cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: HUJŠANJE V DECEMBRU

  
clock-img

02.12.2009, 21:20

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

kaj so to tibetanske vaje? user posted image

clock-img

02.12.2009, 21:40

clock-img

ronja1a

pencil-img

362

http://www.joga-za-poslovneze.com/polozaji/tibetanske-vaje-vrelec-mladosti

sem našla video cool, fajn, da si me spodbudila...

neki časa sem jih delala, zgledajo ful simpl, a so kr težke, če delaš prav in povečuješ število ponovitev... so pa odlične za hrbet... joj, ravno neki takega rabim, ker me hrbet skoz boli...


< Sporočilo je popravil ronja1a -- 2.12.2009 21:42:04 >

clock-img

02.12.2009, 22:03

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

bom pogledala. mogoče bi lahko združila to z jutranjo meditacijo? maybe..
tamala bo verjetno delala z mano - njej se telovadba zdi zabavna user posted image

drugače pa jaz tud neki hujšam. moram snet dol teh 5 kil. se prav ne počutim glih taprava. in pismu!!! skoraj vse moje hlače v omari, ki so mi ravno prav pretesne, da mi ne grejo lepo gor. ma nej grejo nekam.. ma ne, do 15. januarja jih moram dat na rit normalno. niti pod razno ne bom kupovala novih hlač. nimam keša za to - in če ga nimam, potem lahko tud manj jem in še kej extra prišparam user posted image
skenslala sem vse sladkarije in prigrizke, samo piškote mam ob jutranji kavi (to je ene 5-6 kosov), ki pa niso neki hudi čokoladni ne vemkvaji - bolj a la domači prijatelj, savoiardi brez sladkornega posipa ipd.
in porcije sem sem zmanjšala. to ponavadi deluje. user posted image

pa velik pit - zeleni čaj je fin za presnovo. pijte veliko, punce moje in se mejte user posted image

clock-img

03.12.2009, 08:16

clock-img

amy26

pencil-img

3072

dobro jutro

včeraj sem zabluzila, cel dan sem se lepo držala zdrave hrane, zvečer pa pojedla majhnem košček čokolade in kasneje še smoki
imela sem ga odprtega v predalu in nisem se mogla upreti
želja valjda je bila še večja ker včeraj sem imela prvi dan Muser posted image  
sem že hotla iti spat in se bi lahko uprla skušnjavi, pa sem morala skos hoditi v sobo k Aleksu in ga dajati spat, ker model ni bil zaspan ob 21.30 uriuser posted image

gremo naprej, vztrajala bom, kakšen greh tu pa tam ni izključenuser posted image

clock-img

03.12.2009, 08:35

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

03.12.2009, 09:16

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

Evo mene,
jaz sem kul. Neki se ne odpovedujem cimurkoli, res pa je, da ne zrem, kar je najboljse. In trenutno dovolj. Sem cista koma od nespanja oz konstantnega zbujanja ene lai druge, sploh ne pridem na zeleno vejo. danes je bila prva noc brez kaslja po ufff dolgoooo.. Ampak z malo spiva v dnevni, pol se je sredi noci prikradla k nama ta velika in mamispet v sendvicu in nic kaj dost od spanja user posted image  Ampak sem se pa nacartala, kar je tudi veliko user posted image  Predvsem mislim, da je ta velika rabila dozo mamice ponoci user posted image

Tko da sem kar zadovoljna, da ne zrem user posted image  Danes bom sla popoldne morda malo tect.
Dete spi, jaz malo pospravljam, pol pa morda sibam do centra kaj za miklavza in bozicka nabavit. Mi sploh ne uspe priti do daril. In pol skoz nekaj v zadnjem momentu upujem in ne dobim zelenega in se sekirma, da se nisem prej potrudila.

Umpalumpa, le tako naprej user posted image user posted image  samo zdrzi, ce te bo kaj prevec mikalo, pa pridi sem gor po brco v rit user posted image

Amy, mah, grehi morajo bit, danes pa bodo pset pridna.

ronja user posted image  za telovadbo, meni nekako te mirne zadeve ne sedejo, ceprav bi bile nujno potrebne za mojo slabo drzno in nervoznost user posted image

o mati kolumbo - kako kaj gradbisce user posted image  Joj ja vem, mene vsake tok macdonalds cist vrze. Bis e zakopala v vse hambije, solate pomfrije.. Ampak takrat pase.. sicer sem pol samo se za kavc likat, ampak pase. user posted image  itak se to zgodi glih 1x na 3m, tko da se ne sekiram.
se malo pa bo vikend tu user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

03.12.2009, 11:08

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

03.12.2009, 11:35

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

03.12.2009, 13:09

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

03.12.2009, 13:57

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

posluš UmpaLumpa, dej naredi si kremno korenčkovo juho in jo maš lahko tud za zmrznit. je ful dobra in fina za hujšat - moj mož jo zdaj natepava, ker se je neki odloču dol snet kile. on temu pravi "monk food" - hrana puščavnikov user posted image pa riž in čičeriko s čebulco v omaki tud velikokrat naredi. korenčkovo juho naredi njegova mama 1x na teden in jo potem ma za 2 dni.

clock-img

03.12.2009, 14:09

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

03.12.2009, 14:11

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

03.12.2009, 14:13

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

03.12.2009, 14:15

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

03.12.2009, 15:06

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

jaa mateyka jaz bi tudi prosila za oba recepta, sliši se dobro!
jaz med dietami jem predvsem stvari, ki so ful okusne in jih lahko ful poješ, ker nimajo veliko kalorij.



ja, saj mislim, da je to point - da ne stradaš ko dahavc..
a vesta kako? recept od juhe je od moje tašče in riž s čičeriko od frenda od mojga moža (indijc al kaj je že - ena eksotična sorta user posted image ) in to moram njega prosit. bom vprašala in povem, ok? user posted image

UmpaLumpa,je nekaj podobnega, samo sem sigurna, da ona nima neke jušne osnove in korenja tud ne riba, ker se ji ne bi dal. je pa to recept od njene mame - Inarine prababice, ki še hara "laponskom šumom" user posted image v glavnem, ni tok komplicirano - bom pobarala Andreasa, da ga spiše v angleščini, da ga bom lahko prevedla v slovenščino (švedsko še ne znam tok dobr). vmes pa lahko to juhco kuhaš, samo ne pretiravat - ma smetanco not user posted image mislim, da taščina juha nima. sam je dobra, sem jo jedla in je res okusna.


uuuu punce, zdaj sem se spomnila - tole juho si tud lahko naredite:
hokkaido juha (iz buč).to je meni najboljša buča, vse se poje, tud olupek - je vse ful dobro user posted image
http://www.grouprecipes.com/24911/hokkaido-pumpkin-soup.html

clock-img

03.12.2009, 15:08

clock-img

ronja1a

pencil-img

362

Mateyka, meni je tudi šparanje mal motivacija. Se mi zdi, da je ful lažje cote dobit, če imaš kako kilco manj... pa še kak kos obleke se bo v omari našel, ki je zdaj pretesen...

Amy, zdej je kar je. Sam ne zaradi tega zdej cel mesec zabluzit. Kr lepo naprej, sej pol kile je že šlo dol user posted image user posted image user posted image

UmpaLumpa user posted image user posted image user posted image

Tinaaja user posted image user posted image user posted image Si pa mislim, da je kriza, če ponoči ne spiš. Moj mali je bil danes precej aktiven ponoči, jaz pa sem šla pozno spat in ko je bila ura pol šest sem komaj ustala iz posteljel. So se mi noge kr tresle. No po zajtrku (prosena kaša z jabolkmi, slivami in sojinim mlekom, zelenim čajem ter žlico torte, ki je ostala od včeraj, sem se spravila k sebi). Mah, to vem, že ko sem bila od službe zmatrana, sem se pokonc s cukrom dvignila...

Kolumbo, kako gradbišče. Ful bo tole dobr zgledalo, ko bo fertik! Pa kak cortek v vozičku, sej ga skoraj ne prepoznam :-)

Mene pa zanima ta omaka s čičeriko. Na čičeriko sem že čisto pozabila, je nisem že sto let jedla...

Korenčkova juha pa mljask. Jaz sem ene dvakrat naredila različico s kosmiči. Malo kosmičev popražiš, dodaš korenje, lahko čebulo, začimbe, miso juho in kuhaš... pol pa samo še zmiksaš. Mljask...


clock-img

03.12.2009, 20:48

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

Ojla. Jaz vas še vedno pridno berm, ampak pišem pa ne, ker mi malo zmanjkuje časa. Uglavnem 30.11 sem se resno lotila diete. In tako po 14h nič več ne jem. Pijem samo vodo in nesladkane čaje. Si pa dopoldne če mi zapaše privoščim tudi košček čokolade (ampak res samo košček). Včeraj pa sem imela vodni dan, saj je bila luna. Tako, da danes mi kaže -1kg. Moj cilje je, da bi shujšala v decembru še 3kg, saj grem konec meseca na baletno predstavo Hrestač in bi rada imela oblečeno eno lepo krilo. Upam, da mi uspe. Še vedno hodim 2x na teden na pilates, in 2x orbitrek.

clock-img

04.12.2009, 07:14

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

Meni kaže tehtnica -1.5kguser posted image user posted image user posted image

clock-img

04.12.2009, 07:26

clock-img

ronja1a

pencil-img

362

Uglavnem 30.11 sem se resno lotila diete.



Lianna, dobrodošla. Zdaj nas je že sedem v decembru. Oglasi se še kaj ....

< Sporočilo je popravil ronja1a -- 4.12.2009 7:27:30 >

clock-img

04.12.2009, 08:49

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

04.12.2009, 08:51

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

04.12.2009, 09:57

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

Umpa, veš načeloma bi morala večinoma tako jest kot ješ sedaj user posted image se da zelo okusno kuhat, ne da bi bilo ne vem kako redilno. tudi piščanec je lahko zelo okusen, če ni masten, samo navadit se moraš zelišča uporabljat. no, vsaj po moje je tako.. user posted image
pa kake nore solate lahko delaš, ful dobre - bom eno tunino kasneje zbrskala, ki je meni zakon user posted image

UmpaLumpa, drugače pa poglej pod moj avatar - piše Ljubljana. sem trenutno tukaj s tamalo. mož je šved. pride pa 15. januarja sem za stalno (hmm, recimo zaenkrat za stalno user posted image ) - yeeey user posted image samo bo dosti tudi v Pragi, tako da ni čisto idelano, samo bolje kot prej sigurno user posted image I hope user posted image

clock-img

04.12.2009, 13:35

clock-img

amy26

pencil-img

3072

matr ste pridne s tipkanjemuser posted image user posted image  sploh nimam časa brati,
zdej letim po darila pa še poslovna darila

pa zvečer imamo miklavža z vrtcem, moramo prilezti na en hrib pa kupiti bakle,...
dela ful a človek samo en samuser posted image  

user posted image se mora učiti za izpit ki ga ima naslednji teden tako da je vse na men

clock-img

04.12.2009, 21:37

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

06.12.2009, 08:08

clock-img

amy26

pencil-img

3072

IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

Pridne ste pridne....jst pa neuser posted image

Pri meni še vedno katastrofaaaaaa.... 



pri meni je tudi katastrofauser posted image
bi morala imeti dva dni post da se očistim grehov

upam da ste ostale vsaj pridneuser posted image  jaz se bom še popravila

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem