cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: bmw-fan

  
clock-img

13.06.2009, 12:10

clock-img

Snoopyka

pencil-img

594

js bom za vse, ki se niso ogle vzdržat komentarjev, ki so to punco le še bolj prizadeli (no vsaj mene bi) napisala sledeče: Nikoli ne recite nikoli; lahk da bo vaš otrok tak čez par let, pa bodo pol po vašem otroku pljuval in kaj boste rekle takrat? zdaj lahk rečete moj otrok nebo nikol dirjal po cestah....pa se motite, ker se zarečenega kruha največ poje in kar je prepovedano je najslajše; pa jim prepovejte hitro vožnjo, ampak to bodo vzeli kot iziv!

hudirja...sam mal tolažbe je želela in zato je ta forum odprla, ne pa da bi se ve lahk zgražale nad hitro vožnjo...user posted image user posted image tud js obužujem hitro vožno in moj pravtako, pa kaj mi kdo lahkko... a mislite, da je vaš otrok v vaših domovih varen? je vren, na vsakem koraku se mu lahk kaj zgodi ale se pa v spanju zaduši (pa to nobeni ne želim, ampak se je to že velikrat zgodl)... mal premislite kaj pišete, res sm mlada, mam pa neki soli v glavi, da vem da ni lepo napasti nekoga ki žaluje!!!user posted image

Bmwjka in vsi žalujoči, moje iskreno sožaljeuser posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Snoopyka -- 13.6.2009 12:11:38 >


_____________________________

7.7.2009 ob 16.30h je prijokala na svet 3732g težka in 52cm velika punčka Albina <3<3<3

clock-img

13.06.2009, 12:13

clock-img

Anonimen

hudirja...sam mal tolažbe je želela in zato je ta forum odprla



Malo tolazbe? Za skrajni primitivizem spravljanja konjev na cesto? Pa kaj se.

clock-img

13.06.2009, 12:29

clock-img

Snoopyka

pencil-img

594

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

hudirja...sam mal tolažbe je želela in zato je ta forum odprla



Malo tolazbe? Za skrajni primitivizem spravljanja konjev na cesto? Pa kaj se.



lej če se res nemorš zdržat teh opazk piš tam kjer je to namenjen, je ena puca sam za pljuvanje odprla forum...user posted image  
beri: ker mi je hudo in ker bi rada delila to z vami...... Ti pa sam moli, da tvoji user posted image ne bodo taki...!


_____________________________

7.7.2009 ob 16.30h je prijokala na svet 3732g težka in 52cm velika punčka Albina <3<3<3

clock-img

13.06.2009, 12:31

clock-img

Anonimen

Ne, ne morem se zadrzat in se tudi ne bom.
Ce bila res tako zalostna, ne bi pisala tako primitivnih razlag.

clock-img

13.06.2009, 12:38

clock-img

Snoopyka

pencil-img

594

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ne, ne morem se zadrzat in se tudi ne bom.
Ce bila res tako zalostna, ne bi pisala tako primitivnih razlag.



user posted image sam prijatla je hotla zagovarjatuser posted image pač ne najbolj uspešno, ampak to še ne pomen, da ni boleče tud zanjo!!!!!!!!!!!


_____________________________

7.7.2009 ob 16.30h je prijokala na svet 3732g težka in 52cm velika punčka Albina <3<3<3

clock-img

13.06.2009, 12:40

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Snoopyka

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ne, ne morem se zadrzat in se tudi ne bom.
Ce bila res tako zalostna, ne bi pisala tako primitivnih razlag.



user posted image sam prijatla je hotla zagovarjatuser posted image pač ne najbolj uspešno, ampak to še ne pomen, da ni boleče tud zanjo!!!!!!!!!!!



Zagovarja se ponavadi krivca in ne nedolznega, ce ti to kaj pove...

drugace pa res skoda besed...

clock-img

13.06.2009, 12:40

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Snoopyka

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ne, ne morem se zadrzat in se tudi ne bom.
Ce bila res tako zalostna, ne bi pisala tako primitivnih razlag.



user posted image sam prijatla je hotla zagovarjatuser posted image



Zagovarjat user posted image . Taksno obnasanje je vredno zagovarjanja user posted image .

clock-img

13.06.2009, 12:41

clock-img

Taddy78

pencil-img

1983

Snooopyka ti pa res klamfaš bedarije. Ja, res se vidi da si mlada in da nimaš otroka, da bi lahko vedela kako je...
Ko sem bila sama 10 let mlajša sem tudi oboževala hitre in divje vožnje, in ko sedaj gledam nazaj, imam verjetno mačja življenja kaj vse sem preživela.
Imam eno res grozno izkušnjo, zaradi katere še sedaj pri vožnji v ovinek dobim občutek, da me bo vrglo ven in ne bom ne tebi, ne tvojim sovrstnikom dovolila, da tu na mamini čvekalnici klamfate češ, da se moj otrok lahko zaduši in da je to isto, kot če ga nek mozoljavi pubec povozi do smrti.
Bogi vaši starši, oz. niti niso tako bogi če vam pustijo oz. financirajo tak šport.

In ja tudi jaz sem ena izmed tistih, ki recimo pri prebiranju članka, ko so se zaradi prevelike hitrosti ubili 4-je mladostniki, nisem občutila nobene žalosti...to je isto kot da se vležem na tirnico in upam da vlaka mogoče ne bo...

Ko sedeš za volan in zavestno pritisneš na gas, ki je nad predpisanim, si potencialni morilec.

Seveda je škoda vsakega mladega življenja, ampak te divje vožnje so zame delanje samomora, s tem da če imaš še nesrečo, zraven sebe ubiješ še kakšno nedolžno življenje.

No pa da še pripišem...moja sestra je umrla pod kolesi divjega voznika, ki je pred njo do smrti že povozil enega moškega...pri naslednji divji vožnji HB ni bilo soudeleženih, je pa zgorel v avtu...in potem mi naj bo žal zanj? Aja, sestra je bila stara 9 let in je letela 50m po zraku ko jo je zadel...

clock-img

13.06.2009, 12:41

clock-img

Anonimen

drugace pa res skoda besed...



Po svoje imas prav.
Samo ne morem da se ne bi obregnila ob primitivizem obnasanja.

clock-img

13.06.2009, 12:45

clock-img

Snoopyka

pencil-img

594

IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: Snoopyka

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ne, ne morem se zadrzat in se tudi ne bom.
Ce bila res tako zalostna, ne bi pisala tako primitivnih razlag.



user posted image sam prijatla je hotla zagovarjatuser posted image pač ne najbolj uspešno, ampak to še ne pomen, da ni boleče tud zanjo!!!!!!!!!!!



Zagovarja se ponavadi krivca in ne nedolznega, ce ti to kaj pove...

drugace pa res skoda besed...



kolikor vem se tudi nedolžne včasih zagovrja... primera nebom navajala ker je z mojega osebnega življenja!


_____________________________

7.7.2009 ob 16.30h je prijokala na svet 3732g težka in 52cm velika punčka Albina <3<3<3

clock-img

13.06.2009, 12:48

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

drugace pa res skoda besed...



Po svoje imas prav.
Samo ne morem da se ne bi obregnila ob primitivizem obnasanja.



Da ne bo pomote, popolnoma stojim za vsemi tvojimi besedami v tej temi... Ampak sedaj si zapisala tisto najbolj pravilno...

primitivizem obnasanja

Kaksen rezultat si obetas? Nic, samo slabe volje bos ko bos vedela da obstajajo taki primerki, ki so sposobni zagovarjati tako dejanje...



clock-img

13.06.2009, 12:49

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Snoopyka

IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: Snoopyka

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ne, ne morem se zadrzat in se tudi ne bom.
Ce bila res tako zalostna, ne bi pisala tako primitivnih razlag.



user posted image sam prijatla je hotla zagovarjatuser posted image pač ne najbolj uspešno, ampak to še ne pomen, da ni boleče tud zanjo!!!!!!!!!!!



Zagovarja se ponavadi krivca in ne nedolznega, ce ti to kaj pove...

drugace pa res skoda besed...



kolikor vem se tudi nedolžne včasih zagovrja... primera nebom navajala ker je z mojega osebnega življenja!



Eh.... sem ze neki napisala pa bom zbrisala, ker res skoda besed...user posted image

clock-img

13.06.2009, 12:50

clock-img

Snoopyka

pencil-img

594

IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

Snooopyka ti pa res klamfaš bedarije. Ja, res se vidi da si mlada in da nimaš otroka, da bi lahko vedela kako je...
Ko sem bila sama 10 let mlajša sem tudi oboževala hitre in divje vožnje, in ko sedaj gledam nazaj, imam verjetno mačja življenja kaj vse sem preživela.
Imam eno res grozno izkušnjo, zaradi katere še sedaj pri vožnji v ovinek dobim občutek, da me bo vrglo ven in ne bom ne tebi, ne tvojim sovrstnikom dovolila, da tu na mamini čvekalnici klamfate češ, da se moj otrok lahko zaduši in da je to isto, kot če ga nek mozoljavi pubec povozi do smrti.
Bogi vaši starši, oz. niti niso tako bogi če vam pustijo oz. financirajo tak šport.

In ja tudi jaz sem ena izmed tistih, ki recimo pri prebiranju članka, ko so se zaradi prevelike hitrosti ubili 4-je mladostniki, nisem občutila nobene žalosti...to je isto kot da se vležem na tirnico in upam da vlaka mogoče ne bo...

Ko sedeš za volan in zavestno pritisneš na gas, ki je nad predpisanim, si potencialni morilec.

Seveda je škoda vsakega mladega življenja, ampak te divje vožnje so zame delanje samomora, s tem da če imaš še nesrečo, zraven sebe ubiješ še kakšno nedolžno življenje.

No pa da še pripišem...moja sestra je umrla pod kolesi divjega voznika, ki je pred njo do smrti že povozil enega moškega...pri naslednji divji vožnji HB ni bilo soudeleženih, je pa zgorel v avtu...in potem mi naj bo žal zanj? Aja, sestra je bila stara 9 let in je letela 50m po zraku ko jo je zadel...



ti pa ki si tolk starejša bi lahk vedla da se človeka ne sod po letih in zravn tega; otroka res nimam, sm pa v pričakovanju in mam rok žez 16dni.
sm bla tud z mojim nacesti (sedaj v nosečnosti) se je zgodka nesreča in je mal manjkal da neb herbala tud midva (čeprav nisva dirjala, sva se umirila že zavoljo otročka, ki ga pričakujeva)...bilo mi je škoda mladega življenja ki je ugasnilo nekaj metrov starn od mene in se hkrati zahvalila bogu, da smo mi trije ostal celi... nism pa šla do poškodovanega avta in svojce ki so prihiteli tja in plunla...


_____________________________

7.7.2009 ob 16.30h je prijokala na svet 3732g težka in 52cm velika punčka Albina <3<3<3

clock-img

13.06.2009, 12:52

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

IZVIRNO SPOROČILO: valerija77

Oprostite ampak po moje tudi poligon ni rešitev. Ker bi se jih tam spet nekaj našlo, ki bi ogrožali drugega in ne samo sebe. Da bi bil pa čisto sam na poligonu pa verjetno ne bi bilo zanimivo ker ne bi imel s kom "tekmovati"



Se strinjam.

Spremenilo se ne bo čisto nič, dokler se ne bo spremenila miselnost ljudi in dokler bodo za take nesreče iskali vzroke v poligonih, cestah, vremenskih razmerah,... namesto v tistih, ki so nesrečo povzročili. Dokler ne bodo ljudje sposobni sprejeti odgovornosti za svoja dejanja in življenja ter življenja drugih. 



To je najlazje, v eni sapi kritizirati, kaksni smo, v drugi pa apriori zanikati vsak pozitiven ucinek dolocene spremembe.



Se popravljam user posted image . Bodo spremembe na bolje, se strinjam, da je poligon nujen, pa tudi trening varne vožnje za vse voznike (ne samo novopečene), vendar sam poligon ne bo rešil vseh težav. Niti novi zakoni, niti najsodobnejše ceste, dokler ne bomo pri sebi razčistili.

Snoopyka, vsak ima pravico do žalovanja, tudi avtorica te teme. In razumem, da ji je hudo za prijatelja, da žaluje.
Ampak to ni izgovor za to, da opravičuje zavestno divjanja.

Življenje je vedno nepredvidljivo, marsikaj se nam lahko zgodi, lahko te zadane strela z jasnega. Da pa zavestno izzivaš, to mi ne gre skupaj. In ja, lahko se otrok zaduši v posteljici vsakemu, ampak če ga boš pokrival z odejo čez glavo, je za to veliko večja verjetnost, a ne? Razumeš razliko?

Starši kar se mene tiče, tu zraven nimajo nič. Skušaš otroka naučiti najbolje, a ko je polnoleten, je polnoleten - sam prevzema (ali pa tudi ne) odgovornost za svoja dejanja.

clock-img

13.06.2009, 12:52

clock-img

Snoopyka

pencil-img

594

IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: Snoopyka

IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: Snoopyka

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ne, ne morem se zadrzat in se tudi ne bom.
Ce bila res tako zalostna, ne bi pisala tako primitivnih razlag.



user posted image sam prijatla je hotla zagovarjatuser posted image pač ne najbolj uspešno, ampak to še ne pomen, da ni boleče tud zanjo!!!!!!!!!!!




Zagovarja se ponavadi krivca in ne nedolznega, ce ti to kaj pove...

drugace pa res skoda besed...



kolikor vem se tudi nedolžne včasih zagovrja... primera nebom navajala ker je z mojega osebnega življenja!



Poglej v slovar kaj pomeni zagovor...




vem, kaj pomen in če neb vedla bi vprašala od mojega sestrično, ki je odvetnca...


_____________________________

7.7.2009 ob 16.30h je prijokala na svet 3732g težka in 52cm velika punčka Albina <3<3<3

clock-img

13.06.2009, 12:53

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

drugace pa res skoda besed...



Po svoje imas prav.
Samo ne morem da se ne bi obregnila ob primitivizem obnasanja.



Da ne bo pomote, popolnoma stojim za vsemi tvojimi besedami v tej temi... Ampak sedaj si zapisala tisto najbolj pravilno...

primitivizem obnasanja

Kaksen rezultat si obetas? Nic, samo slabe volje bos ko bos vedela da obstajajo taki primerki, ki so sposobni zagovarjati tako dejanje...






Ne obetam si rezultata, samo ne morem biti tiho v takih primerih. Ker tisina pomeni, da jih molce odobravam.

In kot sem ze zapisala....cisto prevec prijazni smo. Toliko bi jo morali raztrgati, da bi ji naredil tisti klik. Samo pri taksnem nivoju obnasanja je do klika zal dalec, tudi pri zenski.

clock-img

13.06.2009, 12:53

clock-img

Taddy78

pencil-img

1983

Ti res ne veš kaj pišeš...
Preberi si še 1x taprvi post ko boš otroka držala v naročju, in takrat boš mogoče razumela kaj govorimo...

clock-img

13.06.2009, 12:55

clock-img

Taddy78

pencil-img

1983

Moj post je letel na Snoopyko....

clock-img

13.06.2009, 12:58

clock-img

Anonimen

Se popravljam user posted image . Bodo spremembe na bolje, se strinjam, da je poligon nujen, pa tudi trening varne vožnje za vse voznike (ne samo novopečene), vendar sam poligon ne bo rešil vseh težav. Niti novi zakoni, niti najsodobnejše ceste, dokler ne bomo pri sebi razčistili.



Vsega ne, samo ce vsaj ne poskusis, ne mores vedeti.

clock-img

13.06.2009, 12:58

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

drugace pa res skoda besed...



Po svoje imas prav.
Samo ne morem da se ne bi obregnila ob primitivizem obnasanja.



Da ne bo pomote, popolnoma stojim za vsemi tvojimi besedami v tej temi... Ampak sedaj si zapisala tisto najbolj pravilno...

primitivizem obnasanja

Kaksen rezultat si obetas? Nic, samo slabe volje bos ko bos vedela da obstajajo taki primerki, ki so sposobni zagovarjati tako dejanje...






Ne obetam si rezultata, samo ne morem biti tiho v takih primerih. Ker tisina pomeni, da jih molce odobravam.

In kot sem ze zapisala....cisto prevec prijazni smo. Toliko bi jo morali raztrgati, da bi ji naredil tisti klik. Samo pri taksnem nivoju obnasanja je do klika zal dalec, tudi pri zenski.



Klika ne bo...sej to vidis ze po postih. Bolj zalostno je da ni osamljen primerek.
Recimo, da je se mlada in da modrost pride z leti, potem upanje se obstaja.

clock-img

13.06.2009, 13:02

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

Ti res ne veš kaj pišeš...
Preberi si še 1x taprvi post ko boš otroka držala v naročju, in takrat boš mogoče razumela kaj govorimo...



Ma sej ne rabis imeti otroka. Dovolj je da imas socut do ljudi.
Zato, ker kaksna je verjetnost, da bo ubil tak " divjak" poleg sebe se tebe ali tvojega otroka?
In kaksna je verjetnost da bo ubil kogarkoli poleg sebe?

Se pravi, da takega dejanja ne more zagovarjat nihce, ki ljubi najmanj sebe ce ze ne druge...

Pa btw, tud s tvojimi posti se drugace strinjam...user posted image

clock-img

13.06.2009, 13:09

clock-img

Anonimen

Iskreno sožalje vsem, ki so človeka poznali in ga imeli radi.

Sem pa mnenja, da avtorici prvega posta ne bi bilo treba napisati prepoznavnosti tega mladeniča - če bi se želela izognit komentarjem.

Je pa tudi meni šinila misel - a res obstajajo ljudje, ki mislijo samo na to, koliko konjev da avto, koliko km na uro gre...kaj pa družina, ki se ravno takrat odpravlja na izlet, kaj pa varnost soudeležencev v prometu???
Naj dirkajo, ampak ne tam, kjer lahko škodi drugemu - če mu že zase ni mar.

clock-img

13.06.2009, 13:39

clock-img

sinnerka

pencil-img

235



ti pa ki si tolk starejša bi lahk vedla da se človeka ne sod po letih in zravn tega; otroka res nimam, sm pa v pričakovanju in mam rok žez 16dni.
sm bla tud z mojim nacesti (sedaj v nosečnosti) se je zgodka nesreča in je mal manjkal da neb herbala tud midva (čeprav nisva dirjala, sva se umirila že zavoljo otročka, ki ga pričakujeva)...bilo mi je škoda mladega življenja ki je ugasnilo nekaj metrov starn od mene in se hkrati zahvalila bogu, da smo mi trije ostal celi... nism pa šla do poškodovanega avta in svojce ki so prihiteli tja in plunla...

[/quote]

evo zdaj ker ti nisi herbala in hvala bogu da nisi na nek način zagovarjaš te bobesnele mulce ampak kaj ČE bi tud ti herbala a bi enako razmišljala kot zdaj?? mislim da ne

clock-img

13.06.2009, 13:47

clock-img

elevitka

pencil-img

3853

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: elevitka


aja pa še to ... tudi poligon ne bi prav nič izbolšal stanja (a tam nesreče niso možne???) mislim da so pomembnejše stvari v Sloveniji, ki bi imele večjo prioriteto,  in izbolšanje življenskih in gospodarskih težav kot ravno poligon  - zgolj za potešitev adrenalina in zabave.



Seveda so, samo ne bi ogrožali drugih oz. vi samo sebi podobne. To pa kar naj.



rezultat bi bil enak ...  zakaj torej zapravljati davkoplačevalski denar (naj si poligon financirajo sami in potem tam vozijo en čez drugega kolk čejo)



Skupni rezultat bo bil verjetno boljsi.
Ok, v tem primeru se je k sreci izslo tako, da NI umrl napacni, vendar temu ni vedno tako.

In na vodenem poligonu se ne vozi eden cez drugega.
Sicer pa imas v blizini dva centra varne voznje, eden je na Vranskem in drugi v Zagrebu. 



Ne me basat sem misla da to gre tok kot ˝big footi˝ (itak da se ne vozijo eden čez drugega haloooo) pač mišljeno je bilo da se naj zaletavajo eden v drugega sami med seboj - sebi enaki če pač tak nanese in imajo tako kot je bmw-jevka rekla ˝smolo˝ upam da sedaj razumeš pomen stavka.

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

clock-img

13.06.2009, 14:05

clock-img

Anonimen

Nazalost se strnjam z vecino.

BMW iskreno sozalje,komentarjev se bom vzdrzala-



< Sporočilo je popravil skamp -- 13.6.2009 14:08:08 >

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem