cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???

  
clock-img

17.08.2009, 12:55

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

ojla ma nisi sama evo še mene mal tukaj veš samo nimam časa za pisati no upam da se z tvojo Nino vse lepo konča in da bo obrazek lep je pa super da se ji ni kaj več zgodilo user posted image user posted image user posted image user posted image
No jaz pa sem tudi do sedaj pridna upam da zdržoim cel dan biti lepo se mejte vse skupaj se tipkamo še kaj

clock-img

17.08.2009, 15:21

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

OJLA

pingi najprejuser posted image user posted image user posted image  za tvoje miške,nesreča pa res nikoli ne počivauser posted image ,upam da Tia kmalu okreva pa HB da ni z Nino kaj hujšegauser posted image ,tebi pa čeeeestiiitkeeee za službo!!!!user posted image user posted image user posted image .

jst imam danes Š dan sem jedla riž+grah+solato,imamo pa tudi mi izredne razmere doma posledica zobkov pa ne jemo,ne spimo nočemo sodelovat na NFI samo jokamo,jokamo,jokamo..zato ni toliko časa za računalnik,uspem vas še prebrat da vidim kolk ste bile pridne in to je to..evo sirena šibam...papa

clock-img

17.08.2009, 16:34

clock-img

ajtak

pencil-img

2830

Pingi vsa čast za službo user posted image , tavelka-tamala se bo že pocajtala, verjamem pa da si se full ustrašla.

Js mam pa danes sadni dan in full trpim, ker sem že včeraj bolj ko ne stradala... Sem mela OH dan pa sem bila od 8-20h v službi dežurna in sem jedla samo paradižnikovo solato in kos črnega kruha, za večerjo me je doma sicer čakal kos sacher torte sam kaj ko je bila tako suha in nič dobra da sem jo pol pustila in mi je blo kr slabo po njej, sem šla lačna spat... no zato sem pa danes full lačna. Zdele sem pojedla ene 5 kislih kumarc, zdej gremo pa parcelo pokosit da ne bom na hrano mislila.

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja




clock-img

17.08.2009, 20:55

clock-img

n€na

pencil-img

2862

čeeeeeeerrrrrrrrrr!!!!!!

Pingvinčica- čestitke za službo, je kar eno olajšanje ko te pokličejo in ti povejo da so te sprejeli - a neuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Buška se bo pa tudi zacelila, važno je da ni nič hujšegauser posted image user posted image user posted image ...ta druga z vročino, pa naj se hitro pocajtauser posted image user posted image user posted image user posted image (si nisem zapomnila, kateri se je kaj zgodilouser posted image user posted image )

Je pa mod B dan lepo uspel...sem čisto pozabila, da sem na dieti in se sedaj spomnim in pomislim kaj sem jedla...čisto pravilno same beljakovineuser posted image user posted image user posted image

clock-img

17.08.2009, 22:02

clock-img

hillmagic

pencil-img

857

Danes delala celi dan ,jutri bo tut celi dan.... vroče je kot pri norcih.....malo mi že voda v grlo teče glede stanovanja, ampak upam močno da se bo en dan pokazal oz. bo bil najden primerni lastnik, ki mu bo v veselje dobiti našo pisano družinico pod njegovo streho.
Mož je šel v Indijo in se mi še nič ni javil. Upam, da je vse OK.  Pa še telefona ni s seboj vzel.
Karuna se je danes imela lepo, saj jo je pazil naš prijatelj ki ga že od majhnega pozna in sta bila na kopališču.
Evo sedaj že spi moja punca, jaz pa pojem šele zdele dve vrstici čokolade pol pa še perilo obesim in počasi ob knjigi topnem v spanec.

Aha danes so bili svedrčki z bučkami. Večerja (vem grešila) malo bureka pri Karuni. Mi nič sladkega ni pasalo.

Lepo bodite babe žabe...user posted image

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

clock-img

18.08.2009, 08:34

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

jutro

men pa očitno zdej kile stojijouser posted image ,oz.mi nihajo med 64,55 pa do 65,20 user posted image user posted image user posted image ..sem pa misla da bo zdej kr 64 mi pokazalo,pa ko nisem te dni grešila res ne,danes imam oh se pa tehtam pojutrišnjem po sadnem dnevu,danes jem pa pico pa za večerjo sladoled

clock-img

18.08.2009, 08:35

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

pa je blo neki rečeno a ne da kile rade stojijo pol neki časa al se men samo zdi????

clock-img

18.08.2009, 08:40

clock-img

n€na

pencil-img

2862

Jutro.....

Kako kaj....

Jaz še nisem pogledala kaj imam danes za kosilo...sem sama doma in ne vem kaj bom ustvarjala..nekaj se bo že našlo...če ne grem pa v šoping mal dnar zapravlat...se mora dnar obračat a neuser posted image user posted image

Taanikaa- Na začetku so tudi pri meni kile stale...če pogledaš razpredelnice za nazaj sem v mesecu in pol zgubila samo 3-4 kile in pol se je ustavilo...in ni potem nekaj časa šlo ne gor ne doluser posted image ....


clock-img

18.08.2009, 08:58

clock-img

Vesnozaver

pencil-img

690

Jutro!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pingvincica za sluzbo!

nena pozdravljena!

evo, jaz sem po vikend gresenju 'back on track'....vceraj za kosilo dve jajci, paradiznikova solata, za vecerjo malo satarasa, danes pa krompir, se ne vem v kaksni oblikiuser posted image

tehtala se rajsi nisem, bom v petek....

jaz sem tudi prebrala, da se v drugem mesecu rade kile ustavijo.

clock-img

18.08.2009, 16:43

clock-img

n€na

pencil-img

2862

IZVIRNO SPOROČILO: n€na

Jutro.....

Kako kaj....

Jaz še nisem pogledala kaj imam danes za kosilo...sem sama doma in ne vem kaj bom ustvarjala..nekaj se bo že našlo...če ne grem pa v šoping mal dnar zapravlat...se mora dnar obračat a neuser posted image user posted image





Evo pa sem šla denar zapravljatuser posted image

Sem si kupla nov likalnik, ker mi je prejšnji crknu..in sedaj sem mogla jaz boga reva vse cote speglatuser posted image user posted image

je blo pa mal rekreacije ob likanjuuser posted image user posted image

clock-img

18.08.2009, 16:46

clock-img

n€na

pencil-img

2862

IZVIRNO SPOROČILO: Taanikaa


vidim da tvoja Zala pa moj Žan sta samo en dan razlikeuser posted image ,no pa eno leto tudi..too bo fešta a ne?user posted image



Tole bo pa res fešta, bo treba plac rezerviratuser posted image user posted image

clock-img

18.08.2009, 21:46

clock-img

ajtak

pencil-img

2830

Čeeeeeeeeeer, se javljam z fenomenalno idejo za večerjo pri beljakovinskem dnevu...
Danes sva namreč jedla tzatziki in toast s sirom- MNJAM res, zelo osvezilno in koncno sem dobila vase malo mlečnih izdelkov ki mi blazno manjkajo user posted image

Za tiste ki ne veste kaj je to tzatziki- naribana kumara z jogurtom in česnom začinjena s poprom in soljo. Postreže se hladno, direkt iz hladilnika.

Sem pa čist hin danes in grem kr vodoravno user posted image .

Hillmagic, upam da si dobla zs... js te tud ne najdem, upam da bo link kaj pomagal!

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja




clock-img

18.08.2009, 22:47

clock-img

hillmagic

pencil-img

857

punce jaz ga sračkam sem grešila danes spet proti večeru da me je kar sram....tako da ne bom povedala kaj vse sem pojedla na moj veliki sadni dan....

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

clock-img

19.08.2009, 07:38

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

jutro

jst imam danes sadni dan,sem šla na vago in imam 64,50user posted image ..se pa ne upam prehitro veselit,da mi ne bo spet jutri pokazalo 65 in večuser posted image ..tole nihanje in stanje kil mi ni prav nič všeč...
čist razumem da tkole sračkamo,men je logično da pol kr mal volje zgubiš,če pa stojijo kile ali pa ne gre dol kot pričakuješ,jst imam zdej kr 14 dni skoraj istouser posted image ..no z nihanji pa s to kilo razlike...
nič danes peljem malega prvič k zobarju,uh bo jokal,ga že kr vidim,pol pa hitr kuhat,spat ga dat pa počasi v službo..uživajte pa lepo se hladite v senčki pa kako limonadco si privoščiteuser posted image

clock-img

19.08.2009, 20:41

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

čer
nobene tukaj?
mi smo bili danes pri zobarju z malim in je blo kr luštno,vse je lepo razložila,malega pregledala,zobki vredu,je bil kr priden pa tud zdravnica prijazna..drugače pa spet nič ne spimo..eh bo že

danes je uspešno za mano sadni danuser posted image ..zdej pa šibnem pod tuš in spaaaaat,preden se mali spomni da pa on nebi ponoči spal,da vsaj malo spanca ujamem..

nočko,pridno dietkajte naprej,pingi te imam v milsih,ti javim jutri na msn..papa

clock-img

20.08.2009, 07:51

clock-img

Pingvinčica

pencil-img

1416

Tanikaa - user posted image user posted image user posted image user posted image za uspešno prestani prvi pregled pri zobozrdravniku. Upam, da ste imeli mirno noč.
Javi, ko boš lahko.

clock-img

20.08.2009, 07:54

clock-img

Pingvinčica

pencil-img

1416

Danes imam OH dan. Za kosilo bodo testenine, za večerjo pa še kolebam med torto in sladoledom user posted image . Težka odločitev ni kaj.

clock-img

20.08.2009, 08:57

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

jutro

jst imam pa danes B dan pa bom kr jajca jedla,mi ni tolk do mesa,za večerjo bom pa kr jogurt al pa celo tzatziki al kako se napiše,je bla dobra ideja to..

ja pingi jst si ponavadi kupim kr banjico sladoleda pol pa 2x jem sladoled na oh dan za večrrjo,ko pa zmanjka pa torttica,je pa res zanimivo s tole dieto resnično sploh ne pogrešam sladkarij,pa tud sadni dan je čit u izi...nič,šibam k mami pingi imaš zs in na msn isto sporočilo.

papa

clock-img

20.08.2009, 20:42

clock-img

ajtak

pencil-img

2830

Juhuhu, še sem tu user posted image

Danes OH in v hladilniku me čaka domača panacotta in šampanjček (potem pa med rjuhe da izgubimo nekaj kalorij user posted image ). A je sploh lahko dieta še bolj fajn?

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja




clock-img

20.08.2009, 23:16

clock-img

n€na

pencil-img

2862

IZVIRNO SPOROČILO: ajtak

Juhuhu, še sem tu user posted image

Danes OH in v hladilniku me čaka domača panacotta in šampanjček (potem pa med rjuhe da izgubimo nekaj kalorij user posted image ). A je sploh lahko dieta še bolj fajn?




pol bo pa jutri minus na vagiuser posted image user posted image user posted image

pr men je pa sadni dan bil vse drugo kot sadni danuser posted image user posted image v celem dnevu sem pojedla nekaj politank... mislim katastrofauser posted image user posted image

Gledam pa sedajle po TV, da kitajci hujšajo z akupunkturo in neko osebno masažouser posted image user posted image ..in po 12 masažah zgubijo do 5 kguser posted image user posted image user posted image

clock-img

21.08.2009, 06:25

clock-img

ajtak

pencil-img

2830

Jutro user posted image

Danes je petek in ne jemljem nobenih izgovorov! Grešile gor- grešile dol, zvagat se je treba za seznam!!

Jaz imam 94,2 = -6,8 user posted image

Zdele pa šibam k zdravniku s tamalim mamo posvetovalnico.

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja




clock-img

21.08.2009, 06:31

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

jutro

jst nimam kej novga dodat na seznam,meni kile stojijouser posted image ,danes mi je pokazalo 64,50user posted image ..tipkamo potem,malega lovim,ga je vse polno po stanovanju kobacač maliuser posted image

clock-img

21.08.2009, 08:05

clock-img

n€na

pencil-img

2862

Pri meni tudi stojijo kile...vendar jaz sem na dieti komaj peti dan
user posted image user posted image , no...vseeno bi lahko kakšen gram šel dol, a neuser posted image

moje stanje 72,2 kg

clock-img

21.08.2009, 08:06

clock-img

n€na

pencil-img

2862

IZVIRNO SPOROČILO: ajtak

Zdele pa šibam k zdravniku s tamalim mamo posvetovalnico.



fajn zrihtajuser posted image

clock-img

21.08.2009, 08:44

clock-img

ajtak

pencil-img

2830

Evo, pri 21 mesecih smo bili zadnjič cepljeni pred šolo. Tjaš ima 15,4kg in 91,5cm. Bil je zelo pohvaljen kako lepo govori in koliko zna/ve. Skratka mami ima cca 2m in pol user posted image .

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja




Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem