, vsak dan se bojim, da mi ne pade doluser posted image
Drži se!


_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

clock-img

12.09.2009, 10:09

clock-img

yellowcrystalstar

pencil-img

414

moje sožalje. vse dobro tvoji pikici in tebi.


_____________________________

When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace. (Hendrix)

clock-img

12.09.2009, 18:59

clock-img

klavdiy4

pencil-img

606

Iskreno sožalje...user posted image user posted image

clock-img

12.09.2009, 20:19

clock-img

*m*o*j*c*a*

pencil-img

441

iskreno sožalje!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

no pa imamo: očkovo ljubico (31.12.2008) in maminega sinčka (13.4.2010).. :P

clock-img

12.09.2009, 20:53

clock-img

BAMBINA_

pencil-img

3394

Iskreno sožalje.

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

clock-img

13.09.2009, 15:11

clock-img

Piškotka~

pencil-img

335

Iskreno sožalje-drži se

_____________________________

Mamica Luku in Maticu!

clock-img

15.09.2009, 11:22

clock-img

Mateja4

pencil-img

831

iskreno sožaljeuser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

15.09.2009, 11:33

clock-img

*zmajčica*

pencil-img

228

Ja vbistvu je zelo težko in tega ne želim nobenmu...user posted image user posted image noči so prazne in samotne, nimam se k komu stisnit, nimam koga poljubit, nima gdo mazit naše pikice...dnevi so še daljši-nimam koga poklicat, poslat sms-a pozornosti-miss you in rada te mam, nimam več veselja do ničesar, ni več tistega očijevega veselja, ko iz UZ prnesem slikce, ni več smeha v hiši...ničesar več ni, z user posted image odhodom je odšlo vse!!! in če ne bi bio te pikice v meni...bi se potrudila, da bi za njim odšla tudi jaz...Biu je (in je vbistvu še vedno) ljubezen mojega življenja...vsak dan zaman isčakujem da se vrne iz službe, me poljubi in se privije v objem...Z ŽIVCI SM ČISTO NA KONCU!! user posted image user posted image TO NE MORE BITI RES...TEGA SI NISEM ZASLUŽLA...Najprej sva dala skosi spontani splav in ko sva se z novičko o ponovni user posted image komaj malo pobrala pa to....naj gre vse k user posted image . tulko se trudiš in ustvarjaš in uživaš...pol pa ugotovi da zaman, da zrd te po***ane usode ostaneš brez vsega in sam- ZA VEDNO!! Kje je sploh smisel življenja??user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 2009
ALEKS 2012

clock-img

15.09.2009, 11:38

clock-img

PERSIDA

pencil-img

4420

En velik topeluser posted image  zate in ,da s časom najdeš smisel pri tvoji pikici.Res ,pa je ,da pravice na svetu ni.Žal za vse nas.

clock-img

15.09.2009, 18:03

clock-img

Mia007

pencil-img

210

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: *zmajčica*

Ja vbistvu je zelo težko in tega ne želim nobenmu...user posted image user posted image noči so prazne in samotne, nimam se k komu stisnit, nimam koga poljubit, nima gdo mazit naše pikice...dnevi so še daljši-nimam koga poklicat, poslat sms-a pozornosti-miss you in rada te mam, nimam več veselja do ničesar, ni več tistega očijevega veselja, ko iz UZ prnesem slikce, ni več smeha v hiši...ničesar več ni, z user posted image odhodom je odšlo vse!!! in če ne bi bio te pikice v meni...bi se potrudila, da bi za njim odšla tudi jaz...Biu je (in je vbistvu še vedno) ljubezen mojega življenja...vsak dan zaman isčakujem da se vrne iz službe, me poljubi in se privije v objem...Z ŽIVCI SM ČISTO NA KONCU!! user posted image user posted image TO NE MORE BITI RES...TEGA SI NISEM ZASLUŽLA...Najprej sva dala skosi spontani splav in ko sva se z novičko o ponovni user posted image komaj malo pobrala pa to....naj gre vse k user posted image . tulko se trudiš in ustvarjaš in uživaš...pol pa ugotovi da zaman, da zrd te po***ane usode ostaneš brez vsega in sam- ZA VEDNO!! Kje je sploh smisel življenja??user posted image user posted image
[/qute]



Zmajčica najprej user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Žal življenje ni pravično in se dogajajo take grozne tragedije. Poglej. Meni je mož umrl ko je hčerkica imela 2 leti, sin 10 let. Isto sem se počutila  kot ti..isti občutki.. iste misli... Vendar vedi draga zmajčica, da s časoma, sploh pa ko boš k sebi privila vajin zakladek, ti bo veliko veliko lažje, zato ZDRŽI DO TAKRAT... kmalu bo user posted image  v tvojem naročju kateri ti bo zapolnil dneve in sčasoma, počasi  iz dneva v dan, meseca v mesec in bo leto naokoli.. boš videla da se boš drugače počutila. Pri smrti najdražjega rabiš čas. Mlada si še in še veliko veliko  življenja je pred teboj, zato bodi zdaj močna, poskušaj pozitivno misliti.  Zmajčica moja, nisi sama, pod srčkom raste vajin sad ljubezni, kateri kot sem ti zgoraj napisala, boš, ko ga boš v naročje dobila olajšalo vsako minuto v življenju.   Božaj  trebušček in tvojo user posted image  (napisala, si da so ti rekli da bo punčka)user posted image  in se pogovarjaj z njo. Če želiš kontaktirati z menoj kar napiši mi na ZS. SREČNO ZMAJČICA.... DRŽI SE, NE PUSTI SE, ŽIVLJENJE MORA TEČI DALJE. user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

16.09.2009, 10:03

clock-img

NATAŠA35

pencil-img

1925

zmajčica moje iskreno sožalje, jokam s teboj...usoda se je kruto poigrala, samo zaradi sebe in še posebej zaradi vajinega zaklada zdrži in bodi močnauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

clock-img

16.09.2009, 20:07

clock-img

Kliki

pencil-img

2756

Iskrene sozaljeuser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

17.09.2009, 14:09

clock-img

S*

pencil-img

3006

Iskreno sožalje in en veliko objme zate in za tvojo pikico.
user posted image

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem