cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

[Brisano sporočilo]

clock-img

05.05.2009, 13:12

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

09.05.2009, 08:22

clock-img

mala zirafa

pencil-img

2483

Se pridružujem vaši debati, ki me zeloo zanima.kako to dieto izpeljete , ko ste v službi?Jaz delam v vrtcu, kar pomeni da imamo vsak dan dobro kosilo , malico, itd.Tolko hujše, ker ti dela gušte.Pa še dosti moke upor.večina žensk je prekom. teže.
Potem me zanima kako ste se odrezale tiste, ki ste navajene zjutraj jesti kruh puter in med, ali marmelado?Koliko časa traja dokler se ne navadiš in prenehaš biti lačen.Lakota je grozna.

Naj dodam da je moja sodelavka z dieto brezkruha shujšala 7kg v 1 mes.
Res pa da teče vsak dan.
Kje je kaj receptov glede te diete?

clock-img

09.05.2009, 08:27

clock-img

mala zirafa

pencil-img

2483

Kja pa če zvečer poješ rezino črnega rženega kruha, je zelo narobe?mislim naunga pakranega, ki je malo kisel in je poln semen.

clock-img

09.05.2009, 08:36

clock-img

mala zirafa

pencil-img

2483

Glede otrobov zjutraj, smem jesti fitness nestle?Ali morajo biti prav ovseni kosmiči?je prav če se jih je tudi zvečer?na principu česa deluje ta dieta?Ti spremeni metabolizem ali kaj?Ne gre tu za štetje kalorij?

clock-img

09.05.2009, 08:57

clock-img

mala zirafa

pencil-img

2483

Visoka sem 166cm, težka 58,4 na dig. vagi oblečena zjutraj, sedaj.itm znaša 21, kar pomeni normalno prehranjena.Vseeno si želim lepše postave, saj se mi stegna in rit, noge tresejo kot puding.user posted image
Koliko kg mi svetujete shujšati?Teža me je res presenetila, ker sem vedno tehtala okoli 60 kg.

clock-img

11.05.2009, 16:18

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

11.05.2009, 16:18

clock-img

kajajaka

pencil-img

3539

IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Visoka sem 166cm, težka 58,4 na dig. vagi oblečena zjutraj, sedaj.itm znaša 21, kar pomeni normalno prehranjena.Vseeno si želim lepše postave, saj se mi stegna in rit, noge tresejo kot puding.user posted image
Koliko kg mi svetujete shujšati?Teža me je res presenetila, ker sem vedno tehtala okoli 60 kg.



sorry mala zirafa, zate ni dieta, ampak šport!
ITM 21 - torej vse ok- stegna boš pa samo z biciklom utrdila, z nobeno kremo ali dieto...
Na kolo torej! user posted image user posted image user posted image

clock-img

11.05.2009, 16:19

clock-img

kajajaka

pencil-img

3539

morrak čestitam!!!

clock-img

11.05.2009, 16:22

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

11.05.2009, 16:23

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

13.05.2009, 08:35

clock-img

mala zirafa

pencil-img

2483

Ste uganile da skoraj nič ne telovadim, razen z otrokiuser posted image .kaj pa moje delo, stoječe, vedno v muvingu?To nič ne prispeva?Zdaj ko je vroče se pa sploh ne morem spravit h kakšnemu ornk športu.razmišljala sem o orbitreku?Samo ga nimam kam postavit.Imam 5 letno hčerko.kakšen šport se lahko grem z njo?Razen hitre hoje?Kaj pa dvd-ji se da dobit kje kašnega z gim. vajami?

clock-img

13.05.2009, 08:46

clock-img

maksito

pencil-img

16

Hoja!

Zopet se javljam, vsa "spokorna". Moram priznat, da sem ga finoooooo sračkala, jedla vse po spiskuuser posted image .
No, danes sem pa sklenila, da se mal spravim k sebi in se držim diete. Upam, da mi bo uspelouser posted image . V glavnem, zjutraj ali otrobi ali beljakovinski napitek, kosilo: tisto kar pač bo, večerja pa spet beljakovinski napitek ali jogurt,... V glavnem, neki v tem stilu.
Skratka, jezna sem sama nase, ker se ne morem tok disciplinirat, da se vsaj en mesec držim nekega reda, ne pa da takoj podležem prvi sladici, ki pride mimo mene. user posted image

Punce, mejte se. Kot bi reku Mojster Miha: Bomo zmogli? Bomo, ja!!!

clock-img

17.05.2009, 07:50

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

31.05.2009, 22:06

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

15.06.2009, 19:57

clock-img

drejček

pencil-img

8

punce a še hujšate ?
pa ne da ste opustile, ko ste imele tako voljo,
jaz bi začela jutri a bi šla katera z mano?

______________________________________


kjer je volja je pot!!!!user posted image

clock-img

16.06.2009, 16:59

clock-img

drejček

pencil-img

8

dajmo dajmo,
kje  ste ??

jaz sem danes zjutraj jedla kosmiče Fitness ( so zelo grozni, kar groza me je jutri zjutraj spet)
ob 13 sem pojedla 1 jabolko, ob 15 uri 1 jabolko
ob 16 pa paradižnikovo solato in mali kos kruha in pol hrenovke

a mislite da sem se že pregrešila za danes ???

clock-img

16.06.2009, 18:25

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

mala žirafa, slej kot prej se odvadiš kruha, jaz ga sploh ne pogrešam več, pa sem ga prej res oboževala. zdaj ga sploh ne jem, še polnozrnate in pirine zelo poredko. zvečer kruh ni najboljša izbira, niti kosmiči, ker so vse to ogljikovi hidrati, ki pa se jih je zvečer fino izogibat. aja, pa te fitness kosmiči itd. so bolj natega kar se fitnessa tiče user posted image  vsi imajo dodan sladkor pa še kakšen razlog proti bi se našel...še musli brez sladkorjev težko najdeš user posted image  pa da ni še poln rozin, ki imajo, btw, visok GI.

clock-img

16.06.2009, 21:14

clock-img

drejček

pencil-img

8

sem pa res vesela za tole,
ker so ti kosmiči <fitness "vsaj meni" grozni

bom našla nekaj drugega z zjutraj
glih sadja zjutraj ob petih še ne morem jesti

danes mi je šlo kar na jok,
ko me je mož povabil na kopanje na bazen, hvala bogu je začel dež
moram prej spravit dol te štiri kile user posted image user posted image user posted image

clock-img

16.08.2012, 14:45

clock-img

Aurea

pencil-img

1232

Dobro, da sem našla tole stran...

Tale dieta brez kruha je verjetno dobra za izboljšanje prebave... predvsem jutranji otrobi so zdravi in začuda niti ne preveč zanič.



< Sporočilo je popravil Aurea -- 16.8.2012 14:58:48 >


_____________________________

Si sapis sis apis.

clock-img

16.08.2012, 21:22

clock-img

Mimona29

pencil-img

187

Oooo jaz bi tudi začela!!! Je še kaj sotrpink? Vidim, da je tema bila že zelo dolgo nazaj odprta pa vseno.

Katera se pridruži?

Bom kar copypastala dieto še enkrat:

zajtrk- skodelica mleka + 2 žlici otrobov, ali enemon

malica: jabolko (sadje pač, samo ne banane) ali jogurt

kosilo: juha (čista ali zelenjavna, brez rezancev), skleda solate in meso (zrezek, hrenovka, tuna...)

malica: jabolko ali jogurt

večerja: trdo kuhano jajce ali 150g skute ali hrenovka... + zelenjava ali sadje po izbiri (ne banan, krompirja, fižola) ali enemon

kavo in čaj piješ po želji tudi z mlekom in sladkorjem

GREMOOOO!! :Duser posted image

clock-img

16.08.2012, 21:40

clock-img

Aurea

pencil-img

1232

No Mimona29, pa sva že dve user posted image Kdaj začneš user posted image

Tale način prehranjevanja se takole, na prvi pogled, zdi prav dober tudi za zaposlene in mamice, ki si dostikrat ne utrgamo časa za normalen obrok... bomo videli. Pa rekreacija - to bo še treba dosledno upoštevati.

Srečno in upam, da se še katera pridruži v debato ;-)

< Sporočilo je popravil Aurea -- 16.8.2012 21:50:15 >


_____________________________

Si sapis sis apis.

clock-img

21.08.2012, 07:34

clock-img

tinca35

pencil-img

96

Pozdravljene, tudi jaz se vam pridružujem. Imam kar veliko preveč kg, ki me ovirajo pa je zadnji čas da nekaj spremenim.
Imela pa bi vprašanje za avtorico teme in sicer ali lahko zamenjam mleko za jogurt, ker mleka ne pijem.
Lep dan.

clock-img

26.08.2012, 14:56

clock-img

Aurea

pencil-img

1232

Tinca35, mislim, da je jogurt prav tako dober. Ne vem pa, kako gre skupaj z otrobi.. Meni so super z mlekom zjutraj, nasitijo me za nekaj ur brez problema.



_____________________________

Si sapis sis apis.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem