cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: hujšanje po ločevlani -začetek maj

  
clock-img

05.05.2009, 15:47

clock-img

tincy23

pencil-img

144

OJla ženske! Tudi za mano je mesec dni ločevalne diete in morm reč, da sem lažja za 7kg, res je da sm se dvakrat pregrešila ampak ni bilo panike. Tako, da imam še želje za ene tri do 5kg potem pa konec. Samo kaj pa potem? Kako potem normalno nadaljevati?

clock-img

05.05.2009, 21:36

clock-img

mojca75

pencil-img

1833

tko, evo, danes sem začela resno. Imela beljakovinski dan. iN to brez grehov. Tudi popoldan zunaj sem se vzdržala vseh pregreh. Sem pa kupila solate za hoo hoo in sem prav vesela.

Kaj jesti po končani dijeti. Naj povedo tiste z več izkušnjami. Jaz sem prvič držala je pol dijete in shujšala ne spomnim se več koliko, po koncu sem jedla še vedno zjutraj sadje in dokler nisem začela nazaj "na veliko" večerjat in manj migat čez zimo niti nisem dobila nazaj.

No ampak od tega je že dve leti in več.



_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

clock-img

06.05.2009, 06:19

clock-img

Natyy

pencil-img

309

Da vam poročam še moj rezultat. Z ločevalno sem pričela 23.02.2009. Do včeraj sem lažja za 10 kg.  Vmes sem pa storila tudi kakšen greh, dva ali tri. user posted image user posted image user posted image . Sem mnenja, da počasneje ko gopnijo kg manjša je možnost za jo jo efekt. Tako, da punce SREČNO.

clock-img

06.05.2009, 09:52

clock-img

buksi

pencil-img

438

nick                       želje              -kg           začetek    

buksi                      -15kg                             27.4.

kleopatra28

mojca75                  -20kg                           5.5.

KC
                          -5kg             6kg            

liljana

blanka1

rožica5                    -6kg                             4.5.

Bibera                   
  - 3kg                             4.5.

Natyy                                          10kg          23.2.





   




                       MORALNA PODPORA

                                   kaja02

clock-img

06.05.2009, 10:02

clock-img

buksi

pencil-img

438

Ojla!

No dopolnjujem seznamček. će imate kako idejo kako drugače povvejte.

se nisem nič javla včeraj, ker sem imela poporodni pregled.
Jaz sem danes zopet na 2. dnevu. Sem pa na desetem dnevu.user posted image Zaenkrat me še ni zamikalo da b nehala, ker sem trdno prepričana.  Mi sploh ni težko.

tincy23 : napiši, kako te dam na seznam če želiš


mojca75: Midve imave podobno željo pri -kg. Upam, da nama uspe. Jaz sem že enkrat shujšala po tej dieti -20kg in sem tri leta obdržala težo. Sem pazila kaj jem in ločevala hrano še naprej. sej sem se tako navadla med dieto, da mi je blo kar čudno mešat.  Sem pa potem dobila enih 5 kg. Dodatnih 20kg sem dobila v nosečnosti. Res pa je danisem pazila več na ločevanje, manj je bilo gibanja.....

Upam da mi uspe še naprej držati in da uspem. Mi je lažje kuhati in pripravljati hrano, ko sem doma. Pa še z našo majhno stručko se zamotim in ne pomislim na to, da sem sploh lačna. Izbiram pa recepte iz knjižice.


No upam pa tud, da bo ta forum laufal in si bomo podporauser posted image


clock-img

06.05.2009, 16:27

clock-img

tincy23

pencil-img

144

Ok, začetna teža po porodu 82kg, cilj 69kg, začetek 2.4.2009 do sedaj -8kg

clock-img

06.05.2009, 21:44

clock-img

mojca75

pencil-img

1833

buksi.. ma tudi meni ni težko, čeprav jem zunaj, vsaj 4 dni na teden, ker imamo super "menzo" in vedno ene 10 jedi, mesnih, brezmesnih, pa si skombiniram, solatni in sadni bar. Kar je super!
Res je sicer da običajno plačam kot če bi jedla polno kosilo, ampak ...

še najtežje mi je na škrobni dan. Ok, sedaj ko bo kmalu mlad krompirček, bo lažje. Riža pa nisem glih ljubitelj.



_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

clock-img

07.05.2009, 13:01

clock-img

iskanje

pencil-img

143

En lep pozdravček vsem skupaj se vam pridružujem tudi sama lotila sem se jo že pred kakim tednom s tem da sem se mal grešila vmes tako da bom začela kr z današnjim datumom v vaši podpori ;)
Upam da nam skupaj uspe rada bi pa dol dala vsaj 30 kil kaj več napišem ko bom prebrala vse za nazaj

clock-img

07.05.2009, 13:07

clock-img

Anonimen

Ste pridne.Meni ne uspe in ne uspe.Sem zacela,2dni,odnehala,spet zacela....recimo,da danes pa RES zacnemuser posted image user posted image .
Za seznam-rada bi -10,kar tezko verjamem,recimo vsaj en 5kg,ce mi uspe bom ze do stropa skakalauser posted image .

clock-img

07.05.2009, 13:39

clock-img

gloria

pencil-img

4900

...ojla...jaz začnem 12.05. drugič...pred tremi leti sem shujšala 22 kg. zdej sem pa 8 mesecov po porodu in bi jih rada dala dol enih 10 kg.user posted image ...pa še v soboto imam krst,v nedeljo eno kosilo,pa bi še rada jela vse...saj me zastopiteuser posted image ...
...upam da še katera štarta z istim datumom....user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

clock-img

07.05.2009, 13:40

clock-img

gloria

pencil-img

4900

IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

Ste pridne.Meni ne uspe in ne uspe.Sem zacela,2dni,odnehala,spet zacela....recimo,da danes pa RES zacnemuser posted image user posted image .
Za seznam-rada bi -10,kar tezko verjamem,recimo vsaj en 5kg,ce mi uspe bom ze do stropa skakalauser posted image .



...dej se do torka odloči user posted image user posted image user posted image ...saj gre...


_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

clock-img

07.05.2009, 20:47

clock-img

iskanje

pencil-img

143

Kje ste vse nobene nikjer ;)

clock-img

07.05.2009, 21:41

clock-img

KC

pencil-img

52

Jaz sem tukaj.user posted image

Danes je moj sadni dan-37.dan torej.Jaz bom vztrajala 90 dni.Se mi pa fino zdi,ker sedaj pa počasi že drugi opažajo,da sem shujšala.Volja,volja...tako,da punce ne odnehat!!

Aja,včeraj pa sve šle s kolegico po dvo tedenskem premoru spet teči.Tečeva pa po 13-tedenskem programu teka.Taka fajn zadeva.Uuuu,sem bila zmatrana.Samo občutek je pa fenomenalen,ko veš,da si nekaj zase naredil!user posted image

Toliko od mene.

clock-img

07.05.2009, 22:03

clock-img

iskanje

pencil-img

143

Kakšen pa je ta 13 tedenski program kje si ga dobila ,no upam da bom tud jst tako vztrajna kot ti jutri imam škrobni dan bo kr cvetačna juhica user posted image user posted image

clock-img

07.05.2009, 22:13

clock-img

Bibera

pencil-img

18

IZVIRNO SPOROČILO: iskanje

Kje ste vse nobene nikjer ;)



hujšamo.... smo že vse čisto ožete kot limone, izginjamo, še malo pa bo naredilo pok in bomo izginile v vesolju kot milni mehurčekuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Edino resnično, edinstveno potovanje je sprememba pogleda. (M.Proust)

clock-img

07.05.2009, 22:43

clock-img

KC

pencil-img

52

13-tedenski program teka in hoje.Traja 13 tednov:prvi teden tečeš eno minuto,hodiš dve minuti iin to ponoviš 13x.Tečeš tri krat na teden.Drugi teden-tečeš 2 minuti,hodiš 2 minuti-narediš 11 ponovitev...

Mnei je fajn,sicer sem sedaj v drugem tednu in me je včeraj vse bolelo,ko sem tekla 2 minuti skupaj.Se sliši malo,ampak,če si brez kondicije,je to veliko...ah,saj bo bolje,gremo novim zmagam naproti.user posted image

clock-img

07.05.2009, 22:57

clock-img

Bibera

pencil-img

18

IZVIRNO SPOROČILO: KC

13-tedenski program teka in hoje.Traja 13 tednov:prvi teden tečeš eno minuto,hodiš dve minuti iin to ponoviš 13x.Tečeš tri krat na teden.Drugi teden-tečeš 2 minuti,hodiš 2 minuti-narediš 11 ponovitev...

Mnei je fajn,sicer sem sedaj v drugem tednu in me je včeraj vse bolelo,ko sem tekla 2 minuti skupaj.Se sliši malo,ampak,če si brez kondicije,je to veliko...ah,saj bo bolje,gremo novim zmagam naproti.user posted image



ti to misliš čisto resno- tečeš 2 minuti hodiš dve minuti- kje si pa to pobralauser posted image  to je tek za živčne na koncu vzameš tableto...




_____________________________

Edino resnično, edinstveno potovanje je sprememba pogleda. (M.Proust)

clock-img

08.05.2009, 09:32

clock-img

buksi

pencil-img

438

nick                       želje              -kg           začetek    

buksi                      -15kg                             27.4.

kleopatra28

mojca75                -20kg                              5.5.

KC
                          -5kg             6kg            

liljana

blanka1

rožica5                    -6kg                               4.5.

Bibera                   
  - 3kg                               4.5.

Natyy                                          10kg          23.2.


tincy23
                  -13kg          -8kg            2.4.

iskanje                     -30kg                            7.5.


gloria                       -10kg                            12.5.





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

                            user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
   
                      MORALNA PODPORA

                                   kaja02

clock-img

08.05.2009, 09:37

clock-img

buksi

pencil-img

438

 Ojla, se oglaša po dolgem čas.  Jaz sem danes 12. dan - sadje.  Imam polno zalogo doma. sem pa polna energije.


Sicer pa jaz lih nisem za tek, se pa pripravljam, da bi začela hodit plavat naslednji teden. SAm se moram dogovorit za varstvo moje male.Po eni strani mi jo je težko pustit v varstvu po drugi pa želim nekaj tudi zase naredit, če me razumete.

zdajle čakam, da se mala zbudi, da jo nafutramo in da gremo ven z vozičkom. Imamo pa tu tak teren, da v eno smer kamor hodim je klanec, nazaj pa navzdol. je treba kar fajn vozič potiskat v klanc ene 15 minut.

Ok, se še slišmo.


clock-img

08.05.2009, 10:45

clock-img

pety78

pencil-img

6109

Punce, a mi lahko razložite, kakšen je vaš jedilnik.
Jaz delam nekaj dni že tako:

Vsak dan do 12.ure samo sadje, lahko na vsaki dve uri, pa eno vrsto sadja naenkrat, potem pa:
1. dan: beljakovine + zelenjava
2. dan: škrob + zelenjava
3. dan: OH + zelenjava
4. dan: sadje

Kako pa ve?

_____________________________


clock-img

08.05.2009, 12:16

clock-img

buksi

pencil-img

438

pety78: jaz delam ravno tako. SAmo, da tretji dan brez zelenjave in 4. dan včasih kakšen obrok solate.
Ostale dneve pa grem po jedilnikih iz knjige 90 dni ločevalne diete. Mal sem si ogledala recepte in mal zbiram kaj bi nardila. Ne grem točno  po zaporedju v knjigi. Tako veš, da so tam zihr sestavine, ki grejo skup oziroma ne.

se nam pridružiš?

clock-img

08.05.2009, 12:26

clock-img

Bibera

pencil-img

18

IZVIRNO SPOROČILO: buksi

Ojla, se oglaša po dolgem čas.  Jaz sem danes 12. dan - sadje.  Imam polno zalogo doma. sem pa polna energije.


Sicer pa jaz lih nisem za tek, se pa pripravljam, da bi začela hodit plavat naslednji teden. SAm se moram dogovorit za varstvo moje male.Po eni strani mi jo je težko pustit v varstvu po drugi pa želim nekaj tudi zase naredit, če me razumete.

zdajle čakam, da se mala zbudi, da jo nafutramo in da gremo ven z vozičkom. Imamo pa tu tak teren, da v eno smer kamor hodim je klanec, nazaj pa navzdol. je treba kar fajn vozič potiskat v klanc ene 15 minut.

Ok, se še slišmo.







Koliko je deklica stara?

Če je zelo majhna ti predlagam sling, če je večja od 9 mesecev pa lahko že uporabljaš nahrbtnik. Splezaš lahko na kateri koli hribček, mala bo s teboj in še dodaten napor bo ustvarjala.

Zakaj bi se v teh lepih dneh zapirala na kopališče in si uničevala kožo ter bila razdvojena ker nisi ob hčerki! Raje načrtuj rekreacijo s tamalo pa še kakšna kilca več bo odletela!

Kot kozica sem plazila okoli z malim ko je bil star 3 tedne v slingu, pri 7 mesecih pa sem začela uporabljati nahrbtnik!

Zdaj jaz tekam, tavečja pa zraven kolesarita, mož pa čuva najmanjšega na kolesuuser posted image

_____________________________

Edino resnično, edinstveno potovanje je sprememba pogleda. (M.Proust)

clock-img

08.05.2009, 13:10

clock-img

iskanje

pencil-img

143

No pa da se še jst mal javm jutri sem rekla da se bom prvič zvagala pa bomo vidli če je že kej učinka ;)
Upam da bom zdržala danes imam škrobni dan tako da bo ena cvetačna juhica s krompirčkom ;)

clock-img

08.05.2009, 13:14

clock-img

minca_n

pencil-img

275

no da se še jaz pofočkam. jaz sicer ne bom hujšala z 90-dnevno dieto, ampak jesti 5 krat na dan po malo. začela sem v ponedeljek in zaenkrat še ni bilo težav. upam da mi tokrat le uspe.
porod mi je pustil kar nekaj kg, nekaj sem še jih mela viška od prej tak da bi jih mogla zgubit 20 user posted image  vsaj 15 user posted image
upam da me vzamete v družbo

_____________________________

20.8.2008 sva dobila največje bogastvo: ob 14:58 Zoja 1400g, 39 cm in 15.23 Nia 1550g, 39,5cm

clock-img

08.05.2009, 13:33

clock-img

iskanje

pencil-img

143

Seveda te vzamemo v družbo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Dobrodošla

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem