cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Hujšala bi...

  
clock-img

21.05.2009, 08:50

clock-img

Detece

pencil-img

1039

Jutro!

Kako ste začele 1. dan?? A jeste?? hehe

No jaz grem zdaj pojest kakšno jabolko. Mojamura kako je tebi uspelo? Ločevalna dieta?? Kaj nam predlagaš? In meni, ki dojim?'

clock-img

21.05.2009, 08:55

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: Detece

Jutro!

Kako ste začele 1. dan?? A jeste?? hehe

No jaz grem zdaj pojest kakšno jabolko. Mojamura kako je tebi uspelo? Ločevalna dieta?? Kaj nam predlagaš? In meni, ki dojim?'




jaz hujšam s pomočjo montignaca...njegove metode sem že kar dobro leto in pol na 1. stopnji Ž(verjetno še kar nekaj časa), prvi mesec je bila kriza, potem pa je že šlo.

če dojiš (vsaj tako pravijo moje monti sotrpinke) je montignac primeren zate

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

21.05.2009, 08:59

clock-img

resnično srečna

pencil-img

2115

eto še ena...he he...sicer še vedno dojim...ampak mislim, da se moja mala počasi odstavlja...hvala bogu...saj ima 13 mesecev in mislim, da sva bili čisto pridni...

sem pa včeraj igrala 2 uri odbojke na mivki...pa a se to šteje že he he...za zajtrk si bom sedaj privoščila 3 dcl vode z žlico kisa...

okrog 10ih pa 1 jabolko...

da se organizem malo sčisti...žal vaga doma ne dela (je baterija naredila mrk)...se pa zvagam danes pri tašči...ampak po mojem je kaka lepa 90tka v igri...se jih je pa nabralo nekaj od nosečnosti...predvsem so pa ponosečniški...se mi je isto primerilo s starejšim sinom...dokler sem dojila sem se debelila...se tolažim in upam, da bo tako kot takrat, ko sem jih potem v 6 mesecih vse izgubila...brez kake dijete...je pa res, da sem sedaj 16 let starejša...in vrag...potem gre vse težje...

ampak jaz moram priti spet v svoje obleke...tako da sem z vami...

pip

G


_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

clock-img

21.05.2009, 09:01

clock-img

resnično srečna

pencil-img

2115

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

jaz hujšam s pomočjo montignaca...njegove metode sem že kar dobro leto in pol na 1. stopnji



lahko malo pojasniš tole prvo stopnjo???


_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

clock-img

21.05.2009, 09:09

clock-img

resnično srečna

pencil-img

2115

tole pa še vsem za pomoč...nekaj zelo fajn literature...

http://www.box.net/shared/qac972g7sr


_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

clock-img

21.05.2009, 09:16

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: resnično srečna

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

jaz hujšam s pomočjo montignaca...njegove metode sem že kar dobro leto in pol na 1. stopnji



lahko malo pojasniš tole prvo stopnjo???



na tem linku: http://montignac.mojforum.si/ najdeš opdf fajl, knjigo: Jem, torej hujšam...tam je vse podrobno razloženouser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

21.05.2009, 09:29

clock-img

halgato

pencil-img

49

Jaz si pa ne predstavljam življenja brez krompirja user posted image , pa kake sladiceuser posted image
Pri meni najbolj "pali" dieta manj žri. Danes sem že tok vode spila, da sem pol šihta na delovnem mestu, pol pa na WC-ju user posted image Za kosilo bom imela pa kanelon in solatouser posted image Seveda brez pomfrija, ki je zraven kot priloga user posted image Vem, da ni nič dietičnega v kanellonu, tko al tko se grem "manj žri"

user posted image

clock-img

21.05.2009, 09:31

clock-img

Onasiss

pencil-img

6379

Start 21.5.2009
-titania
-kjava
-ssprdami
-morrak
-anja 24
-s*
-nina7
-Felicita
-Halgato
-detece
-mlea



_____________________________

So what....

clock-img

21.05.2009, 09:41

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: halgato

Jaz si pa ne predstavljam življenja brez krompirja user posted image , pa kake sladiceuser posted image




tudi jaz sem tako mislila, da bom kar crknila če ne bom krompirja jedla....ampak kjer je volja je tudi pot. sladice pa lahko ješ recimo temno čokolado z najmanj 75% kakavovim deležem....pa naše punce si ene naredijo palačinke in rafaelo (ne me vprašat kako)...sama tega ne delam ker nisem neki velik ljubitelj sladic

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

21.05.2009, 09:55

clock-img

halgato

pencil-img

49

Mojamura, kolk pa maš ti všika, da si šla že 30kg dol? Oz. kolk si imela viška?

Dobra si, ni kajuser posted image user posted image user posted image

Bom poskusila za začetek čim manj krompirja,... user posted image

clock-img

21.05.2009, 10:00

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: halgato

Mojamura, kolk pa maš ti všika, da si šla že 30kg dol? Oz. kolk si imela viška?

Dobra si, ni kajuser posted image user posted image user posted image

Bom poskusila za začetek čim manj krompirja,... user posted image




glej jaz hujšam že od 7.1.2008, ker mi prenagljeno hujšanje ne deluje zdravo in tudi famoznemu jo-jo efektu sem bila že sama dostikrat podvržena....imela pa sem viška 45 kg, zdaj jih je ostalo še 15....ampak bolj se bližam cilju, bolj počasi gre....ampak jaz se ne dam!!

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

21.05.2009, 11:44

clock-img

ssprdamj

pencil-img

51

Joj, jaz si tud ne predstavljam brez krompirja, sladicam se bom ze  nekakodpovedla, ceprav bo zloooo... tezko, se mi zdi, ceprav danes zaenkrat kar gre...bomo videli, kako bo po 17. uri

clock-img

21.05.2009, 13:16

clock-img

halgato

pencil-img

49

Zgleda, da si bom mogla sabo nosit za jestuser posted image Za kosilo je bil tak mali kanelon, pa še solate je zmanjkalo, da sem mogla zraven še pomfri vzetuser posted image Je bla pa itak tok mala porcija, da se ne sekiram kaj dosti. Tko, zdaj imam za malico še pomarančo, za zvečer pa jogurt. Jutri imam tud vse obroke v službi user posted image No, zajtrk pojem doma.

Kako pa kaj ve?

clock-img

21.05.2009, 13:55

clock-img

Anja24

pencil-img

492

Evo, se še jaz javljam...jaz tudi prisegam na dieto "manj žri, več gibaj". Ampak šit, danes sem že grešila. Pojedla sem en kos pite (ampak to je bilo na obisku, zaradi vljudnosti nisem hotela zavrniti). Meni bi že full pomagalo, če ne bi pojedla tone čokalad vsak dan...dans je še nisemuser posted image , in pa da ne bi jedla zvečer (včeraj mi je ratalo, upam, da mi bo danes tudi).

Kako pa kej vaša rekreacija? Pri meni to predstavlja vozičkanje in včasih 5 min orbitreka...bo treba pojačatuser posted image


clock-img

21.05.2009, 14:14

clock-img

halgato

pencil-img

49

Meni bi tudi to najbolj pomagalo, da zvečer ne jem. Danes se kar držim, da ne grickam zraven user posted image
Danes po kosilu, ko sem vstala od mize, se nisem počutila kot balon user posted image . To je že napredekuser posted image user posted image
Pa sladkarijam se ne bom čisto odpovedala, ampak si jo bom privoščila enkrat na teden. Drugače je kriza, saj že pregovor pravi: "kar je prepovedano, je najslajše". Vem iz izkušenj, sem že enkrat hotela čist črtat sladkarije, pa sem si samo otežila stanje, ko mi je preveč "padel sladkor", sem napadla vse kar je bilo domauser posted image . Tko da, enkrat na teden, si privoščim, pa pika user posted image . Seveda v mejah noramle  user posted image

Rekreacije imam pa tudi bolj malo. Letanje za dvema malčkomauser posted image .

clock-img

21.05.2009, 17:34

clock-img

Špelca21

pencil-img

431

Hvala za brco. user posted image  
Drugače pa zaenkrat še kr gre.

clock-img

21.05.2009, 17:39

clock-img

Felicita

pencil-img

5145

jest sm še kr pridna dans... za zajtrk musli z mlekom, za kosilo toast, potem sicer guiness (pa še vedno, ma 'sam' 210 kalorij), čaka me pa še 'večerja' - verjetno solatka al pa popražena zelenjava user posted image mogoče bom še kakšno češnjo zrabutala k majo tok lepe tuki pri fantu.
spila sem pa ene 2l vode do zdej... je pa res da je dans tok vroče, da mi jest niti ne paše... verjetn bo kriza na kak mrzel in deževen dan.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

clock-img

21.05.2009, 18:22

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

21.05.2009, 18:26

clock-img

Felicita

pencil-img

5145

morrak, ker enemon pa ješ? in s čim? men je resno zanič (nardim ga z mlekom), mi je pa dokaj kul ideja... tko da sm odprta za predloge kako ga bolj užitnega narest user posted image

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

clock-img

21.05.2009, 18:42

clock-img

halgato

pencil-img

49

jaz sem pa ravnokar povečerjala Diet Shake. Je zelo dober, z okusom karamele, naredi se pa z vodo. Kupila sem pa to v spletni trgovini Aminostar. Zdaj je v akciji in stane 32€ (če se ne motim), dobiš pa 1kg tega šejka, pa še 60 tablet Fat eliminator.
Bomo videli, če kaj pomaga user posted image

clock-img

21.05.2009, 18:45

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

21.05.2009, 20:52

clock-img

S*

pencil-img

3006

Dober večer!

Kako ste kaj bodoče suhice? Jaz sem bila danes kar pridna, predvsem ponosna pa sem na to, da sem svojo leno rit spravila ven na zrak, sem šla hodit na en hrib, zdaj pa počivam na kavču in jo bom kar spat pometla, da me kaj ne prime user posted image .

clock-img

22.05.2009, 05:32

clock-img

halgato

pencil-img

49

Jutro!!
Pa je pri dan za nami user posted image user posted image user posted image . Kako ste? Meni je včeri uspelo, da nisem zvečer nič jedla user posted image . Danes sem pa začela dan z kozarcem vode, zdaj pa jem mueslli z jogurtom. Malica - sadje, za kosilo si bom pa privoščila sv. kotlet z gobicami in solato. Moram danes prej v kuhinjo poklicat in si rezerviratuser posted image . Spet delam od 7.00 - 19.00user posted image .

Kako je pa kej vam uspelo?

clock-img

22.05.2009, 11:18

clock-img

S*

pencil-img

3006

Hej!

Za mano je malica:
paradižnik s tuno in feta sirom. Mnjami dobro, upam pa da bo držalo do kosila, ki bo nekje po 16h ko pridem s službe. Za kosilo bo pa puran, bučke in solata.
Pri nas je že sedaj svinjsko vroče, upam da se do večera kaj ohladi, da bom svojo leno rit spet sterala na sprehod.
Lep in uspešen dan vam želim!

clock-img

22.05.2009, 11:30

clock-img

halgato

pencil-img

49

Kje ste vse?? No, jaz sem se pa najedla za malico ananasa. In to fuuuuul. Tok mi ja pasal, je bil lepo mrzel, mmm.
user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem