cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: HUJŠANJE V DECEMBRU

  
clock-img

06.12.2009, 10:32

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

IZVIRNO SPOROČILO: amy26

IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

Pridne ste pridne....jst pa neuser posted image

Pri meni še vedno katastrofaaaaaa.... 



pri meni je tudi katastrofauser posted image
bi morala imeti dva dni post da se očistim grehov

upam da ste ostale vsaj pridneuser posted image  jaz se bom še popravila



pri meni ni katastrofe...

ampak DIZASTRRRRR user posted image  

user posted image   user posted image user posted image
user posted image  
user posted image  
user posted image  
user posted image  
user posted image  




user posted image  

user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

06.12.2009, 17:02

clock-img

amy26

pencil-img

3072

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

IZVIRNO SPOROČILO: amy26

IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

Pridne ste pridne....jst pa neuser posted image

Pri meni še vedno katastrofaaaaaa.... 



pri meni je tudi katastrofauser posted image
bi morala imeti dva dni post da se očistim grehov

upam da ste ostale vsaj pridneuser posted image  jaz se bom še popravila



pri meni ni katastrofe...

ampak DIZASTRRRRR user posted image  

user posted image   user posted image user posted image
user posted image  
user posted image  
user posted image  
user posted image  
user posted image  




user posted image  

user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



se že bolje počutim da nisem sama v tem žretju user posted image  user posted image

clock-img

06.12.2009, 17:36

clock-img

ronja1a

pencil-img

362

Punce, jaz sem se prve dni precej držala, pol pa vsak dan malo bolj popuščala. Držim tistih -o,5 kg. Danes gre cel dan, vendar še ni večer. Me zvije, ko gre mali spat, sploh, če hočem kaj za računalnkom delat.... Punce, ne ga sračkat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ker rabim podporo ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Al bomo se tukaj podpirale pri hujšanju al kva  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sicer sem si zadala za cilj, da se držim 40 g oh na dan (to je stroga varianta, verjetno bom malo več oh, ker sicer pojem še veliko več. Samo se mi zatika, ker mi zmanjkuje idej, kaj jesti, da ne bi jedla vsak dan eno in isto (5 g oh - zajtrk, 5- malica, 20-kosilo, 5-malica, 5-večerja). Če ima katera ideje za jedilnike s 5g oh, plisss (samo čimmanj mesa, ker mi ne gre po grlu, razen rib).....

Punce, dejte mal v akcijouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , da ne bodo spet novoletne zaobljube.... do novega leta je še čas za kako kilo minusa... user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil ronja1a -- 6.12.2009 17:40:42 >

clock-img

06.12.2009, 20:20

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

jaz sem pridna user posted image joj,mož se mi je tok smejal,ko sem mu povedala, da rabim recept za korenčkovo juho za vas - po moje se mu fajn zdi user posted image on je tok cute model user posted image je rekel, da bo kmalu napisal in mi dal user posted image
ne vem, jaz kar furam, da ne jem sladkarij. danes sem naredila simpl tunin kuskus za vse nas (5) - prepražila malo čebulco, dodala tuno, 2dl paradižnikovega pireja, solila, začinila z zelišči, zalila in pokuhala ene 20 min, nato prikuhala vloženo grah in koruzo ter kuskus za 5min, pustila 15 min da se napne in - voila, ful dobro user posted image

in ne vlačit domov sladkarij!!! če ne..user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

06.12.2009, 20:27

clock-img

ronja1a

pencil-img

362



in ne vlačit domov sladkarij!!! če ne..user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



punce, kje dobite vse te smeškote...

mateyka, hvala za recept...

jaz sem lačna za pop***** ampak grem zdaj plesat ...

< Sporočilo je popravil ronja1a -- 6.12.2009 20:28:12 >

clock-img

06.12.2009, 21:16

clock-img

amy26

pencil-img

3072

IZVIRNO SPOROČILO: ronja1a



in ne vlačit domov sladkarij!!! če ne..user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



punce, kje dobite vse te smeškote...

mateyka, hvala za recept...

jaz sem lačna za pop***** ampak grem zdaj plesat ...



zate smeškoti ker si tok pridna in mi daješ motivacijo user posted image  

http://www.hiti.dk/animationer%20index.htm

< Sporočilo je popravil amy26 -- 6.12.2009 21:17:03 >

clock-img

07.12.2009, 07:01

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

Dobro jutro. No pa je pred nami nov teden. Upam, da bomo pridne. Meni tehtnica kaže -2kg, tako da motivacije imam dovolj. Danes zvečer imam še pilates, tako da telovadbe imam dovolj=)

clock-img

07.12.2009, 07:19

clock-img

ronja1a

pencil-img

362

Amy, hvala. Sem vam hotla skuhat eno kavo za dobro jutro pa ne znam nič prilepit. Copy paste ne gre, ikone za vstavljanje ne najdem ????

Jaz sem se tehtala, kg pa kljub temu, da se pazim gor user posted image user posted image user posted image Ma gremo naprej vseeno ... sem danes začela s šejkom in zelenim čajem.

Lianna, pridna user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.12.2009, 07:48

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

No pa probajmo bit bolj pridni user posted image
Ta vikend je bil grozen, kosila pri mami in tasci, pol sladice pa se miklavz,... AAAAAAAA in nic spportanja user posted image  Po dooolgem casu vikend, ko nisem sla tect  - al sem tok neprespana, zmatrana, da se nisem premaknila. Ni slo.
No dajmo bit bolj pridne (tiste ki smo gresile) in ta pridne se naprej pridne user posted image  

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

07.12.2009, 08:44

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

evo punce, da vas malo izobrazim user posted image
to je jutranja švedska FIKA user posted image pecivo kupijo (cimetove rolce ponavadi), kava je filter (bjak)

user posted image

(Fika is a Swedish verb that roughly means "to drink coffee", usually accompanied by something sweet on the side.)
Fika is a social institution in Sweden; it means having a break most often a coffeebreak with one's colleagues, friends, date, or family. The word has quite ambiguous connotations and can mean anything from taking a break from work or other activities, to going on a date. This practice of taking a break, typically with a cinnamon roll and/or some biscuits or cookies, or sometimes a smörgås or a fruit on the side, is central to Swedish life.

clock-img

07.12.2009, 09:33

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

07.12.2009, 09:38

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

07.12.2009, 09:54

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

07.12.2009, 14:21

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450



Kolumbo, kaj imas sto jugo nostalgijo user posted image user posted image

Lusten fotke, vidim, da ste bili otrooo pridni,  je tok daril.

Kar gre danes :) Caka me piscanjcja obara za kosilo user posted image in nazaj sem dobila knjigo osnovna sola hujsanja, tako da jo bom spet malo brala. rabim neko vzpodbudo user posted image same sebe.

Umpalumpa user posted image user posted image user posted image user posted image za minus 4. Odlicno je to. Upam, da je dovolj velika motivacija za naprej. user posted image

Lianna user posted image user posted image user posted image user posted image bravo!! user posted image

Jaz sem hotla prej malo telovadit, pa se je mala po 10min zbudila in sem skoraj se  user posted image Cez vikend je spala po 2-3 ure. No ja... sva sli po ta veliko v vrtec pred spanjem in na sprehod skupaj, k je glih bil sonce. Zdaj ta velka spi, mala se je zbudila. Grem jo zabavat, danes neki ni njen dan user posted image



_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

07.12.2009, 14:34

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

UmpaLumpa ful dobr - daj šibaj to naprej do -40.ne tam pri -10 neki pametovat da je dost user posted image

držte se pupe, kupite in jejte sveže sadje in kako dobro zelenjavno juhco user posted image

clock-img

07.12.2009, 14:35

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

07.12.2009, 14:37

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

07.12.2009, 17:23

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

mam eno dobro idejo za praznike. če bi rade dobro in zdravo jedle- je zlo simpl user posted image

spečite en pekač pečene zelenjave (mora bit pokrito - najboljši so uni stekleni pekači s pokrovom):
kilo narezanega korenja (1cm debele kose),
pol kile krompirja,
eno čebulo na lističe narezano (ne na drobno)
in 1-2 koromača/janeža (1cm debele kose)

pečite v pokitem pekaču 1-1,5 ure v pečici na cca 180-200C z malo soli in malo olja - jedilno žlico za cel pekač (to dvoje dobro premešajte v posodi z vsemi sestavinami preden pokrijete in daste v pečico).
vsa zelenjava bo zelo sladka in okusna, ker se okusi zme

vmes, ko se peče, se greste zrihtat in nališpat če mate slavnostno večerjo, ali počivat, knjigo brat itd - karkoli vam srce poželi,dokler vam ura na štedilniku ne zazvoni user posted image

clock-img

07.12.2009, 22:11

clock-img

ronja1a

pencil-img

362

Punce, dejte mi neki povedat. Kako rečete ne hrani pri sorodnikih? Mislim one tete in strice, ki pred tvojim obiskom pol dneva kuhajo, da bi ti naredile veselje, ti bi pa najraje eno mineštrco ali solato pojedel. Evo, danes sem z enega takega obiska. Pri eni teti se mi je uspelo izgovoriti, pri drugi so me čakali že s hrano na mizi. Tko, že na krožniku. Imam najraje sicer, da si na obiskih sam nadevaš, kolikor ti paše. Sej bilo je ful dobro, doma pripravljena hrana, samo jaz nisem več navajena tko jest. Pa še pustiš na krožniku s težkim srcem, ker veš, da so tebi veselje hotli naredit. Posledice: zaspanost, poln želodec, žeja, po uri ali dveh mi je tolk cukr padel, da bi lahko spet neki jedla, čeprav sem bila še vedno sita  Evo, taki pregreški me prepričajo, da sem s svojim režimom hrane (veliko zelenjave, prave kombinacije, ok, še vedno malo preveč oh in pregreški s sladkarijami) na pravi poti.  In še nekaj, danes sem cel dan neznansko žejna, drugače sploh nisem, očitno z zelenjavo in sadjem dobim dovolj tekočine...

Madona sem napisala sedaj en elaborat. Skratka, hujšanja danes ni bilo. Jutri se zdravim s solato. Komaj čakam user posted image user posted image user posted image

Tinaaja, dej, če si zmatrana, se probej mal pocrtat še s kako drugo stvarjo. Kako kopel al kej takega. Sej vem, tek je ful fajn, meni gibanje vedno razpoloženje dvigne, ampak, če si tko hin je pa matr.... Sicer pa berem ono tvojo knjigo. Mi je kr spodbuda, da pretehtavam svoje vzorce hranjenja. Par stvari me povozi ...

Mateyka, thansk za švedsko poslastico. Me ful mika, da bi šla enkrat tja v tiste kraje. Moj je bil že večkrat, jaz še nisem bila tko na severu...

Kolumbo
, jaz sem se tudi danes malo za malim skrivala pred hrano. Sva se midva futrala, ko so drugi še bolj pridno papcali od mene :-)

UmpaLumpa, pridna!!!! Kaj pa delaš? -4 kg? svaka čast!!!!





< Sporočilo je popravil ronja1a -- 7.12.2009 22:13:24 >

clock-img

07.12.2009, 22:17

clock-img

amy26

pencil-img

3072

IZVIRNO SPOROČILO: ronja1a

Punce, dejte mi neki povedat. Kako rečete ne hrani pri sorodnikih?



Ne znam reči NE, sploh če je kaj dobrega, je pa res ko sem bila 1. na ločevalni dieti, takrat sem se pa res držala in ja Ne mi ni bilo težko reči

danes sem se kar pridno držala diete, edina pregreha je bila zvečer lizika, ki je ostala od tamale,
nekaj sladkega mi je zapasalo po zeleni solati (moji večerji) in sem rekla bolje to kot pa tiste slastne čokoladne kroglice ali pa čokolada 

clock-img

08.12.2009, 06:42

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

Hoj,
matr kr neki od tega dezja... user posted image

Ronja - glede rojstnih dni in jedenja pri obiskih - mislim, da se zmeraj najde nacin, da pojes tisto, kar ti pase. Na rd-jih ni lepo, da strajkas,ker konec konecev se je nekdo potrudil,.. Je pa res, da lasten izbor hrane mogoc, ce je self service varianta. Da ti dajo pa na kroznik - tukaj pa je tezje. Pri nas na sreco tega nimamo vec. Se pa torti mrsikje odpovem - enostavno mi ne pase. Al pa recem, ce mi spakirajo za domov, pa pol doma kdodrug poje al pa pac zal vrzem stran. Boljs v smeti kot da smetim sebe.

Utrujenost - ma jaz res rabim svicat, da dam ven vso nakopiceno negativno energijo. Ne vem, meni to ful sede. In tako imam une pol-1 uro zase. V banji bi mala skoz not uletavala user posted image i love them, ampak po tednu, dveh non stop z njima, po moznosti bolnima - je tek moj resitelj user posted image Saj pol se postavim se pod tus za 15 min user posted image Nekako nikoli nisem bila za variante pilatesa ali joge, ceprav bi bilo to verjetno zelo primerno zame.

Knjiga - jaz jo moram res natancno prebrat. Sem jo bolj preletela, a bila navdusena nad pristopom. samo casa zadnje case ni.

Vceraj sem bila kar pridna, mal me je zaneslo pri dobrotah od miklavza (suho sadje in orescki).. Al boljs to kot pa sendvic user posted image

Aja, pa tect sem sla zvecer user posted image po unem ponesrecenem poskusu aerobike user posted image clovek ne more verjet kok dalec se dejansko pride v 40min  po ulicah ljubljane, ce teces... Tko da upam, da grem ta teden vsaj se 2x user posted image  

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

08.12.2009, 10:24

clock-img

ronja1a

pencil-img

362

Glede teh skupnih kosil. V ožjem krogu imamo tudi mi bolj self servis varianto, kar mi je ful všeč. Se ne odpovedujem ničemur, samo odločim se, al bom jedla pretežno beljakovine in zelenjavo ali zelenjavo in oh in običajno ni problema. Včeraj nisem bila pripravljena na to, da bom na krožnik vse dobila. Torto sem odklonila, potico pa so mi zavili za domov. Jo bomo že pojedli, mi pa tut čist paše, če je to košček po kaki bolj lahki varianti, po obilnem kosilu pa ne. No, danes sem začela s paradižnikovo solato, polnozrnatim kruhom in sirom. Apetit imam večji kot običajno, jutri pa bo že normalno :-) Ma ne vem, ta hrana ti res lahko energijo daje al pa jemlje...

Tinaaja, glavno, da imaš način, da se sproščaš. Jaz sem včasih veliko več tekla, bi rada več, vendar mi ta trenutek še ne znese. Se ne znam več tko pripravit, kot sem se včasih. Od danes na jutri. Rabim bolj postopne in nežnejše variante. Izgleda, da se mi malo že leta poznajo :-) Bo pa tudi moj dojenček vsak dan manj od zize odvisen, ker smo začeli z gosto hrano in bom lažje šla tudi sama en krog. Si predstavljam, da bi enkrat kak maraton odtekla. Željo imam, samo ne bo šlo nič na silo. Ko bo pravi čas.... Sem pa začela delat tibetanske vaje. Bolj po nuji, ker me hrbet v življenju še ni tolk bolel. Mali je težek za svojo starost ... Me pa danes polek hrbta bolijo še trebušne mišice :-) Zunaj pa dež. Hvala bogu. Ja, danes mi je to všeč, ker imam spuščano gumo na vozičku user posted image user posted image user posted image

V knjigi so mi pa vprašanja zlo všeč. Sem jih na nekaj odgovorila in se mi zdi res fajn, da greš z glavo v odnos do hrane. Odpovedovanje in držanje stroge diete je res premal...

Punce, držite se. Jaz bom danes zmerno pazila, jutri pa bom probala mit malo bolj stroga.

clock-img

09.12.2009, 17:34

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

09.12.2009, 20:10

clock-img

ronja1a

pencil-img

362

Kolumbo, sem videla tvoje slikice. Fini ste !!!!

Jeza zjutraj, ja. Poznam to. Pismu, se ne splača za par minut slastnega razvajanja borbončic, razen, če se zavestno odločiš ...

Jaz sem danes bolje, po dveh dneh sem spet v stari formi in jutri začnem malo bolj strogo z oh. Do zdaj sploh nisem imela moči. Sem imela taaaaak apetit. Unega nezdravega, ko ti cukr pade in rabiš še! Sem se sicer držala z zdravo hrano....

Kaj pol dekleta? Kje ste, al gremo naprej, al se bomo pridružile temi Hujšanje po 1.1.???

< Sporočilo je popravil ronja1a -- 9.12.2009 20:11:40 >

clock-img

09.12.2009, 22:00

clock-img

amy26

pencil-img

3072

jaz sem bila čez dan dokaj pridna glede prehrane, proti večeru smo šli dol k tastu in tašči in tam sem spila 3x limončke in 2x malo čokoladno kroglicouser posted image , nekaj greha je, sem pa vsaj jedla zdravo skor nič OH, v glavnem zelenjava

otroci spijo, tako da imava z mojim user posted image sedaj čas zase user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem