cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???

  
clock-img

29.07.2009, 20:18

clock-img

Inigo

pencil-img

4378

ojla suhice!

rada bi se vam pridružila, čeprav sem začela z ločevalno prejšnji teden.

danes sem mela škrobni dan... smo jedli cvetačno juho s krompirjem. njami! super je bla! za kosilo sem se tak napokala, da je groza! user posted image večerja pa je že tudi mimo, tak da... že kar vidim kak bom v roku ene ure lačna. včeraj sem bila zvečer tako lačna, da zaspat nisem mogla. tudi ko sem zaspala sem ful slabo spala... user posted image user posted image neki bo treba s tem nardit.... al se sčasoma navadiš?

še moji podatki:

zdaj imam 59,7kg rada bi jih imela 55kg.

se tipkamo!

clock-img

29.07.2009, 20:20

clock-img

Inigo

pencil-img

4378

mam pa še eno vprašanje.

sem prebrala v tisti knjižici, da sladka in kisla smetana vsebujeta tako malo beljakovin, da jih ne štejemo k proteinskemu dnevu. nikjer pa ne piše, če lahko s tem kako jed izboljšaš. naprimer, da bi k zelenjavni juhi prikuhala malo sladke ali pa kisle smetane za okus.

kaj zaj, lahko ali ne?

clock-img

29.07.2009, 20:29

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

inigo dobrodošla!

jst mislim inigo da imaš tolk mal kilc za zgubit, da se sploh ne sekiraj,ni se ti treba tolk striktno držat,te 4 kilce boš dala dol v 10 dnehuser posted image ,tud jst se vmes kdaj prekršim sploh s popoldansko malico,ko sem v službi pa še kako sadje vmes pojem ,evo danes sem pojedla kos pršuta,pa mislim da nič hudga no,sej drgač sem pa kr pridna..user posted image user posted image ..sama sebe hvalim a neuser posted image user posted image

clock-img

29.07.2009, 20:49

clock-img

Pingvinčica

pencil-img

1416

 

ajtak super za seznamuser posted image user posted image user posted image user posted image



Super si. Fajn, da bo ena stastiko vodla, da bomo mele še mal več vesela. Jaz sem ga danes spet mal biksnala. Je sestra eno tak dobro pecivo naredla, da sem ga mogla košček zmazat. No sej sem pa kosilo spustila, ker sem bla z malima dvema na bazenu in sem pol samo večerjala. Jutri mam pa OH dan.user posted image

< Sporočilo je popravil Pingvinčica -- 29.7.2009 20:50:15 >

clock-img

29.07.2009, 20:51

clock-img

Pingvinčica

pencil-img

1416

Inigo - dobrodošla ja to pa res ni glih ne vem kak velik kg. Tak, da vem, da boš zmogla. 

clock-img

29.07.2009, 22:05

clock-img

ajtak

pencil-img

2830

Oh punce nč me preveč ne hvalite, seznam je čist preprost, upam da dovolj pregleden, namenoma nisem vstavljala smeškov za vsako izgubo kg, ker bi drugače cel seznam samo ploskal user posted image , upam da vsa ne moti ker ni napisanih merskih enot, pa saj vemo da se tehtamo v kilogramih, a ne? user posted image

A ste za da obdržimo tehtanje ob petkih in se takrat enkrat tudi seznam popravi???

drugače pa imam danes prvi dan, za kosilo je bil krasen svinjski zrezek z zelenjavno prilogo, kos kruha iz krušne peči in zelena solata user posted image , za večerjo pa pol litra sangrije user posted image , zdej sm pa mal v rožcah grem pa kr spat.

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja




clock-img

30.07.2009, 01:00

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

ajtak ja jst sem čist za da se tehtamo ob petkihuser posted image ...mi imamo že drugo noč žurko nocoj,mali ne spi,pa mal čekiram rr vmes in ugotavljam da sem laaaačnaaauser posted image

clock-img

30.07.2009, 07:39

clock-img

Pingvinčica

pencil-img

1416

Ajtak - ja jaz sem tudi zato, da se seznam ureja enkrat tedensko. Mene včasih ni ob petkih doma, tako da bom spremembo sporočila naknadno, prav?

clock-img

30.07.2009, 07:40

clock-img

Pingvinčica

pencil-img

1416

Tanikaa - upam, da ste imeli potem mirno noč. Kaj pa, če ga zobki dajejo?

clock-img

30.07.2009, 13:11

clock-img

Inigo

pencil-img

4378

m, danes sem si privoščila popečene testenine... njami, so že v riti! user posted image

recept:
- skuhaš testenine, najbolje makarone, peresnike, mašnjice...
- odcediš, sprešeš s hladno vodo, da se ne primejo skup
- v ponvi segreješ malo olivnega olja
- dodaš nasesekljan česen, malo poražiš in dodaš testenine
- malo soliš, popraš, dodaš origano
- potem pa popekaš testenine kolikor želiš.

js mam rada fajn popečene, da že katera tu in tam porjavi in hrusta. zraven jem narezan paradajz ali pa zeleno solato.

clock-img

30.07.2009, 13:46

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

o inigo bom poskusila ta recept..mi smo spat šli šele ob 3h zjutraj,so vrjetno zobki ja,ne spimo že cel teden,pa bo že...
jst imam pa danes sadni dan,sem zjutraj pojedla 2 banani,prej sem jedla lubenice+melone+malo oreškov,ko sem začela z dieto si nisem mislila da bom sploh lahko sadne dneve zdržala,se je telo zgleda tko navadilo da sploh ni panike več zdej..

torej jutri imamo tehtanje,lepo dietkajte naprej..papa

clock-img

30.07.2009, 14:50

clock-img

tetka5

pencil-img

64

oila user posted image

ajtak res si fajn nardila tale seznamček user posted image user posted image pa tud js sm za da se tedensko tehtamo.
js sm se pa v nedeljo mal pregrešila, bi mogla met škrobni dan, pa sm kr jedla mal mesa pa mal sladkari. pol sm se pa odločila da bom v pondelk nardila sadni dan, da se kao mal prepucam user posted image user posted image pa še mal več telovadm...sem šla ta tedn vsak večer na kolo (20km) pol pa še mal na rolarje (skor 10km).

pingvinčica sm vidla kuk si ti izgubila v treh tednih user posted image user posted image user posted image si me kr mal namotivirala user posted image user posted image

tako kot taanikaa prav: gremo veselo dietkat naprej user posted image

clock-img

30.07.2009, 16:26

clock-img

bella02

pencil-img

1331

Hej!
Vidim, da ste naredile lep seznam. Lepo! Ta teden sem prekinila začeto ločevalno, ker bom poskusila en drug način. Vseeno bom ločevala, vendar ne bom šla točno po dnevih. Vsem vam pa želim veliko sreče na tej poti, saj se izplača!!! Srečno in ne obupajte!

clock-img

30.07.2009, 23:43

clock-img

hillmagic

pencil-img

857

Hey punce user posted image user posted image . Moj sadni dan je bil bolj vodni kot sadni za spremembo nisem nič grešila. Bila sem pri zobarju pa me je tako namatrala , da še danes teško jem user posted image  Zato sem včeraj vase dala samo melono in voda voda. Danes je bil Beljakovinski sem na hitrico dva jajčka pojedla pa vodo pijem kot da jo bo zmanjkalo.

Seznam mi je VŠEČ:  POPRAVEK : ZAČETNA TEŽA KG 83  Do sedaj -6 kg.
 
Vse nove dobrodošleuser posted image user posted image

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

clock-img

31.07.2009, 07:59

clock-img

Inigo

pencil-img

4378

jutroooo!

evo, jst sm z vage... 59,8kg kaže. nč še ni šlo dol user posted image

clock-img

31.07.2009, 09:29

clock-img

Vesnozaver

pencil-img

690

Dobro jutro!

ajtak za seznam 85,8 = -4,2 kg

user posted image user posted image user posted image hillmagic, vidis, pa so zobozdravniki dvakrat koristniuser posted image

inigo sem prebrala, da se vcasih zgodi, da teza stoji, potem pa kar naenkrat pade, tako da ne obupat!

vceraj bil s dan.....za kosilo je bila zelena solata s kuhanim krompirjem, za vecerjo pa malo krompirjeve solate.

danes oh dan.....za kosilo polnozrnate testenine z blitvo. Vecerja pa se ne vem, se mi kaksen sendvic lusta,tisti s pariskouser posted image   mogoce bom danes sladko zamenjala s sendvicem....bomo videli....

< Sporočilo je popravil Vesnozaver -- 31.7.2009 9:32:09 >

clock-img

31.07.2009, 09:52

clock-img

tetka5

pencil-img

64

oila

js sm pa dons kr mal razočarana zato ker mi ni šlo tok velik dol user posted image ampak ne smemo obupat!!! dons mi je vaga pokazala 67,7kg user posted image

clock-img

31.07.2009, 14:12

clock-img

Pingvinčica

pencil-img

1416

Začetna teža - 82 kg danes - 6,6 kg. user posted image user posted image user posted image

clock-img

31.07.2009, 14:36

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

za seznam-danes 66,35kg  (-4,65kg)user posted image user posted image
 
punce ne o bupat,če vaga še nič ne pokaže,men je točno 11 dni stalo na 70 kg,pol sem pa 12.dan šla na avgo in je blo 2 kile dol..sej piše da je možno da se v 10 dneh nič ne premakne,tk da ne obupat,da mi slučajno nebi k vas bom premikastila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image
ajde gremo dietkat naprej!!!!


jst sem se tud včeraj pregrešila na sadni dan sem pojedla 2 kosa pršuta..njami je bil dobruser posted image ..tk da nisem bla pridnauser posted image ..danes imam pa B dan pa sem 2 jajčki +paradižnik pojedla,zvečer bom pa jogurt

clock-img

31.07.2009, 16:20

clock-img

tetka5

pencil-img

64

tk da ne obupat,da mi slučajno nebi k vas bom premikastila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


faca user posted image user posted image

aja punce...da vam še povem kaj je men ful pomagal, da sm ful celulita zgubila. vsakič po športu k se grem tuširat si na teh problematičnih delih nardim piling s soljo (v drogerijah majo kr nekej izbire takih soli, js si pa ponavad kupim kr tanajcnejšo user posted image ) pa vam rečem, men je to res fuuul pomagal user posted image user posted image glih dons sm gledala moja stegna, me je kr v bolšo volo spravl user posted image user posted image user posted image

nočem bit neki pametna, to sm napisala sam zato, ker sm tok navdušena k je meni tok pomagal, pa če bi mogoče še keri to prou pršlo.

clock-img

31.07.2009, 18:47

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

o tetka a ti športaš tudi?user posted image ..no jst imam za šport kr mojega sinka,pol služba+hišna opravilauser posted image user posted image user posted image ..ne utegnem lih neki športat,bi si skoraj morala kej najdit pa kej nardit za sebe..bravo tetkauser posted image ..no pa gremo jest jogurt..hm spet me košček pršuta mikauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

31.07.2009, 19:42

clock-img

Pingvinčica

pencil-img

1416

Za mano je pa sadni dan. No ni še čist za mano, za enkrat je brez grešk. Upam, da zdržim še preostanek dneva, čeprav me čaka gora za likat. Zanima me koliko količinsko ve pojeste sadja na S dan? Pa pazte, da ne različne skupaj ali mešate?

clock-img

31.07.2009, 19:47

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

pingi jst jem kr vse povprek sadja čez dan+oreščkov,zjutraj pojem npr 2 banani,pol ko sem spet lačna še kaki 2 jabolki,vmes mal oreškov,pol sem za kosilo včeraj jedla malo lubenice+melone,za večerjo pa mešano sadje-sadno solato,vmes pa še kaki oreški,kaka nektarinca...jst ne zdržim imet samo tri obroke dnevno..si pa res pridna,se nič ne pregrešiš,jst pa se malo-spet 2 kosa pršutauser posted image

clock-img

31.07.2009, 20:29

clock-img

Pingvinčica

pencil-img

1416

Tanikaa - Ah saj se jaz tudi, kar preberi malo stare poste. Sam danes sploh nimam časa na hrano mislit. Mi mala kuha na 40 vročine, tak da veš kako je pol pestro.  Sva ble že ob osmih zjutri pri dežurnem. Upam, samo da ponoči ne bo prehudo. Tak sem mogla mal pojamrat in je kr prec boljš. Drugače pa sej dva kosa pršuta pa ni velik.user posted image Pa danes imaš itak mesni dan, če si mela včeraj sadni.

clock-img

31.07.2009, 23:46

clock-img

hillmagic

pencil-img

857

Hey punce...danes sem večerjala kokiceuser posted image , ampak so mi fulllll pasale. Res ga sračkam. Dva dni sem bila čist pridna Danes pa tako da se ni za pohvalit.
Meni tudi teža stoji. Sem se danes vagala pa jih imam 78user posted image  Če dam vsaj 4 kg bom zelo vesela. Če ne pa nič....jutri oh Jutri ne bo panike.

Full dobro da vas je več in gremo veselo naprej a ne punce.

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem