cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo

  
clock-img

14.09.2009, 16:13

clock-img

ronja1a

pencil-img

362

kolumbo, jaz te posujem raje z vrečo solate, da je boš imela dovolj za cel teden, pa eno brco dobiš, da te bo odneslo na tek ...

ah, jaz sem ga pa včeraj posrala, da nisem šla na sprehod, ker je bilo tako lepo vreme, danes pa sem se spravila ven, kljub vesčasni grožnji, da bo padalo. se fino počutim po treh urah vozičkanja.

jedla sem kar malo tu mač količinsko, vendar zdravo, brez sladoleda, kilogrami stojijo, sem pa zadovoljna, ker je šla maščoba dol

pri montiju upoštevam, da jem polnozrnato in več beljakovin sem na račun njega vnesla v prehrano ... čeprav mesa ne morem toliko pojest, sploh ne, ker nisem mesni tip, sirov bi pa lahko, se mi pa tudi zdi, da ni dobro z njimi pretiravat, tko kot francozi ....


< Sporočilo je popravil ronja1a -- 14.9.2009 16:22:35 >

clock-img

15.09.2009, 12:28

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

15.09.2009, 18:38

clock-img

ronja1a

pencil-img

362

jest sem ravno z vozičkanja, mali me je danes čist zmatral, sva se ustavljala vsake dve minuti

heja, kje ste preostale bejbe ????

clock-img

17.09.2009, 08:17

clock-img

TopsiT

pencil-img

84

Dobro jutro punce!

Včeraj bi pa tudi jaz rabila kakšno nogo, da me malo nabrca. S še enim parom smo se včeraj dobili in navijali za naše, mimo grede bravo našiuser posted image user posted image user posted image . Ker sva midva cel dan delala, sta nama pripravila večerjico. In jaz, ne bodi ga treba, sem pojedla, pardon požrla vse kar so mi dali. Nisem se ustavila pri prvem, ne pri drugem toplem sendviču, ja zbasala sem vse 3. user posted image user posted image user posted image  
Mah kar je je, bo pa treba večkrat po stopnicah zašibat, pa v hrib it.

Zanima me, če gre katera 26.9.2009 na Tek za upanje. Jaz bom šla na hojo. Mogoče bi se pa lahko kaj zmenile, pa šle skupaj, v boj proti raku na dojki in kilogramov. Kaj pravite, mini spoznavni dan?

LP

clock-img

17.09.2009, 09:47

clock-img

S*

pencil-img

3006

Evo mene. Malo sem vas zanemarila te dni, pa ne samo vas tudi sebe user posted image  user posted image  user posted image . V soboto sem začela s prvim postopkom ICSI, tako da je hujšanje padlo malo na stranski tir, pa še vreme mi nagaja, ali pada dež, ali pa piha.
Vseeno kg stojijo, kar pa tudi ni tako slabo, samo da ne grejo gor.
Sedaj pa grem po nečakinjo, ki ima 6 mesecev in greva vozičkat, tako da se vsaj malo razmigam.
Uspešen dan vam želim.

clock-img

17.09.2009, 13:03

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

Jaz tudi rabim kick in the ass user posted image
Bluzim... No danes sem se pridna zaenkrat user posted image  Al vecer sele prihala user posted image

topsiT - jaz grem na tek zelo verjetno - ce ne bo dezja in ce bosta mali kolikor toliko zdravi user posted image

Bodite cim bolj pridne in javoite se..

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

17.09.2009, 14:44

clock-img

amy26

pencil-img

3072

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Jaz tudi rabim kick in the ass user posted image



jaz tudiuser posted image

danes grem na BP tako da je to vsaj nekaj, prvič ta teden, po cel dan sem bila ta teden odsotna, služba pa še nabave itd
pa še tamalo imam bolano je na AB in je doma, ponoči ji dam antibiotik okoli 2.00 ure in potem ne morem nazaj zaspati, ko pa že zaspim se pa ona zbudi in tako sem pokonci in grem taka v službo, nikakvauser posted image

pa pijem premalo, nevem če spraivim vase 1l tekočine, se bo treba vzeti spet v red

clock-img

18.09.2009, 06:38

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

no dobro jutro :)

vikend je pred vrati juhuhu vreme bo in akcijaaaa..
Sem se stehtala in kljub grehom je slo malenkost dol, tako da sem nekje na -2,7 :)
sem sla lepo tect vceraj  in danes in cez vikend upam, da spet. razmisljam, ce bi si kupila karto za fitnes, ima sokol do 20.9. 20% popusta na vse karte.

kako ste kaj pupe? kako kaj kg? Motivacija? kaj boste kaj danes jedle?

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

18.09.2009, 08:25

clock-img

TopsiT

pencil-img

84

Dobro jutro!

Tinaaja si pa zgodna. Na Teku za ženske, se bom jaz prijavila za hojo, pa ti? Važno je, da ne gredo kg gor, če grejo kg pa dol je pa tolk večji dosežek user posted image user posted image  

Tinaaja in Amy upam, da bodo vajini sončki čim prej zdravi.

Danes na jedilniku.

zajtrk smo že pojedli (domače vinogradniške breskvice 2 narezani, 1 žlico otrobov in jogurt 120 g.
Malica: 2 večja jabolka
kosilo: goveja juha, divjačinska jetrca prepražena s čebulo in šobska solata.
večerja: (upam da brez pregreh) puding s čežano (vse sladkano z natrenom).

LP, pa čim manj pregreh.

clock-img

18.09.2009, 09:06

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

Topsi, pridem na kosilo user posted image Jaz grem tect, samo ne vem se kok. 4 mi je kratko, 8 malo dolgo.

Sem glih z jutranjegateka. ta veliko oddala v vrtec, ta mala je zaspala v vozicku in hop.. ajme, danes mi je bila pa muka. verjetno ker sem imela premalo lufta med dvema tekoma (vceraj popoldne) in ker sem bila na tesce. Vazno da je mimo user posted image
Moj zajtrk - wasa rezine, light sirni namaz in prekajen puran user posted image very slim & fit.. al kaj ze imajo en brand pri hrenovkah user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

18.09.2009, 09:15

clock-img

amy26

pencil-img

3072

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

no dobro jutro :)

vikend je pred vrati juhuhu vreme bo in akcijaaaa..
Sem se stehtala in kljub grehom je slo malenkost dol, tako da sem nekje na -2,7 :)
sem sla lepo tect vceraj  in danes in cez vikend upam, da spet. razmisljam, ce bi si kupila karto za fitnes, ima sokol do 20.9. 20% popusta na vse karte.

kako ste kaj pupe? kako kaj kg? Motivacija? kaj boste kaj danes jedle?



čestitke za izgubljene kguser posted image

tinaaja koliko kalorij porabiš med tekom in koliko časa tečeš, sem firbecuser posted image

clock-img

18.09.2009, 09:27

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

Joj, ves da niti ne spremljam kcal.. tecem med 30 in 40 min (5-6km ponavadi),odvisno od casa, volje,.. nekje okoli 400-450 v povprecju. Meni je tek mentalna hrana, hujsanje pa pozitiven doprinos. Zato mi kcal niso tok pomembne.

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

18.09.2009, 13:24

clock-img

birdy

pencil-img

5352

Hoj,
jst ga mal serjem, hudič k vsakič rečem, ok, dons sem zabluzila, jutr pa zares.user posted image  Opažam pa da je to kadar ne jem fruštka, tko da sem si dons ornk fruštek prvšla, pa zdele eno malco, solatouser posted image  Za kosilo bo sam meso, krompir bi mogla jit pred bajto iskat pa ne morem če pa tammala spi. Pol pa tud ne bom mogla ker je premraz uzun, sam za pred bajto je pa ne mislm oblačtuser posted image  Lenoba lenauser posted image  Sej bo moj vesel k bo mesek dubuuser posted image
Sicer mam pa dons plan zvečer mal orbitrek pognat, ga že neki časa nisem, pa mal bom peglala če bo kej časa ostaluser posted image user posted image  Vagala se bom pomoj naslednji petek, pa da vidmo kaj je ratal...
Me pa neki grlo boli in mi toplo sploh ne paše jest, sam mrzlo, kaki jogurti pa jabolka,...
Uživajte čez vikend, se beremouser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010

clock-img

19.09.2009, 22:06

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

19.09.2009, 22:42

clock-img

amy26

pencil-img

3072

danes sem grešila, čokolada njami njami, pa mal slaba vest pa spet košček čokoladeuser posted image
pa še Muser posted image  imam,
potem pa sem za kazen eno uro aktivno trenirala, brez počitka, orbitrek pa potem uteži, počepi, izpadni koraki, orbitrek itd,...
tako da sem glih zdej končala,  natrenirana ful, počutje super

zdej pa pod tušuser posted image

clock-img

21.09.2009, 09:52

clock-img

ronja1a

pencil-img

362

TopsiT, glede teka, sem malo imela v mislih, da bi šla, hodit seveda, z vozičkom, vendar me po vsej verjetnosti ne bo v Ljubljani.

S*, držim presti, da čimprej rata!
Tinaaja, čestitke za igubljene kg user posted image user posted image user posted image

Kick in the ass bi pa jaz rabila tri dni nazaj. Sem ga posračkala s sladoledom in sem dva dni rabila, da sem spet uravnotežila hrano. Pa še menstra, prva po porodu, zgleda da me je mal zdelala, ker sem se čist smotan počutila. Kg pa so tam nekje na -0,5, kot prej.

Kolumbo, jaz se sploh ne morem več prenažret, ker sem se tolk navadila na svojo prehrano, da mi je kr slabo, če se s čim drugim zapacam, tko kot je bilo tebi ... sem pa izredno težko na -kalorijah, da bi tut kej shujšala, kar si želim ...

clock-img

21.09.2009, 18:31

clock-img

Anonimen

Pozdravljene!
Še ena, ki ima kak kg preveč user posted image se vam lahko pridružim? user posted image
Jaz sem z današnjim dnem začela spremenjeno živeti. Sicer nisem ne vem kako debela, ampak ene 15 kg bi bilo lepo da bi odložila. Hujšala pa bom po metodi "manj žri" Kruh bom jedla samo za zajtrk, bele stvari bom zamenjala za polnozrnate, pa po 6 zvečer ne bom jedla. Pa veliko svežega sadja in zelenjave. Ja pa tudi sokove bom opustila. Hm... upam da bo uspelo user posted image saj že zdaj nisem kaj preveč jedla. Ampak večerje... te so bile user posted image Aja pa tudi gibala se bom več.
Je moja kolegica prišla od maja do sepembra iz 120 na 100 kg user posted image jedla ni kruha, ni imela večerje in pila je samo vodo.
Upam, da bo tudi meni po tej metodi uspelo.

clock-img

21.09.2009, 22:46

clock-img

amy26

pencil-img

3072

IZVIRNO SPOROČILO: hippika

Pozdravljene!
Še ena, ki ima kak kg preveč user posted image se vam lahko pridružim? user posted image



dobrodošlauser posted image

vikend je bil spet poln grehov, M imam, pa še mami je pekla dobrote pa se nikakor nisem mogla upreti
seveda na tehtnici 1 kg večuser posted image
gremo dalje, danes sem zmerno jedla oz. bolj malo in zdravo, pa še vpisala sem se na fitnes, ker BP ima spremenjen urnik in mi nikakor ne ustreza, pa še v Domžale sem se vozila torej dobre pol ure v eno smer, kar mi je kar preveč

tako da sem se vpisala v fitnes in imam 3-4 minutke do tam kar je kuluser posted image
sam še mojga user posted image moram prepričati da hodi z mano mu je tak težko na fitnes, ker se boji gužve kr neki

clock-img

22.09.2009, 10:55

clock-img

**Tinkara78**

pencil-img

992

Še ena, ki bi se pridružila.

Shujšati želim cca. 10 kg. Je pa vsak kg ki bo šel dol velik napredek, ker imam velike težave s hormoni se mi zdi da grejo kg samo gor pa lahko počnem kar želim. Moj ITM je rahlo povišanuser posted image , ker kg glih ne bi izdala. Stara sem 31 let in imam enega otroka.

Trenutno, ker je še vreme, kolesarim povprečno 15 km na dan. Vsaj 1x tedensko počivam.

Poskušam kolesariti v okvirih 60-70% maksimalnega srčnega utripa. Mi pa ne uspeva najboljše, ker imam zelo povišan srčni utrip.

Danes sem pojedla za zajtrk eno banano. Do sedaj spila dva kapučina - to mi je vsakodnevni obred. Ne pijem gaziranih pijač, pijač z okusom, coca cole pa se probam izogibati v velikem loku (obožujem jo), pivo si pa privoščim občasno.

Kosila pa mi določijo z jedilnikom v gostilni. Probam pa zmanjšati porcije.

No toliko zaenkrat.

Je katera, ki kolesari? Bom pa šla malo prebrat za nazaj.

clock-img

22.09.2009, 12:08

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

Jao, pa kaj nam je, da smo take gresnice zadnje case??? Jaz sem iztirila.. Oz do zvecer je se ok, pol pa klonim user posted image Se pozna, da so otroc bolni .. bemu..

Dobrodosli Tinkara in hippika! Upam, da nam uspe priti do zelenih kg user posted image

Tinakara, ja ce imas probleme s hormini, je pol se tok tezje ja .. Ampak je pa pol zmaga tok slajsa user posted image

Amy  fitnes je tud zakon. Morda celo bolj kot BP :) Samo red in disciplino moras imet.  Jaz sem vcasih fuul fitnesirala.. Mora si bom cez zimo tudi kupila karto za une ta dezevne dni. Bomvidla, kok mi bo zneslo.

S* kako kaj postopek? Drzim pesti, da rata!

Javite se kaj pupe, mal za motivacijo user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

22.09.2009, 12:45

clock-img

amy26

pencil-img

3072

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Amy  fitnes je tud zakon. Morda celo bolj kot BP :) Samo red in disciplino moras imet.  Jaz sem vcasih fuul fitnesirala.. Mora si bom cez zimo tudi kupila karto za une ta dezevne dni. Bomvidla, kok mi bo zneslo.

Javite se kaj pupe, mal za motivacijo user posted image



se strinjam s tabouser posted image  na BP sem hodila 3x na teden, za tisto eno uro kokr traja sem rabila v obe smeri 1 uro vožnje, pa dokler se spraviš itd.  torej za eno samo uro treninga je bilo potrebnih kup enih priprav, varstvo za otroka, čas

sedaj bo super, res imam blizu pa še motivacije ful

hodila bom pa 3-5x na teden seveda kokr mi bo zneslo, plan 3x delo z utežmi 2x kolo oz. tek
pa še možek bo šel danes, se veselim da bom imela spet družbo

želim pa imeti izklesano telo, nič celulita, torej popolno telouser posted image
to so želje in sanje, kaj bo pa v realnosti bomo pa videli
važno da bom skos v miganjuuser posted image

pa kosilo sem glih pojedla, no ni bilo nič dietno, je bilo pa kuhano kar je tudi uspeh vsaj pri meni

clock-img

22.09.2009, 18:47

clock-img

**Tinkara78**

pencil-img

992

Moja današnja bilanca:

- 22 km kolesarjenja (dva kroga), čas 1 ura 10 minut, utrip okrog 150 udarcev na minuto (znižati ga moram za vsaj 20 udarcev na minuto).
- 4 km mestnega kolesarjenja čez dan.

Večerja: se še nisem odločila, verjetno narezano sadje.

Bom pa probala danes usposobit tehnico za merjenje maščobe, ker me res zanima na čem sem.

Sem ponosna nase, ker po kolesarjenju nisem pretirano zadihana - v primerjavi z začetki.

Upam, da je tudi vam uspelo danes malo migat. user posted image

clock-img

22.09.2009, 19:09

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

23.09.2009, 07:51

clock-img

amy26

pencil-img

3072

dobro jutro

tudi jaz sem včeraj pridno migala, v fitnesu seveda, najprej z utežmi oz. vajami za roke, noge itd na koncu pa 20 minut teka
srčni utrip je bil med 150-160 ga bo treba znižat, sem pa vesela da nisem bila nič zadihana, torej tekla sem z lahkoto, očitno imam kar nekaj kondicijeuser posted image

danes pa pavza z utežmi ker me malo roke bolijo, očitno rabijo en dan počitka, tako da bo danes samo kolo ali tek

prehrana -se še kar držim nazaj

clock-img

23.09.2009, 08:04

clock-img

**Tinkara78**

pencil-img

992

IZVIRNO SPOROČILO: amy26

dobro jutro

tudi jaz sem včeraj pridno migala, v fitnesu seveda, najprej z utežmi oz. vajami za roke, noge itd na koncu pa 20 minut teka
srčni utrip je bil med 150-160 ga bo treba znižat, sem pa vesela da nisem bila nič zadihana, torej tekla sem z lahkoto, očitno imam kar nekaj kondicijeuser posted image

danes pa pavza z utežmi ker me malo roke bolijo, očitno rabijo en dan počitka, tako da bo danes samo kolo ali tek

prehrana -se še kar držim nazaj



Dobro jutro vsem!

Amy-
Jaz pa se ne morem spraviti v fitnes, čeprav jih je v moji okolici dosti. Mogoče ko bom imela malo več kondicije in najdem koga, ki bi malo razložil zadeve. Ti si imela v začetku pomoč?

MOgoče se odločim za aerobiko ko ne bo več vremena za kolo. Opremo imam, ki pa že nekaj časa miruje.

Drugače pa imam kar nekaj zadev doma (uteži, steper, palce, stopnice user posted image ....) bom mogoče 10 x nesla smetiuser posted image

Grem pogledat kaj danes jem za kosilo:
juha, puranji zrezek v gobovi omaki, testenine, solata.

Za zajtrk sem pojedla banano, imam pa s sabo v službo dve jabolki, no pa spila sem kapučino z mlekom, brez dodanega sladkorja. Večerje so pa po navdihu.

Verjetno danes ne bo kolesarjenja bom pa migala s hčerko.

Lep dan vam želim!

< Sporočilo je popravil **Tinkara78** -- 23.9.2009 8:07:52 >

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem