cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo

  
clock-img

04.09.2009, 19:19

clock-img

beyba

pencil-img

2002

user posted image user posted image

                         SEZNAM  BORK S KILOGRAMI


user posted image user posted image user posted image

         
             ŽELJE                DATUM             DO SEDAJ                           TEHTANJE
          IZGUBE KG       ZAČETKA          IZGUBLJENIH     STAROST     4.9.2009

BEYBA        38 KG         10.8.2009            -0KG                   30           -5,5
MONIKA1   30 KG          11.8.2009            -0KG                   26
TINAAJA     12 KG          11.8.2009            -0kg                    ?
RONJA1A     5 KG          17.8.2009            -0kg                     ?            -0.5
LUNCA14    8 KG           ???????                  +4KG                   33
2005GL     12 KG           4.8.2009             -4 KG                  31
TOPSIT      40 KG          11.8.2009            -0KG                   27            -5
AMY26                           11.8.09              0  KG                  ?              -5
TENIRR       15 KG          24.8.09                                          26
S*              20 KG          30.8.09                0 KG                   33            -1
ALIJA_26
KOLUMBO

ANAJMAD
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    

                       NO NA KONCU BOMO PA TAKOLE SEXY

                                   user posted image



čE KAJ NI V REDU KAR POPRAVITE SAME :-))))))))))))))))))))))))))))))) VAM DOVOLIM



< Sporočilo je popravil beyba -- 4.9.2009 19:20:53 >


_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

clock-img

04.09.2009, 19:29

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Jaz sem pa bila danes kar pridna: Zjutraj fitnes,zdaj pa orbitrek in telovadba - s športom danes porabila 800 kalorij. Bravo jazuser posted image user posted image .

Prej sem še pa lepo tortico pojedla. Jutri pa sadje. Čeprav razmišljam, da bi mogoče sadne dneve ven izpustila, pa kar na beljakovinskega preskočla, ker mi sadje sploh ne diši. Sploh jabolke, ki jih imam drugače rada, ampak mi v želodcu obležijo in me potem boli.

clock-img

04.09.2009, 21:49

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

05.09.2009, 05:32

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

Kolumbo, poslji mail, pa ti posljem. Rabis kar dost palca v mailboxu, ker so veliki fajli. Svaka cast, da si izpeljala vodni dan. A ti se dojis?

Ce bova kdaj delala tretjega otroka, bom definitivno iskala recept, kako narest bebiko, ki zjutraj spi. V prvo in drugo sva ornk flalila to znacilnost user posted image  MAla se na tleh blazno trudi obrnit na trebuh in ji ratuje zadnje case user posted image

Teni, pridna si s sportanjemuser posted image

Jaz sem se danes zjutraj izmerila - cm po telesu. Vceraj sva pojedla do konca smartise user posted image  tako da zdaj lahko mirno zacnem bit malo bolj pridna. Bi se lotila kaksnega bolj strogega rezima prehranjevanja, pa me je zaradi dojenja mal strah. Ker ze tko se borimo, da se sploh doji, flase pa noce.
Upam,d a neha dezevat in da gremo po kaksno ribico na trg user posted image  pa po maline in borovnice
lep dan vsem



_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

05.09.2009, 07:29

clock-img

amy26

pencil-img

3072

tinaaja si pa zgodna, pri nas je isto oba otroka sta bila pokonc že ob petih, pa potem sta šla k meni v spalnico in itak pol ni spanja, malo se premetavata, en drugmu nagajata in na koncu moram vstati ker se mi ne da več teh igricuser posted image

včeraj pa nisem bila nič pridna, ob 21 uri sem šla kuhat polnozrnate testenine, brez omake samo origano gor, pa mal rdečga vinčkauser posted image  sva z mojim 03.09. imela obletnico poroke pa sva včeraj zalila
slabe vesti nimam

danes pa en RD, bratranec od mojga user posted image praznuje 20 okroglih, upam da ne bo preveč grehov ker žurka se začne zvečer

clock-img

05.09.2009, 22:05

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

05.09.2009, 22:08

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

06.09.2009, 08:19

clock-img

S*

pencil-img

3006

user posted image

Jaz bi najraje ukinila vikende, vsaj kar se hranjenja tiče. Tako lepo sem pridna čez teden, potem pa ...jem kot da bo v ponedeljek konec sveta. Pa še ven ne morem, vsaj ne laufat, ker pri nas piha burja, kot sredi zime. Jutro odhajam na neko izobraževanje, čaka me polni penzion v hotelu, tako da so težki časi pred mano...

Vseeno, želim vam lepo, sončno nedeljo, brez večjih pregreh.

clock-img

07.09.2009, 07:23

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Da javim svoje rezultate. Jaz bom vedno v ponedeljek, ker je takrat bil prvi dan. V dveh tedni sem na - 3,1 kg in skupno(pas, boki, prsi) - 7,5 cm.

clock-img

07.09.2009, 09:45

clock-img

TopsiT

pencil-img

84

Dobro jutro punce!

S* se strinjam s tabo z ukinitvijo vikendov glede prehranjevanja. Drži se na predavanju, upam, da bodo kaj zdravega kuhali in da bo kaj samopostrežno, da boš lahko izbirala.

Ta vikend ne samo da sem grešila na veliko, ampak sem resnično žrla in šla nazaj po poti stare razvade. Sem jezna na sebe, sam zdej nič ne pomaga. Mislim, da bom zaradi zadnjih 3 dneh žrtja v četrtek na isti kilaži, kot pred 14 dnevi. Samokontrola na podnu. 
Opravičil ni, zato sem danes z zajtrkom spet na dieti. Edino kar sem ta vikend naredila dobro je, da sem šla hodit v hrib.

kolumbo user posted image user posted image user posted image  čestitke za izgubljene kg.  

Teni RR user posted image user posted image user posted image  čestitke za - kg in - cm, kar velik jih je šlo dol.

Lep pozdravček.

clock-img

07.09.2009, 11:32

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Hvala! Zdaj je še šlo veliko, vprašanje koliko jih bo šlo kasneje, je pa res, da jih imam še ogromno za izgubit, pa gre zato malo hitreje.

clock-img

08.09.2009, 07:42

clock-img

pikica36

pencil-img

1746

hoj punce, vsemuser posted image  za izgubljene kguser posted image user posted image  
jaz bi tud nujno morala izgubit ene 4 kg, pa ko zakletouser posted image user posted image user posted image user posted image ne grejo doluser posted image
naj me ena vredi brcne v rit

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

clock-img

08.09.2009, 09:06

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

Pikica36- samo zate user posted image
user posted image
user posted image


user posted image Za izgubljene kg user posted image

Jaz sem nekje na -2kg in koncno je na vagi spredaj 6 user posted image
Drugace imam bolj malo casa, ker se ze ubadamo z vrtcevskimi posledicami bolezni.. Ta mala se je nalezla od velike in imamo vsake tok pestro. Ta velka je sla danes v vrtec tko da imam par minut vec. Malo dete pa ze klice, tko da l8r




< Sporočilo je popravil tinaaja -- 8.9.2009 9:08:40 >


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

08.09.2009, 10:44

clock-img

amy26

pencil-img

3072

tinaaja pošiljam vam košek zdravja user posted image user posted image user posted image  

čestitke za izgubljene kguser posted image user posted image , men je teža ista, na srečo, ker od petka sem ga sračkala s hrano, dva RD čez vikend pa same dobrote, pa še včeraj je ostalo malo dobrega peciva tako da sem to morala pojesti do konca da se ne pokvariuser posted image

včeraj bila na BP in končno sem spet notri, ker nazadnje sem šla v četrtek tako da sedaj spet lepo jem oz. se ne prenažiram
ker imam motivacijo

clock-img

08.09.2009, 22:29

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

09.09.2009, 14:04

clock-img

birdy

pencil-img

5352

Zdej bi se vam pa še jst resno pridružla od tega momenta naprejuser posted image
Stanje na vagi prevelko, velik prevelko. Mam 71kil, rada bi pa prišla vsaj na prednosečniško težo, to je 60kil. Pa še ene 5 viška od prej, se pravi vsega skupaj, ah ja, čist prevečuser posted image
Dieta bo kar manj žri, kasnej pa montinjaka, sem že hujšala po njem in neki shujšala, pa tud držala, sam kaj k sem pol spet zanosilauser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010

clock-img

09.09.2009, 17:54

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

10.09.2009, 10:12

clock-img

TopsiT

pencil-img

84

Jutro punce in dobrodošle vse novinke!

Pa je spet minilo 14 dni in jaz ponovno na vago. Tudi tokrat sem zadovljna. Kljub trem dnevom hudih napadov in popadov žrtja, sem šla 2 kg dol.

Ugotovila sem, da kavbojke, ki sem jih pred dieto kar malo težko že zaprla, sedaj iz pranja zaprte slečem in oblečem. user posted image user posted image user posted image  

Še tale vikend damo skoz en piknik, potem pa malo miru in popolna koncentracija za dieto in telovadbo.

PUnce ste pa pridne s telovadbo. Jaz ravno zdaj poizvedujem, če bodo tudi letos imeli aerobiko v bazenu. Bom verjetno kar šla, sem rada v vodi, pa potem je še 1 ura prosta, tako da bi se lahko kar fino na plavala. Če bom zmožna sevedauser posted image user posted image
V hrib še vedno hodim vsak dan. No ja, ravno včeraj sem izpustila hojo, ker je bila že tema, ko sem prišla domov, imam fobijo ponoči po hosti sama hodit, pes je pa še večji zajcuser posted image  ko jaz. Sem pa zato malo bolj pogonila kolo.

tinaaja dobre slikice, in čestitke za - kg. Upam, da bodo punce čimprej zdrave.

Punce kar tako naprej!!!

clock-img

10.09.2009, 12:57

clock-img

tinca35

pencil-img

96

A me vzamete zraven? Upam, da ja. No jaz imam 8kg preveč. Z današnjim dnem sem se odločila jih skensati predvsem,ker me motijo in tudi moja hrbtenica prosi za to.Pred 3 leti sem shujšala 15kg v treh mesecih z djeto manj žri in veliko migaj in do danes iste kile obdržala.  Pa še moji podatki stara 38 let, želja -8kg, začetek 10.09.09. 
Punce lep dan želim.

clock-img

12.09.2009, 08:18

clock-img

amy26

pencil-img

3072

kam ste pa vse poniknile?

jaz se nisem imela volje javljati ker sem ga biksala s hranouser posted image  od prejšnje sobote sem kar naprej nekaj jedla ma ne vem zakaj, potem pa slaba vest itd, pa slabša prebava in spet slaba volja

no na BP sem hodila redno, ta teden 3x in včeraj končno brez prekrškov oz. prenažiranja, 2x na dan spila shake in 2x imela zdrav kuhan obrok vmes pa še eno sadje. Danes se spet počutim dobro ker je tehtnica spet pokazala stanje, kot je že 4 tedne, torej nič manj predvsem pa nič goruser posted image

danes če bo vreme zdržalo imam plan k pridem iz službe na dolg sprehod v hrib na kmečki turizem, da pokurimo še kaj kalorij
pa savna me vleče nisem bila že celo večnost, morda jutri če bo dež

kako kaj ostale, a ste pridne, če ne grehe na danuser posted image

clock-img

12.09.2009, 10:05

clock-img

ronja1a

pencil-img

362

user posted image za izgubljene kilograme

jaz sem bila na morju, tko da se nič nisem javila

kilogrami so tam nekje, kjer so bili, ali pa še malo več, tko da ne vem... prej, ko se nisem pazila ni šlo nič gor, zdej, ko se pazim tudi ne, ampak dol pa tudi nič ni šlo...

ampak prvič je tehtnica pokazala cel procent manj maščobe, verjetno rezultat gibanja, ker sem res po več ur zdaj vsak dan hodila, plavala malo manj, ker se bojim mrzle vode zaradi dojenja ...

pikica35, dobrodošla, jaz sem na podobnem kot ti, ene pet bi jih rada izgubila, ampak se me držijo kot klop... ma sej sem zdaj bila kr pridna z majhnimi spodrsljaji, sam mislim, da se bo treba držat kr neki časa, na hitr ne bo šlo ...

sem zračunala koliko bi morala izgubit maščobe, tam cca 2,5 kg... a si predstavljate dve kili in pol masla na riti :-)
amy, če ne izgubljaš kilograme in hodiš na BP, zihr dobivaš na mišicahuser posted image user posted image user posted image za biksanje s hrano pa zdaj je kar je, ti sam vztrajaj naprej, da ti bodo v kri prišle zdrave navade in bo biksanja vedno manj...

teni rr, jaz imam glede sadja podobno težave kot ti, sem ugotovila, da mi tolk ne paše, da sem bolj zelenjavni tip .... ne vem, vedno bolj se mi zdi da glede hrane ni enotnega recepta, enim bolj odgovarja ena hrana enim druga .... sicer ne vem, kako je pri ločevalni dieti, verjetno je sadni dan pomemben ....

a je ktera tuki, ki se montignaca drži? mene pri njem moti, da je preveč mesa????

clock-img

12.09.2009, 12:20

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

Birdy, tinca welcome.. Kako vama gre?

No mi smo imeli naporen tedn u nulo, tko da se s hrano nisem obremenjvala in sem jedla, kar mi je pasalo. Ker smo ponoci garali, bili izmozgani do konca, se tudi na kg ne pozna - hb ni slo gor. Na hlacah se zmeraj bolj pozna, da gre dol user posted image
Grem po enem tednu zdajle tect, ceprav sem utrujena do konca in se naprej. Ampak mislim, da mi bo pomagalo in glede na vremensko napoved (dez, dez, dez) je treba izkoristit sonce user posted image

Ronja, meni je pri montiju prevec mesnatega ja. Saj jemo drugae vecinoma polnozrnate testenine in riz (na veliko zalost mojega mozauser posted image ) , ampak meni je sfolga se tega drzat. No nobene diete, morda se najbolj ce se res odlocim lahko zdrzim na locevanju. Ampak v dani situaciji ni energije za kaj resnega. Pa je tudi tako uciinek user posted image

Amy gresnica, ravno zato se moras javit, ker gresis, da uporabimo "asskicing leg user posted image "  Tud greho morajo bit, za duso. Res pa ne pretiravat user posted image

Grem zdaj probat dete uspavat, da grem tect ...

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

13.09.2009, 12:09

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

Kje ste pupe?
Jaz sem odtekla danasnji krog in se pocutim mač betr. Vceraj sem se ful lepo prenazrla, tko da sem s kcal se vedno v plusu user posted image Pa saj vseeno, je pasalo, zdaj pa bolj pridno naprej.
Vreme je cudovito, kar klice po aktivnostih zunaj, tako da izoristite user posted image
Cim manj grehov vam zelim!


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

13.09.2009, 13:03

clock-img

amy26

pencil-img

3072

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Kje ste pupe?
Jaz sem odtekla danasnji krog in se pocutim mač betr. Vceraj sem se ful lepo prenazrla, tko da sem s kcal se vedno v plusu user posted image Pa saj vseeno, je pasalo, zdaj pa bolj pridno naprej.
Vreme je cudovito, kar klice po aktivnostih zunaj, tako da izoristite user posted image
Cim manj grehov vam zelim!



pridna pridna, kako ti rata časovno, a ti možek počuva otrokeuser posted image  

Ela je nekaj zbolela, ponoči visoka vročina, kašljanje sluzi in bruhanje, ponoči je 3x bruhalauser posted image  pa vso tekočino ki sem ji jo dala, tako da smo bili dopoldne doma, sedaj pa spita in upam da čim dlje da se vsaj malo odpočije

medtem smo imeli kosilo pri tašči, najedla se ful tako da mi še ni do nekih aktivnosti, mogoče se kasneje spravim malo teči ven, če bo vreme zdržalo.

clock-img

14.09.2009, 10:55

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem