cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???

  
clock-img

23.07.2009, 20:32

clock-img

Arual

pencil-img

615

Hey.
Danes sem se še prijavla na sms dieto, tako da bom še sporočila dobivala. Sem dala jutršni datum tako,da od jutri naprej je akcija. Samo zdaj pa resno.


_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

clock-img

23.07.2009, 21:52

clock-img

hillmagic

pencil-img

857

HEY ločevalke. Da se pohvalim da je šel škrobni dan lepo mimo Brez greha JEEEEEEE Se pozna če delam celi dan ker pol nimaš kaj. Stradaš in sanjaš o sadnem dnevuuser posted image Ja verjetno ja user posted image ...
Danes je bil RIŽ z zelenjavo, za jutri pa še ne vem testenine ali pizza brez sira bomo videli
Lepo bodite

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

clock-img

25.07.2009, 00:39

clock-img

hillmagic

pencil-img

857

No za kosilo je bila res pizza. Testo sem si kar v "naši" picariji sposodila, da vem da bo testo OK. Bila je res enkratna. Posladkala sem se tudi. jutri pa sadni dan. Sem si kupila lubenico veselo okroglo. papa drage vitke dameuser posted image

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

clock-img

25.07.2009, 08:24

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

jutro

o hilmagic jst bi pa danes pico,pa nevem a ve to jeste pico z vsem samo brez sira al kako?
uspešen sadni dan hilmagic,jst ko sem na sadju tud palim na lubenicouser posted image

clock-img

25.07.2009, 14:19

clock-img

hillmagic

pencil-img

857

IZVIRNO SPOROČILO: Taanikaa

jutro

o hilmagic jst bi pa danes pico,pa nevem a ve to jeste pico z vsem samo brez sira al kako?
uspešen sadni dan hilmagic,jst ko sem na sadju tud palim na lubenicouser posted image



Ja jaz jo jem brez sira. Testo, kečap, gobice, bučke, paprika, oliva, začimbe česen mogoče in je to to.

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

clock-img

25.07.2009, 14:21

clock-img

hillmagic

pencil-img

857

moj sadni dan, očitno ne bo samo sadniuser posted image user posted image  lubenica ni več je že šla....pol sem pri karuni malo juhe pojedla, pa kar bi še jedla nekajuser posted image . doma sem to je to in hladilnik je v bližini.user posted image

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

clock-img

25.07.2009, 20:42

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

hilmagic,ne se sekirat,si se pa doslej lepo držala,jst imam tud jutri sadni dan,pa sem doma...to bo še pestrouser posted image ..kupila sem vago tehtnica je pokazala zjutraj 67,70user posted image user posted image user posted image  Začela z 71kguser posted image user posted image ..motivacija za naprej...go girls!!!!

clock-img

26.07.2009, 10:16

clock-img

Teya*D.

pencil-img

391

Ojla punce!

Sadni dan je za mano ( recimo, da je bil čisto sadniuser posted image  ),ne vem zakaj so lubenice tako popularne ( tudi jaz jo jem brez prestankauser posted image ), danes pa bomo ražnjiče, solato in juhco...mljask!
Glede pice, meni je dobra s paradižnikovo mezgo in ne rabim čisto nič gor, kupim pa tole okroglo testo v trgovini.
Moram pa rečt, da sem dosti prešvinglala tole dietko, tako da se je moram bolj držat in ne smem popuščat!

Go girls....user posted image user posted image user posted image

clock-img

26.07.2009, 13:13

clock-img

hillmagic

pencil-img

857

Hey punce....
Lubenice so zakonuser posted image .... Poletje je, pomoje je to razlog, pozimi se jo težko dobi, tako lepo in sočno. Prav super so in velikoooooooo vode imajo.
Danes Beljakovine, bo sir pa solata pa juha.
Večerajšnji dan sem si res naredila pošteno nesadenuser posted image , me je prijelo da se ne grem več te dieteuser posted image , pride tak dan a ne user posted image  groza...
Je pa lepo danes in bomo veliko zunaj, samo da se Karuna zbudi pa da želodčke nahraniva in greva ven.
Lepo bodite


_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

clock-img

26.07.2009, 23:39

clock-img

ajtak

pencil-img

2830

Hej, sem vesela ko vidim da ste se tu!! Jaz in moja druzinica smo bili ta teden na potovanju po Slovaski, Ceski in Poljski. Prva 2 dni nisva nic gresila (hujsava oba z mozem) potem sva pa zacela za zajtrk jest jogurt in sadje in roglicek, potem pa kosilo po sistemu locevanja (naprimer samo meso in solato, ali zelenjavno rizoto...) vecerjala pa nisva, tko da mal greha je blo, bom vidla jutr zjutri kaj bo vaga rekla, zdej grem pa spat. Lahko noc.

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja




clock-img

27.07.2009, 09:58

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

o Ajtak ste si pa lepo privoščili malo dopusta,superuser posted image

jst imam danes b dan in sem si ževčeraj naredila govejo župco pa meso..njamiiiiii...sem pa kr malo avt imam malega posškodovanega,star komaj 13 mescev in ima longetko na nogiuser posted image ..se je med telovadbo poškodoval...zdej ga pa mal razvajamo in mi sploh ni problema na dieto mislit,ker mi tud ni pasalo kej velik jest zdej te dniuser posted image ..izredno stanje doma pačuser posted image

punce dietkajte še naprej,pa javite se,da vidimo kako vam gre..go girls!!!!user posted image

clock-img

28.07.2009, 08:13

clock-img

Vesnozaver

pencil-img

690

Dobro jutro!!!

se par dni nisem javla, ker mi je rac neki virus napadel, pa je bil na popravilu.
V glavnem se vedno sem z vamiuser posted image
Prejsnji teden je slo dol samo 0,6 kg, samo da gre dol, pa je vredik.

tanika boscek tvoj mali.Kako dolgo pa bo moral met longeto?

ajtak super da sta bla pridna na morju....pa le porocaj o rezultatih!

hillmagic ja pride tak trenutek, ko bi se clovek kar nabasal, adijo marijo:) vceraj sem se prvic pregresila in sicer sem pojedla zelenjavno pico S SIROM....ehja....se mi je tako zlustalo, pa sem si rekla itak je oh dan za gresenje, pa bom pojedla to pico s sirom, pa basta....in  semuser posted image

danes pa sadni dan....za zajtrk bo nektarina, za kosilo lubenica, za malco nektarina, pa za vecerjo ananas.

clock-img

28.07.2009, 09:00

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

o Vesnozaver tko lepo se ti držiš diete-imaš na sadni dan samo 4 obroke?..jst ko imam sadni dan skoz po malem jem vedno neko sadje pa vmes oreščke..

jst imam pa danes škrobni dan in bom jedla pico,pa nevem če si ne bom malo,malo sira tud gor dala...hm..me mika,za večerjo pa jem tortico..nisem šla na vago od sobote,bom šla v soboto ali v petek..

ja Vesnozaver mali bo imel longeto do 4.8. imamo ponovno takrat kontrolo,ponovno slikanje,ga pa manj boli,je pogruntal kobacanje z  longeto gre počasi,ampak gre..je pa res bogi bil ja,se je veliko prejokal,jst pa z njim k se mi je tolk smilil...pa važno je da ga manj boli..

drugače se pa meni ne zdi nič kej tazga če se kdaj malo pregrešiš,no moj cilj ni lih zgubit 25 kg,želim si pa na 60 pridit,torej še 7,5 kg..počasi bo že...sem pa opazila ko pijem vodo +limono si not malo stisnem me že sama voda nasiti,če pa samo vodo pijem pa me ne,tk da limona je kr fajn v vodi...

javite se bejbe...grem kuhat za malega naprej..papa

clock-img

28.07.2009, 09:12

clock-img

Pingvinčica

pencil-img

1416

Pozdravček babike še od mene. Smo se vrnili iz Term. Zjutraj sem mogla prvo na vago stopit, ker priznam, sem ga kr mal biksala. Kg grejo vseeno dol. user posted image user posted image user posted image V treh tednih sem izgubila 6 kg. 

clock-img

28.07.2009, 09:16

clock-img

Pingvinčica

pencil-img

1416

sem pa kr malo avt imam malega posškodovanega,star komaj 13 mescev in ima longetko na nogiuser posted image ..se je med telovadbo poškodova



O ti bošček mali. Pošiljam mu eno veliko user posted image Upam, da bo kmalu bolje. Ja tile naši malčki se res lahko v trenutku poškodujejo. Men je naša v petek zvečer tak padla, da sem misla, da bomo lahk šle kr na urgenco. Pa je blo pol na srečo vse ok.

Hillmagic - saj bo. Tudi mene včas prime, da bi kr nehala, pa me pol tud na srečo mine. user posted image

clock-img

28.07.2009, 09:38

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

IZVIRNO SPOROČILO: Pingvinčica

Pozdravček babike še od mene. Smo se vrnili iz Term. Zjutraj sem mogla prvo na vago stopit, ker priznam, sem ga kr mal biksala. Kg grejo vseeno dol. user posted image user posted image user posted image V treh tednih sem izgubila 6 kg. 




pingvinčica tudi tebi hvala,pa čestitke za uspešno izgubljne kilogramčkeuser posted image user posted image user posted image
ja moremo res pazit na naše malčke,naš sploh še ne hodi,niti se ne postavlja na noge,obiskujemo NFI od njegovega 9.meseca,pa se bojim da je to tolk korak nazaj,zdej pa res ne bomo kmalu shodili,ampak kaj češ,enkrat bo že,glavno da ni kaj hujšega bilo..tko da očke na prežo!

sem pa vesela,ko se mi pri hlačah že poznauser posted image user posted image ,je zdej kr malo lufta vmes v pasu,kjer je prej bilo na knapuser posted image

clock-img

28.07.2009, 10:23

clock-img

abc100

pencil-img

5390

Živjo!

No evo, prvi teden je za mano in to zelo uspešen, saj mi je tehtnica pokazala 4,4kg manj.user posted image user posted image user posted image user posted image

Danes je pa na vrsti sadni dan.


_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez

clock-img

28.07.2009, 14:13

clock-img

Pingvinčica

pencil-img

1416

No evo, prvi teden je za mano in to zelo uspešen, saj mi je tehtnica pokazala 4,4kg manj.



user posted image user posted image user posted image kr tako naprej.

clock-img

28.07.2009, 22:14

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

IZVIRNO SPOROČILO: Pingvinčica

No evo, prvi teden je za mano in to zelo uspešen, saj mi je tehtnica pokazala 4,4kg manj.



user posted image user posted image user posted image kr tako naprej.





ja super!!!!!

jst sem se tud tehtala danes imam 66,80kg jeeeeejuser posted image

clock-img

28.07.2009, 22:17

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

no pa da še povem kaj se mi je zgodilo,jedla sem danes oh namesto škrobni dan..mislim nevem kaj je to zdej blo da sem zamešalauser posted image user posted image ..kej tazgauser posted image ,tk da jutri imam škrobni dan..ojej,sem pa skoz mislila da imam oh danes pa se mi je zdelo da nekaj manjka pa sem šla gledat in haaaloooouser posted image user posted image user posted image ...

punce dietkajte naprej!!!....hm...a bi katera kak seznam naredila????...jst nisem lih vešča najboljuser posted image

clock-img

29.07.2009, 15:03

clock-img

ajtak

pencil-img

2830

BAROČNE GOSPODIČNE BODO KMALU SUHE JUŽINE user posted image

RAKICA1 69.2 - 60
05.06.- 67.5 = -1.7
12.06.- 66.9 = -2.3
03.07.- 66.9 = -2.3

NENA26 73 - 63
05.06.- 72,5 = -0.5
12.06.- 70.6 = -2.4
ZANOSILA

HILLMAGIC 80 - ?
03.07.- 78 = -2
16.07.- 75 = -5

AJTAK 101 - 85
10.07.- 97,5 = -3,5
17.07.- 96 = -5
28.07.- 96 = -5

VESNOZAVER 90 - 70
19.07.- 87,4 = -2,6

PIGVINČICA 82,5 - 68
28.07.- 76,5 = -6

TAANIKA 71 - 60
23.07.- 68 = -3
25.07.- 67,7 = -3.3
28.07.- 66,8 = -4,2

JAGODINKA 87,5 - 72

ARUAL 110.5- 100

ANDREJKA9386 101 - 90

TETKA5 70.4 - 58
20.07.- 68,1 = -2.3

ABC100 ? - ?
28.07.- ? = -4.4

< Sporočilo je popravil ajtak -- 29.7.2009 15:08:42 >


_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja




clock-img

29.07.2009, 15:10

clock-img

Vesnozaver

pencil-img

690

juhu,

cestitke vsem za izgubljene kg, bravo!user posted image user posted image user posted image user posted image jaz sem sla samo 0,80 kg dol v prejsnjem tednu, tako da je zdaj teza 86,8.

tanika nic nisem bla pridna vceraj na sadni dan, kar sem napisala, je bil plan, ki pa se ga potem nisem drzala.....zvecer sem zmazala skledo zelene solate in popečen bucke, ker sem bila ze taaako lacna da jojuser posted image

danes mam b dan in sem za zajtrk pojedla lubenico, za kosilo pa hrenovko in paradiznik-paprika solato.

za vecerjo pa hrenovka in popečene bucke.

clock-img

29.07.2009, 15:11

clock-img

ajtak

pencil-img

2830

Upam da ste imele kaj takega v mislih... v prvi vrsti je ime, začetna teža - željena teža

če sem se kje zmotila mi prosim oprostite!

Nove podatke in pa podatke za dopolnit pa mi prosim odebelite, da jih bom lažje videla, hvala!

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja




clock-img

29.07.2009, 15:17

clock-img

Vesnozaver

pencil-img

690

ajtak super za seznamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


clock-img

29.07.2009, 17:45

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

IZVIRNO SPOROČILO: Vesnozaver

ajtak super za seznamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






super,zakon siuser posted image


jst imam torej danes š dan,pa jem kuhan krompir s ketchupom-zmnajkalo časa kuhat prej,pa je blo najprej gotovouser posted image ,joj vesnozaver hrenovke-spet si mi lušte naredila user posted image ...lačna sem fuuul,pojedla 2 banani vmes (je bla kriza ni kej),pol si morem pa zmislit kaj bom večerjala..hm...

no lepo dietkajte naprej,da bomo imele spet kaj napista na seznam...bravo bejbeuser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem