cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Dieta brez kruha...

  
clock-img

06.04.2009, 12:37

clock-img

kajajaka

pencil-img

3539

kaja02, pikapolonica, florecita DOBRODOŠLE!!!

Ja, pa smo začele...user posted image user posted image user posted image

Jaz sem tudi imela za zajtrk belo kavo, ker otrobov še nisem nabavla. Za malico jabolko, sedaj pa komaj čakam kosilo. Imela bom juhico (govejo od včeraj) pa mešano solato s tuno user posted image user posted image user posted image  njami. Popoldne in zvečer bo malo krize, to že vem, ampak bomo skupaj zmogle!!!

Pa da še jaz dodam svojo žalostno statistiko: 91 kg, cilj -20 kg, pa bom presrečna.

Danes sem si že ogledovala nove Nancy kopalke- tako za motivacijo user posted image

Se javim spet zvečer, po kosilu namreč z malo šibam na sonček- pri nas je 21 stopinj.

clock-img

06.04.2009, 14:28

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

06.04.2009, 14:39

clock-img

kajajaka

pencil-img

3539

Kind Lady, kje si pa otrobe dobila? si jih imela doma ali si laufala zjutraj v trgovino? user posted image  Jaz si jih moram danes kupit. Sicer imam pa kar krizo. Solatka od kosila je že nekam izginila, in moj želodček že pogleduje proti jogurtu...user posted image  ampak ne bo nič do 16h, sicer ne bom preživela do večerje user posted image .

Meni je pri vseh teh dietah najtežje to, da pogrešam "okus"- lahko pojem kilo jabolk, pa mi bo še vedno falil okus po svežem hrustljavem kruhku user posted image .

Grem na cappucino, da pozabima na to obsedenost s hrano, ampak občutek je pa res čuden- kot bi izgubila dobro prijateljico user posted image user posted image user posted image

To sem danes po mailu dobila in mi je kar polepšalo dan:
V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno lahko utišam to kozo s piškoti.

clock-img

06.04.2009, 14:40

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

06.04.2009, 14:41

clock-img

kajajaka

pencil-img

3539

kind lady, vidim, da imaš novo slikco s čeveljci. Lepo. A si ti tudi malo mahnjena na čeveljce z visoko peto? Jaz jih imam polno omaro (nosim pa večinoma supergeuser posted image ).

clock-img

06.04.2009, 14:42

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

06.04.2009, 15:57

clock-img

kajajaka

pencil-img

3539

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
zakaj pa misliš, da so moje v omari?

Ampak letos poleti bo vse drugače...  user posted image user posted image user posted image


Aja, še to sem pozabila včeraj pri dieti omenit: ČIMVEČ VODE PITI !!

clock-img

06.04.2009, 19:36

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

06.04.2009, 19:38

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

06.04.2009, 19:57

clock-img

kajajaka

pencil-img

3539

bravo morrak!

Jaz sem tudi preživela prvi dan brez grehov. Ampak noč je še mlada user posted image ... Ne, ne se hecam. Morda le kakšen drugačen grehec... s hrano pa ne!

clock-img

07.04.2009, 07:57

clock-img

florecita

pencil-img

409

'jutro!

naj povem, da sem danes začela z dieto in zajtrkovala otrobeuser posted image  ampak kaj čmo.

ne saj se hecam. Najprej sem bila ful ful lačna, pa sem si mislila pa kako me bo to nasitilo....user posted image
no pa me je. Na srečo.

zanima me kako juho boste jedle vsak dan?
Govejo verjetno ne boste vsak dan kuhale,ne user posted image user posted image user posted image
mislite v večini tisto iz vrečke? Knorr, maggi ipd?
so mišljene juhice samo tekočina, verjetno nič ''dodatkov''user posted image user posted image user posted image

no, saj bo, samo te juhe je ful

clock-img

07.04.2009, 08:29

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

07.04.2009, 08:35

clock-img

benika

pencil-img

7793

A se vam jaz tud lahko pridružim? Tudi mene lovi precej odvečnih kg, za mano je precej diet, ampak volje ni bilo. Ta vaša dieta je pa zame krasna, ker ne zahteva veliko premišljevanje pri kuhi, pa še simpl je.

Pa še vprašanje imam. A zelenjavo lahko jem vso, edino fižola ne? Al je še kakšna druga prepovedana?


< Sporočilo je popravil benika -- 7.4.2009 8:37:16 >

clock-img

07.04.2009, 08:37

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

07.04.2009, 13:21

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

07.04.2009, 17:05

clock-img

kajajaka

pencil-img

3539

IZVIRNO SPOROČILO: benika

A se vam jaz tud lahko pridružim? Tudi mene lovi precej odvečnih kg, za mano je precej diet, ampak volje ni bilo. Ta vaša dieta je pa zame krasna, ker ne zahteva veliko premišljevanje pri kuhi, pa še simpl je.

Pa še vprašanje imam. A zelenjavo lahko jem vso, edino fižola ne? Al je še kakšna druga prepovedana? še krompir...



Drugače je pa danes zame bolj lačen dan. Komaj čakam, da mine teh prvih par dni, potem bo lažje.

Juho jaz tudi včasih Quick juhico iz vrečkice ali pa Heisse Tasse. Ali pa zelenjavno imam za 2 dni.

Danes bom tudi jaz za večerjo regrat in jajca.
lp

clock-img

07.04.2009, 19:43

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

07.04.2009, 19:43

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

07.04.2009, 19:45

clock-img

benika

pencil-img

7793

Evo, pa še moje poročilo prvega dne:

zajtrk- mleko
kosilo-piščanec na žaru
večerja-najbrž nič, ker me tako zob boli da ne morem griztuser posted image

clock-img

07.04.2009, 20:54

clock-img

kajajaka

pencil-img

3539

morrak, odvisno od vsakega posameznika... saj čisto lahko bit na dieti ni nikoli user posted image  ampak meni je po ene petem dnevu lažje, po 2 tednih je pa spet kriza, pa potem spet gre...

Benika, upam, da kmalu mine zobobol, ker to kar ti sedaj držiš ni dieta, ampak stradanje ob bolečinah user posted image  (brez zamere)

Jaz imam malo bolano in se zato bolj malo javljam, ampak bom probala vsaj malo vsak dan napisat, da se vam javim. Vročine sicer nima, je pa nahodna in kašlja... Revica. Prvi prehlad v življenju (mislim, da je meni težje kot njej user posted image )

clock-img

08.04.2009, 18:16

clock-img

rj1808

pencil-img

98

Jaz bi se tudi pridružila..ampak polno dojim..?!Mislite da lahko..?user posted image je star 1 mesec..teža 80kg,želim si zgubit 15kg....user posted image

_____________________________

Carpe diem!

clock-img

08.04.2009, 19:26

clock-img

kajajaka

pencil-img

3539

rj1898, jaz bi na tvojem mestu počakala.
Kot vem, med dojenjem odsvetujejo kakršnokoli dieto. Imej zdravo uravnoteženo prehrano, ki bo tvojemu dojenčku omogočila najboljše mleko.
Ko se mleko presuši, pa vabljena med nas!

No, seveda se nam lahko pridružiš tudi sedaj, sama se boš morala odločiti.

clock-img

08.04.2009, 19:29

clock-img

kajajaka

pencil-img

3539

Kako se držite sottrpinke?

Jaz sem ravnokar povečerjala. Sem si naredila pasirano skuto sem malo posolila, dodala rdečo mleto papriko in sesekljan drobnjak. (kot en liptauer namaz). Poleg sem pa jedla kumare in paradižnik. Njami. Je bilo prav osvežilno in je pasalo. user posted image

Sem pa za kosilo malo grešila- špinačo in malo pirejčka sem zmazala... user posted image

clock-img

08.04.2009, 20:41

clock-img

svita

pencil-img

105

Tako tako se držim! Prvi dan uspešen, včeraj sem grešila ob 21huser posted image ko si je mož naredil mladi sir z tržaško omako, joj res ga nisem upala sam gledati pol ko pa sem pojedla sem pa bila sama nase jezna, ker se nisem upala zadržatiuser posted image Danes mi tudi gre kar vredu, sigurno pa se bom pregrešila za vikend z kakšno potico in kuhano pršuto. No kot je že ena pred mano napisala je ta teden bolj uvajanje potem pa strogo zares(upam).

clock-img

08.04.2009, 20:47

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem