cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: bmw-fan

clock-img

18.06.2009, 19:04

clock-img

šnucika

pencil-img

1880

IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Ne vem, če se je en sam tepec s katerega koli divjaškega foruma karkoli naučil. Želodec me boli ob prebiranju, da se sami sebi zdijo penzionisti, kadar se po AC vozijo 100-110km/h in to v koloni.

Ja, tale foter od Žana je pa slika... Da sem jaz njegova žena v temle trenutku, strga se mi... Ubila bi ga!




največja žrtev v vsem tem sranju je samo in edino njegova mama!
Poznam jo,bili sva sodelavki,malega sem spoznala,ko je bil še otrok...
starša sta ločena,on policaj,prepotenten(tak vtis sem dobila že pred leti)...mama  ja baje bila striktno proti novemu BMWju.
na tistem forumu je nihče sploh ne omenja,kot,da je ni...egoistično so na vse pretege hvalili le očeta,ki jim je pripravil celo pogostitev v eni od bližnjih gostiln.
Smili se mi in srce se mi trga ob misli na njeno bolečino!

< Sporočilo je popravil šnucika -- 18.6.2009 19:05:32 >


_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!



clock-img

28.06.2009, 18:58

clock-img

Mia007

pencil-img

210

IZVIRNO SPOROČILO: šnucika

IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Ne vem, če se je en sam tepec s katerega koli divjaškega foruma karkoli naučil. Želodec me boli ob prebiranju, da se sami sebi zdijo penzionisti, kadar se po AC vozijo 100-110km/h in to v koloni.

Ja, tale foter od Žana je pa slika... Da sem jaz njegova žena v temle trenutku, strga se mi... Ubila bi ga!




največja žrtev v vsem tem sranju je samo in edino njegova mama!
Poznam jo,bili sva sodelavki,malega sem spoznala,ko je bil še otrok...
starša sta ločena,on policaj,prepotenten(tak vtis sem dobila že pred leti)...mama  ja baje bila striktno proti novemu BMWju.
na tistem forumu je nihče sploh ne omenja,kot,da je ni...egoistično so na vse pretege hvalili le očeta,ki jim je pripravil celo pogostitev v eni od bližnjih gostiln.
Smili se mi in srce se mi trga ob misli na njeno bolečino!




Šnukica se podpišem pod tvoj post. Uboga mama.... o tej nesreči pa samo to, k sreči, da ni pripeljal mimo kakšen avtobus polhen otrok...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem