cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???

  
clock-img

16.07.2009, 22:04

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

IZVIRNO SPOROČILO: Vesnozaver

vecer!

sadni dan za mano juhuhuhuuser posted image user posted image user posted image user posted image
jutri pa mesek, njamsi:)
se javim zjutraj, lp




čestitam,le tko naprejuser posted image user posted image

clock-img

16.07.2009, 23:08

clock-img

hillmagic

pencil-img

857

Sadni dnevi so pomoje za vse kar najbolj krizni. Zato bravo vsem za uspešne sadne dneveuser posted image user posted image user posted image . Jutri je moj sadni dan in upam da bo šlo. Danes sem bolj slabe volje pa žalostna, tako da upam da bom prespala vse skupaj in bom jutri bolj živahne volje.
Kadar imam sadni dan si privoščim malo oreškov pa rozin, študentsko hrano. Pa če je kriza tudi juho čisto ali solato. Danes je točno 1 mesec odkar sem štartala ločevalno. Imam pa 5 kg minusa. Kar je super še 5 kg dam dol pa bo zame čisto ok, če bo kaj več pa toliko bolje.

Ko se bom tehtala sporočim

Jutri greva na morje za čez vikenduser posted image  da bomo malo čofali.
Lepo bodite

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

clock-img

17.07.2009, 07:53

clock-img

Pingvinčica

pencil-img

1416

Sadni dnevi so pomoje za vse kar najbolj krizni. Zato bravo vsem za uspešne sadne dneve . Jutri je moj sadni dan in upam da bo šlo. Danes sem bolj slabe volje pa žalostna, tako da upam da bom prespala vse skupaj in bom jutri bolj živahne volje.
user posted image user posted image Za vsakim dežjem posije sonce. Saj bo boljše. user posted image

Jutri greva na morje za čez vikend  da bomo malo čofali.
Lepo bodite

Izkoristite ga maksimalno in naužijte se vodnih užitkov še za nas.

clock-img

17.07.2009, 08:14

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

jutro

danes pa imam jst oh...tko da imam jutri tud jst sadni dan,eden sadni je že za mano pa sploh ni bilo sile,ker sem si pomagala z oreščki in rozinami-isto to študentsko hrano,danes pa jem 4 kose črnega kruha z namazom (ketckup,avjar)+paradižnikovo solato,zvečer pa kej sladkega ali kako tortico ali sladoled se še nisem odločila,za zajtrk pa jem 2 jabolki...hilmagic lepo čofotajte na morju,uživajte,pa en user posted image  pa user posted image  za boljšo voljouser posted image

clock-img

17.07.2009, 10:19

clock-img

Vesnozaver

pencil-img

690

dan!

hillmagic uzivajta na morju z dragim pa da se ti popravi razpolozenje....saj na morju se booooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image

tanika naj ti tekne danasnja vecerjauser posted image

jaz pa mam danes b dan, bom naredila pecen mesek na poprazeni cebuli in rdeci podolgovati papriki, zraven pa zelena solata, se ze veselim.



clock-img

17.07.2009, 10:48

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

mnmnnmnn njami vesnozaver kolk maš pa ti fajn za jest danes...bom jst tud to jedla na moj b danuser posted image

clock-img

17.07.2009, 15:01

clock-img

Vesnozaver

pencil-img

690

sem pojedla kosilo, mmmm je blo dobro, tanika saj bos vidla ko bos si naredilauser posted image

jutri pa za ostale delam lazanjo, jaz pa mam krompir in strocji fizol al pa krompir in cvetaco, bom se videla...

clock-img

17.07.2009, 20:43

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

čeeer

evo današnji dan za mano,sem se napokala sladoleda za večrjo,jutr imam pa sadni dan,oreščki nakupljeni za pomoč,upam da bom lepo zdržala...lepo dietkajte še naprej,grem se zrihtat počasi za v posteljo,me je služba danes kr mal utrudila..se tipkamo jutri..nočko

clock-img

18.07.2009, 10:19

clock-img

Vesnozaver

pencil-img

690

dan!

koncno dez, jupi:)

tanika drzim pesti da uspesno prestanes danasnji danuser posted image
jaz bom pa danes cvetaco pa krompir, pa se aljazeku bom dala da proba, da vidim, kako mu bo vsec cvetaca....ce ne bo fujuser posted image

clock-img

18.07.2009, 14:23

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

dan

sem na sadju danes,malo flikam z oreščki,pa malo juhe zelenjavne sem pojedla,tko za vzorecuser posted image ,drugače pa kr gre no,jst upam da se nam bo tole kmalu kej obrestovalouser posted image ...je treba kr voljo imet ja,sem pa danes skoz na wc-ju nouser posted image ,kr na vodo hodim pospešeno,že itak sam pol šihta delam,pa še to sem polovica na wc-juuser posted image user posted image user posted image ..sem pa danes vsaj prišla na svoj račun z lubenico,sem se je napokala tolk uh...user posted image ..zaenkrat sem sita,tko vsaj eno uro nouser posted image ..

clock-img

18.07.2009, 22:32

clock-img

ajtak

pencil-img

2830

user posted image
Bravo vse ločevalke, nove in stare user posted image .

Ena je spraševala za vodo... Jaz pijem vodo z okusom, vem da vsebuje nekaj sladkorja a sem vseeno mnenja da ga ma manj kot pa kak sok... če pijem navadno vodo čist premalo spijem čez dan.
Sploh pa si je treba tole priredit tko da ne trpis preveč in gre u bistvu za celostno spreminjanje načina prehranjevanja.

Berem kako jeste krompir s kechapom in kruh z ajvarjem... svaka čast!! Res, jaz vem da bi me dieta minila po 2h tednih. Pa ne zato ker tega nebi marala, sam blazno enolično se mi zdi. Ne vem, jaz si privoscim full veliko zelenjave, sezona je itak na visku. Ko je B dan pripravljam: paradiznikovo solato z jajcem in mozzarelo, al pa solato s tuno, popecene puranje zrezke v buckini omaki...
Za Š dan mam najveckrat rizoto s full sveze rdece paprike, paradiznika, graha, korenja in najmanj 6h strokov česna ali popecen krompir z omako iz mladega fizola večerjam pa največkrat kar solato z naribanim korenčkom, koruzo, lečo itd. ...
Za OH dan je največkrat pica (pogosto kar s sirom user posted image ) ali pa testenine z raznimi zelenjavnimi polivkami...
Za sadni dan si za kosilo naredim solato (zeleno ali paradiznik) drugace pa jem samo sadje, za vecerjo ga navadno narezem na kocke v sadno solato.

Ne vem, sama rada dobro jem in vem da ce bom sedaj jedla pusto hrano, brez okusa in lepega izgleda, da ne bom zdrzala polnih 90 dni.

Aja bil je petek: 96kg = -5kguser posted image
Ponovno podatki za seznam:
101kg               10.7.= 97,5kg          17.7.= 96kg               željena teža: 85kg

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja




clock-img

19.07.2009, 08:40

clock-img

Arual

pencil-img

615

Hey.
Se vam lahko pridružim? Moja teža 110,5 kg rada bi zaenkrat prišla pod 100 kg.


_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

clock-img

19.07.2009, 08:46

clock-img

Vesnozaver

pencil-img

690

Dobro jutro!

arural pozdravljena in dobrodosla! Kdaj pa zacnes? Vec nas je, boljse je, se lahko vzpodbujamo!

jaz sem pa danes taaako vesela: sem ze zjutraj stehtala in mi kaze 87,4 kg, torej sem v prvem tednu lazja za 2,6 kg, juuuuuuuuuuuuupiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ajtak raznolikost je super, verjetno pa komu kdaj tudi cas ne dopusca da bi si kaj 'lepega' skuhaluser posted image in bravouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za - kg!!!!

clock-img

19.07.2009, 16:45

clock-img

Vesnozaver

pencil-img

690

dan,

ravnokar pojedla pico z zelenjavo, ni bilo dobro splohuser posted image pelati, paprika, paradiznik, kapre. naslednjic grem v picerijo na zelenjavno pico brez sira,upam,da bo boljse kot ta, doma narejena.
No, glavno da me caka zagrebska za zveceruser posted image

clock-img

19.07.2009, 17:00

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

dan

dobrodošla Arualuser posted image

Vesnozaver fuuujuser posted image ,jst raje ne delam pice doma,sem pa že tuhtala ja da bi si spekla samo testo in mal s ketchupom polilauser posted image ..po moje bo fuj,jem zato raj kr testenine..jst sem pa danes jedla za zajtrk 2 breskvi in sem te kopirala in sem si spekla puranje meso +paprika +kos kruha, pa za solato sem kr koruzno jedla zvečer imam pa jogurt sam lih štrudiram to je tak mini jogurt nevem če nebom kr 2,sem pa že zdej tko lačna pa sem pojedla breskvo vmesuser posted image ,ej ne zdržim res sam na treh takih mini obrokih bit,sej se zakosilo sicer fajn najem sam je bilo kosilo ob 12-tih,večerja bo pa pol oktrog 18:30...vesnozaver a ti lepo zdržiš med obroki ali kej vmes tud poješ?..jst res ne morem,včeri je lepo šlo,sem flikala z oreški in rozinami ko je bil sadni dan,danes sem pa lačna,imam pa vago pokvarjeno pa nevem kolk je sploh šlo dol-če sploh je,tk da ta teden kupim novo vagouser posted image

clock-img

19.07.2009, 19:36

clock-img

Vesnozaver

pencil-img

690

vecer!

tanika jaz zdrzim med obroki,  se 'zamotim' s sinekom, ga je treba zabavatuser posted image moram pa priznat, da me muci lakota, predvsem se se nisem navadila iti lacna spat....ampak si skoz govorim, zdrzi zdaj, pomisli, kako bos vesela, ko bos shujsala...ommmmmmmmmm:))) malo za hec, ampak res, pa npr. mislim na naslednji obrok, zdaj recimo se ze ful veselim kremsnite.....no, vecerni obrok jem jaz ob 20:00, ker takrat gre pizmovec ajat, pa lahko v miru in pocasi uzivamuser posted image
sadje jem okrog 11:00, kosilo pa okrog 15:00. zjutraj pa mam kavo pa cikuser posted image

clock-img

19.07.2009, 20:41

clock-img

Andrejka9386

pencil-img

239

Pozdravljene! Jaz sem se že tudi spravila na dieto, pa sem obupala...in sem se odločla da jutri spet začnem...in tokrat se bom poskušala zadrževatgi da zdržim vseh 9o dni...sem 3 mesece po porodu in so kile kar ostale user posted image trenutno jih imam 101...moja želja je da bi prišla vsaj pod 90... upam da mi uspe...torej, jutri se začne nov boj :D 

clock-img

19.07.2009, 20:48

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

Andrejka še tebi dobrodošla,nič ne obupat,skupaj nam zagotovo rata,zato pa smo tuuser posted image

Vesnozaver sem se že spraševala kdaj imaš pol ti obroke npr.kosilo,če sem vidla da si nekje ob 16-tih napisala da si imela kosilouser posted image user posted image ,jst jem zjutraj sadje nekje ob 9 ali prej (naš razgrajač vstane namreč že ob 6-tih),pol pa kosilo nekje med 12-13 uro in večerja nekje med 18,če sem doma,če pa sem v službi pa nekje po 19:30..jst se še tud nisem navadila bit lačnauser posted image ,si pa res dobra da zdržiš tkole,pa da se nič ne pregrešiš,jst se že s tem pregtrešim k še vmes med kosilom in večerjo kr kako sadje pojem,upam da se bom kmalu navadila na tak tempo no in bo vse manj pregrehuser posted image ...zato pa si tko lepo shujšala k si pridnauser posted image ,jst pa mislim če sem kej je šla zgolj kaka kila ali pol kile dol,mi vaga ne dela pravuser posted image

clock-img

20.07.2009, 12:37

clock-img

tetka5

pencil-img

64

oila:)

a se vam lahko še js pridružim?? začela sem 11 dni nazaj pri 70,4 kg. danes sem se tehtala in mam 68,1 kg user posted image user posted image user posted image še 10 kg user posted image user posted image
aja...sam nekej bi vas vprašala, a ve jeste kruh?? js ga...
drgač mam pa danes sadni dan in bom za kosilo jedla na žaru pečene bučke in solato ter za večerjo sadje user posted image

clock-img

20.07.2009, 12:50

clock-img

Vesnozaver

pencil-img

690

andrejka in tetka dobrodoosle!

tetka bravo za izgubljene kguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jaz mam danes tudi sadni dan. Pojedla 3/4 banane, ostalo je pojedel moj sinek, fajn shujsevalna, ni kajuser posted image Za kosilo melona, za vecerjo pa ze spet banana. mmmmm tetka bucke, si mi luste nardilauser posted image

clock-img

20.07.2009, 12:52

clock-img

Pingvinčica

pencil-img

1416

Hy. Evo mene. Ja berem, da ste vse pridne. In še nekaj novih se je pridružilo. Super, več nas je boljš bo.user posted image user posted image user posted image
Jaz sem ga pa včeraj ko sem mela sadni dan kr fajn biksala. Smo meli v soboto in nedeljo rojstni dan. Pol mi je pa tak žal ko "grešim". Tak da danes opet jovo na novo.

clock-img

20.07.2009, 12:52

clock-img

Vesnozaver

pencil-img

690

tanika presneta vaga, kupi novo... v leclercu so meli vage po 11 eur, vceraj sem gledala.
kar se tice sadja za popoldansko malico pa se mi ne zdi neki hudi greh, glede na to, da imas kar hitro kosilo.

clock-img

20.07.2009, 12:53

clock-img

Vesnozaver

pencil-img

690

pingvincica skoda, da si gresila, ampak glavno, da gres danes naprejuser posted image user posted image user posted image user posted image
kaj bos finega papala?mesek pesek?user posted image

clock-img

20.07.2009, 12:55

clock-img

Vesnozaver

pencil-img

690

biksanje: mi mamo ta vikend obisk iz nemcije, mozev brat in njegova zena, pa hb da imam v soboto beljakovinski dan,ker ce bi mela sadnega, bi verjetno tudi kaj pobiksala, pa smo se zmenli, da bomo ribe na zaru pekli.....oni bodo se kruh zraven, jaz pa ribe in zelenjavo.

aja pa tetka si vprasala, ce jemo kruh-jaz ga ne jem, pa tudi juhe ne pijem po kosilu.

< Sporočilo je popravil Vesnozaver -- 20.7.2009 12:56:07 >

clock-img

20.07.2009, 12:57

clock-img

Vesnozaver

pencil-img

690

pogresam se ostale?! rakica?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem