cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Angelček Zoja od Rubin.

  
clock-img

20.08.2009, 22:19

clock-img

petrazg

pencil-img

2727

Iskreno sožalje user posted image user posted image user posted image


clock-img

21.08.2009, 07:38

clock-img

princ_princeska

pencil-img

444

iskreno sožaljeuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tukaj je, mamicina in atijeva princeska...

clock-img

21.08.2009, 07:57

clock-img

Volga

pencil-img

9346

Rubin, dva večera zapored pri nas na terasi gori drobna svečka za tvojo malo punčko. In ne, nihče ne bi smel prestajati toliko gorja kot ga vi v tem času. Moje iskreno sožalje.

clock-img

21.08.2009, 08:34

clock-img

rosajelka

pencil-img

62

Iskreno sožaljeuser posted image

clock-img

21.08.2009, 09:11

clock-img

lake

pencil-img

3955

IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Zoji v slovo


draga moja hčerkica, rada bi ti povedala, da sem neizmerno hvaležna, ker si me izbrala za mamico. V tem svojem kratkem življenju si me naučila, kaj pomeni močna volja, borbenost za življenje. Dala si mi ogromno ljubezni in samo upam lahko, da sem je tudi jaz tebi vsaj delček. Kljub temu, da sem ti dala ime, ki pomeni življenje mi te je kruta usoda vzela. Vsak dan se sprašuje zakaj. Ni je večje bolečine, kot je izgubiti otroka. Tako si se borila, da bi ostala z nami, ampak to je bilo močnejše od tebe. Sem hvaležna, da sem lahko zadnje ure prebila s teboj in te držala za roko. Vsaj to sem lahko naredila za tebe. Jočem, vsi jočemo, zelo te pogrešam. Danes me je čisto sesulo, ko je bil tvoj inkubator prazen, še dva dni nazaj je bilo vse vredu, veselili smo se tvojega prihoda domov. Gaja je ostala sama. Draga Zoja prosim oprosti mi za vso bolečino, ki si jo morala prestati in obljubim ti da bom za tvoj grobek lepo skrbela, vsaj nekaj kar lahko naredim zate. Večno te bom imela rada, tvoja mami. 

clock-img

21.08.2009, 09:12

clock-img

lake

pencil-img

3955

Joj oprosti to sm hotla citirat k naši temi z-majčic, pa mi ni uspelo.

clock-img

21.08.2009, 10:22

clock-img

Anonimen

user posted image

clock-img

21.08.2009, 10:25

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image

clock-img

21.08.2009, 10:26

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

21.08.2009, 10:47

clock-img

Anonimen

Rubin. lepo si napisala svoji mali hčerkici. Solze kar tečejo, res še enkrat sožalje ob tako hudi izgubi!user posted image

clock-img

21.08.2009, 10:53

clock-img

Zala01

pencil-img

1408

Joj Rubin sem tako pretresena...sožalje tebi in vsem tvojimuser posted image

_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

clock-img

21.08.2009, 11:06

clock-img

eva Ana

pencil-img

439

rubin tudi iz moje strani iskreno sožalje user posted image user posted image

clock-img

21.08.2009, 11:43

clock-img

Raho

pencil-img

4143

Draga Rubin!
Ni je besede, s katero bi bilo moč odvzeti bolečino, ko se poslovi nekaj, kar je naše, samo naše.  Verjemi, da bo čas omilil bolečino, a nikoli ti ne bo vzel spominov, ki jih boš nosila s seboj. Naj bo malemu angelčku mirno nebo. Ostani močna. Iskreno sožalje.

clock-img

21.08.2009, 13:10

clock-img

snikolina

pencil-img

1035

Iskreno sožalje družini. Nimam besed, samo solze me oblivajo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

21.08.2009, 14:43

clock-img

Anonimen

Rubin, ravno danes zjutraj sem razmišljala, tako z radostjo v srcu, da je od tvjega poroda preteklo že toliko časa, da je z malčicama gotovo vse v redu.

Potem pa odprem RR in zagledam tole. Kot prenos misli. Ampak žal se je končalo na najbolj žalosten možni način. Mislim nate, na tvojo družino in seveda na Zojo.

clock-img

21.08.2009, 15:07

clock-img

Lusa

pencil-img

1269


Hudo,hudouser posted image ...RUBIN ostani močna še tako naprej...

clock-img

21.08.2009, 15:37

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Zelo ganljivo pismo, ki vsakega spravi v jok.user posted image user posted image user posted image Nimam besed, izredno mi je hudo za vas. Zoja, prosim čuvaj svojo sestrico, da zdrži borbo in vsaj malo razveseli družino v teh težkih trenutkih. user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

clock-img

21.08.2009, 16:22

clock-img

christiana21

pencil-img

1075

Bila sem na grobu od Zoje. Nesla sem ji svečko in rjavega medvedka, grob je bil odprt, tako, da sem medvedka vrgla kar v jamo, da pazi na malega angelčka Zojo.
Ne morem vam opisati občutkov...oba, jaz in Bogdan sva jokala ob pogledu na tisto malo belo krsto (cca 60-80 cm) , bele venčke in ikebane, z napisi v slovo, ter male bele svečke, ki gorijo malemu angelu v spomin.

Zoja...počivaj v miru, pazi na sestrici in na starša.

_____________________________

Čez petdeset let ne bo več pomembno, kakšen avto ste vozili, v kakšni hiši ste živeli, koliko ste imeli na bančnem računu in kako ste se oblačili. A svet bo morda za odtenek boljši, ker ste bili pomembni v življenju nekega otroka.

clock-img

21.08.2009, 16:26

clock-img

botrca

pencil-img

14679

Kako ganljivo pismo, solze kar same tečejo...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Ne znam si prestavljat kaj ti in tvoja družina prestajate te dni.

Za vas...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

clock-img

21.08.2009, 16:37

clock-img

mml

pencil-img

4156

...moje sožalje vsem, ki imate radi Zojo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

clock-img

21.08.2009, 16:56

clock-img

lara light

pencil-img

4217

Draga Rubin,
naše iskreno sožalje tebi, sestricama in vsem tvojim.

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

clock-img

21.08.2009, 18:17

clock-img

buši2

pencil-img

152

Draga Rubin,

prejmi naše iskreno sožalje. Bodi močna.

clock-img

21.08.2009, 19:28

clock-img

Pikica5

pencil-img

925

oooo Rubin, tako vesela je bila novica o pričakovanju dvojčkov, a sedaj žalostna vest, da odšla je tvoja mala hčerkica Zoja... Iskreno sožalje tebi in vsem tvojim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Naj vam luč dobrote, ljubezni in upanja stoji ob strani, da prebrotite vse hudo in naj tudi za vas posije sonček čez vse življenje in odžene temne oblake iz vaših poti. Vaš angelček Zoja pa naj vas spremlja in varuje povsod kam vas bo ponesla pot. Rubin močan objem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  še enkrat iskreno sožalje user posted image

clock-img

21.08.2009, 21:34

clock-img

RAČKAPK

pencil-img

1413

user posted image

clock-img

21.08.2009, 22:05

clock-img

lutiropan

pencil-img

871

iskreno sožaljeuser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem