cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???

  
clock-img

13.08.2009, 13:15

clock-img

n€na

pencil-img

2862

Pozdravljene ločevalke moje...malo sem vas spremljala, pisala pa nisem nič, ker se mi ni dalo in ni niti bilo teme v katero bi se vključila, saj nisem hujšalauser posted image

Bi se vam pa rada pridružila nazaj, saj se je moja nosečnost končalauser posted image ...sem se že nekako sprijaznila s tem in sedaj se motim z drugimi rečmi tako da niti ne študiram na to kaj sem dala skoziuser posted image

hillmagic-držim pesti zate, da se ti življenje že enkrat umiri in končno zaživiš s svojim možekom in hčerkico pod svojo strehouser posted image user posted image

A me še vzamete nazajuser posted image

clock-img

13.08.2009, 13:49

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

nena ob takih trenutkih res nimam besed kot da te virtualno objamemuser posted image

seveda se nam pridruži,sam me ga zadnje čase kr fejst sračkamo,tko da nismo ravno za vzoruser posted image

no sej zdej bomo pridne a ne????????????user posted image

punceuser posted image jst morem it v službo..papa

clock-img

13.08.2009, 13:55

clock-img

hillmagic

pencil-img

857

IZVIRNO SPOROČILO: n€na

Pozdravljene ločevalke moje...malo sem vas spremljala, pisala pa nisem nič, ker se mi ni dalo in ni niti bilo teme v katero bi se vključila, saj nisem hujšalauser posted image

Bi se vam pa rada pridružila nazaj, saj se je moja nosečnost končalauser posted image ...sem se že nekako sprijaznila s tem in sedaj se motim z drugimi rečmi tako da niti ne študiram na to kaj sem dala skoziuser posted image

hillmagic-držim pesti zate, da se ti življenje že enkrat umiri in končno zaživiš s svojim možekom in hčerkico pod svojo strehouser posted image user posted image

A me še vzamete nazajuser posted image



NENA user posted image user posted image user posted image  ne vem kaj naj ti rečem kot to da sigurno ni bilo lahko oz. ti ni lahko.

Drugače pa kot vidiš je tu kar nekaj dietkaric in valda da te medse vzamemo. Saj v bistvu sploh nisi nikamor šla :)

Lepo bodi in vse dobro ti želim. In hvala ker držiš pesti da se mi bo vse uredilo. Hočem da se, ker si po vsem tem že kar zaslužim pravo v zdravem okolju urejeno družinsko življenje.

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

clock-img

13.08.2009, 14:05

clock-img

hillmagic

pencil-img

857

IZVIRNO SPOROČILO: Vesnozaver

jutro!

jaz sem pa zdaj vidla, da sem lepo prespricala vodni danuser posted image user posted image user posted image user posted image sem cisto pozabla, da pride ko je mesec naokoli in zdaj gledam kateri dan sem nadieti in vidim, da bi v ponedeljek morala imeti vodni dan....ehja:)pa drugi mesecuser posted image user posted image user posted image

danes pa gremo ven jest, ma mozek rd, pa ne bo glih sadni dan...





ti ti vesnozavrčekuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

clock-img

13.08.2009, 15:05

clock-img

ajtak

pencil-img

2830


IZVIRNO SPOROČILO: Taanikaa

nena ob takih trenutkih res nimam besed kot da te virtualno objamemuser posted image

seveda se nam pridruži,sam me ga zadnje čase kr fejst sračkamo,tko da nismo ravno za vzoruser posted image



se kr podpišem! user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja




clock-img

13.08.2009, 19:49

clock-img

Pingvinčica

pencil-img

1416

nena ob takih trenutkih res nimam besed kot da te virtualno objamemuser posted image

seveda se nam pridruži,sam me ga zadnje čase kr fejst sračkamo,tko da nismo ravno za vzoruser posted image



Tudi jaz se kr podpišem. Upam, da čimprej spet zagledašuser posted image .

clock-img

13.08.2009, 19:52

clock-img

Pingvinčica

pencil-img

1416

Hillmagic - čestitke za opravljeno izpitno vožnjo. Veliko sreče za volanom ti držim. Joj kak je fajn občutek, ko se lahk sam pelješ kamor želiš. Jaz bom mela pa letos 10 let že odkar šofiram po naših cestah. Hiter teče. Tudi jaz stiskam pestke, da čimprej najdeš stanovanje in začneš uživati z svojo družino. user posted image

clock-img

13.08.2009, 19:53

clock-img

Pingvinčica

pencil-img

1416

IZVIRNO SPOROČILO: Vesnozaver

jutro!

jaz sem pa zdaj vidla, da sem lepo prespricala vodni danuser posted image user posted image user posted image user posted image sem cisto pozabla, da pride ko je mesec naokoli in zdaj gledam kateri dan sem nadieti in vidim, da bi v ponedeljek morala imeti vodni dan....ehja:)pa drugi mesecuser posted image user posted image user posted image

danes pa gremo ven jest, ma mozek rd, pa ne bo glih sadni dan...



Pa kako lahko to pozabiš, no? user posted image user posted image user posted image

clock-img

13.08.2009, 19:55

clock-img

Pingvinčica

pencil-img

1416

Jaz sem ga zdajle zadnje dni tudi tak biksala, da bom jutri kar izpustila tehtanje, me lahk sam v slabo voljo spravi. Od jutri naprej pa spet začnem bit tak pridna, kot sem bla prvi mesec. Se vidi, da me je ajtak prehitro pohvalila, pol sem se pa pokvarla.user posted image

clock-img

13.08.2009, 21:00

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

čer

jst jutri tud izpustim tehtanje kr bom fuuul slabe volje,namreč danes me je kolegica peljala na pico...mislim pa tak škrobni dan in še za večerjo,tko da jutri začnem ponovno,jutri pa res!!!!user posted image  no,mislim se splača se tolk stradat pol pa ga tolk biksaš?????kr jezna sem..ampak pica je bla pa njamiiiiuser posted image user posted image ,grem se rihtat pa počasi kr ležat,sem preveč sitauser posted image

clock-img

13.08.2009, 22:05

clock-img

hillmagic

pencil-img

857

Jaz sem danes jedela testenine z uno pesto omako v vreči, pa mi je bila preveč začinjena, al pa sem vsega preveč notr dala. Nima veze, sita sem bila ravno tako. Pol sem pa eno kepico sladoleda, pa dve vrstice črne čokolade.
Jutri pa sadni dan. Upam, da ga speljem do konca. Delam celi dan, tako da bo pomoje kar šlo. Pa še delovna sobota me čaka. Tako da bo vikend kar kratek. SAJ samo še drugi teden delam pol pa grem bolj na sever za 10 dni.

BABE ŽABE, ne ga tolk srat, matel sto user posted image user posted image .....Čeprav smo kar pride....kilogrami naj grejo papa

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

clock-img

14.08.2009, 04:55

clock-img

ajtak

pencil-img

2830

Zdej bom pa js zaropotala user posted image , kaj se to pravi, ga took srackat da se pol tehtat nocete, kaj nej pa jaz na seznam napisem??

Skratka js sem z vage, ki kaze 94,5 = -6.5kg
Sem kr zadovoljna, ceprav upam da bo slo pocasi kaj vec dol saj sem ze na polovici z dieto pa se nisem dala polovice zeljenega dol... Je pa dejstvo da koliko gre je bolje kot nic ker je bilo pri meni stanje pred dieto ze prav alarmantno.

Lep petek vam zelim, grem Tjasa zbudit da greva v vrtec, mami pa delat.

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja




clock-img

14.08.2009, 07:50

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

jutro

ajtak si pa zgodnja danes,ja jst sem šla na vago pa mi kr kilo več pokaže,pa se ne grem več tko,zdej pa res,tehtam se drugi petek normalno naprej,nevem kaj je zdej to to sračkanjeuser posted image ,danes grem normalno naprej oh so danes bom jedla kr testenine z omakco paradižnikovo zvečer pa sladoled...pridno se držite naprej in se tipkamo..papa

clock-img

14.08.2009, 08:06

clock-img

n€na

pencil-img

2862

Jutro!

Jaz bom pa začela na novo v ponedeljek, čez vikend se bom še malo razvajalauser posted image user posted image

Sem v tem mesecu dobila nazaj ta dva kilograma, ki sem jih z dieto izgubilauser posted image , mogoče še kakšnega več...

sedaj pa pijem kavico..moja miška me pa stran vleče, ker mi gre pomaga cunje obešat..kako je pridna...da bo le tako ko bo večjauser posted image user posted image user posted image


clock-img

14.08.2009, 15:36

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: ajtak


IZVIRNO SPOROČILO: Taanikaa

nena ob takih trenutkih res nimam besed kot da te virtualno objamemuser posted image

seveda se nam pridruži,sam me ga zadnje čase kr fejst sračkamo,tko da nismo ravno za vzoruser posted image



se kr podpišem! user posted image



Nena se ti pridružim upam da boš hitro se pobralauser posted image

clock-img

14.08.2009, 15:37

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Ojla no danes je petek moje stanje v ponedeljek ko sem spet začela je bilo69,5 no danes pa 68,1kguser posted image user posted image user posted image tako da sem zelo vesela in kar ponosna nase
čestitke vsem za izgubljene kg user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

clock-img

14.08.2009, 16:20

clock-img

ajtak

pencil-img

2830


IZVIRNO SPOROČILO: Taanikaa

ajtak si pa zgodnja danes,



Ja, konec dopusta user posted image , zacenjam delat ze ob 6h, vstajam 4:40, malega zbujam ob 5h da sva najkasneje 5:40 v vrtcu...

A pol ta teden nic seznama ne popravljam?


_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja




clock-img

14.08.2009, 22:48

clock-img

hillmagic

pencil-img

857

Ajtak mogoče ga res ni treba ker ne bo veliko za popravitiuser posted image user posted image ...Moj sadni dan je šel zvečer v franže....Točno do 20 ure je bilo vse ok, na sadju in vodi, pol sem dala Karuno spat in kar vzela kos kruha, pa kumarice, pa pol še eno čokoladico oz 10 tamalih ala merci ...mislim, le kaj mi je bilo tega treba.user posted image ...Sedaj sem preveč sita da bi šla spat...
Kg so iste 77 kg...se pravi -6 skupaj ....



_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

clock-img

15.08.2009, 08:30

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

jutro

šla na vago 65,40,zdej gre počasi spet dol,mislim no,pa sem prišla že do 64,55 grrrrrrrruser posted image ,ja nč se bo treba držat pa bo..
danes imam pa sadni dan,včerajšnji dan je šel lepo mimo,nič se nisem prekršilauser posted image ,tud danes se ne msilim-upam...lepo se imejte,lep praznični dan in vikend vam želim,se še tipkamo..papa

clock-img

15.08.2009, 09:31

clock-img

n€na

pencil-img

2862

jutrouser posted image

da sporočim še jaz moje stanje...evo štartrtam z 72,3 kg in upam da mi pa sedaj do nasednje user posted image izgubim vsaj -10 kg..mislim pa, da bo kr težkauser posted image

clock-img

15.08.2009, 11:17

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

nenči nič nebo težka,se mal spodbujamo pa bo ratalo,tko da kr veselo na delo,pa brez sračkanja prevečuser posted image


vidim da tvoja Zala pa moj Žan sta samo en dan razlikeuser posted image ,no pa eno leto tudi..too bo fešta a ne?user posted image

< Sporočilo je popravil Taanikaa -- 15.8.2009 11:18:42 >

clock-img

15.08.2009, 12:07

clock-img

ajtak

pencil-img

2830

BAROČNE GOSPODIČNE BODO KMALU SUHE JUŽINE user posted image

VESNOZAVER 90 - 70
19.07.- 87.4 = -2.6
29.07.- 86.8 = -3.2
31.07.- 85.8 = -4.2
07.08.- 84.6 = -5.4

PIGVINČICA 82 - 68
28.07.- 76,5 = -5.5
31.07.- 75,4 = -6,6
07.08.- 74 = -8

16.06.
HILLMAGIC 83 - ?
03.07.- 81 = -2
16.07.- 78 = -5
31.07.- 77 = -6
07.08.- 77 = -6

01.07.
AJTAK 101 - 85
10.07.- 97,5 = -3,5
17.07.- 96 = -5
28.07.- 96 = -5
31.07.- 96.7 = -4.3
07.08.- 95.5 = -5.5

09.07.
TETKA5 70.4 - 58
20.07.- 68,1 = -2.3
31.07.- 67,7 = -2.7
07.08.- 66.8 = -3.6

11.07.
TAANIKA 71 - 60
23.07.- 68 = -3
25.07.- 67.7 = -3.3
28.07.- 66.8 = -4.2
31.07.- 66.3 = -4.7
07.08.- 64.9 = -6.1

10.08.
RAKICA1 69.5 - 60
17.11.- 68,1 = -1,4


17.08.
N€NA 72,3 - 62


Pogrešamo: user posted image

JAGODINKA

ARUAL

ANDREJKA9386

ABC100

INIGO


[/quote]


< Sporočilo je popravil ajtak -- 15.8.2009 12:11:32 >


_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja




clock-img

16.08.2009, 08:20

clock-img

hillmagic

pencil-img

857

uuuuuu nov seznamček.....user posted image user posted image  upam, da se konec tedna podatki na njem kaj spremenijouser posted image

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

clock-img

17.08.2009, 08:37

clock-img

Pingvinčica

pencil-img

1416

user posted image user posted image user posted image user posted image Ajtak za nov seznamček.

Danes mam pa jaz sadni dan. Glede na to, da se pri nas spet na polno dogaja mislim, da ne bom imela časa na hrano mislit.
No, da vam povem, kaj se nam je spet zgodilo. V petek gremo gledat pohištvo. Pridem ven iz trgovine, pa rečem mojmo gremo še v Mercator (na drugi strani parkirišča). Gremo kr peš. Jaz dvignem Nino, moj mi še neki govori in na enkrat grozn jok. Tia je padla direkt na glavo. Sploh se ni ujela na roke, še noge nima potolčene nič. Samo desno stran obraza ma celo porisano. Iz nosa tekla kri, učko ma zatečeno, na čelo grozno buško. Normalno, da smo šli direkt na urgenco. Na srečo ni nič počenega. Danes je že boljše. Sam jaz pa še vedno ne morem verjet kako je lahko tako grdo padla. Nikoli v 3 letih kar hodi še ni tak padla, vedno se je znala ujet. Jaz res še nisem vidla kaj takega. Povrh vsega je v soboto Nina spet dobila vročino.

clock-img

17.08.2009, 12:20

clock-img

Pingvinčica

pencil-img

1416

Pa kaj je zdaj to babike? Bom mela jaz monologe sama za sabo al kaj???

No v glavnem, zjutraj sem napisala kup slabih novičk. Zato morem zdajle malo popraviti stanje in vam povedati še eno dobro. DOBILA SEM SLUŽBO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem