cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???

  
clock-img

20.07.2009, 13:02

clock-img

tetka5

pencil-img

64

vesnozaver, a ti za posamezne obroke ješ samo eno vrsto sadja?? js se ponavad za zajterk napokam, pojem dve nektarini mal melone pa še mal lubenice user posted image user posted image če pa ratam med obroki lačna pa pojem mal lubenice.

clock-img

20.07.2009, 13:07

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

daaaan

ja vesnozaver nimam leclerka blizu,bom kupila vago čez ene par dni,da me ne premami tehtanjeuser posted image

tetka dobrodošla tudi tebi in čestitke za igubljene kilogramčkeuser posted image user posted image

kruh-jst ga jem,na B dan jem meso +kruh +solata,al pa sem zadnjič imela psulj pa sem tud kruh jedla zraven je pa zdej po novem to obvezno črn kruh.

jst imam pa danes škrobni dan,pa sem pozno domov prišla iz tepaij (z malim hodima na NFI),pa sem si kr krompir skuhala+ketchup+solato in sem se napokala uhuser posted image

danes sem prosta pa gremo mal v šoping pol ko se mali zbudi,tko da mislim da bom lepo zdržala dan,do večerje,sem pa jedla že ob 7:30 danes sadje pa vmes pila ful vode z malo limone stisnjene in kr gre zaenkrat,ni blo lakote vmes čutiti..se še pol kaj javim,punce veselo dietkajte naprej..papa

aja kaj pa kava?????jst jo pijem z mlekom kr same res ne morem +natren..grešim ful s temuser posted image a ne?

clock-img

20.07.2009, 13:08

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

IZVIRNO SPOROČILO: tetka5

vesnozaver, a ti za posamezne obroke ješ samo eno vrsto sadja?? js se ponavad za zajterk napokam, pojem dve nektarini mal melone pa še mal lubenice user posted image user posted image če pa ratam med obroki lačna pa pojem mal lubenice.




tud jst jem ponavadi tko,jem v parih,pojem 2 banani,ali 2 jabolka, ali 2 nektarine,ali 2 breskvi,do kosila ponavadi zdržim pol pa popoldan še vmes če je sila kako jabolko ali dve ali dve breskvi... kr mešano sadje jst jem za sadnji dan za večerjo,za kosilo pa juho zelejavno tako rahlo(mal cvetačke+korenčka?..vbistvu je ful redka,sama čorba je bolj nouser posted image

< Sporočilo je popravil Taanikaa -- 20.7.2009 13:09:59 >

clock-img

20.07.2009, 13:18

clock-img

tetka5

pencil-img

64

js tud pijem kavo z mlekom alpa belo kavo, ki jo tud sladkam user posted image ampak js se s tem ne obremenjujem...si rečem bom pa zvečer en kilometer več prerolala (čeprou ga pol neuser posted image )

< Sporočilo je popravil tetka5 -- 20.7.2009 13:29:57 >

clock-img

20.07.2009, 13:45

clock-img

bella02

pencil-img

1331

Hej!
Sem ena izmed mnogih, ki jim/nam je v tem življenju dano, da smo baročno zaliteuser posted image . Ker sem že hujšala po tej dieti in kg tudi uspešno izgubila, bi se vam kar pridružila, ker nima smisla odpirat nove teme. Shujšala sem in se naprej držala ločevanja (kar precej striktno z manjšimi napakami), nesejo pa me sladke stvariuser posted image . Še vedno jem do 12h le sadje in mi je kul. Sicer sem nekaj študirala o beljakovinski, pa sem prebrala več slabih kot dobrih stvari, ledvici imam pa le 2, tako da ...
Ker se ne počutim dobro v svoji koži, grem spet v boj. Upam, da bom zdržala, ker se mi zdi, da mi ni čisto dobro naredilo klik v buči, ampak bolj tko, na rahlo. No, začela sem.
Me vzamete sabo na pot?user posted image user posted image

clock-img

20.07.2009, 14:56

clock-img

hillmagic

pencil-img

857

user posted image hey punce...waw waw dobrodošle nove punceuser posted image  Me veseli. Mi smo se na morju super imeli, res je bilo fino pa tamala je čofala da je fino špricalo. Vreme je bilo OK samo v soboto je bilo zjutraj par hitrih ploh, drugače pa sonček. Sedaj sva zopet doma in ker prihaja do parih sprememb v našem družinskem okolju, sva z mojo mati zopet na bojni nogi in se zopet kaže v vlogi kače, ko ne veš da te bo pičila in še za nazaj. Kot da mi ne privošči da se mi stvari sestavljalo na bolje. Ahaa upam da se bom predihala in odprla vrata da slabo gre in da bo šlo vse dobro še naprej.
Danes imam OH sem pojedla svedrčke z bučkami in malancanami. Jaz tudi ne jem nič z ajvarjem in tako kot so po knjigi recepti, jem tako da mi paše oz. imam rada za tisti dan. B je ponavadi sir, ribe, jogurt,burek.. Š je riž ali krompir, OH testenine ali pizza brez sira. Zraven vsega gre skleda solate ali sveža ali ala žar zelenjvava+ včasih juha+kruh.
Baročne punce so moderne čez vse čase. Tudi meni je moj večkrat rekel da je fino ker ga nikjer nič ne žuli pa še zagrabi me lahko. user posted image a
Tudi to ima poseben čar.

Pridno hujšajte


_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

clock-img

20.07.2009, 15:35

clock-img

Vesnozaver

pencil-img

690

juhu,

bella dobrodosla tudi ti!user posted image user posted image user posted image user posted image vedno vec nas je, bravo!!!
jaz jem eno vrsto sadja, mi pase. Saj ga pojem kolicinsko dovolj, prej sem pojedla pol melone. Sem lacna se malo, pa bo zeuser posted image ob petih bom banano, za vecerjo pa se pol melone,pa bo!
hillmagic super da ste uzivali na morju!user posted image sem kliknila na tvoj link in malo prebrala o tebi.....in lahko recem samo svaka castuser posted image res si super in drzim pesti,da bo vse kmalu tako, kot si zelis. Mi je hudo za mamo da je taka, kot sem rekla, pa ti res privoscim, da bos  s svojo druzinico in je ne bos vec rabla poslusat!user posted image user posted image user posted image user posted image

ja moj tud pravi, da mora nekaj met za primituser posted image sem rekla da ni take panike,da bi same kost in koza ratale iz mene user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

20.07.2009, 16:30

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

uuu nas je pa res že nekajuser posted image user posted image

hilmagic ne poznam tvoje zgodbe,te pa razumem kako ti je ker se zt mamo ne razumeš,ker se tud jst niti približno ne in sem do septembra odvisna od nje,ker mi otroka čuva,pa morem marsikaj požret pri njej..pravkar sem imela spet en tak prepir z njo da te mine,pa midve imava vsak dan ene scene,to se bo moralo končat slej ko prej in mislim da bom na koncu če bom hotela mirno živet prisiljena prekinit stike z njo..žalostno vendar resnično..če rabiš pogovor,karkoli,me lahko kontaktiraš pa se dogovorima za kak čvek,mogoče nama bo lažjeuser posted image

bejbe pravkar sem spila gromozansko kavo...njamiiii...z mlekom +natrenom (kr tremiuser posted image )

VZ (vesnozaver sem te kr preimenovalauser posted image ) a ti si pa na sadju danes?..vau pol melone za večerjo???nimam dosti nikoli,jst si ponavadi mešano sadje naredim in to kr velik nouser posted image ...ampak lubenica morem pa povedat da sem zadnjič pol dneva na wc-ju preždelauser posted image ..sam odkar sem na dieti itak sam na vodo hodim se mi zdiuser posted image

clock-img

20.07.2009, 18:29

clock-img

hillmagic

pencil-img

857

Vesnozaver Hvala Taanikaa hvala tudi tebi. Jaz ne vem kaj ji je zadnji dni (moji mami) ker take spušča da bi se TAKOJ odselila pa da imam mir. Je bilo prav fino zadnjih 6 mesecov sedaj pa BUM Za vse nazaj in naprej. Ej Ej Ej prav bedno mi je ker se mi ne da več tega prenašat in ravno sedaj ker sem že vse uredila da bomo skupaj mi nekaj štrika da ne ve če bi mi pač en papir podpisala blablablabla ker se boji da se ne bom odselila. Sploh ji ni jasno da se bo  moj mož SAMO IN NIČ DRUGEGA na našem (njenem) naslovu SAMO prijavil, kar še ne pomeni da bomo pri njej živeli. In tako je POČILO da se komaj diha doma. Prav žalostna sem, čeprav mi to ne bo nič pomagalo. Se moram kar skulirat pa čim prej spokat stran. Naj se odvija tako da bo za vse dobro a ne.

Vesnozaver bravo za sadni dan upam, da zdržiš do koncauser posted image
Mene pa jutri sadje čaka...upam da bo šlo.

Se grem še s Karuno poigrat pol pa umit, povečerat pa ajat





_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

clock-img

21.07.2009, 10:10

clock-img

abc100

pencil-img

5390

Ojla!

Danes zjutraj sem stopila na vago in me je skoraj kap. V trenutku sem se odločila, da grem na ločevalno dijeto. Pred leti sem se je že lotila, vendar sem kar hitro obupala (zdržala sem nekje 40 dni), vendar sem takrat vseeno izgubila nekje 10 kg. Upam, da mi tokrat uspe do konca zdržati.
brala sem, da med sadnimi dnevi jeste oreščke. Je to dovoljeno? Pa neklje sem zasledila, da jeste burek.

Se vam še javim.


_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez

clock-img

21.07.2009, 10:29

clock-img

Vesnozaver

pencil-img

690

Dan!

abc dobrodosla! jaz oresckov je jem, so pa dovoljeni.

pa je drugi sadni dan za manouser posted image danes bom pa solatko z naribanim sirom, se bom odpovedala meseku, ker se mi je tako zalustalo sirauser posted image

a je katera tu iz mb slucajno? za kaksen kafe sprasujemuser posted image

clock-img

21.07.2009, 10:37

clock-img

Vesnozaver

pencil-img

690

aja pa se to, ce bo aktero zanimalo: kupila sem si zacimbni pripravek od Kotany pesto iz bucnih semen(vsebuje bučna semena, paradiznik, sol, čebulo, česen, papriko, baziliko, koper, poper, timijan) in pesto iz bazilike(paradiznik, čebula, sol, česen, korenje, pastinak, bazilika, poper, rožmarin, petersilj).........to zmesas z malo olivnega olja in vodo, v kateri so se kuhale testenine....bom poskusila na moj oh dan, pa sporocim, kako je!pomoje bo dobro, upamuser posted image

clock-img

21.07.2009, 13:40

clock-img

Pingvinčica

pencil-img

1416

Pozdravljene vse nove baročne lepotičke.user posted image user posted image user posted image

clock-img

21.07.2009, 13:42

clock-img

Pingvinčica

pencil-img

1416

Hillmagic - ja taki so starši ja kaj češ. Tud pri nas so na trenutke taki rukerji, da te mine. Pač stari in mladi ne gremo skup tak je blo in bo. Sej verjamem, da so izjeme sam redke. user posted image Jaz komi čakam po eni strani, da se preselimo čist na svoje (september).  Tebi pa pošiljam en user posted image

clock-img

21.07.2009, 13:43

clock-img

Pingvinčica

pencil-img

1416

No zdej se morem pa še mal považit.user posted image user posted image user posted image Jutri odhajamo v toplice in nas do nedelje ni. Upam, da bo dopust minil z čim manj pregrehami. Se tipkamo še kaj zvečer. Zdaj pa letim pospravljat in pokat. 

clock-img

21.07.2009, 13:59

clock-img

hillmagic

pencil-img

857

Lepo uživaj v toplicah Pingvinčica. user posted image user posted image

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

clock-img

21.07.2009, 14:01

clock-img

Pingvinčica

pencil-img

1416

Hvala.user posted image

clock-img

22.07.2009, 15:23

clock-img

abc100

pencil-img

5390

Živjo!

zaenkrat se super počutim in mi ni nič težko. Imam pa nekaj vprašanj. Ali mi lahko poveste kakšne ideje, kaj jesti na kateri dan? Jaz imam eno tabelco, kjer so samo 3 različne stvari za vsak sklop.
Ali lahko jem popečene bučke? Če ja, kdaj?


_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez

clock-img

22.07.2009, 21:39

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

čer

evo mene,za mano je sadni dan,danes sem šla na vago )na ločevalni sem od 11.6.) pa a je to možno da nisem šla nič dol??????????????????????????????????????????????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

bom res šla po novo vago,sam sem pričakovala vsaj kako kilo no,pa po cunjah se mi zdi da sem šla dol,vaga pa še vedno kaže 70user posted image ..nene to vaga men eki ne dela prav,morem it po digitalno..kolk sem jezna nouser posted image

clock-img

22.07.2009, 21:40

clock-img

hillmagic

pencil-img

857

Popečene bučke lahko ješ kot zelenjavo k vsaki jedi. Samo da ti ne plavajo v oljuuser posted image ampak ala žar priprava. Jaz jih jem skupaj z testaninami, da popražim narezano bučo, ali pa kot malo priloge k rižu če nisem že od riža sita, lahko pa tudi za beljakovine npr. če imaš veliko bučo ali malancan najprej prerežeš na pol po daljšem delu, daš ven meso oz. sredico od buče ali malancana, ki jo popražiš na vroči ponvi in dodaš začimbe. Potem to daš nazaj v prostor kjer je luknja in daš čez 2 ali 3 rezine sira in pečeš v pečici ene 30 minut. Pa dober tek.

Moram pa povedat da mi klie stojijouser posted image . do sedaj -5 kg.

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

clock-img

22.07.2009, 21:51

clock-img

hillmagic

pencil-img

857

IZVIRNO SPOROČILO: Taanikaa

čer

evo mene,za mano je sadni dan,danes sem šla na vago )na ločevalni sem od 11.6.) pa a je to možno da nisem šla nič dol??????????????????????????????????????????????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

bom res šla po novo vago,sam sem pričakovala vsaj kako kilo no,pa po cunjah se mi zdi da sem šla dol,vaga pa še vedno kaže 70user posted image ..nene to vaga men eki ne dela prav,morem it po digitalno..kolk sem jezna nouser posted image



user posted image user posted image  ooo ziher je z vago neki narobe Jaz sem šla na dieto 16.6. pa sem zgubila -5 kg čeprav kar grešim vmes
user posted image to je res čudno da ti nič ne pokaže. Če lahko se pojdi kam drugam tehtat. Jaz sem se tudi drugje stehtala ker svoje nisem našla in le ta kaže 2 ali 3 kg viška.user posted image  Tako da bi imela tudi najraje točno in mojo, samo bo sedaj ta ki jo imam ok ....ce bo kazala manj kg pa še boljšeuser posted image


_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

clock-img

23.07.2009, 09:26

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

ojla

no danes sem šla spet na vago in je pokazalo -slabe 3 kile manjuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,jst res nevem kaj je blo to včeraj,sem prav slabe volje bila,kr stale so mi kile na 70,danes sem pa šla za hec zjutraj na vago najmanj 5xuser posted image user posted image ,pa še zdej 1x,pa je pokazalo -3kg,sem bla danes non stop na vagiuser posted image user posted image user posted image ..evo zdej je pa motivacija za naprej..jeeeeeeeeeej  juuuuuupiiiiiiiuser posted image

kako veselje je touser posted image

tole z bučkami je pa fajna ideja,danes imam b dan in bom jedla kr jajca,ker je že zdej tko vroče in pol če kuham se mi še bolj zagreje stanovanje,tk da danes so jajca k so hitro gotovauser posted image ,za večerjo pa kak jogurt pojem in je to to...sem se pa res čudila sama sebi včeraj k sem bila cel dan na sadju za kosilo sem pojedla paradižnikovo solato pa sem kr zdržala no z bistveno manj oreščki,mislim pa da bom jst tole dieto šla kr brez vodnega dneva kr to se mi zdi pa res nebi zdržala no,pa še v službi pol delat,dvomim no,bom pa poskusila kolk dolg bo pač šlo brez hrane da sam pijem,itak je šele vodni dan nekje čez 2 tedna,do takrat bom še malo potuhtalauser posted image

dajmo punce dietkat naprejuser posted image user posted image user posted image ,a ni luštn ko greš na vago pa vidiš da uspeva!!!!super

clock-img

23.07.2009, 13:58

clock-img

tetka5

pencil-img

64

oila

js mam pa danes OH in sem mela za kosilo marelične cmoke zvečer pa torticauser posted image user posted image

taanikaa bravo za izgubljene kileuser posted image user posted image user posted image drugač se pa ne sekirat, če se na vagi prou preveč še ne pokaže. js mam eno prjatlco, ki je z ločevalno začela v začetku leta in je blo pri njej isto. dva mesca se je matrala, na vagi se pa skor nč ni pokazal. no...pol je pa šla za 14 dni na dopust (tm je tud jedla po dieti), sam se ni nč tehtala in k je pršla nazaj je mela 7 kg manj. tko, da ne obupat
zej sm se tud js odločila, da kšne tri tedne ne bom šla na vago, upam da bom zdržala. morm se pa pohvalt, da sem včerej brez težav nase spravla ene hlače, katere sem prej s težavo zapela user posted image user posted image user posted image

clock-img

23.07.2009, 14:06

clock-img

bella02

pencil-img

1331

taanikaa, verjetno res vaga štrajkauser posted image

Jaz imam danes prvi sadni dan in si bom naredila za kosilo eno solato. Sem pa ful pridna in se držim. Upam, da bo tako do konca. Sta pa že -2kg od ponedeljka (nisem začela na 50kg, ampak malo majn kot 2x po 50user posted image ), sam enih 5 kg je to itak sam voda.
Punce, pride obdobje, ko ne gre nič dol, sam ne obupat. Po tednu bo šlo spet naprej, verjemite, sem to že dala čez.

A imate kaj organizirano, kdaj poveste rezultate tehtanja? Me smo to delale v ponedeljkih in je blo kar fino, ker imaš eno statistiko.

Lep dan in gremo naprej! Uspelo nam bo!

clock-img

23.07.2009, 20:32

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

ja hvala bejbike,za obupat res ni..
ja glede tehtanja pa jst predlagam tehtanje na 14 dni,ravno zato,ker kile včasih kr stojijo pa še bolj vesele bomo in še dodatna motivacija bo za naprej,al pa vsaj na 10 dni,ko so vidni rezultati..

danes sem imela B dan,je šlo kr lepo,pojedla sem jogurt,upam da bo jutri tud šlo,je vsak dan izzivuser posted image ..se javim jutri..nočko in go girls!!!!user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem