cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo

  
clock-img

08.10.2009, 06:57

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

Hvala kolumbo.. user posted image
JAz glih razmisljam,da bi prisla mal labode in race nafutrat danes s tamalima. Ce ne bo dezevalo...
Dva dni sem na cokoladni dieti. Jem vecinoma samo cokolado, na kg se ne pozna user posted image user posted image user posted image user posted image ahhhh ... imam totalen chocholate attackuser posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

08.10.2009, 16:11

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

08.10.2009, 18:22

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

Kolumbo, danes itak nisem sla. Sem hotla it najprej v stacuno in pol do zbilja in se sred stacune spomnim,da se pustila govejo juho na max user posted image user posted image Sem se pobrala koliko hitro sem mogla in sibala domov.. pol je bilo pa ze pozno glede na spanje obeh punc. Ce jutri ne bo dezja, se bi znalo zgodit,da bi sibale :) Ampak smo med bolj zgodnjimi, ker moram it nekako tko, da mi mala zaspi v avtu - med 8 in pol 9.. Pa da smo nekje do 11, 11:30 doma user posted image , ko gre ta velika pocasi spat. In drzimooooo pesti - hudo tole, da te v casu recesije klicejo za sluzbo glde na oddano prosnjo pred dvema letoma ..kul user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
drugac pa nadaljujem z čoklit atek user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

08.10.2009, 21:22

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

16.10.2009, 08:26

clock-img

ronja1a

pencil-img

362

Punce, kje ste? Jest sem zabluzila in posledično poniknila. Rabim eno brco v rit, da nadaljujem ...

clock-img

16.10.2009, 09:48

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

IZVIRNO SPOROČILO: ronja1a

Punce, kje ste? Jest sem zabluzila in posledično poniknila. Rabim eno brco v rit, da nadaljujem ...



doma obsedeno zdravstveno stanje, posledicno zivim od cokolade, zato nimam pravice dajat brc user posted image user posted image  

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

16.10.2009, 22:12

clock-img

birdy

pencil-img

5352

Hoj,
nekam neaktivne steuser posted image  Sej jst sem tud, neaktivna in nehujšarsko razpoložena. Ta teden sm že vidla 6 spredaj pol sem ga pa tumač srala je pa spet 7ka. Ah ja, sem pa zdele vsaj en polurni orbitrek odteklauser posted image  Bravo jst, pa je šlo 300kalorij.
Zdej pa sam še resno, sem si zadala kratkoročni cilj da hočem met do silvestra 65kil, mislm, če bo manj bo še bolj, ampak največ tok jih lohk mam. Ker sem sama seb preveč, pa še nč nimam za oblečt.
Vsem ostalim pa eno besedno:brca v rit, kako nej jst hujšam če nimam nobene sotrpinke?user posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010

clock-img

17.10.2009, 07:54

clock-img

jenii

pencil-img

128

oj. birdy.
če nimaš več nobene sotrpinke se nam pa na začnemo 1.10 pridruži.
vidim da mava iste plane do silvestra.user posted image

clock-img

19.10.2009, 06:39

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

Kaj je zdaj z vami punce? A ste res vse v hibernaciji?
Jaz sem od danes pridna! Smo imeli pestro, tko da upam, da bo vsaj kak teden mir...

Javite seeeeee user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

19.10.2009, 09:01

clock-img

TopsiT

pencil-img

84

Ojla punce!

Na javljanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image
Pri meni, zaenkrat še vse teče tako kot mora. REs sem malo zabluzila s telovadbo, ampak s hrano sem pa kar pridna. Vmes nekje mi je padla stimulacija (beri popad žrtja pred in med tistimi dnevi v mesecu), pa sem si hitro zadala nalogo, da pišem vse kar pojem in tako sem obdržala ritem diete "manj žri". Prebrala sem knjigo Osnovna šola hujšanja (mislim, da jo je ena od vas priporočila), v redu knjiga, tu pa tam, se sicer ne strinjam z njo, ampak načeloma je v redu za prebrat.
Cilj je bil da bi z oktobrom začela teč, to nisem začela, celo v hrib sem nehala hodit, sem pa zato bolj aktivna v sprehodih in hodim na vodno aerobiko (super, nekaj najboljšega za razgibat hrbet in rit, da o relaksaciji ne govorim). Teža je šla za 0,5 kg dol tako da mi do prvega zadanega cilja manjka le še 1 kg. user posted image  

Danes sem si zadala cilj, da zopet vzamem pot pod noge in veselo kot kekec v hrib, da čimprej pade tale kilca.
Za tek pa še vedno zbiram pogum, user posted image user posted image user posted image  nekako imam tremo pred tekom, in pa tudi kaj pa če me kdo vidi? Saj vem, da je to otročje, ampak zaenkrat se še tako počutim.

Upam, da bom spet začela malo bolj migat pa pisat tudi user posted image

LP vsem in naj kile kar letijo z nas.

clock-img

19.10.2009, 09:04

clock-img

Miška2006

pencil-img

2585

Tinaaja, ti si tle kar aktivna. Jst sem pa komaj zdaj vidla, da obstaja ta temauser posted image

_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

clock-img

19.10.2009, 12:00

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

Ojla. Če smem bi se vam tudi jaz pridružila. Sem že kar fajn zgledala, pa sem se zdej zredila za nekaj kg. Tako, da bo potrebno zopet hujšat. Ne bom na nobeni posebni dieti, ampak bom čisto izločila sladkor, kruh itd. Pa seveda nič hrane po 18h, ter 2x na teden pilates, 1-2x na teden orbitrek. Sem se tega držala že lani in kar fajn shujašala.

clock-img

19.10.2009, 14:08

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

Topsi user posted image user posted image  Le tako naprej!

Miska, jap, tale tema obstaja in smo bile kar cveke .. Pa je malo vse potihnilo...

Lianna, very welcome user posted image  Drzim pesti, da ti ponovno uspe shujsat user posted image



_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

19.10.2009, 17:26

clock-img

amy26

pencil-img

3072

jaz sem imela prejšnji teden tudi Muser posted image  tako da sem kar naprej nekaj jedla, posledično zaradi slabe vesti nič telovadila oz. sploh se mi ni dalo, ker sem bila kar naprej utrujena

danes sem tudi jaz pridna, mislim s prehrano, zvečer pa še fitnesuser posted image

clock-img

19.10.2009, 19:00

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

20.10.2009, 08:10

clock-img

amy26

pencil-img

3072

dobro jutro

včeraj spet po dolgem času migalauser posted image user posted image user posted image  na fitnesuuser posted image
počutje odlično

clock-img

20.10.2009, 10:11

clock-img

TopsiT

pencil-img

84

Dobro jutro punce!

user posted image user posted image user posted image  same lepe novičke, da niti nismo preveč grešile in da smo kr vztrajne.
amy26user posted image  super za telovadbo.
kolumbo user posted image superca za hlače. user posted image   Za dopust, sem ti pa kr malo fauš.
Mene je pa spet ta lena pičla in nisem šla nič v hrib.user posted image Resno se bom morala v roke prijet, se skregat sama s sabo in se na hrib pognat. user posted image user posted image user posted image
Mah same izgovore najdem, pa je premrzlo, pretemno, prehitro po kosilu...  grozna sem user posted image user posted image user posted image .
Liana dobrodošla in naj kile zdravo odfrčijo stran.

To vam pa morem povedat, sem tolk, vesela... letos sva kuhinjo renovirala, vse razen hladilnika (še dela, ni bilo dovolj eurčkov za novega), ki je bele zdaj že pošteno rumene barve, obupno glasen. V soboto, ko je bil festival nakupov in zabave, pa sva se odločila in šla kupit novega (kar lep popust sva dobila) SREBRNEGA. In danes so ga pripeljali, kaj je lep... sem tolk vesela... ... poln pa glih ne bo, bodo samo dietne stvari notri, jogurti, pa spet jogurti,solatka, korenček in seveda jogurtiuser posted image user posted image user posted image

Lep dan punce.

clock-img

20.10.2009, 10:37

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

20.10.2009, 11:51

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

Kolumbooo packa... jaz sem lacna k vol user posted image user posted image user posted image  Ti pa men mexicano...  Grem kuhat rzoto z gobami...


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

20.10.2009, 13:17

clock-img

amy26

pencil-img

3072

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Kolumbooo packa... jaz sem lacna k vol user posted image user posted image user posted image  Ti pa men mexicano...  Grem kuhat rzoto z gobami...



user posted image user posted image user posted image

topsi, čestitke za hladilnikuser posted image user posted image

jaz sem glih iz kosila, jedla sem zrezek v čebulni omaki +riž+solata+majhna sladica
sita ful, jedla brez kruha kar je uspeh

sedaj si grem skuhat eno kavico, bo prav pasala

clock-img

21.10.2009, 09:21

clock-img

TopsiT

pencil-img

84

Dobro jutro punce!

Bi vam prilepla kakšno slikico hladilnika pa ne znam. user posted image  Bom probala zgruntat pa popoldne kaj uštimat.

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Kolumbooo packa... jaz sem lacna k vol user posted image user posted image user posted image  Ti pa men mexicano...  



Se kar podpišem pod tole. Sploh ker imam danes ta dolgo v službi in posledično tudi sadni dan. Ampak vse za zdravje in linijo. Na vsake 14 dni, imam ob sredah sadni dan, da malo telo razpucam.

Kolumbo super ste zrihtali terasico, bi se kar povabila na kakšno ledeno kavico (z natrenomuser posted image user posted image user posted image ) poleti.  Pa sej veš kaj pravijo, počasi se daleč pride.

Včeraj edina telovadba, ki sem jo imela je bila malo hitrejša hoja, še vedno pa nisem šla v hrib. Lenoba lenoba lenoba...

Uživajte!

Aja lepo, da smo spet malo bolj aktivne tu.

clock-img

21.10.2009, 12:00

clock-img

ronja1a

pencil-img

362

Tinaaja, ja, jaz sem bila v zimskem spanju. Sem se težko poslovila od poletja, ko je bilo tak luštno z malim biti cele dneve zunaj, previješ in nafutraš ga lahko kjerkoli, zdaj pa so sprehodi bolj omejeni ... smrk user posted image Posledično sem začela sračkat s hrano.

Sem pa začela ta teden se spet bolj pazit (sem že v pone. en post napisala, pa me je ven vrglo in vse skupaj zbrisalo.). Kilogrami niso šli nič gor, dol pa tudi ne, tko da sem na minus 1,5. Zdaj pa spet veselo na delo  user posted image

TopsiT, čestitke za izgubljne kg !!! Lianna, dobrodošla!! Amy26, pridna! Pa nikamor ne pobegnit, kdo bo sicer filal tale forum user posted image user posted image

Kolumbo, ti pa kr malo zavidam dopust. Sej sem že rekla, da se mi kolca po poletju ...

Punce, ki ste imele dojenčke pozimi, kako ste preživel nizke temprature. Meni se meša, od prekladanja sem in tja po stanovanju.



< Sporočilo je popravil ronja1a -- 21.10.2009 12:03:33 >

clock-img

21.10.2009, 22:03

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

Ojla. Jaz se trudim bit čim bolj pridna. Brez čokolade ne gre, tako da si privoščim en čokoladen bonbon na dan. Raje to, kot pa da se čez nekaj dni privoščim pravo čokoladno pojedinouser posted image

Drugače pa pridno telovadim, pon. in sre. pilates, pa včeraj mi je uspelo it še na Rožnik.

Danes pa imam migreno, tako da sem zajtrkovala sirovo in potem samo juho za kosilo. Mi nič ne paše. Upam, da bo kmalu bolje.

clock-img

22.10.2009, 09:01

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

23.10.2009, 08:59

clock-img

ronja1a

pencil-img

362

KVA JE ZDEJ PORODNIŠKARICE LAHKO BI SE DOBILE NA KAKŠNI DOPOLDANSKI KAVICIIIII. ZBILJE VABIJO V VSAKEM VREMENU



Sem za. Prihodnji teden. Kateri koli dan, razen torka in petka.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem