cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???

  
clock-img

03.08.2009, 10:26

clock-img

Vesnozaver

pencil-img

690

dan!

pingvinca upam da ste imeli mirno nocko!

ajtak fajn nakupujta s tascico.

jaz mam danes tudi rizoto z grahom.

clock-img

03.08.2009, 11:41

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

dan

pingvinčica kako je Nino?..upam da je popustila vročina.

jst imam pa danes sadni dan,opažam da je postal moj najljubši dan sadni dan,k tolk paše zdej ko je tko vroče..punce držite se,počasi se bo treba it rihtat za v službo..papa

clock-img

03.08.2009, 12:16

clock-img

Pingvinčica

pencil-img

1416

Poročilo drage moje. Sem tole debato na čist drugo temo speljala z našo Nino. Uglavnem ble smo pri zdravniku, jo je pregledala še enkrat vse b.p, razen v ustih ima eno afto (doble sumamed, da se ne bi širle) pa povečane ima bakterije v urinu. Mogla bi velik pit, sam kaj ko noče, ker jo bolijo te user posted image afte.

Drugače pa jaz mam danes OH dan, za kosilo bom kr makarone si skuhala brez vsega, za večerjo bo pa zavitek moje mami (fajn da tudi mami hujša user posted image ).


clock-img

03.08.2009, 12:19

clock-img

Pingvinčica

pencil-img

1416

Ajtak - nam voltaren vedno predipiše, če je tako visoka vročina. Zdle sem bla v teh štirih dneh pri štrih različnih zdravnikih in vsak me je vprašal, kaj dajem, sem rekla voltaren, tak kot sva doble predpisan in vsak reče uredu. Pa fajn nakupujta z taščo.

Tanikaa - ja men tudi ni več tak grozn težko sadni dan, sploh zato ker je taka vročina.

clock-img

03.08.2009, 13:07

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

Pingvinčica upam da čimprej prime sumameduser posted image user posted image user posted image ,je pa imela nečakinja prek parimi meseci tud neke afte po ustih in je to cel teden trajalo pa isto vročina pa ni ne jedla,ne pila,pa vem kak jim je blo,pa še sodelavec mi je ravno prejšnji teden rekel da ima njegov mali tudi neke afte po ustah..pa kaj je to zdej to neki novga pr otrocih??..so pa boščeki mali nouser posted image

bejbe dietkat,kmal bo tehtanjeuser posted image ..jst pa napadam lubenico zdaj..papa

clock-img

03.08.2009, 15:59

clock-img

tetka5

pencil-img

64

pingvinčica...js mam tud zelo velikokrat afte. nekateri pravjo, da naj bi nastale zarad pomankanja nekaterih vitaminov (pa ne vem kuk je kej na tem). pa sm obiskovala od zdravnikov do zobozdravnikov zarad tega pa mi vsi rečejo, da je to treba pač počakat, da zgine. no...pol mi je pa končno ena zobozdravnica svetovala, da nej si kupm kremo za afte. men osebno pomagajo, bolečina v roku enga dneva zgine in v roku treh dneh pol tud afta. drugač pa lahko to tud traja do 14 dni ali še clo več. te kremce majo sicer tak sladek okus, sam pa res ne vem kuk je to primerno za otroke...če ti zdravnica za afte nč ni dala pejt magar prašat v lekarno. drgač pa čist razumem Nino, da noče pit, ker to res boli user posted image

drgač mam pa js dons OH in sm  za kosilo jedla ene take polpete z bučkam pa solato, zvečer pa torticaaaa user posted image user posted image pa punce, če se lohk mal pohvalm...dons sm po zeloooo dolgem času nase spravla eno majčko user posted image user posted image user posted image in sm spet čist usa veselauser posted image mi je pa res zanimiv to, da mi po kilah sploh ni šlo tok dol (sam dobre dve kile),ampak trebuh sm pa kr mal zgubilauser posted image

clock-img

03.08.2009, 16:37

clock-img

Pingvinčica

pencil-img

1416

Tetka5 - hvala za skrb tudi tebi. Kako se pa reče tej kremici? Ker sem prej v lekarni spraševala kaj lahko dobim, pa mi je dala samo baby propolis. Ma men se pa tak smili mala ko ne more ne jesti niti piti. Pa še strah me je, da bi mi dehidrirala. 

clock-img

03.08.2009, 16:47

clock-img

ajtak

pencil-img

2830

Pigvinčica, kaj pa teatree krema od Justa?? Jaz jo uporabim zase kadar mam kake afte, tamalemu sem pa dlesni mazala ko so mu zobje izraščali.

Vesnozaver, a samo riz in grah? Jaz dam not se paradiznik, korencek in papriko pa veliiiiiiiiiiiiik cesna pa seveda sol, poper, mal mediteranskih zelisc in si vsi sam prste oblizujemo, se sploh ne pozna da ni mesa tok je dobro user posted image

Babike pridne bodite grem pit, sem si kupla slim'n fit čaj zdej sem ga pa ohladila in ga bom probala mal pit ce ni prevec ogaben...

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja




clock-img

03.08.2009, 16:51

clock-img

Pingvinčica

pencil-img

1416

Ajtak - hm to potem morem kupit verjetno pri kakšnem zastopniku od Justa, ne? Sam če ne poznam nobenga.

clock-img

03.08.2009, 20:32

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

čer

evo mene iz službe,sadni dan je uspešno za mano...
a ni lep občutek ko spraviš kako cunjo gor????..jst sem že imela modno revijo in kr nekaj cotk že lahko oblečem...

drugače pa ja,jst sem tud jedla včeraj riž in grah+solato pa mi nič ni manjkalo začimb gor,samo solila sem si+malo peteršiljčka in sem se prav fino najedla..jutri pa meseka jem,še študiram kaj bi...

lepo se imejte,Nini pa user posted image user posted image user posted image user posted image ..a je že kaj bolje?

clock-img

03.08.2009, 21:00

clock-img

Pingvinčica

pencil-img

1416

Tanikaa - trenutno stanje je boljše, sam sem ji dala okol 16.30 pol voltarena pol ob 18.00 še paracetanol. Je pa prejle saj malo jedla in spila dober deci AM. Tak da jaz upam, da je to znak da gre najboljše. Še enkrat hvala in en velik user posted image vsem, ki mislite na mojo Niniko.

clock-img

04.08.2009, 08:42

clock-img

Vesnozaver

pencil-img

690

jutro!

pingvincica super, da je Nina boljse!

danes pa dezek, kako pase malo ohladitveuser posted image
ajtak ja, samo rizi-bizi, mi je dober!sicer mi je vceraj malo suho ratalo, ni blo dovolj socno, ampak vseeno dobro.
danes oh dan, za kosilo spageti z pestom iz bucnih semen, zelena solata, za vecerjo pa ne vem, nimam doma nic sladkega, mozek bo pa zgleda danes dolgo delal, tako da ne vem, kaj bom jedla?!morm malo pobrskat po spajzi, s cim bi lahko gresila:) se mi pa lusta fuuul sendvic s parisko, pa nimam pariskeuser posted image ehja upam, da bo mozek pred osmo doma, da se lahko grem v trgovino oz. da gre on spotoma

clock-img

04.08.2009, 12:25

clock-img

ajtak

pencil-img

2830

Hej

Taanikaa, kak vrstni red pa mas ti? Kako vceraj riz danes meso, al sem to js mal narobe prebrala...

Midva sva vceraj vecerjala na cebuli preprazeno rumeno in zeleno papriko s porom, riz in vse skupaj zacinjeno s curryjem, kok je blo dobro!
Danes pa pizza, kr margerita, qrc gleda ce pa ne morem brez sira pizze user posted image za vecerjo pa sladoled, ga ze dolgo nisva user posted image
Jutri- jutri pa pri nas gresimo na polno user posted image , gremo k tasci na filane paprike, tko da ne bo nic sadnega dneva ampak filane paprike v uni sladki rdeci omakci in pire krompir, mnjam, komi cakam user posted image sej pol se bom pa sprasevala kako zavraga da mi kile ze 3 tedne stojijo user posted image

Sem ze hotla vprasat, a je kera is Celja? Mam ta teden dopust mam cas za kavico, drugace pa kadarkoli popoldne, mam cas ker delam sam do 13:30 user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja




clock-img

04.08.2009, 12:27

clock-img

ajtak

pencil-img

2830

Aja Just, js ti loh mal posljem, od kod pa si? Drugace pa poznam eno pri kateri jaz narocam... sam itak ce ji gre na bolje te verjetno ne zanima vec. Sam mi Just full uporabljamo in mi je svetoven!

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja




clock-img

04.08.2009, 13:18

clock-img

Pingvinčica

pencil-img

1416

Ajtak - komaj sem čakala, da se boš oglasla. No zdaj pa še berem, da si iz Celja. user posted image user posted image user posted image Jaz sem iz Laškega (še ta mesec). Nina je mela ob 10h spet 39,2 vročine, sem ji dala paracetanol svečko in je mela prejle 37,5. Za afte se mi sploh ne pusti pogledat. Zdej sem itak jaz najbolj strašno bitje, ko ji kr naprej neki tišim vanjo. Pa svečke v ritko, pa pit ji ponujam na 1000 in 1 način. Pa antibiotik devat, vgavnem mala sam še uste skup tiši, ko me vidi. A maš kremico od Justa odveč?

clock-img

04.08.2009, 13:49

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

ajtak ja jst sem zaštrikala nekajuser posted image user posted image user posted image ,sem ravnokar videla da sem napisala včeraj,ne ni blo včeraj,mislila sem da sem jst tud že jedla riž+grah+solato,brez včeraj,to naprej pa drži,sem imela včeraj sadni dan,danes pa meseka jem.
drugače pa jst delam v Celju,doma sem pa iz Laškega tudiuser posted image ,jst imam pa čas za kavico ko gre mali spat,prej ne,ker dopoldan imava gužvo s telovadbo,ali grema ven,pa kuhat,pa spat ga dat+kej doma naredit,popoldan grem jst delat,delam po 4 ure še ta mesec,zvečer ko pridem domov pa ko gre mali spat sem pa prosta od 20-tih naprej,žal mi ne rata prej it od doma,ker tud varuška-moja mama pride preden grem..
Pingvinčica samo da je Nina bolje,vem pa ja da je kr hudo zdravila dajat otročkom,jst mu že sam calpol kr z brizgo not špricnem v ustauser posted image ...

no danes sem šla na vago,ker imam novo in sem kr malo obsedena že s tehtanjemuser posted image user posted image  in mi je spet pokazalo manj-65,70user posted image

zdej grem pa jest ker še nisem nič jedla razen zjutraj sadje...mesek...njamiuser posted image

clock-img

04.08.2009, 14:17

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

joj kaj sem pozabila povedat,mi smo danes sneli longetkouser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

04.08.2009, 15:12

clock-img

Pingvinčica

pencil-img

1416

A ja Tanikaa ti si tudi iz Laškega? Zanimivo, glede na to da ni tak velik mest, mogoče se pa celo  poznava? Super, da ste dali longetko stran.user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image za kilograme.

clock-img

04.08.2009, 15:32

clock-img

ajtak

pencil-img

2830

Pigvinčica imaš zs


_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja




clock-img

04.08.2009, 16:11

clock-img

ajtak

pencil-img

2830

Taanikaa s Pingvinčico bova ob 5h v Tušu v Laškem, če maš kako varjanto se pridružit si lepo vabljena user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja




clock-img

04.08.2009, 18:50

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

joj bejbe sem bila pa v tušu v celju in v šparu,pa smo ravno zdej domov prišli..pa se drugič kaj vidimo...danes imam samo laufarijo,ima moj dopust pa sem kr malo izkoristila..nič,treba večerjico za mišeka narest pa ga spat spravit,pa se še tipkamo...jst sem se pa že navečerjala jogurta..papa

ja Pingvinčica iz debra sem jst,iz kje pa si ti?

< Sporočilo je popravil Taanikaa -- 4.8.2009 18:51:05 >

clock-img

04.08.2009, 19:32

clock-img

ajtak

pencil-img

2830

Pigvincica full te je bilo lepo spoznat, obe vaju user posted image in res si zelim da se cimprej vse porihta in te neha skrbet!!
Jah taanikaa pa drugic! Smo se zmenle s Pigvincico da ni blo zadnjic, a ne user posted image .

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja




clock-img

04.08.2009, 21:13

clock-img

Pingvinčica

pencil-img

1416

O ajtak hvala, hvala. Sem prišla ravno zarad tega, da bi nekaj podobnega napisala na net. Res sem zlo vesela, da sem te spoznala, pa seveda tudi tvojga sončka.  Ja sej veš kok pravjo, za vsakim dežjem posije sonce. Jaz tud upam, da se čimprej spet  vidimo. Najlepša ti hvala še enkrat. Res si zlata.
Tanikaa - jaz sem tle za gradom doma. Lahk se za kakšen skupni sprehod zmenmo, če hočeš.

clock-img

04.08.2009, 21:18

clock-img

Pingvinčica

pencil-img

1416

Da napišem še kaj kar se te debate tiče. Danes je za mano sadni dan. Sej sem bla kr pridna, če izvzamem tisto kavico z Ajtak. Jutri imam pa vodni dan. Sam jaz ne vem punce, če bo men ratal sam vodo cel dan pit.user posted image user posted image user posted image Dajte mi povedat, a ste se ve zdržale cel dan sam ob vodi?

clock-img

04.08.2009, 22:42

clock-img

hillmagic

pencil-img

857

IZVIRNO SPOROČILO: Taanikaa

joj kaj sem pozabila povedat,mi smo danes sneli longetkouser posted image user posted image user posted image user posted image



Yeeeeee super

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem