cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???

  
clock-img

01.08.2009, 07:34

clock-img

ajtak

pencil-img

2830


BAROČNE GOSPODIČNE BODO KMALU SUHE JUŽINE user posted image

RAKICA1 69.2 - 60
05.06.- 67.5 = -1.7
12.06.- 66.9 = -2.3
03.07.- 66.9 = -2.3

NENA26 73 - 63
05.06.- 72,5 = -0.5
12.06.- 70.6 = -2.4
ZANOSILA

HILLMAGIC 83 - ?
03.07.- 81 = -2
16.07.- 78 = -5
31.07.- 77 = -6

AJTAK 101 - 85
10.07.- 97,5 = -3,5
17.07.- 96 = -5
28.07.- 96 = -5
31.07.- 96.7 = -4.3

VESNOZAVER 90 - 70
19.07.- 87,4 = -2,6
29.07.- 86,8 = -3,2
31.07.- 85,8 = -4,2

PIGVINČICA 82 - 68
28.07.- 76,5 = -5.5
31.07.- 75,4 = -6,6

TAANIKA 71 - 60
23.07.- 68 = -3
25.07.- 67,7 = -3.3
28.07.- 66,8 = -4,2
31.07.- 66,3 = -4,7

JAGODINKA 87,5 - 72

ARUAL 110.5- 100

ANDREJKA9386 101 - 90

TETKA5 70.4 - 58
20.07.- 68,1 = -2.3
31.07.- 67,7 = -2.7

ABC100 ? - ?
28.07.- ? = -4.4

INIGO 59,7 - 55
31.07.- 59,8 = + 0,1

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja




clock-img

01.08.2009, 07:39

clock-img

ajtak

pencil-img

2830

Dobro jutro.

Ko sem se danes zvagala me je skor kap, ZREDILA SEM SE user posted image user posted image user posted image
in to 0,7kg, prejsnji teden so mi kile stale, zdej pa gor user posted image , pa full me mineva in se mi zdi da skoz neki v usta dajem (skoz oblizujem zlico pr tamalemu) user posted image .
Dejte me mal kregat pa spodbudit ker sem take volje, da bi si sla narest en sendvic user posted image

No, naj se se pohvalim, da sem vceraj skuhala breskovo marmelado user posted image . Se dobro da sem mela OH dan ker sem jo skoz probavala user posted image , sej pol pa nisem nic sladice jedla.

Punce jaz full velikrat pozabim pojest jedilno cokolado a je blazno nujna?

Nc grem perilo obesit.

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja




clock-img

01.08.2009, 08:17

clock-img

Vesnozaver

pencil-img

690

jutro!

ajtak takoj odlozi sendvic in stopi stran! Saj si prebrala, kaj se zgodi, ce te mika odnehat, kuj tanika pride in te premikastiuser posted image user posted image user posted image Sendvic si pa privosci na oh vecerjo, danes pa se osredotoci na sadje in na svoj to be ozek pas, vitke nogice in vse ostalo.....mene je tudi prijelo da bi sendvic pojedla, sem ga hotela vceraj za oh vecerjo, pa ni bilo kruha domauser posted image tako, da si ga bom privoscila za naslednjo oh vecerjo....najbolj se mi pa lusta mcdonald....pa takoj pomislim na to, da sem si obljubila, da ko shujsam si kupim en lep kostim in lepe ceveljcke in kak bom lepo zgledala! mcdonald bo ze pocakal par mesecev!

danes mam sadni dan, za zajtrk bo nektarina, potem greva s tamalim k tasci, grem kuhat paradiznikovo omako za v zmrzovalnik, pa bom tam pojedla kaj zelenjavnega, mogoce buco ce je kaksna na vrtu....za vecerjo pa bom imela kuhano cvetaco.


clock-img

01.08.2009, 08:18

clock-img

Vesnozaver

pencil-img

690

aja cokolada: jaz jo jem, sem pa prebrala na 90d forumu, da je nekatere je jejo, pa je vse ok. cokolada bi se naj jedla zaradi preprecevanja alergij (nekatere so npr. imele drisko, ko niso pojedle cokolade)

clock-img

01.08.2009, 08:59

clock-img

ajtak

pencil-img

2830

user posted image , saj nisem sla na sendvic. Danes za zajtrk, pol avokada user posted image .
Se prevec bojim da me kera pretepe user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja




clock-img

01.08.2009, 09:11

clock-img

Vesnozaver

pencil-img

690

user posted image user posted image user posted image ajtak! danes mava pa skupni vitaminski danuser posted image nikoli si nisem mislila, da se bom kdaj tako veselila kuhane cvetaceuser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

01.08.2009, 12:46

clock-img

ajtak

pencil-img

2830

user posted image , mene tud na vitaminski dan ne gane user posted image
midva z mozekom imava kar sadno kupo user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja




clock-img

01.08.2009, 20:51

clock-img

ajtak

pencil-img

2830

user posted image , js sm lačna tu pa nobene moralne podpore...

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja




clock-img

01.08.2009, 20:57

clock-img

Vesnozaver

pencil-img

690

moralna podpora here!!!!!!!!!!!

clock-img

01.08.2009, 20:58

clock-img

Vesnozaver

pencil-img

690

jaz tudi lacna, sem casovno 'gresila' pa sem malo prej malo melone pojedla....mi pa se kar kruli.
JUTRI JE MESEK!!!!!!!!!!

clock-img

01.08.2009, 20:59

clock-img

Vesnozaver

pencil-img

690

se malo pa bo jutri, ko se zbudiva, bova vesele, da je za nama se en vitaminski dan!

clock-img

01.08.2009, 21:08

clock-img

Pingvinčica

pencil-img

1416

Ja evo še ena moralna podpora. Jaz sem tudi prejle grešila, je mala pustila štiri koščke kruha namazanega z nutelo in seveda sem ga mogla pojest. user posted image Drugače pa sem jaz danes čist na tleh. Nina je imela zjutri 41,3 vročine, zdajle pa spet 40,6 ji sploh ne morem zbit. Sem ji dala svečko pa 2x stuširala pa ji ne pade pod 39,2. Ma čist sem že obupana. Če ne bo boljš jo bom kr v bolnico pelala al kaj naj? Smo bli pri dežurnem zjutri pa pravi, da ni nič vidit. Do ponedeljka, ko bo pa laboratorij delu je pa še tak dolga. Se opravičujem, ko sem zatežila sam če mi je pa tak hudo. 

clock-img

01.08.2009, 22:00

clock-img

ajtak

pencil-img

2830

user posted image hvala za podporo. Js kuham spet marmelado in se zadrzujem da nebi lizala kuhalnice user posted image danes bo hruškova m.
Jutri pa mesek mnjam, popoldne gremo na piknik, ze vidim cevapcice in paradiznik mnjam.

Pingvincica enkrat je mel nas Tjas tkole, sem mu kr na tri ure svecke dajala pa vsake toliko sem ga v mokro brisaco zavila, se je revez kr umiril in zaspal tok mu je pasal. Drzim pesti da se umiri!!!

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja




clock-img

01.08.2009, 22:17

clock-img

Pingvinčica

pencil-img

1416

Ajtak -  Hvala za odgovor. A lahko vprašam koliko je imel najvišjo temperaturo?

clock-img

02.08.2009, 01:27

clock-img

hillmagic

pencil-img

857

Pingvinčica. Jaz sem Karuni ko je enkrat imela vročine čez 40 naredila obkladke s kisom. Itak je bila cela fertik in sem jo imela v naročju in vrečko eno pod njene noge čez plenico bombažno zavila noge notri in mrzel kis sem kar zlivala gor ker je sproti vse toplo postalo. Smrdi cela soba, ampak vročino sem ji zbila full. To sem ponavljala na par ur. Probaj

Danes je bil kar super OH dan. Sva bili z prijateljom na Bledu Sva uživale in voda je bila super. Jutri sadni dan. Lubenica je že v hladilniku. Pa eno sezomovo ploščico imam za krizo. Upam, da bom pridna in da me ne bo zvijalo.

Lepo bodite

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

clock-img

02.08.2009, 07:18

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

jutro


no pa da vidimo katreo je treba kej premikastituser posted image user posted image ..uh kake grožnje so touser posted image user posted image ..no da kr začnem,nobena ni bla pridnauser posted image user posted image ..tud jst ne,sem ga sračkala s tem pršutom,hvala bogu da ga je zmanjkalouser posted image ..drugače pa mene tud mika kak sendvič pa imam danes oh dan pa bom raje kako tortico zvečer,men se zdi da jst kr bolj eno in isto jem pr tej dieti pa me nič kej velik ne moti.kr bolj ko bom študirala kaj naj si pa danes naredim,bolj bom zraven že kej dodala in bom spet grešila..jao jst sem tud pozabla na čokolado,pa jo bom danes kupila,pa še zalogo sadja za jutrišnji sadni dan..

Pingi kako je Nina?????..ste zbili vročino?..sam tole neki ni vredu da je tolk dni tolk visoka vročina,jst se jim direkt postavim pred urgenco,moj mali si je nogo poškodoval v soboto prejšnjo in je moža kr po telefonu nek dr.odgnal,da sploh ne rabi hodit na urgenco,jst pa v službi,ko sem prišla domov,sem bila doma celo minuto in pol,popokala tamalega in šla na urgenco in da bi delal tisti dr.ki je mojega moža kr odgnal po telefonu,bi itak znorela,pa če me tud kr policija odpelje..mislim ne morejo devat neke diagnoze preko telefona,pa otroka še videl ni,ne morejo rečit ni zlom,ni zvin,brez slikanja..mislimuser posted image ..še danes sem besna..tko da jst ti kr priporočam,da pojdita težit na urgenco,sej je otrok zavarovan imata vso pravico,mislim tale vročina je mal prehuda,jst se najbolj bojim ko ima naš vročino vročinskih krčev..javi kako je Nino,držim pesti,da bo kmalu vse vredu,da kmalu okrevate,do takrat pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za vas!user posted image user posted image

ajtak ti si se pa celo zredila?..mene je tud tega strah pol se pa sama sebe kregam pa si rečem-a se je splača da sem tkole bolj lačna kot sitna,pa se tkole trudim že 3 tedne da se pol enkrat nažrem in gre kila kr gor,za to kilo sem se pa trudila dobr teden stradanjauser posted image ..joj men je blo na začetku res kr kriza,sem bla skoz lačna,zdej se je pa telo navadilo,pa tud ko sem lačna in ko jem,pojem ful malo,sem kmalu sita..

punce ne obupat,smo se namatrale,da smo prišle do sem,dejmo še naprej!!!!..sej bo šlo,ajde dietkat naprej,sej veste če ne pride tanika...user posted image user posted image user posted image

clock-img

02.08.2009, 12:04

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

jst pa pico napadam danes in to kar s sirom,ker same ne morem jesti,njami...bejbe dober tek,pa ne ga biksat prevečuser posted image

danes sem bla spet na vagi čeprav ni petek,imam 66.10 kg,še 10 dag pa bo celih -5kguser posted image user posted image ,hlače imam tolk prevelike vse,vse visi z mene dol,tko da šoping bo še malo počakaluser posted image

clock-img

02.08.2009, 12:45

clock-img

ajtak

pencil-img

2830

user posted image , kako je kaj z Nino?? Je kaj padla vrocina, ne spomnim se tocno ampak mislim da je bilo 41 najvec kar je imel Tjas vrocine.

Evo danes mamo mi mesek, za zajtrk sem spila en shake iz banane in jagod, zdele grem pa popect zrezke, narest zelenjavno prilogo in strebit solato. Mozek pa prinese koruzne strucke mnjam.

Popoldne gremo pa na piknik tko da bomo vecerjali dobrote z žara pa kak paradiznik, papriko in piiivo :D
(jaja sej vem da alkohol redi).

Taanikaa ti povem, da sva midva tud na dopustu locevala edino za zajtrk sem kak jogurt pojedla pa kak rogljicek. Nobenega naziranja pa sem se v enem tednu zredila 0.7kg sam sej ves, to je lahko ze razlika v tehtanju med zjutraj in zvecer...

Komaj cakam petek pa da vidim a je slo kaj dol, zdej sem ze 14dni na istem...

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja




clock-img

02.08.2009, 14:09

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

ajtak jst sem se zadnjič tehtala pred spanjem in sem imela 68kg,torej 1.20 kg več kot zjutraj,pol sem pa šla zjutraj na vago in je blo spet za kilo 20 manj,vagat se je treba zjutraj,zvečer si poln vode,hrane...sej bo šlo dol boš vidla,sam za obupat ni,jst sem se pa tolk pice najedla da me zdej že dobro uro želodec boli,zgleda da se je tolk skrčil želodec al kaj da je blo tole mal too much...bejbe dietkat,pa uživajte v vikendu!

clock-img

02.08.2009, 16:14

clock-img

Pingvinčica

pencil-img

1416

Pozdravljene drage moje. No, da vam poročam kakšno je stanje pri nas. Zvečer je mela 40,6 sem ji dala voltaren 1/2 in je spala do zjutri. Dvakrat je mal bruhala ponoč, drugače pa ok. Zjutri je bla ko nova. Ob pol 3 po popoldanskem počitku pa je imela spet 40,1. Sem jo peljala še k tretjemu zdravniku, ki spet ni videl znakov. Dal nama je napotnico češ, da par ur nič ne spremeni, če pa hočem jo pa lahk danes peljem na urgenco. Zdajle ima 37,3. Tak, da bova mal počakala do večera, da vidmo kaj bo. Če bo boljš bom počakala do zjutri, drugače pa bomo res šli kar direkt na urgenco. Hvala vam ker mislite na mojo Nino.

clock-img

02.08.2009, 18:26

clock-img

Vesnozaver

pencil-img

690

pingvincica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za nino, da bi vrocina sla dol.

danes za kosilo postrv, blitva in zelena solata, za vecerjo pa tuna v zeleni solati, pa malo sira si bom se naribala v solato....saj vem, da naj ne bi mesal beljakovin med sabo, ampak bom....

clock-img

02.08.2009, 20:35

clock-img

tetka5

pencil-img

64

pingvinčica, tud js držim pesti, da se Nina čimprej pozdravi!!

drgač ga pa js dons kr mal sračkam user posted image pri sosedu so mel krst pa so nam mal torte prnesl, pa sm ceu kos zmazala...zej mi je pa zlo žou, ker me toooook želodc peče user posted image pa se sprašujem, če je blo vredn tega.

clock-img

02.08.2009, 22:11

clock-img

hillmagic

pencil-img

857

Pingvinčica upam, da je Nina že boljeuser posted image user posted image user posted image user posted image

Danes sadni dan, skoraj 100% sadni....Samo okoli 13 ure sem popila 1 skodelico čiste juhe. Pa okrog 16 pojedla sezamovo rezino. Drugače pa je bila lubenica na sporedu in banana.

Kg pa mi kar neki stojijo. user posted image  Mah bo šlo že dol a ne.

Bodite pride punce, pa naj kliogramčki grejo papa

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

clock-img

02.08.2009, 22:37

clock-img

Pingvinčica

pencil-img

1416

Punce hvala vam še enkrat. Res ste zlate. user posted image Nina je dobila ob 14.30 voltaren in neki čez tri še paracetanol. Zvečer (okoli 9) je imela sicer temperaturo 37,8 ampak upam, da je to znak, da gre na bolje. Pa tudi ful živahna je bla popoldan.

Drugače pa sem ga jaz danes kr fajn biksala. Sem kosilo kuhala za nas in še za moja starša, pa se mi potem zaradi vsega cirkusa okoli Nine ni dalo it še neki posebi za mene kuhat (pa tudi časa ni blo), tak da sem pol kr košček kruhove rolade pojedla in solato za kosil. Pa kepco sladoleda, vglavnem kr neki sem ga biksala danes. Se bom poboljšala obljubim, da me ne pride katera slučajno pretepst. user posted image

Lahko noč želim vsem skupaj, upam, da bo tudi pri nas kar se da mirna. Jutri pa poročam...

clock-img

03.08.2009, 09:56

clock-img

ajtak

pencil-img

2830

Dobro jutro, evo baročne gospodične, ena kavica z natrenom brez mleka za vas user posted image .
Danes greva pa s taščo mal pogledat po trgovinah za peskovnik za malega user posted image , se full splača ker je zdej vse znižano kar je poletne robe, bom poročala kaj sva uredile. Čeprav mam na sumu da bomo kr material kupl pa bo tast naredu lesenega s takimi orng klopcami pr strani da bota loh še mami pa babi sedeli k sta bolj donde user posted image no, sej mami ne bo več dolgo a ne user posted image

Pigvinčica upam da je Nina ok, povej kje si Voltaren dobila, men ga naša pediatrinja noče predpisat pa se mi zdi da bi blo boljš kot tale paracetamol k je bolj tko-tko.

Punce a pozna katera tablete za hujšanje Reductil ki jih zdravniki predpisujejo osebam z ITM nad 30.? Mal me zanima kako in kaj če katera pozna.

Aja še pohvalit se morm da sem si danes v Lidlu kupila halogenske lučke za pod kuhinjski element in radio za v kuhinjo. A lahko verjamete da smo že pol leta brez radia, edinega ima mali v sobi ker mu zvečer en tak uspavanka cd naštimam...

Nč, pridne bodite, danes pri nas rižotka user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja




Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem