cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Kako dolgo ste dojili na 2-3 ure

clock-img

21.08.2009, 15:25

clock-img

Jutta

pencil-img

528

Super, da dojenček napreduje in da spi!

Moj je prve tedne samo jokal, tako da sem bila vsa obupanauser posted image Tako je kričal, da je bil ves vijoličen, a hvalabogu se je to z zdravili končalo. Polivanje pa se pozdravi šele, ko mišica zapiralka, ki se nahaja med želodčkom in požiralnikom popolnoma dozori. Večina dojenčkov ima še kar nekaj časa po rojstvu težave, ker ta mišica še ni zrela in se hrana vrača po požiralniku nazaj. Kolikor jaz vem to ni nevarno, če je z dojenčkom drugače vse vredu, lahko pa vseeno poveš pediatrinji, ko boste imeli pregled.

Pa še nekaj - nekateri otroci polivajo tudi zato, ker so dojeni in ne prenesejo nekaterih stvari, ki jih vsebuje hrana, ki jo mamica poje. Meni so zato predpisali strogo dieto - brez mleka in jajc!!! Pri tem je treba pazit, ker jajca in mleko vsebujejo tudi nekatera živila, za katera si ne bi mislili - nekatere vrste kruha, testenine!!!
Tudi ne jest čokolade, oreščkov, juhe iz vrečke, vegete, jušnih kock, popra, konzerv...


clock-img

21.08.2009, 15:46

clock-img

nebo

pencil-img

1664

No saj ena dobra dieta mi tudi ne bi škodila....mislim glede mojih kg....ha ha ha

Jutta hvala za odgovor, vsekakor bom to povedala pediatrinji, si pa me malo pomirila, ker moj dojenček pač ne joče in je videti zelo zelo zadovoljen....tako kot mami...

HVALA! in lep dan

clock-img

21.08.2009, 22:08

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

IZVIRNO SPOROČILO: anika87

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

er so jo na EINT navadli na 3-urni ritem.



Kaj pa je to EINT Najaa?



Intenzivna nega za nedonošenčke. Tadruga hčerka je nedonošena. user posted image

clock-img

21.08.2009, 23:06

clock-img

anika87

pencil-img

767

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: anika87

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

er so jo na EINT navadli na 3-urni ritem.



Kaj pa je to EINT Najaa?



Intenzivna nega za nedonošenčke. Tadruga hčerka je nedonošena. user posted image



Hvala najaa za odgovoruser posted image


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem