cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???

  
clock-img

22.08.2009, 20:49

clock-img

ajtak

pencil-img

2830

Čeeeer!

Hillmagic, ne morem ti povedat kako sem vesela za vas! Res, prav v srce se mi je vsedla vasa zgodba in se veckrat spomnim na vaju s Krishno. Karunca bo pa itak najbolj happy otrok ko vaju bo imela enkrat oba na kupu. user posted image

Taanikaa, men so kile stale tri tedne, sedaj gre pa spet pocasi dol. Tiste kile k smo jih zgubile v prvem mesecu so itak samo voda pa napihnjenost pa to... sele tole kar gre dol v drugem in tretjem je pa tisto pravo in da se zacne mascobna zaloga tajat traja nekaj casa, nikar ne vrzi puske v koruzo! Bos vidla da ti ne bo zal!

Škrobni dan- a riza ne maras? Se ja da narest fenomenalne zelenjavne rizote na ta dan, pa enkrat mas loh bolj kitajsko razlicico drugic bolj klasicno ali gobovo... Jaz razmisljam da bi nardila zelenjavno musako samo se ne vem kaj bi dala za vezivo ko jajca in smetana odpadeta user posted image , razmisljam o besamelu pa da potem izpustimo kos kruha.

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja




clock-img

22.08.2009, 21:20

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

ajtak sem se tolk že prenajedla rižauser posted image ,pa bom ga še kdaj mogla jestuser posted image

nena,ja ne bom opupala,sem če pa kr stojijo noooooo kile mislim..

jst pa ne poznam zgodbice od hilmagic,a mi jo hilmagic zaupaš??..lahko tudi na zs,kr zdej sem pa res firbec,to sem dojela da je možek daleč,pa da gresta za sebe živet pa da si izpit naredil(u go girl!!!).user posted image ,sej če pa nočeš pa tud nič hudega,razumem kaj pa tolk firbcam a ne?

tu še kr tko grmi..grrrrr

punce dejte mi še mal idej za škrobni dan,jst si kr pišem zravenuser posted image

clock-img

22.08.2009, 22:00

clock-img

n€na

pencil-img

2862

pošlji mi mail na zs pa ti pošljem knjigo ločevalna dieta za prvih 90 dni in nadaljnih 90 dni..seveda če želišuser posted image

clock-img

22.08.2009, 23:01

clock-img

ajtak

pencil-img

2830

Taanikaa v hillmagic-inem podpisu imas link do njene strani na net-logu, tam malo pobrskaj pa bos nasla link od clanka kjer je vse opisano. Jaz pa lahko recem le da je punca ki jo obcudujem in drzim pesti da jim koncno uspe!

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja




clock-img

23.08.2009, 00:07

clock-img

hillmagic

pencil-img

857

Tannikka saj bodo šle klie dol boš videla. Lej jaz sem začela 16.6. pa sem šla samo -6 kg v dveh mesecih user posted image user posted image  mal sem sama kriva no kar v veliki meri...ampak pravijo počasi dol bolj obstanejo, kot pa hitro dol, pol pa gre tudi hitro gor ko se dieta zaključi... Drugače pa za škrobni dan lahko tudi krompir ješ, ali pa pasulj brez meska, pa ričet brez meska.

Naša zgodba  Moj projekt družina: imaš povezavo na www.sl.netlog.com/hillmagic ali pa na http://bibaleze.si/clanek/starsi/foto-sledila-sem-svojemu-srcu.html  da ne bomo zašli iz teme dietkanja...
Drugače pa sem odprta za vsa vprašanja.

Ajtaka hvala ti za občudovanje. Pestra je pot, ko slediš svoji notranjosti. Močna želja ki je v meni.  Ne smo v meni Vsi imamo to notranjo lučko. Eni ji bolj sledijo eni pa pač ne... Kjer je volja je vedno pot.

Rakica1 čestitke tudi tebi za napredek..a ni fino ko dejansko tehtnica manj pokaže

Kot sem sumila sadni dan je bil navadni dan .....grešila fullll Mislim kwa ga pa biksam....nič ne povem kaj vse sem vase spravila.user posted image

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

clock-img

23.08.2009, 07:15

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

o Hilmagic prebrala zgodbouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,kapo dol res!!! Zdej pa samo možek da pride dol in stanovanje in bo,že kaj sreče s stanovanjem?

jst pa raje ne grem na vago zdej,kr itak vem da kile stojijo pa se mi kr ne da..danes imam sadni dan,ki se ga bom seveda držala,jutri na vagi pa bo spet istouser posted image

malije danes tečko,tk da šiibaaam..papa

clock-img

23.08.2009, 13:21

clock-img

ajtak

pencil-img

2830

BAROČNE GOSPODIČNE BODO KMALU SUHE JUŽINE user posted image

VESNOZAVER 90 - 70
19.07.- 87.4 = -2.6
29.07.- 86.8 = -3.2
31.07.- 85.8 = -4.2
07.08.- 84.6 = -5.4
21.08.- 84.7 = -5.3

PIGVINČICA 82 - 68
28.07.- 76,5 = -5.5
31.07.- 75,4 = -6,6
07.08.- 74 = -8
21.08.- 72.5 = -9.5

16.06.
HILLMAGIC 83 - ?
03.07.- 81 = -2
16.07.- 78 = -5
31.07.- 77 = -6
07.08.- 77 = -6

01.07.
AJTAK 101 - 85
10.07.- 97,5 = -3,5
17.07.- 96 = -5
28.07.- 96 = -5
31.07.- 96.7 = -4.3
07.08.- 95.5 = -5.5
21.08.- 94.2 = -6.8

09.07.
TETKA5 70.4 - 58
20.07.- 68,1 = -2.3
31.07.- 67,7 = -2.7
07.08.- 66.8 = -3.6

11.07.
TAANIKA 71 - 60
23.07.- 68 = -3
25.07.- 67.7 = -3.3
28.07.- 66.8 = -4.2
31.07.- 66.3 = -4.7
07.08.- 64.9 = -6.1
21.08.- 64,5 = -6.5

10.08.
RAKICA1 69.5 - 60
17.08.- 68,1 = -1,4
21.08.- 67,4 = -2.1


17.08.
N€NA 72,3 - 62
21.08.- 72,2 = -0,1


Pogrešamo: user posted image

JAGODINKA

ARUAL

ANDREJKA9386

ABC100

INIGO




_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja




clock-img

23.08.2009, 17:02

clock-img

hillmagic

pencil-img

857

user posted image  bravo punceuser posted image ...gospodične mične

user posted image

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

clock-img

24.08.2009, 06:52

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

jutro

evo jst sem šla na vago in po sadnem dnevu imam 63,90kiluser posted image user posted image ,vau celo šlo je nekaj dol...

kje ste babike...user posted image

danes peljem malega na uvajanje v vrtec za kako urco.

clock-img

24.08.2009, 13:27

clock-img

hillmagic

pencil-img

857

IZVIRNO SPOROČILO: Taanikaa

jutro

evo jst sem šla na vago in po sadnem dnevu imam 63,90kiluser posted image user posted image ,vau celo šlo je nekaj dol...

kje ste babike...user posted image

danes peljem malega na uvajanje v vrtec za kako urco.



user posted image user posted image  bravo.....za kile.....

Veliko uspeha pri uvajanjuuser posted image .

Midve pa greva danes v Anglijo za dva tedna skoraj......pakiram se zadnje drobnarije..pa se tetouser posted image  se dobila tako da mi kar doma ostala za par dni... Nič lepo bodite pa se javim kaj od tam.

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

clock-img

24.08.2009, 15:12

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

hilmagic lepo potujta s Karuno,pa se kaj javiuser posted image

jst se bom pa kr sama s sabo menila tle gor mendauser posted image ..danes sem jedla hamburger za kosilo,je bil dober,samo zdej mi je pa že dve uri slabouser posted image ,ah saj bo..kaj mislite,jutri imam š dan in bi si skuhala cmoke doma,delam pa cel dan jutri,a lahko cmoki stojijo če jih zjutraj skuham,tam do kosila,do 13h?..bi si jih potem samo pogrela v mikrovalovni k jo imamo v službi...

clock-img

25.08.2009, 10:43

clock-img

n€na

pencil-img

2862

Dan,

Moj včerajšnji sadni dan je pa na koncu nastal polomija...sem dobila obiske in sem jih postregla in potem tudi jaz avtomatsko posežem po svežim in dišečim kruhomuser posted image user posted image


Taanikaa- kako je bilo v vrtcu??
Ti povem, da na začetku je lahko kar kriza potem se pa navadijo....pri nas je bilo boljše če jo je v vrtec peljal ati...ni nič jokala, ko sem jo peljala jaz sem tudi jaz jokala....vendar ji nisem pokazala kako hudo mi je ko ona joka.....

clock-img

25.08.2009, 10:45

clock-img

tetka5

pencil-img

64

oila

kuk ste ble pridneuser posted image js sm pa za kšn tedn čist prekinla z dietouser posted image pa mi ni šlo čist nč nazaj gor kot sm pričakovala, še mal mi je šlo doluser posted image user posted image tko da mam zej 66,5 kguser posted image user posted image  


clock-img

25.08.2009, 18:40

clock-img

ajtak

pencil-img

2830

Hillmgic lepo potujta!!

Evo, danes imam sadni dan, zaenkrat sem pridna razen 2h zlic jogurta nisem nic gresila user posted image
A se se kateri drugi upira sadje? Men se prav nicesar vec ne "lusta", res, na zacetku mi je tok pasal, pa grozdje, pa nektarine, melona, lubenica, hruske... zdej jem samo se jabolka, so mi nekako najbolj nevtalna nic drugega mi ne pase user posted image

Tjas se kopa pa grem pogledat kaj dela user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja




clock-img

26.08.2009, 07:15

clock-img

n€na

pencil-img

2862

Jutro...

Mi smo pa že kako uro pokonciuser posted image Zdej se že Zala neki igra z atijem in čez kako uro jo šibamo proti vrtcu...sploh ne vem kako zdrži...Zadnje dni hodi spat ob nemoogčih urah, zjutraj pa že veselo miga pred 7..jaz sem pa ko kak zombi zraven njeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja oja dieta pa je včeraj bila lahko rečem zelo uspešnauser posted image user posted image Je bilo na razporedu meso...smo bili v Portorožu na obisku pri sorodnikih, ki so na dopustu in so nam malo narezali domačega Savinjskega želodca in valda sem mogla jest...še sreča da ej bil B danuser posted image user posted image user posted image pregrešila sem se edino s kruhom,, ki tako lepšo paše zraven...

tetka5- pridna...se ti verjetno že kaj pozna na oblačilih...

hillmagic - ti si verjetno že na poti v anglijo...izkoristi ta čas in uživaj s svojo hčerkico in ne pozabi na nasuser posted image

sadje - meni ni nikoli dišalo in pol na sadni dan pojem kako bananao, jabolko, večinoma pa jem zelenjavo, ta mi še gre dol ostalo pa user posted image

clock-img

26.08.2009, 07:21

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

jutro

evo jst sem pridna z dieto imam točno 64 kg,najmanj sem imela že celo 63,90user posted image user posted image ,sem kr zadovoljna,sem končno prilezla na -7kguser posted image

nena v vrtec sem malega samo peljala,malo je postal nervozen ko je otročke videl,jih je bilo preveč na kupu menda,drugače ni problema,samo ko drugi otroci jokajo,naš tudi jokauser posted image ..kot da bi se bal otroškega jokuser posted image ,pa so mi tudi kr predlagali da boljše da naj ne uvajam,ker jokajo itak in nekaj časa bo vrjetno kriza,me pa skrbi kako bo s hranjenjem,spanjem..uh kolk enih skrbi,pa se trudim da ne razmišljam preveč,vsi smo dali to skoz pa nam ni blo hudega,pa tud njim nebo a ne???..upamuser posted image user posted image ,bo nam huje kot pa otročkom se mi zdi..

danes imam pa oh pa še nimam pojma kaj naj jem,drugače pa ajtak tud men ni več tolko do sadja,ni se mi ravno priskutilo al kaj tazga,sem pa že malo naveličana zajtrka k je tok monoton vedno do 12 ure sadje,pa sem vedno lačna do kosila pa še vedno kakosadje vzamem,drgač pa sam sadni dan mi je pa fajni ravno zarad tega k lih po sadnem dnevu gredo kilce fajn doluser posted image ,tk da punce dietkat naprej..papa zaenkrat

clock-img

26.08.2009, 07:28

clock-img

n€na

pencil-img

2862

Glede spanja in hranjenja se ne rabiš nič bat...vzgojiteljice jih tako lepo Hranijo...sicer gre kot po tekočem traku vendar je sigurno vsak otrok sit. Na spanje jih pa tudi privadijo tako kot si same želijo...našo morajo na primer božati, dokler ne zaspi, doma je ni treba...user posted image user posted image user posted image

Sicer pa tudi mene malo skrbi kako bo ker bo v torek zamenjala vrtecuser posted image user posted image

clock-img

26.08.2009, 08:22

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

hvala nena za tolažbo,sej a veš zato pravim nič nočem vedet,bolje da ga kr tam pustim pa bo,itak ga bodo navadile po svoje in tako da bo njim prav,uh kolk enga študiranja imamuser posted image user posted image

clock-img

26.08.2009, 09:16

clock-img

n€na

pencil-img

2862

Jaz imam danes Š dan, kaj naj pa jaz jem.....se mi lušta pomfrija..vem da ni kul za dijeto vendar ga nisem jedla že 100 let...a ve ga jeste kdajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

26.08.2009, 14:02

clock-img

ajtak

pencil-img

2830

Pomfri- tud men se ga je zadnjic zalustalo, pomoje ga bom kmalu jedla. Itak so pa lahko vcasih kake pecene bucke se bolj mastne... pazi da ga bos dala v full vroce olje pa potem ga odcedi pa je user posted image

Uvajanje- js sm full za!! Moj mali k sreci ni bil prevec problematicen za uvajanje a vseeno vidim, da je drugace ker sva se pocasi uvajala. Se sedaj, ko ze celo leto hodi v vrtec ce se kdaj slucajno zamenja vzgojiteljica zjutraj sem raje kako minutko dlje tam, dokler mu ni kul, ko mi pomaha in poslje ljubcka vem da bo kul in z mirnim srcem grem.

Naj se se pohvalim, danes je vaga kazala 93,5kg, kar je -7,5 user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja




clock-img

26.08.2009, 14:18

clock-img

n€na

pencil-img

2862

IZVIRNO SPOROČILO: ajtak

Pomfri- tud men se ga je zadnjic zalustalo, pomoje ga bom kmalu jedla. Itak so pa lahko vcasih kake pecene bucke se bolj mastne... pazi da ga bos dala v full vroce olje pa potem ga odcedi pa je user posted image




Pa sem ga zmazala, sem že skoraj preveč segrela olje..'potem sem pečenega dala na papirnate brisačke, da so fajn maščobo vpile in ni bil nič masten...Zraven sem pa pojedla eno veliko skledo paradižnikove solate...full dobro koslilo mi je bilo danesuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jutri pa nič drugega kot testenine...kosilo tudi za mojegauser posted image

clock-img

26.08.2009, 14:19

clock-img

n€na

pencil-img

2862

IZVIRNO SPOROČILO: ajtak

Naj se se pohvalim, danes je vaga kazala 93,5kg, kar je -7,5 user posted image



...user posted image user posted image user posted image user posted image ...jaz bom pa tudi kmalu za vami...sporočim v petek, koliko gramov je šlo doluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

27.08.2009, 06:48

clock-img

n€na

pencil-img

2862

Jutro.......


Kako kaj???

Danes pa pride k meni za več dni moj bratt...ufff bo kar pestro in ne vem kako se bo kaj obnesla moja dieta...,Danes imam OH in to jim bo kar pasalo ker bomi imeli danes za kosilo pašto...njami njami

clock-img

27.08.2009, 16:54

clock-img

kvadratka

pencil-img

1

Pozdravljene!

Že nekaj časa vas berem v službi..in sem navdušena nad vašo voljo..user posted image če smem in če ni prepozno..bi se vam tudi sama pridružila..ker je kar nekaj kilogramčkov od poroda ostalo..user posted image ampak ko berem vas, vidim da nisem edina, še bolj pa me navdušuje vaša volja, zato bi se vam v kolikor lahko, pridružila še sama..da vam je malo poberemuser posted image


_____________________________

Sreča na kvadrat..

clock-img

27.08.2009, 19:48

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

čeeeer

kvadratka dobrodošlauser posted image

jst imam sadni dan danes,sem kr pridna pa vse mi je že tooolk preveliko no,sam zdej si pa res ne bom kupovala poletnih hlač več,sam sem prav smešna že,pa tud ljudje me že hvalijo kolk sem fajn shujšala,tk da sem kr zadovoljna..naš mali je prehlajen pa malo vročine je dobil in kr spiramo,sesamo,spiramo ,sesamo pa nič ne spimo...šibam,se pol javim..papa

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem