cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Hujšala bi...

clock-img

10.06.2009, 19:31

clock-img

Felicita

pencil-img

5145

meni je vse dol padlo.... ju3 se sploh ne bom vagala user posted image ob vseh rečeh, ki jim morm bit kos (služba, 3je težki izpiti v enem tednu od česar je odvisno al nardim letnik al ne) mi je dietna hrana zadnja skrb, migat pa tut časa nimam user posted image drug teden se spet pofočkam, ko bo tale prvi rukar mim user posted image

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

clock-img

11.06.2009, 11:23

clock-img

Anja24

pencil-img

492

Felicita, veliko sreče, držim pesti da boš naredila vse izpite...kaj pa študiraš?


Jaz za danes ukinjam dieto...imam rd...in se ne spodobi da bi švoh jedla...pa torto odklanjalauser posted image


clock-img

11.06.2009, 19:49

clock-img

prima

pencil-img

1

Jaz si željo po apetitu reguliram z napitkom Bios Life Slim. Uravnava mi hormon leptin, zmanjšuje željo po hrani, prenažiranju.
p

clock-img

11.06.2009, 19:51

clock-img

Onasiss

pencil-img

6379

No punce takole....V dveh tednih sem uspela izgubiti cca 4,5 kg. Še 3 in bom na istem kot pred zanositvijo.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

clock-img

11.06.2009, 20:52

clock-img

aurora28

pencil-img

3322

IZVIRNO SPOROČILO: mlea

No punce takole....V dveh tednih sem uspela izgubiti cca 4,5 kg. Še 3 in bom na istem kot pred zanositvijo.user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image Bravo!!! Kako ti je pa ratalo? S kakšno dieto, kaj si jedla in kaj nisi jedla? Sorry, preveč vprašanj, ampak vsakič ko slišim, da je katera izgubila kg, pričakujem, da mi bo povedala kakšen čaroben recept. user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

clock-img

11.06.2009, 21:02

clock-img

Onasiss

pencil-img

6379

Preprosto-imela sem 3-dnevno dieto, ki sem jo našla na netu in se jo do podrobnosti držala. Medtem sem začela še s telovadbo-trebušnjaki. Ta prvo rundo sem jo začela v sredo, ta drugo pa v torek. Mislim pa da je namen te dieto med drugim tudi, da se želodček malo zmanjša. Aja sedaj pa se zvečer po 7 uri izogibam hrani.user posted image user posted image

_____________________________

So what....

clock-img

11.06.2009, 21:08

clock-img

aurora28

pencil-img

3322

IZVIRNO SPOROČILO: mlea

Preprosto-imela sem 3-dnevno dieto, ki sem jo našla na netu in se jo do podrobnosti držala. Medtem sem začela še s telovadbo-trebušnjaki. Ta prvo rundo sem jo začela v sredo, ta drugo pa v torek. Mislim pa da je namen te dieto med drugim tudi, da se želodček malo zmanjša. Aja sedaj pa se zvečer po 7 uri izogibam hrani.user posted image user posted image



Mi lahko zaupaš katero dieto, kje jo najdem?


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

clock-img

11.06.2009, 21:19

clock-img

Onasiss

pencil-img

6379

TUKAJ. Vem, da je čudna ampak meni je uspelo.

_____________________________

So what....

clock-img

14.06.2009, 19:39

clock-img

aurora28

pencil-img

3322

Hvala ti. user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

clock-img

16.06.2009, 11:58

clock-img

Detece

pencil-img

1039

Kako ste punce??? A gre kaj dol??? No jaz se oglašam, ker se moram pohvaliti, da mi je tehnica danes pokazala 1kg manj. Juhuuu...počasi a sigurno:)....

Zdaj grem pa kosilo delat...zelenjavni riž in zelena solata....njami...

clock-img

17.06.2009, 08:39

clock-img

S*

pencil-img

3006

Kje ste punce, a je sploh še katera na dieti??? Jaz sem včeraj obrisala prah iz orbitreka user posted image , danes pa komej hodim user posted image   user posted image   user posted image . Ja prehrano smo poštimali, samo še športni duh iščem, se je nekam izgubil in ga nikjer ne najdem user posted image   user posted image   user posted image

clock-img

20.06.2009, 20:30

clock-img

Anja24

pencil-img

492

čao punce,

mi smo si pa privoščili pet dni morja, zato se nisem nič oglašala...tehnica mi pokaže pa popolnoma isto kot pet dni nazaj user posted image  pa tko sem se pazila...očitno mi je orbitrek manjkaluser posted image


je pa res skoraj zamrla tale tema...al ste vse nehale hujšat ali ste pa že vse suhe...


clock-img

09.07.2009, 16:25

clock-img

tatly

pencil-img

3949

mlea tud men je uspelo po tej dieti ampak je fullll mucna vsa ta hrana

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem