cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Katero adaptirano mleko...

clock-img

11.08.2009, 12:42

clock-img

Katjusa

pencil-img

12159

IZVIRNO SPOROČILO: vanilla

Najprej dajali Aptamil, nato Milumil, vendar ker sem potem slišala priporočila za DM-ov Babylove, smo prešaltali na le-tega... Je boljšega okusa kot prejšnja dva, pupa je lepo sprejela, lepo jo nasiti.... da o zelooo ugodni ceni (napram Aptamilu) niti ne govorim!


isto v porodnišnici je dobil aptamil doma kak mesec milomil (ker smo ga uporabljal tud pri prvem in se je dobro obnesel) potem smo poskusl Babylove in ga je lepo prenašal celo kakal je boljše in tako zdej že 5 mesecev uporabljamo Babyloveuser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

17.08.2009, 08:25

clock-img

Melika

pencil-img

88

Našega user posted image je Aptamil zaprl, po Novalacu je bruhal, pristali smo na Nestle Beba in vse težave so odšle user posted image user posted image !!

clock-img

17.08.2009, 09:47

clock-img

Hope2

pencil-img

7572

Sem ga polno dojila, ampak zaradi refluksa sem začela zvečer dodajat apatmil AR, ki pa ga je napenjal, zato smo prešaltali na novalac AR.

clock-img

18.08.2009, 02:09

clock-img

katuska

pencil-img

34

A uporablja katera Bebivita1? Je vredu?

clock-img

18.08.2009, 02:18

clock-img

Balonchy

pencil-img

4283

Aptamil (ADC)

clock-img

18.08.2009, 17:50

clock-img

pokica_

pencil-img

3265

Naš user posted image  pa je zdaj pri slabih 3 mes začel zavračat mleko; pijemo pa Aptamil iz millerja. Sem danes kupla Bebo od Nestlea, pa je celo jedel 2x danes. Ob 6h zjutraj in zdaj ob 15.30. Bomo vidli, če je razlog v mleku.

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

clock-img

18.08.2009, 21:32

clock-img

zaspancek1

pencil-img

929

Zivjo!
Pri nas uporabljamo Bebivita 1 oz. zdaj prehajamo na 2. Mali je imel v zacetku tezave z Milumilom, zato smo presli na Milumil comfort (oz. zdaj to prodajajo pod imenom Aptamil comfort). Nekaj casa je bilo ok, potem pa je bil vedno bolj zaprt, pa smo poskusili z Bebo. Bilo je precej bolje. Kmalu sem mu dala Bebivito, pa jo je cisto lepo sprejel, tako da smo ostali pri tem. Je cisto ok mleko (kvalitetno) in za razliko od zelo propagiranega Aptamila, precej cenejse.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem