cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: BIO mehčalec?

clock-img

28.03.2010, 19:04

clock-img

ZARA

pencil-img

17227


IZVIRNO SPOROČILO: timnala
Me pa nekaj zanima, in sicer - a vam eterična olja ne naredijo flekov na oblačilih?


Nikoli, pa perem tako že skoraj leto in pol. Jst dam ene 8-10 kapljic in čez alkoholni kis vlijem, tja, v prekat za mehčalec. BP.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

clock-img

04.04.2010, 21:51

clock-img

ZmajTolovaj

pencil-img

3274

Jaz zdaj perem s tem in je SUPER, nikol si ne bi mislila, da je lahko nekaj tako učinkovito. Super, res. V DM so imeli samo marsejsko milo z vonjem pomranče in je gel res tak sluzast, mehčalec sem pa naredila po tistem receptu - 1dl kisa, 2dl vode, soda in et. olje. In imam v flaši, tudi vlijem kar v prekat za mehčalec. Skratka, navdušena sem! Aja, od olja pa nimam nobenih flekov.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

clock-img

04.04.2010, 22:14

clock-img

Gina

pencil-img

12402

Ne vem, a sem že napisala... čisto enako dobro opere, morda še boljše in ravno tako nimamo nobene alergije, marsejsko milo iz katerekoli trgovine, beri pralno milo, ki ga naribaš. Je še enkrat večje kot marsejska mila iz DM in še cenejše. Trenutno imam iz eurospina enega, pa res fajn opere. Edino diši pa ne tako zelo kot odišavljena mila. V bistvu ne diši, niti ne smrdi.

clock-img

04.04.2010, 22:38

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Kaj pa kaj takega:

http://www.ekosvet.net/index.php?page=product&cat=81&subcat=162&id=673&tab=text&lang=sl

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

05.04.2010, 18:12

clock-img

Gina

pencil-img

12402

Tega sem tudi že probala. Samo to je toooolk drago. Sploh v primerjavi z ribanim praškom (ki stane 1euro za več kot 10litrov. Še celo v primerjavi z dash-om, ki je zihr bolj eko kot ostali praški. Tale pakunga od albe (na linku) je majhna - še liter je ni notri in jo prec porabiš, pa čez 5 eur stane.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem