cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???

  
clock-img

09.08.2009, 19:55

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

čeeer

ajtak ti ne znam pomagati glede avtosedeža,mi imamo maksi cosi tobija še,pa dober nakup želim!

za mano je škrobni dan,no še večerja bo zdaj,jedla sem grah+riž+paradižnikovo solato zdej bom pa malo goljufala in bom jedla krompir+solato,ker mi riž sploh ne sede zdej več,mi je blo malo slabo danes,pa se mi je zdelo da ga bom kr ven vrglauser posted image user posted image ,no in tudi jst sem danes dobila pohvalce da se vidi da sem ful shujšala in da skor nič trebuha nimam več pa še ene hlače sem imela danes ,ki jih pred enim mesecem nisem mogla sploh zapret,tko 5 cm je zmanjkalo v pasu,pa ene sem poskusila danes ,ki jih prej sploh na rit nisem dobilauser posted image user posted image ,vglavnem res super,sem dobila še motivacijo za naprejuser posted image

drugače punce kako ste?kaj novega?kej grešite?????user posted image

clock-img

09.08.2009, 20:07

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

user posted image hahahah ta je dobra

lep večrer še naprej..papa

clock-img

09.08.2009, 21:49

clock-img

hillmagic

pencil-img

857

Tannikka jaz malo grešim, pomoje tudi zato ker sem malo pod stresomuser posted image . Polno enih sprememb se mi dogaja, čeprav vem da se bo vse OK izšlouser posted image , sem samo človek ki je krvav pod kožo in res hočem da se mi ene zadeve skupaj sestavijo, sem že prav pošteno utrujena od vsega. Izpit za avto delam, imela sem ene izpite, sama sem s Karuno, delam po cele dneve, takrat mi mami popazi Karuno, keer jo sestra(karunina teta) pač noče. Mož bo kmalu prišel v Slovenijo, se uredila še zadnje potrebne papirje. Tako da so dokumenti leteli v Indijo pa upam da bo šlo vse brez problema skozi še na ambasadi.
Cez slaba dva tedena grem še v Anglijo za dva tedna na oddih pa pomagat prijateljici ki dela tam gori pri nekem projektu umetnikov...Čas me baše. Stanovanje pa moramo, hočem dobiti predno grem oz. vsaj prvi teden v septembru ...če ne bo mati dobila sive lasje, ker hoče da gremo na svoje ko mož pride, če ga ne dobim stanovanja, moža tudi ne bo septembra....toliko....
pa še prehlad sem fasala skupaj s karuno čihava in šmrkava...ta teden imam še glavno vožnjo.....dogaja...pol pa vmes mimgrede pogrešim s tole dieto ki resnično deluje.

uf sem pa napisala

Lepo bodite

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

clock-img

09.08.2009, 22:00

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

hilmagicuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

09.08.2009, 23:34

clock-img

lunca14

pencil-img

4037

IZVIRNO SPOROČILO: Taanikaa

hilmagicuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




............pa,sem te ujela tanika,viš,viš,kje te najdemuser posted image user posted image

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

clock-img

10.08.2009, 07:52

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

ojla luncauser posted image ..ja sej se nič ne skrivamuser posted image ,hujšam!!!..sem že skor 7 kil dol spravila,je bil zadnji čas,da se lotim dietkat..se nam boš pridružila?user posted image

clock-img

10.08.2009, 21:32

clock-img

Pingvinčica

pencil-img

1416

Kaj je pa danes tako zatišje tle gor???

Ajtak - joj si me nasmejala. Sej vem zakaj si tak hit stran šla, sam zato, da ne bi tvojmu povedala kak grešiš.user posted image user posted image user posted image Drugač, bi se pa lahk jaz tud spomnila pa predstavla mojga. Pa drugič.user posted image

Hillmagic - ja pridejo taki dnevi, ko se vse nabere in ne veš kak naprej. Sej se bo uredilo vse in boste zaživeli skupaj, kot srečna družina. Jaz držim pesti.user posted image

Drugače pa jaz sem ga kr fajn biksala v nedeljo, ko sem mela sadni dan, posledice so vidne na vagi. Se bom poboljšala, sam da me Tanikaa ne pretepe.

clock-img

10.08.2009, 22:49

clock-img

hillmagic

pencil-img

857

Danes je bil še kar uspešen moj sadni dan...No, malo prej sem pojedla cele arašide pa ne slane, sem jih fino lupila in mljaskaa....
Jutri pa beljakovine mmmmm komaj že čakam.
Pri nas nekam čudno močno veter piha....bo ravno super za spat iti.

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

clock-img

11.08.2009, 07:39

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

jutro


jst imam pa danes sadni dan,sem ga pa tud včeraj biksala,nisem bila doma in sem šla kr v tuševo restavracijo jest in sem jedla kanelone s šunko in sirom+solata+malo krompirčka,pa kasneje še sladoled..ojej,sploh ne grem na vago do petka sigurno ne,tko zdej se morem pa res držat naprej,sem pa zadnje čase tolk lačna,kr jedla bi,kaj pa vem kaj mi jeuser posted image

hilmagic tko kot ti je pingi napisala,sigurno je kdaj tud polna kapa,si pa samo človek,pa držim pesti da kmalu najdeš stanovanje.

tko,grem malega zrihtat,pa se še kaj tipkamo.

clock-img

11.08.2009, 09:02

clock-img

Pingvinčica

pencil-img

1416

No pol je očitno neki v zraku zdaj, da se vse po vrsti grešimo. Drugače pa Tanikaa me smo zdrave zdaj, tak da ko boš imela čas javi.user posted image

clock-img

11.08.2009, 09:23

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

ja pingi vešda ti javim,danes mi že gre kr na tesno,perem,kuham,kmalu začnem kosilo kuhat za malega,pa ga spravim spat,pol pa se grem jst rihtat že za v službo,jutri pa imam jst zjutraj službo pa malega dam na počitnice babici do sobote,joj mi bo dolgčas,ampak po drugio strani pa ker imamo nočne žurke zdej že spet pa ponoči ne spimo,bo tudi malo pasalo se naspat.
Drugače pa pingi od kdaj pa imaš ti čas zjutraj? Kdaj vstanete?,midva ponavadi grema okrog 8:30 po zajtrku že ven in imam čas do nekje 10:30,sam zdej ko malega ne bo,pa nebom tko omejena na čas..javi prav?..če ne drugače se zmenimo konec tedna,nevem čet. ali petek pa bom pač sama prišla prav?


danes imam jst en mesec odkra sem na dieti,pa opažam da sem se mogoče začela malo slabše počutit al se mi sam zdi?user posted image

clock-img

11.08.2009, 10:02

clock-img

Vesnozaver

pencil-img

690

dan!

ja, zgleda da je res gresenje v zrakuuser posted image jaz sem se v soboto na oh dan pregresila in sem za kosilo jedla zelenjavno pico s sirom +deci refoska, zvecer pa sem pojedla 3 toaste s tatarskim biftekom in en toast s parisko in sirom, jejhtata:)

zdaj sem tudi taaako lacna, mam menzo, pa bi kr jedla, pomfrija se mi ze lusta, si bom danes krompircek spekla...

v cetrtek pa mam sadni dan, ampak ze vem, da bom gresila, ker ima moz rd...ehja pa sploh nimam slabe vesti, ker bi znorela ce se v tem cajtu ne bi nic pregresila, tako pa gresim, pa potem naprej, je pa res, da gre potem vse skupaj bolj pocasi, ampak zivci so pa le boljsiuser posted image user posted image

clock-img

11.08.2009, 10:36

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

no pa sej smo pa drugač kr pridne a ne?..to si pa moremo priznat,kljub grešenju nam gre kr dobrouser posted image ..tk da zdej pa gremo zares naprej a ne bejbe?????..no r.d. so izjemeuser posted image

clock-img

11.08.2009, 10:58

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

joj jst sem danes morilka os,kr tri sem že fentala od 8h zjutraj..povsod jih je polno nouser posted image

clock-img

11.08.2009, 11:47

clock-img

tetka5

pencil-img

64

hej

da vas še js mal pozdravim user posted image js tud fejst fejst grešim user posted image sicer to pripisujem živčkm (diplomo pišem pa še probleme mam z mojmu)...dons bi mogla met OH ampak bom pomoje kr meso jedla user posted image

clock-img

11.08.2009, 13:46

clock-img

hillmagic

pencil-img

857

Kar je najbolj hecno, da gredo kile vseeno dol, tudi če se sem in tja pregrešiš. Danes imam beljakovine pa sem si jajčka na hitrico naredila. Delam celi dan, pa imam vmes frej in sem skočila domov da se jih naredim.
OSE SO KATASTROFA LETOS...mi je neka mamca povedala da to pomeni, da bo letos huda zima . Bomo videli če drži.
Vidim, da se vsem na momente nekaj stresnega dogaja. Pridejo taki dnevi. Mene je tako zvilo, da imam še vročino danes pa sinuse čist zamašene pa nos poln da šmrkam.... Bo šlo mimo. Iščemo stanovanje v Škofji Loki, pa so cene take da dol padeš. Upam, da ga bom našla.
Lepo bodite, pa ne tolk grešit no :)))))user posted image

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

clock-img

12.08.2009, 12:34

clock-img

hillmagic

pencil-img

857

Na moj ŠKROBNI dan sem imela prvo glavno izpitno vožnjo v Kranju in jo tudi NAREDILA.user posted image user posted image user posted image .. YEEEEE Sem full vesela, da je nekaj za menoj in vozniško dovoljenje v roki. Sedaj bom lahko mojo Karuno kam peljala pa moža po Sloveniji. Vesela full.
Še stanovanje si hočem zrihtati, pa je ta glavna zadeva mimo.

Lepo bodite

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

clock-img

12.08.2009, 14:58

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

oooooo hilmagic Čestitkeeeeeeee!!!!

jst imam pa danes B dan,pa sem imela opravke in sem prišla domov pozno in sem si kr jajčke dve spekla.najhitreje je gotovo,zuvečer bom pa jogurt...pridne bodite,pakiram za malega,gre danes na mini počitnice do sobote k babici..papa

clock-img

12.08.2009, 16:17

clock-img

Vesnozaver

pencil-img

690

juhu,

BRAVO hillmagicuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


jaz pa mam danes s dan, za kosilo so bili spageti z pestom iz bucnih semen, za vecerjo pa bo sladoled, jutri pa bi mogla met sadni dan, ampak bom gresila, moz rd....

clock-img

12.08.2009, 17:05

clock-img

tetka5

pencil-img

64

bravo za izpit user posted image user posted image user posted image

js mam pa danes sadni dan, in se morm pohvalt, da dons še nism nč grešila....upam, da bo tko tud ostaluser posted image user posted image zej pa še mal na kolo da mal stare grehe popravm user posted image

clock-img

12.08.2009, 19:55

clock-img

ajtak

pencil-img

2830

Heeeeeeeej, a me kej pogresate user posted image

Js sm pa full pridna in nisem nic gresila ze 3 dni user posted image zdele bom pa čokoladne kekse napadla mam danes OH dan!

Hillmagic user posted image , fenomenalen obcutek, ne? Drzim pesti tudi za stenovanje!! A je slaba izbira pr vas? Kaksne so pa kej cene?



_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja




clock-img

12.08.2009, 20:09

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

čerček

ajtak si pridna,jst pa nisemuser posted image ..spet sem grešila danes,pojedla 2 mini peciva pa malo pez bombonov..kr naprej sem lačnauser posted image user posted image user posted image ,sem jedla danes dve jajčki za koslio pa kos kruha,pa za večerjo jogurt pa pol še pecivo+pez..grem jutri na vago..me bo itak kap zihruser posted image

clock-img

12.08.2009, 22:10

clock-img

hillmagic

pencil-img

857

Hvala Hvala, za čestitke. Sem se danes popoldne že sama vsedla in peljala in je kar dugačen občutek. Je pa treba kar pazit na vse.

Ja stanovanja Ajtak so kar zasoljena v Šk.Loki...... je še Kranj cenejši, čeprav je full večji od Šk.Loke. Cene so za garsonjero ali eno sobno kar enake okoli 300 do 350. Potem dvo sobno 370 do 450...v glavnem tri krat preveč. Pol pa še stoške dodaš pa si hiter čez 500€ ...Če pa koga poznaš se da kaj zmenit in dobiš že za 200 lahko lepih 50m2 plus stroški. Tako, da sem kar v akciji, glede tega (dnevno oglas na lokalni radio, lepim plakate po Loki, pol preko neta oglašujem in brskam, kličem potencialne najemodajalce....) in me ljudje kličejo, hodim na oglede...samo jim ne morem toliko dati kot zahtevajo. Tako da upam, na najboljšo ponudbo.

Za večerjo sem ga posračkala pa sem kos kruha s putrčkom pojedla in kisle kumarice gor....fuuuu tega že nisem jedla več kot par mesecov.

Pismo, punce, ga kar vse mal biksamo....SE BO TREBA DRžAT al KWa bo to Zdej

Čeprav berem smo po večini kar pridne :)

Lepo bodite

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

clock-img

13.08.2009, 07:29

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

jutro..

evo moje sračkanje se pozna na vagi,kr okroglih 65kg imamuser posted image ,torej pol kile je šlo gor...zdej pa res držat se pa pika..uh sem kr jezna nase..

danes imam Š dan pa bom jedla krompirček+solato,isto bo večerja..pridne bodite,pa hilmagic srečno pri iskanju stanovanja,imate pa res drago nouser posted image

clock-img

13.08.2009, 09:30

clock-img

Vesnozaver

pencil-img

690

jutro!

jaz sem pa zdaj vidla, da sem lepo prespricala vodni danuser posted image user posted image user posted image user posted image sem cisto pozabla, da pride ko je mesec naokoli in zdaj gledam kateri dan sem nadieti in vidim, da bi v ponedeljek morala imeti vodni dan....ehja:)pa drugi mesecuser posted image user posted image user posted image

danes pa gremo ven jest, ma mozek rd, pa ne bo glih sadni dan...


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem