cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

[Brisano sporočilo]

  
clock-img

23.10.2009, 09:53

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

23.10.2009, 11:09

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

Ojoj kolumbo, ta dieta je res grozna.. Al pa una avrinata dva kuhana jajca za kosilo.. Kaj pa ce bolj pridno locujes in manj jes user posted image  No, drzim pesti, da ti rata, pa s karksno koli dieto user posted image

Ponedeljek - naceloma lahko user posted image  Sem bila prejsnji teden v sredo tam in je ta velika ful uzivala. Sem bila z mami na hitrco, tko da nisem nic klicala. Smo zgubile ful casa,  sem po sori karmelicanski samostan iskala. na koncu se se po eni njivi peljala, ker nisem mogla nikjer obrnit user posted image  k sem tok zabluzila user posted image

Jaz sem kar pridna user posted image  Probam se drzat locevalne, samo s par spremembami.. Na sadni dan imam jaz gresni dan - za kosilo jem, kar mi pase,.. Razlog je dojenje. Pa tud kak kosec ali tablico cokolade si privoscim mimgrede. Ker ce si ne, pol me mika pa mika in mika in pol pridem do moje chocholate diaet in jem samo sladko.. kar pa spet ni smisel. tko da raje vsak dan malo sladkega.

Zdaj zulim en korenje, ki je cist brez okusa.. user posted image ampak za lacne je ok..

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

23.10.2009, 12:50

clock-img

ronja1a

pencil-img

362



A SE ZMENIMO KR U PONDELK K BO NAJVEČ SONCA?



jaz sem za.

o dijeti pa rajš zdej ne bi. sem na menstrualni dieti :-( ma sej pretiravam ne, sam za hujšanje pa to ni.


< Sporočilo je popravil ronja1a -- 23.10.2009 12:52:29 >

clock-img

23.10.2009, 18:27

clock-img

amy26

pencil-img

3072

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Jaz sem kar pridna user posted image  Probam se drzat locevalne, samo s par spremembami.. Na sadni dan imam jaz gresni dan - za kosilo jem, kar mi pase,.. Razlog je dojenje.



me veseli da si se spet spravila k pameti mislim k ločevanju hraneuser posted image  
jaz sem tudi imela par dni čokoladnih dni, ampak bolj za vzorec

včeraj sem se pridno držala s hrano, pa tudi na fitnes sem šla
danes istouser posted image  fitnes me še čaka

se mi je pa prebava spet poslabšala, sem ugotovila da bo treba spet malo teči, vsaj na fitnesu, ker to mi kar pomaga

clock-img

25.10.2009, 06:48

clock-img

amy26

pencil-img

3072

dobro jutro

kako ste, mi smo pokonc že od 5 ure zjutrajuser posted image  otroka itak vsatajata ob 6 uri, zdej pa ta premik ure pa ob 5 uri, še dobro da imamo risanke na dvd-ju, pol pa živ žav

tri dni zapored sem bila na fitnesuuser posted image  včeraj sem imela 40 minut kardio, 20 minut fitnes
tudi pri hrani imam več motivacije paziti kaj jem in koliko
teža pa namesto da gre dol je šla spet mal gor, ma ne vem očitno se bom morala čisto odreči hrani da se bo na tehtnici kaj poznalo

imam pa občutek da se mi mal nabera voda, sploh proti jutru sem težka k kamen, a morda katera ve kaj pomaga proti temu? tinaaja mordauser posted image
prebava tudi slaba tako da ni čudno da ne gre teža nič dol

clock-img

25.10.2009, 06:53

clock-img

lino

pencil-img

1012

ker se ustvarja mišična masa, se teža na začetku poveča, kr pridno vstrajat, mene še čaka...user posted image user posted image

clock-img

25.10.2009, 10:01

clock-img

ronja1a

pencil-img

362

ojla punce, a pol velja za ponedeljek,

kdaj vam paše. meni načeloma je vseeno, je pa fajn da ni čist zgodaj, da se vsaj malo ogreje, čeprav zdej niso ravno nizke temperature...

kolumbo, imaš zs z mojo telefonsko

amy, a imaš morda tehtnico, kjer ti kaže koliko vode imaš v telesu? meni konstantno kaže tam cca 53 odstotka ... enako, ko sem hujšala in zdej, ko se neki časa nisem držala diete par tednov... kar pomeni, da nisem izgubila vode in je ok

clock-img

25.10.2009, 17:30

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

25.10.2009, 20:18

clock-img

ronja1a

pencil-img

362

Kdaj pa? A rečemo ob 10h?

clock-img

26.10.2009, 07:36

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

26.10.2009, 08:46

clock-img

ronja1a

pencil-img

362

oki, jaz bom tam okrog 10h

clock-img

26.10.2009, 08:55

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

mogoce se primajem user posted image  sem taka k vreme - kr neki  ... da se mi ne, sam ve, da bo pol lustno .. doma se pa plazim okol k smrku pa iscem kaj sladkega, ker sem vse znano ze pozrla user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

26.10.2009, 09:10

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

26.10.2009, 09:35

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

kaksen krog, eno tortico pa kavo  user posted image  
pridem, sam mal kasneje, ker se mami cakam,d ami dostavi kosilo user posted image  

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

26.10.2009, 11:18

clock-img

ljiljana

pencil-img

113

se vam pridruzim, rabim zgubit 3 kile z 70,7 na 67. Se vam javim... bom pa z sadno dieto, lp,l.

clock-img

28.10.2009, 07:29

clock-img

ronja1a

pencil-img

362

ljiljana, welcome
jaz sem se danes tehtala, je šlo še pol kg dol, tko da sm na najnižji teži po porodu jupi user posted image user posted image user posted image

zdej bi pa rada še kake tri kilce dol dala...

punce, kam ste se skrile?

clock-img

28.10.2009, 14:26

clock-img

amy26

pencil-img

3072

IZVIRNO SPOROČILO: ronja1a

ljiljana, welcome
jaz sem se danes tehtala, je šlo še pol kg dol, tko da sm na najnižji teži po porodu jupi user posted image user posted image user posted image

zdej bi pa rada še kake tri kilce dol dala...

punce, kam ste se skrile?



čestitke user posted image user posted image

nimam se kaj hvaliti z izgubo teže, teža gre skos po malem goruser posted image  ma ne vam zakaj, je pa res da imam prebavo še vednouser posted image  pa mišično maso dobivam, ker na fitnes pridno hodim, vendar vseeno enkrat bi moralo iti tudi dol saj na fitnes hodim že dober mesec

ah bo že, morda probam še malo ločevat hrano

clock-img

28.10.2009, 21:52

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

29.10.2009, 07:43

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

Najprej - Kolumbo, ronja- lepo vaju je bilo spoznati user posted image  Itak same kul babe user posted image

Futram se z milko za zajtrk user posted image  oz po zajtrku user posted image  MAh, bo ze boljs. Opazam, da ko ne tecem, da me cist ven iz bolj pravilnega hranjenja vrze. Ta vikned imam tezke plane s tekom user posted image

Ronjauser posted image  za kg.. Ampak kam pa bi ti shujsala se 3 kg???

Kolumbo - a pol pridno vztrajas? Dobra si!!! Le tako naprej user posted image  Al naslednjic si bom pri tem en štrajfix sposodila, da najprej operem kolesa od vozicka po sprehodu user posted image user posted image  Ceprav se moram zdaj verjetno takih koles navadit tud v LJ user posted image   Se enkrat hvala za gostoljubje! Jaz sem samo danes sama... Moj pa na jadranju user posted image user posted image

Liljana, welcome. Kako ti gre?

Amy, keepon doing what ur doing.. Se bo pokazalo. saj ves, da tkole na koncu je anjtezje.

grem otroka spedenat za vrtec :)



_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

29.10.2009, 08:32

clock-img

ljiljana

pencil-img

113

meni gre super, ze 1,5 manj... ta dieta je bolj kazen za moje pozresno vedenje... no, nadaljujem, danes koncujem s petdnevno sadno dieto in nadaljujem z manj zri. V ponedeljek pa sporocim rezultate. LP, L.

clock-img

29.10.2009, 10:03

clock-img

ronja1a

pencil-img

362

Najprej - Kolumbo, ronja- lepo vaju je bilo spoznati user posted image  Itak same kul babe user posted image

Enako, punci!

Kolumbo, user posted image za vztrajanje! Rekreacijo sem danes imela z malim za zdaj kar doma. Če sem z njim okrog je kot angelček, doma pa je treba bit z njim skoz v akciji. Tko da pleše mami z njim, dokler pri valčku ne zaspi :-) POl bova šla ven še z vozičkom.

Tinaaja, to bi jaz tut tebe vprašala :-) Sej se kr dobro v svoji koži počutim, samo malo špeheca na stegnih bi bilo fajn če bi šlo stran. Da bi kavbojke lepš stale. Zdej ko sem doma imam za to enkratno priložnost, ker ko je služba, ni variante za hujšanje, ker ne morem delat lačna :-)

Amy26. Jaz sem si nekaj dni prav dnevnik pisala, da sem videla, koliko pojem in kje bi lahko tisto malo stran dala, da bi šlo pol z gibanjem dol. Glede prebave (običajno, če se zapacam, največkrat ko nimam časa za pripravo hrane zaradi službe), pomaga enodnevna solatna dieta (solata + krompir). Za vsaj en obrok jem samo to. Neverjetno, ampak ta kombinacija mi vedno pomaga, da mi želodec in črevesje v red spravi. In tudi pomiri prebavni trakt. Stres meni namreč na želodec in črevesje udari. Pol pa seveda naprej zdrava hrana, prave kombinacije in gibanje.

Ljilijana, čestitke za izgubljene kg!

Glede vozičkanja. Jaz sem naveličana mojega konca. Tko da se nameravam večkrat kam zapeljat. Za ponedeljek imam v načrtu Koseški bajer in naprej po pst-ju. Če ne bo lih kakega dežja. Računam, da bi bila tam okrog 10h/11h. Če želi katera z mano, se mi lahko pridruži!



< Sporočilo je popravil ronja1a -- 29.10.2009 10:04:26 >

clock-img

31.10.2009, 08:03

clock-img

amy26

pencil-img

3072

IZVIRNO SPOROČILO: ronja1a

Amy26. Jaz sem si nekaj dni prav dnevnik pisala, da sem videla, koliko pojem in kje bi lahko tisto malo stran dala, da bi šlo pol z gibanjem dol. Glede prebave (običajno, če se zapacam, največkrat ko nimam časa za pripravo hrane zaradi službe), pomaga enodnevna solatna dieta (solata + krompir). Za vsaj en obrok jem samo to. Neverjetno, ampak ta kombinacija mi vedno pomaga, da mi želodec in črevesje v red spravi. In tudi pomiri prebavni trakt. Stres meni namreč na želodec in črevesje udari. Pol pa seveda naprej zdrava hrana, prave kombinacije in gibanje.



dobro jutrouser posted image

kar se tiče hrane sigurno malo preveč pojem pa še ni vedno prava kombinacija tako da ni čudno da se kg ne premaknejo, pa še prebava in potem se sploh zapacam
začela sem več piti in malo več sadja sploh jabolka in mislim da bo to pomagalo

sem bila včeraj in predvčerajšnjim na fitnesu, rit me boli, noge me bolijo k da bi bila prvič, mi je včeraj fitnes trener pokazal precej vaj z žogo, kjer je kup vaj za rit, noge, tako da jo končno čutimuser posted image  in se bo upam da bolj utrdila mislim rituser posted image  
v ponedeljek pa dobim še program vaj tako da bom začela še malo po tem delati

in moram pohvaliti user posted image  še vedno skupaj hodiva na fitnes je pa res ko se bliža ura da greva bi on najraje doma ostal in gledal kmetijo oz. poležaval na kavču, tako da mu moram vsakič prijetno težiti da greva

< Sporočilo je popravil amy26 -- 31.10.2009 8:04:21 >

clock-img

01.11.2009, 12:07

clock-img

ronja1a

pencil-img

362

sem bila včeraj in predvčerajšnjim na fitnesu, rit me boli,



pridna user posted image user posted image user posted image mene tudi danes rit boli, ampak od teka, smo včeraj z vozičkom golovec pretekli, tko da se danes prav noro počutim, po dolgem času malo bolj intenzivne vadbe ...

clock-img

01.11.2009, 14:00

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

Bravo amy.. jap taprave¸va¨jé delajo cudeze :)

In super ronja za tek user posted image

A se se jaz pohvalim user posted image user posted image  Glih iz teka cez lj. grad user posted image  1km orn klanca, sem skoraj duso spustila... Priznam, da sem ene 150 m hodila, ker sem morala se do doma prit pol z vrha..

Kolumbo - kako ta stroga dieta? 1.11. je tukaj user posted image

Jaz pri hrani gresim oz jem kot pac jem.. zal.. ne spimo nic in sem cist scagana in mi tok manjka energije, da se mi ne da se s pravilno hrano ukvarjat.. bom ze.. enkrat... verjetno user posted image user posted image  

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

01.11.2009, 20:08

clock-img

amy26

pencil-img

3072

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

A se se jaz pohvalim user posted image user posted image  Glih iz teka cez lj. grad user posted image  1km orn klanca, sem skoraj duso spustila... Priznam, da sem ene 150 m hodila, ker sem morala se do doma prit pol z vrha..



user posted image user posted image user posted image  PRIDNA

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem