cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo

  
clock-img

23.11.2009, 21:03

clock-img

amy26

pencil-img

3072

IZVIRNO SPOROČILO: ronja1a

Amy
, kako gre, se še držiš?



ne, držala sem se polne 4 dni in kar nisem mogla več, pa še vmes rd, no danes je moj sinek star točno 4.letauser posted image  tako da dobrot je bilo veliko in nisem mogla mimo, če telo stradaš pol hitro nadoknadiš za nazaj

tako da bom OH po malem jedla, vsekakor pa omejila na zdrave OH

clock-img

24.11.2009, 20:59

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

29.11.2009, 07:32

clock-img

ronja1a

pencil-img

362

Punce zdravo. Sem malega dala malo dremat, me vsako jutro vrže po peti uri iz postelje :-) Jaz se zadnje dni držim z manjšo količino oh in se na tehtnici že mejčken pozna, spet leze dol, tko da sem spet malo motivacije dobila. Kar je pa najpomembnejše: odlično se počutim.

Amy, Kolumbo, kako vama gre? Tinaaja, ti si pa čist mrknila...

clock-img

29.11.2009, 15:48

clock-img

amy26

pencil-img

3072

sem ponosna nase, pravkar sem končala z zlaganjem cot, svoje cote sem vse spraznila iz omar in jih polovico pospravila v škatle, se končno rešila navlak
omara sedaj končno dihauser posted image

glede prehrane pa moram priznati da grešimuser posted image  sploh se ne morem spraviti normalno prehranjevati
očitno je najbolje imeti vedno skor prazen hladilnik in omare brez posladkov, ker drugače se jim ne morem upreti in seveda potem nič od zdrave prehrane
pa še december je pred vrati, kaj šele bouser posted image

migat tudi nič, občasno par trebušnjakov in to je vse
se bom popravila

clock-img

29.11.2009, 15:50

clock-img

amy26

pencil-img

3072

tinaaja, na raport
spet čutim da grešiš, dej vsaj povej s čimuser posted image

< Sporočilo je popravil amy26 -- 29.11.2009 15:52:15 >

clock-img

29.11.2009, 21:46

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

30.11.2009, 08:46

clock-img

amy26

pencil-img

3072

IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

V torek je 1. december, kaj če bi nardile eno AKCIJO....HUJŠANJE V DECEMBU.....če bomo zabluzile do novega leta bomo sam besne........



jaz sem za, sem tudi rekla da bi z 1.12. spet OH zmanjšala na minimum oz. nič
če bova vsaj dve ki naj bi začele spet hujšati bom imela motivacijo


clock-img

30.11.2009, 11:16

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

Tri  user posted image  Bemu pa hrana... Vecino dneva pridna, pol pa navali folk na futr..ahhh.. jaz bi decembra rada prisla na -3kg user posted image user posted image  ampak cist zares user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

30.11.2009, 13:49

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

Evo, jaz sem pa ful hepi, ker sem cist pozabila, da sem vcasih pridno izvajala aerobiko doma. Tko da ko mi je dita v vozicku zaspala, sem obrnila domov, punco na balkon, jaz v superge user posted image   in akcijaaaa user posted image  user posted image    user posted image

Je brina danes po skoraj 2 tednih v vrtcu, tko da je bilo to sploh mozno. user posted image  Ampak se pocutim kuuuuul user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

30.11.2009, 14:42

clock-img

amy26

pencil-img

3072

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

in akcijaaaa user posted image  user posted image     






sem vesela zate, tako da ti kar pridno treniraj, mogoče se ti danes pridružim
user posted image

clock-img

30.11.2009, 15:10

clock-img

ronja1a

pencil-img

362

V torek je 1. december, kaj če bi nardile eno AKCIJO....HUJŠANJE V DECEMBU....



Kolumbo, Amy super, jaz se prključim. Zares. Mi bo tko ful lažje, ker vem, da nas bo več. Načrt je pa omejitev OH. Mal mi je volje dala ona knjiga, ki si jo priporočila Tinaaja. Cortanje s prigriski stran!!!!

Tinaaja user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

01.12.2009, 06:42

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

Evo, prvi december je tu. Spremenila sem naslov podteme user posted image

And let the games begin  user posted image user posted image  oz hujsanje

user posted image  

Drugace pa me tko prijetno boli ceu člouk od body combata vceraj user posted image   Tko da nisem ziher, da danes ponovim vajo user posted image  Morda pa, ce bo dete spet lepo spalo. Pa se ponoci smo imel dretje, ne vem, kaj jo motra, upam, da samo zobki.


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

01.12.2009, 08:36

clock-img

ronja1a

pencil-img

362

gremo user posted image user posted image user posted image jupi user posted image user posted image user posted image

clock-img

01.12.2009, 09:48

clock-img

amy26

pencil-img

3072

sem z vamiuser posted image

jedla nisem še nič, zdej si bom narezala malo sira, zraven pa navadni jogurt 1,3

clock-img

01.12.2009, 10:09

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

ahhh jaz bom pa danes jedla: koruzni kruh s prsutom in sirom, malica shake, kosilo golaz in polenta, pol pa upam, da samo se sadje in jogurt. morda koscek cokolade. Se mi zdi, da bolj se uporam sladkemu, vec ga pojem. tko da zdaj bom obvezno vsak dan pojedla nekaj, ampak po koscek ali dva.

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

01.12.2009, 10:50

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

01.12.2009, 12:43

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

umpalumpa - komot se pridruzis :) imas kaksen izbran nacin hujsanja?
me smo na trenutke zelo zagnane, potem malo manj, pa tko. ampak vztrajamo, vcasih gre kaj dol, vcasih malo gor, ampak pocasi se dalec pride a en user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

01.12.2009, 13:36

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

01.12.2009, 14:07

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

Ma ne vem, ce smo kaksne jedilnike pisale. Ima vsaka eno svojo metodo hujsanja oz prehranjevanja, tko da ni nekih genericnih jedilnikov user posted image
Povej, kaj ti sede jest pa lahko kaj skunstvamo :)

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

01.12.2009, 20:23

clock-img

ronja1a

pencil-img

362

UmpaLumpa, welcome! Več nas je, lažje bo user posted image user posted image user posted image

Jaz sem šla dol dva kg, zlo počas, ampak zanesljivo :-) Zdej bi pa rada še ene tri, predvsem pa še malo popravila odnos do hrane (večja pestrost, pa manj prigrizkov). Nimam nekih posebnih jedilnikov, zmanjšala bom oh, ki so moja šibka točka, in količino.

Dons sem imela ribji dan :-) Sem že zjutraj začela s tuninim namazom in paradižnikovo solato, pa en hrski (5g ogljikovih hidratov). Opoldne pa bakalar, sir, kruh in spet paradižnikova solata. Sem dobila tako dober paradižnik, da se mu nisem mogla upreti. Popoldan šejk, zvečer pa skuta z nekaj malega sadja in cimetom. Zdej pa čakam, da napad lakote mine :-)

Tinaaja, kako je šel večer? Amy, Kolumbo?

clock-img

02.12.2009, 07:19

clock-img

ronja1a

pencil-img

362

Evo, danes tehtanje: - 0,5 kg. Pokonc sem že od petih, ko me je mali zbudil. Začela sem s šejkom s sojinim mlekom, zdaj pa zeleni čaj srkam in Čuka na palici prepevam :-) Mali mi tolče po tipkovnici, tko da se morava umaknit :-)

clock-img

02.12.2009, 08:43

clock-img

amy26

pencil-img

3072

IZVIRNO SPOROČILO: ronja1a

Tinaaja, kako je šel večer? Amy, Kolumbo?



tudi jaz uspešno prestala včerajšnji danuser posted image  OH nisem nič jedla, za večerjo sem imela rio mare brez olja + 50-70g puste skute
kasneje mi je tašča prinesla juho z rezanci, dišala ful, sem si raje narezala par koščkov sira in me je je juha minila

tehtnica zjutraj pokazala 0,5kg manjuser posted image

danes sem spila že dve kavi, za zajtrk še nevem kaj bo, saj sem v službi

clock-img

02.12.2009, 13:02

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

02.12.2009, 13:45

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

02.12.2009, 20:46

clock-img

ronja1a

pencil-img

362

Amy, user posted image user posted image user posted image za -kg!

Kolumbo, šment pa Mac. Dej zamiži drugič na desno oko. Sej si boš pozneje kdaj Maca privoščila...

Mene je danes premamila tortica, ampak sem se ustavila po dveh žlicah. Sicer pa sem kr neki jedla, ampak se pri OH nazaj držim. Malega sem dala spat in se z vsemi štirimi branim, tortica pa kr ne neha: pridi, pridi !!! Ah, bom eno belo kavo skuhala, d a jo utišam, malo bi še bila pokonc, ker imam zdejle mal časa zase. Mali je postal zahteven, akcija cel dan!

Tibetanske vaje pa... hm, jaz si jih želim tudi delat, ampak nikoli nisem bila preveč vztrajna ...

UmpaLumpa, le tko naprej!

Tinaaja, kje se skrivaaaaš?




< Sporočilo je popravil ronja1a -- 2.12.2009 20:47:19 >

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem