cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Nimam motivacije

  
clock-img

26.06.2009, 09:02

clock-img

Anonimen

Pri meni še nič novega.Sem pa vzdržnauser posted image

clock-img

26.06.2009, 19:40

clock-img

nikita*

pencil-img

321

Tudi jaz sem pridna kar se hrane tiče in moram rečti, da je očutek lakote full dober začtutit. user posted image user posted image




_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

clock-img

26.06.2009, 22:45

clock-img

Anonimen

Danes sem grešilauser posted image ampak mi je pomoje oproščeno,ker imam rojstni danuser posted image

clock-img

26.06.2009, 22:49

clock-img

botrca

pencil-img

14679

Še ena ki nima motivacije...user posted image .

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

clock-img

26.06.2009, 22:53

clock-img

Volga

pencil-img

9346

IZVIRNO SPOROČILO: ****

Pri meni še nič novega.Sem pa vzdržnauser posted image



Ne seksaš?

clock-img

26.06.2009, 22:56

clock-img

nikita*

pencil-img

321

IZVIRNO SPOROČILO: ****

Danes sem grešilauser posted image ampak mi je pomoje oproščeno,ker imam rojstni danuser posted image



Vse najboljše miškolink!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Danes ti je vse oproščeno user posted image


_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

clock-img

27.06.2009, 09:00

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: ****

Pri meni še nič novega.Sem pa vzdržnauser posted image



Ne seksaš?




Volga če smo na forumu hujšanje,pomoje to pomeni da sem vzdržna pri večerjah in sladkarijahuser posted image V redu?

< Sporočilo je popravil mašolinka -- 27.6.2009 9:01:04 >

clock-img

27.06.2009, 10:30

clock-img

S*

pencil-img

3006

Dobro jutro!

Kako ste kaj na ta oblačen dan? Jaz sem bila včeraj na Bledu in seveda, je šla moja motivacija po...Ampak danes je nov dan in pravkar sem pospravila montijev beljakovinski zajtrk. Sedaj grem delat in močno upam, da mi bo zvečer ostalo še malo energije za na orbitrek.
Lp vsem sotrpinkam.

clock-img

27.06.2009, 21:07

clock-img

nikita*

pencil-img

321

Ojla!

No pa je drugi dan, k  sem pridna. Počutim se super in nimam občutka napihnjenosti. Malo imam probleme s sladicami user posted image , vendar bo a ne?

Kako pa poteka vaš boj s kilogrami? Na kakšen način se borite?

Lp


_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

clock-img

28.06.2009, 12:40

clock-img

botrca

pencil-img

14679

IZVIRNO SPOROČILO: nikita*

Kako pa poteka vaš boj s kilogrami? Na kakšen način se borite?



Oh te kile in borba...mi ne gre...ne vem kaj naj naredim? Kak predlog?

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

clock-img

28.06.2009, 12:57

clock-img

Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: nikita*

Ojla!

No pa je drugi dan, k  sem pridna. Počutim se super in nimam občutka napihnjenosti. Malo imam probleme s sladicami user posted image , vendar bo a ne?
Kako pa poteka vaš boj s kilogrami? Na kakšen način se borite?

Lp




Seveda bo.Če ne letos,pa drugo poletjeuser posted image
Mene pa trenutno sladice ne premamijo.Me neki čudn želodec boli.

clock-img

28.06.2009, 17:53

clock-img

nikita*

pencil-img

321

Oh te kile in borba...mi ne gre...ne vem kaj naj naredim? Kak predlog?



Jaz sem vzela varianto, jej zdravo in moram rečti, da je danes tretji dan in da sem pridna. Tudi sladolet me ni prepričal user posted image user posted image . Pa mal več gibanja. Motivacijo sem dobila z vašo pomočjo, hvalauser posted image user posted image user posted image user posted image .




_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

clock-img

28.06.2009, 18:05

clock-img

Mija79

pencil-img

108

Ojla, se vam lahko pridruzim,ceprav ze zamujam,ampak sama nimam nikakrsne motivacije za hujsat,imam pa kar nekaj kilogramov prevec,rada bi se jih koncno resila, povejte mi a ima katera od vas, kaksno telovadbo poleg prilagojene prehrane....lep dan se naprejuser posted image

clock-img

28.06.2009, 18:27

clock-img

nikita*

pencil-img

321

Pozdravljena mija79, jaz kolesarim v službo in nazaj to je približno 50min vsak dan pa odločam se za steper ( sam ne vem kdaj user posted image user posted image user posted image user posted image ).

Nisem jaz ravno športni tip,....mmmmm sej se vidi user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

clock-img

28.06.2009, 18:41

clock-img

Mija79

pencil-img

108

potem pa ti dobro gre,jaz cist posteno nevem, kdaj sem bila nazadnje na kolesu....Sluzbo pa imam predalec,da bi se vozila z kolesom....tako,da kaksen tek po parku bi zmogla ,vsaj upam,glede na to da me je kar nekaj skupajuser posted image .Kaj pa vaje za trebusnjake...

clock-img

28.06.2009, 19:50

clock-img

nikita*

pencil-img

321

Bomo videli kako dobro mi gre, ker se s hrano šele začela. Za trebušnjake jaz nisemuser posted image , mi niso po goduuser posted image , tekla bi sam nimam nobene kandidatke, ki bi tekla z mano ( izgovor je doberuser posted image ). Sem se odločila za stepar,pa da vidimo. user posted image

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

clock-img

28.06.2009, 20:01

clock-img

Anonimen

Dajmo, dajmo,...user posted image user posted image  Nič jamrat ampak vzeti svoje življenje v svoje roke!!
Uspelo vam bo!

clock-img

28.06.2009, 21:30

clock-img

Mija79

pencil-img

108

Tocno tako,motivacija je nuja skupaj bomo zmogle,ceprav imam zdajle tako praznino v zelodcu,user posted image pa tudi lacna sem ze,to pa zato ker imam taksen cas se kaksen prigrizek.user posted image moram se znebiti te odvecne mase ,ki jo imam precej v predelu trebuha,da se ne bodo radovedne sosede sprasevale se naprej ce semuser posted image user posted image

clock-img

28.06.2009, 21:35

clock-img

nikita*

pencil-img

321

Punce meni ste dale toliko motivacije, me prav zanima koliko časa bo držala ( v načrtu imam, da me drži toliko časa dokler se moji kilogrami ne stopija user posted image ), sem čisto notri padla. Sem si že stepar pripravila. Grem še mal postepat pol pa spatuser posted image .

Mija79, motivacija nam manjka, točno tako. Tudi jaz sem lačnauser posted image ,ker nimam večernih prigrizkov ( sva na istem), bom mal vode popilauser posted image .



< Sporočilo je popravil nikita* -- 28.6.2009 21:41:42 >


_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

clock-img

28.06.2009, 21:41

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

ojla punce evo se vam še ena pridruži ki ji manka motivacije da zgubim še par kil
je pa res da sem lansko leto bila pridna in zguubila kar 22kg letos pa bi jih rada še 8kg spravila dol in mi nikakor ne uspe ker kar naprej ni volje in jo ni spravim par kg dol in čez par dni jih dobim nazaj zato se vam pridružim da od jutri bom pridna in z vami malo se držala pa bomo drug tedn videli rezulat
gremo punce vsem nam bo uspelouser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

28.06.2009, 22:02

clock-img

Anonimen

RAKICA1-vsaka čast,da si toliko zgubilauser posted image user posted image user posted image Men še 22 dkg ne gre doluser posted image

Sem pa zdele lačna ko pes ampak grem raj spat kot jestuser posted image

clock-img

28.06.2009, 22:21

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

28.06.2009, 22:27

clock-img

Anonimen

za potešitev lakote so lešniki, mandlji, oreščki super,...

clock-img

29.06.2009, 20:01

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

**** sej ti bo uspelo samo voljo moraš imeti vešuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa hvala ti veš sem imela voljo takrat zato sem pa toliko zgubila
hruška debeluška kaj pa če delaš v trgovini kako pa potem to nardišuser posted image user posted image user posted image

clock-img

29.06.2009, 20:12

clock-img

nikita*

pencil-img

321

Pozdravljene!!

Jaz sem še vedno motivirana user posted image , čeprav me lakota grabi, samo moram vztrajat pa bo, ni vraguser posted image .
Sem še vadbo s steparjem vključila in grem borbam naprotiuser posted image .

k.tja oreščki so res dobri za potešitev lakote, čeprav jo včasih potešim s suhimi marelicam, seveda ne pretiravam.

RAKICA1 res si pridna user posted image user posted image user posted image user posted image

GREMO DALJE Z BORBO IN USPELO NAM BO
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem