cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Angelček Zoja od Rubin.

  
clock-img

27.08.2009, 20:12

clock-img

TRIŠ

pencil-img

3225

IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Hvala za izrečene sožalne besede. Nekako poskušam verjet v to pesem, da bi mi bilo lažje, pa mi še ne uspeva:

Ne stoj na mojem grobu in ne jokaj.
Ni me tu.
Ne spim.
Sem tisoč vetrov, ki pihajo.
Sem diamantni lesk snega.
Sem sončni žarek na zrelem žitu.
Ko se zbudiš v jutranji tihoti,
sem uren, dvigajoč polet ptic,
krožečih v zraku, njih vesel ščebet.
Sem zvezde, ki sijejo v noči.
Ne stoj na mojem grobu in ne jokaj.
Ni me tu.
Ne spim.

Neznan avtor.
 



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil TRIŠ -- 27.8.2009 20:13:17 >

clock-img

28.08.2009, 14:53

clock-img

andreja2000

pencil-img

3448

user posted image user posted image user posted image user posted image  rubin,sem komaj danes zasledila...user posted image user posted image user posted image
moje iskreno sožalje!

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

clock-img

28.08.2009, 14:56

clock-img

ključek

pencil-img

9047

Rubin..............iskreno sožalje........user posted image .............user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

28.08.2009, 15:10

clock-img

barni

pencil-img

1096

Rubin, tudi meni je umrla ZOJA.

Tudi pri nas sepsa. Tako zelo te razumem...in tako zelo vem, da ne bo Zoje nic vrnilo nazaj. Scasoma bo lazje ziveti z izgubo, vedno pa bos cutila, da je ni.

clock-img

31.08.2009, 15:07

clock-img

alenkica

pencil-img

1114

Rubin, iskreno sožalje. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Vsem nam je zelo hudo ob izgubi Zoje. To je res hudo za vsako mater - izgubiti lastnega otroka.
Želim ti, da bi bila čimbolj močna v teh hudih časih.

clock-img

31.08.2009, 15:15

clock-img

bella02

pencil-img

1331

Sožaljeuser posted image user posted image user posted image
Zdaj vas čuva še en angelček več! Vsej družini veeeelik objem!

user posted image

clock-img

01.09.2009, 00:29

clock-img

DanijelaNeli

pencil-img

1471

Rubin,iskreno sožalje....user posted image user posted image
Mala Zoja,počivaj v miru...user posted image

clock-img

01.09.2009, 22:35

clock-img

valči

pencil-img

2344

Rubin,spet ti pišem,solze tečejo po licih,jokam,kot dež,mislim na vas.Žal mi je za izgubo hčerkice Zoje.Verjamem,da bedi nad vami,čuva svojo Gajo,daje tebi moč.Z mislimi sem z vamiuser posted image user posted image

_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

clock-img

04.09.2009, 21:24

clock-img

Erin

pencil-img

7060

Ojoj....user posted image user posted image user posted image user posted image resnično sem upala da bo vse uredu s punčkama....drži se Rubinuser posted image user posted image user posted image

Moje iskreno sožaljeuser posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

clock-img

08.09.2009, 09:56

clock-img

Snoopyka

pencil-img

594

moje sožaljeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

7.7.2009 ob 16.30h je prijokala na svet 3732g težka in 52cm velika punčka Albina <3<3<3

clock-img

08.09.2009, 14:13

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Hvala za izrečene sožalne besede. Nekako poskušam verjet v to pesem, da bi mi bilo lažje, pa mi še ne uspeva:

Ne stoj na mojem grobu in ne jokaj.
Ni me tu.
Ne spim.
Sem tisoč vetrov, ki pihajo.
Sem diamantni lesk snega.
Sem sončni žarek na zrelem žitu.
Ko se zbudiš v jutranji tihoti,
sem uren, dvigajoč polet ptic,
krožečih v zraku, njih vesel ščebet.
Sem zvezde, ki sijejo v noči.
Ne stoj na mojem grobu in ne jokaj.
Ni me tu.
Ne spim.

Neznan avtor.
 




Rubin, pošiljam ti en močen user posted image
Zelo te razumem. In vem, da ti bo vsak dan lažje. Čeprav vsak dan le za "milimeter" pa vseeno. Čez nekaj časa ob misli na Zojo ne boš več jokala. In vedno jo boš nosila v srcu. Drži se.

clock-img

10.09.2009, 20:07

clock-img

donna22

pencil-img

2185

user posted image user posted image user posted image

Sožalje družiniuser posted image user posted image

clock-img

14.09.2009, 13:33

clock-img

buba.miska

pencil-img

157

Vem da besede ne pomagajo.
Lahko pa ti dam en nasvet ki ga sama uporabljam. Pred dobrimi 14 leti sem v prometni nesreči izgubila sestro. Res da je že daleč nazaj ampak se še vedno spominjam tistega dne kot bi blo včeraj, ampak namesto da bi se zdaj jokala se raje pogovarjam z njo kot da bi bila tu. Mogoče se bo komu zdelo to neumno ampak meni pomaga. Povem ji vse kar se mi je zgodilo kaj načrtujem sproti pa si zamišljam kaj bi mi ona odgovorila.
Mpogoče ti bo kaj malega pomagalo

_____________________________

ŽANA(2130g) IN KLEMEN (2310g) 14.5.2009

clock-img

19.09.2009, 20:18

clock-img

Rubin.

pencil-img

4532

Draga Zoja, danes mineva en mesec od kar sem te prvič in zadnjič držala v naročju. Bolečina je še vedno zelo močna. Vedi, da vsak dan mislim nate. Ljubila sem te od prvega dne in te še danes. Moja ljubezen do tebe ne bo nikoli umrla. Upam, da se bova spet kdaj srečali in nama bo čas bolj naklonjen kot nama je bil sedaj. Ker vem, da bi bila čudovita oseba, če bi ti le bilo dano živeti. Pogrešam te moj prelepi angelček. Vedno tvoja mami.

clock-img

19.09.2009, 20:19

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

19.09.2009, 20:47

clock-img

oton

pencil-img

212

verjamem da so sedaj vse besede zaman, v tej bolečini tažko kaj pomaga...zakaj se življenje tako poigrava z našimi čustvi...iskreno sožalje user posted image user posted image user posted image

clock-img

19.09.2009, 20:49

clock-img

PERSIDA

pencil-img

4420

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  zate in za malega user posted image

clock-img

19.09.2009, 20:49

clock-img

benika

pencil-img

7793

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

19.09.2009, 20:54

clock-img

KatMat

pencil-img

9286

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

19.09.2009, 22:13

clock-img

matcar

pencil-img

25199

user posted image user posted image user posted image Sem ostala brez besed!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011


clock-img

19.09.2009, 23:01

clock-img

doris04

pencil-img

915

user posted image user posted image

clock-img

24.09.2009, 15:01

clock-img

srki

pencil-img

9222

Iskreno sožaljeuser posted image .

clock-img

02.10.2009, 22:43

clock-img

bella02

pencil-img

1331

Iskreno sožaljeuser posted image user posted image user posted image

clock-img

19.10.2009, 22:19

clock-img

Rubin.

pencil-img

4532

Hvala vsem za izrečena sožalja.

Danes mineva dva meseca, odkar je Zoja odšla med angelčke. Vsak dan se z Gajo zahvaliva, da jo čuva in bedi nad njo, ji daje moč za premagovanje težav. Zvečer ob njeni sliki prižgem svečko in se trudim ostati močna, za njo, da ne jočem, čeprav je izredno težko. Še vedno boli. Še vedno ne razumem zakaj je moralo ugasniti tako mlado življenje, ki se je komaj prav začelo. Verjetno tega nikoli ne bom. Vem, da bi Zoja želela, da se veselim tistih dni, ki mi jih je bilo dano z njo preživet in da ne žalujem za tistimi, ki jih ne bo. Ampak ne uspeva mi še čisto dobro.

Draga moja ljubljena hči - počivaj v miru in vedi večno boš v mojem srcu.

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 19.10.2009 22:20:54 >

clock-img

19.10.2009, 22:26

clock-img

ly117

pencil-img

16752

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem