cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

[Brisano sporočilo]

  
clock-img

29.06.2009, 23:30

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

30.06.2009, 12:38

clock-img

_andreja_

pencil-img

953




IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

hruška debeluška kaj pa če delaš v trgovini kako pa potem to nardišuser posted image user posted image user posted image



doma pustiš denar in kartico, seboj vzameš samo za lahkotno malici,ali še bolje jo neseš seboj...

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

30.06.2009, 16:22

clock-img

Mija79

pencil-img

108

Ojla punce, kako ste, se je ze katera pregresila ali vam uspevajo zadani cilji. user posted image

clock-img

30.06.2009, 17:30

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: _andreja_




IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

hruška debeluška kaj pa če delaš v trgovini kako pa potem to nardišuser posted image user posted image user posted image


doma pustiš denar in kartico, seboj vzameš samo za lahkotno malici,ali še bolje jo neseš seboj...

Veš problem je denarnico doma pozabiti posebaj pa sedaj ko po službi grem po otroke pa takoj mami sladolet prosim potem pa morš otroke na sladoled peljati veš.Drugač pa delam v živilski trgovini tko da mam vse sladice in vse dobrote na dotiku rok veš samo se probam malo zadržati  do dopusta da spravim še kakšno kg dol

clock-img

30.06.2009, 18:04

clock-img

Anonimen

wder

IZVIRNO SPOROČILO: Mija79

Ojla punce, kako ste, se je ze katera pregresila ali vam uspevajo zadani cilji. user posted image




Malo malo,ni omembe vrednouser posted image

clock-img

30.06.2009, 21:03

clock-img

S*

pencil-img

3006

Hej sotrpinke!

Za mano je 14 dni odkar grem vsak drugi dan na orbitrek user posted image   user posted image   user posted image . Zaenkrat mi uspe narediti nekaj čez 8km v 35 minutah. Pri hrani bi bila lahko malo bolj dosledna, ampak zaenkrat sem kar zadovoljna s potekom. Aja rezultat je zaenkrat -1 kg, ni veliko, je pa nekaj.
Kako ste ostale, je že kaj napredka???

clock-img

01.07.2009, 08:44

clock-img

ljiljana

pencil-img

113

jst pa sem pretezno na sadju in zelenjavi, res je prve dni sem trpela in v enem tednu izgubila 3 kg. Sem srecna in zdaj se bojim zaceti jest normalno, to pomeni kruh in ostalo....

clock-img

01.07.2009, 13:48

clock-img

nikita*

pencil-img

321



jst pa sem pretezno na sadju in zelenjavi, res je prve dni sem trpela in v enem tednu izgubila 3 kg. Sem srecna in zdaj se bojim zaceti jest normalno, to pomeni kruh in ostalo....




Čestitke ljiljana user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz se bom v ponedeljek stehtala in bom videla ali je pri meni tudi -  user posted image user posted image




_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

clock-img

01.07.2009, 15:13

clock-img

Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: ljiljana

jst pa sem pretezno na sadju in zelenjavi, res je prve dni sem trpela in v enem tednu izgubila 3 kg. Sem srecna in zdaj se bojim zaceti jest normalno, to pomeni kruh in ostalo....



O superuser posted image user posted image user posted image

clock-img

04.07.2009, 07:52

clock-img

Mija79

pencil-img

108

dobro jutro punce, se vam po nekajdnevni odsotnosti znova javljam.Sem ravnokar prisla iz vage v enem tednu sem izgubila 3.7kg moram reci ,da sem zelo zadovoljna,razen ene pomankljivosti vceraj sem staknila poskodbo ramena user posted image  in imam kar precej bolecin upam, da to ne bo vplivalo na moj zastavljen cilj .Lepo se imejte,pa pisite kaj o vasih dosezkih....user posted image  

clock-img

04.07.2009, 08:34

clock-img

Anonimen

Bravo Mija za kilograme in user posted image za poškodbo ramena.

Jaz pa tega ne razumem-ne večerjam že lep čas,hrano čez dan sem zmanjšala,sladkarije pa sem zmanjšala za 90% pa tud gramček ne gre doluser posted image
Mi je včeraj ena rekla,kaj delam,da sem se tko zredilauser posted image in če smo dojenčka naročiluser posted image

clock-img

04.07.2009, 11:49

clock-img

Špelca21

pencil-img

431

Hoj.

Še ena, ki ji zelooooo primanjkuje motivacije. Tista prva zagnanost je pol pa ker ni rezultatov po 2 tednih pa vse dol pade. Kaj naj sama s sabo? Včasih bi se najrajš kar zbrcala ker tako hitro obupam. Pol pa jem pa zraven jamram kakšna user posted image  sem, pa da mi špeh visi... Groza user posted image

clock-img

05.07.2009, 18:38

clock-img

nikita*

pencil-img

321

Pri meni je teden na okoli in sem stopila na tehtnico. Pokazala je -1kg, upam, da se bo nadaljevelo. Čeprav mi zadnje dva ni motivacija padauser posted image , upam da je to samo prehodno.

Da vidimo kaj bo prinesel nov tedenuser posted image

Tebi mija79 pa čestitke user posted image user posted image


_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

clock-img

08.07.2009, 16:38

clock-img

Anonimen

Jeeeee 1 kilo manj user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

09.07.2009, 09:03

clock-img

ljiljana

pencil-img

113

se 1 kilo manj, nic kruha, razen zjutraj in vse v majhnih kolicinah....skupaj -4kg, se 1 in sem na konju...

clock-img

09.07.2009, 11:14

clock-img

S*

pencil-img

3006

Bravo punce za vse izgubljene kg user posted image  user posted image  user posted image !

Pri meni je stanje še vedno -1kg, ampak ni panike. Sem vesela, da mi je začel padat % maščobe in da se %mišične mase veča, tako da bom še kar ustrajala s orbitrekom vsak drugi dan pa cca.45 min.

clock-img

09.07.2009, 20:59

clock-img

nikita*

pencil-img

321

Meni je pa motivacija popolnoma padlauser posted image user posted image . sem tako nase jeznauser posted image user posted image .

Ponovno segam po kruhu, sladkemu in sladkih pijačahuser posted image user posted image . Vem, da moram v glavi razčistit sam, halo sploh ne vem kaj mi je  user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

clock-img

10.07.2009, 08:01

clock-img

S*

pencil-img

3006

nikita, a rabiš eno pošteno brco v rit user posted image  user posted image  user posted image
Ko te prime želja po sladkem, se gola postavi pred ogledalo in se spomni da boš kmalu v kopalkah vsemu svetu na ogled. Ali pa si obleci kaj kar ti je premajhno, meni to pomaga, ko vidim kako mi špehec visi...
Samo ne obupaj user posted image   user posted image   user posted image

clock-img

10.07.2009, 21:20

clock-img

nikita*

pencil-img

321

nikita, a rabiš eno pošteno brco v rit quote]I


Ja bi jo rabila, sam tako pošteno, da bi jo še nekaj časa čutila. Grozna sem saj vem


_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

clock-img

11.07.2009, 09:44

clock-img

S*

pencil-img

3006

Ni problema nikita, pridi mimo se bova skupej brcaleuser posted image  user posted image  user posted image

clock-img

18.07.2009, 11:13

clock-img

S*

pencil-img

3006

Ja pa kje ste vse, ste že vse na dopustu???
Jaz imam do morja še en mesec in upam da dam dol še kakšno kilco do takrat. In kakšno je moje stanje po pribljižno 1 mesecu. Ja je šlo dol - 3kg user posted image   user posted image   user posted image . S športom se še vedno trudim, čeprav sem lenčina na kubik, mi zaenkrat uspeva 3-4X tedensko intenzivno migat vsaj po 1h.

clock-img

19.07.2009, 09:46

clock-img

Teya*D.

pencil-img

391

Ojla!

Vidim, da se mantrate, vsaka na svoj način.user posted image
Jaz sem že kar nekaj časa, zdaj že mesec dni na ločevalni, ki pa moram rečt, da se je nisem držala od začetka saj so me premamile sladkarije in sem izgubila -3kg ( kar je malo ).
Na začetku ste omenile, da so prijateljice hujšale po ločevalni in so se zredile. Jaz se sem se ampak zaradi tega, ker sem spremenila način prehranjevanja. Ločevalno moraš sprejet kot način življenja. Meni osebno povedano paše to ločevanje hrane, nikoli nisem napeta, tudi ko se najem do sitega nimam velikega trebuha kot sem ga imela včasih.
Lepo ste napisale kako ne jeste kruha, nekatere ste samo na sadju itn. ( sicer ni dobro, ker telo misli, da je kriza in tako začne kopičiti pridobljeno hrano, sicer kakor za koga, že glede prebave je pri vsakem drugače ), nobena pa ni omenila koliko na dan popijeteuser posted image . A ste mogoče kdaj ko ste čutile lakoto pomislile, da ste samo žejne in ne lačne?
To se je dogajalo meni, ker vedno ko sem čutila luknjo v želodcu sem morala jest, v resnici pa sem bila žejna ker sem popila na dan slab liter vode. Zdaj me spremlja na vsakem koraku kakšna zala life, gaziranih pijač nisem pila že prej, ker sem imela želočne zdravstvene težave, sicer so mi med nosečnostjo pasale, zdaj sem se jim odpovedala ker vem, da ni dobro zame, me je že želodec opozoril na to. Res je, da je v teh vodah z okusom tudi sladkor in ne vem kaj še vse ampak jaz ne morem pit navadne vode. Tudi kakšen kapučino paše, predvsem pa imam rada sadje in ga pojem ogromno, še posebaj zjutraj.

Če se vam lahko pridružim, bomo skupaj preživele to nočno moro s kg.
Glede športa še... sprehodi so zdaj pri nas v akciji, tudi tae bo cardio smo uspeli 'prešvercat' z računalnikauser posted image , orbitrek pa je bolj stojalo za kakšne trenirke pri preoblačenju, da jih podržiuser posted image . V tako lepih dnevih mi nekako ni stopit nanj, mislim, da bo prišel na vrsto bolj pozimi namesto dolgih poletnih sprehodov.
Le tako naprejuser posted image user posted image user posted image .

clock-img

25.07.2009, 14:57

clock-img

Anonimen

A smo tolk švoh da ne mormo tipkatuser posted image

clock-img

25.07.2009, 17:07

clock-img

Marsy

pencil-img

335

Sem opazila, da je ena ravnokar napisala nekaj v to temo, pa sem pokukala, o čem kramljate.

Ne bom na dolgo in široko razlagala, kdo sem in s čim se ukvarjam. Na kratko - Sem mamica 10-mesečne deklice in kdaj poklepetam na RR. Če katero zanima kaj več, naj se mi oglasi, mal pišem članke o prehrani, svetujem ipd. in bodo kmalu objavljeni, do takrat pa jih lahko pošljem na mail.

Poskusite ozavestiti tole: REDITI SE ZAČNEMO, ČE TELO ZAČNE KOPIČITI ZALOGE. -in za to, smo krivi sami.
Kako do tega pride? Ko telesu nečesa primanjkuje (lahko je to en vitamin), sporoča zahtevo po njem in to razumemo kot lakoto. Jemo (preveč), vendar ne pravih hranil, zato nismo siti, temveč ponavadi vedno bolj lačni, ponavadi sladkarij.

Ko se odločimo hujšati, zmanjšamo vnos hrane in s tem povzročimo, da se telo temu prilagodi in upočasni presnovo. Zato se po prenehanju hujšanja zredimo nazaj in še več, saj se je telo prisilno navadilo na 'shujšealni 'režim'.

Poleg tega je pa pomembno tole: shujšamo samo takrat, ko izgubimo maščobo. -vendar v zgoraj opisanem primeru izgubljamo mišično maso, vsa maščoba pa ostaja. Mišice pa so edine, ki kurijo maščobo in bi morali skrbeti, da jih je več, ne manj. Oseba z normalno mišično maso tudi v spanju porabi več kalorij kot nekdo s šibko maso.

Škoda mi je tukaj ne vem kako pametovat, ker ne vem, ali vas to zanima, pa še vse imam lepo zapisano v svojih člankih. Tako da če imate čas za branje, me 'pocukajte za rokav'.

Pa veliko sreče pri doseganju vaših ciljev!

_____________________________

Zajemite zdravje z veliko žlico!
www.zdravje-zabava.com

clock-img

28.07.2009, 22:06

clock-img

S*

pencil-img

3006

Marsy hvala za tvoje pisanje in seveda če imaš čas lahko še kaj napišeš in nam osvetliš trnavo pot.
Mislim, da smo tukaj v večini tiste, ki si želimo zdravega hujšanja in ne neke hitre djete, po kateri se ti kg kmalu povrnejo.
Jaz sem že začela delat nekaj na mišični masi. Po mesecu orbitreka 3x tedensko, sem začela s tekom, po programu tek za začetnike. Imam tudi tehtnico, ki pokaže mišično maso in maščobo in končno so se začele stvari premikat v + za mišično maso in v - pri maščobi. Gre bolj počasi, ampak jaz sem vesela vsakega premika.

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem