cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Dieta brez kruha...

  
clock-img

05.04.2009, 18:47

clock-img

kajajaka

pencil-img

3539

Evo, Jutri začnem!

Z omenjeno dieto sem pred leti pod zdravniškim nadzorom shujšala 14 kg v 8 tednih.
Sicer ne vem imena, a ker sem najbolj v času diete pogrešala kruh, sem jo poimenovala kar Dieta brez kruha

v 8 tednih -14kg (iz 80 na 66kg)

zajtrk- skodelica mleka + 2 žlici otrobov, ali enemon

malica: jabolko (sadje pač, samo ne banane) ali jogurt

kosilo: juha (čista ali zelenjavna, brez rezancev), skleda solate in meso (zrezek, hrenovka, tuna...)

malica: jabolko ali jogurt

večerja: trdo kuhano jajce ali 150g skute ali hrenovka... + zelenjava ali sadje po izbiri (ne banan, krompirja, fižola) ali enemon

kavo in čaj piješ po želji tudi z mlekom in sladkorjem (ampak ne 3 žlice...user posted image )

To je vse. Dolgočasno, ampak deluje in potem se eno leto nisem zredila niti grama. Imela sem krasnih 66 kg na 172 višine.

No, sedaj sem pa spet na tem, da ponovno začnem z dietouser posted image .
Tokrat jo bom morala 12 tednov držat, ker imam 20 kg viška user posted image .

Ampak verjamem, da mi bo uspelo!!!
Sotrpinke, ki vam je zanimiva dieta in bi se pridružile, dobrodošle. Prvi teden bo najtežji, ampak skupaj bomo zmogle!! user posted image user posted image user posted image

clock-img

05.04.2009, 18:53

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

05.04.2009, 19:26

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

05.04.2009, 19:32

clock-img

kajajaka

pencil-img

3539

Morrak,

Enemon je le nadomestilo, kadar nimaš časa ali se naveličaš ostalih stvari, ki jih itak ni ravno veliko na voljo.

Meso lahko vedno zamenjaš za jajca, sir, ribe... Vem kaj tebe zanima- konkretno kosilo, ki vsebuje tudi krompir a ne? No, načeloma naj se ga ne bi jedlo med dieto, ampak vsi smo ljudje in tako kakšen greh ne bo škodil, če boš pa vedno ob mesu (ali namesto njega) jedla kruh ali krompir, so bo pa na rezultatih kmalu poznalo... Ni tu neke take fore- če se pregrešiš "ne deluje več" kot pri drugih dietah, ker tvoje telo ni računalnik, ki bi ga z napako pokvaril... user posted image  Ampak ob tehtanju po kakem grehu pa hitro opaziš, da ni šlo toliko dol kot bi moralo...

Jaz sem šla v tistih 8 tednih vsak teden malo dol- od začetka po 2 kg, potem manj, na koncu v 2 tednih samo še po 1 kg, ampak se je splačalo vztrajat.

Ko sem končala z dieto, sem krompir in kruh "uvajala" počasi, recimo vsak drugi dan. Po kakem mesecu sem pa vse jedla in ker se dolgo nisem nič nazaj zredila sem samozavestno začela pretiravat... No po kakem letu se je pa začelo nazaj nabirat...

clock-img

05.04.2009, 19:33

clock-img

kajajaka

pencil-img

3539

Kaj morrak, a smo potem tri?

Kind lady dobrodošla!

clock-img

05.04.2009, 19:35

clock-img

blaža

pencil-img

8795

meni pa ne deluje zdravo, ker je vsak dan fulll beljakovin. to obremenjuje ledvice in jetra. ok, če je zdravnica rekla, pol je mogoče kej na tem, ma jaz sem šla dol 10 kg po ločevalni in mi je že po logiki veliko bolj zdrava, ker je vsega po malem, pa veliko sadja in zelenjave.,

ben vsak se naj odloči po svoje.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

05.04.2009, 19:36

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

05.04.2009, 19:38

clock-img

kajajaka

pencil-img

3539

Blaža, že možno, da ločevalna vsebuje več raznolikih sestavin, ampak jaz sem se ločevalne enkrat držala 3 tedne in se zredila 1 kg user posted image , tako, da vanjo ne verjamem več. Meni je ločevalna dieta v bistvu običajna prehrana, ker tudi sicer ne jem dosti drugače.

Res pa je kot si rekla- vsakemu odgovarja nekaj drugega. Meni je ta dieta res dobro dela, ločevalna pač ne.


OK, Kind Lady, se tehtamo ob ponedeljkih! 

< Sporočilo je popravil kajajaka -- 5.4.2009 19:39:22 >

clock-img

05.04.2009, 19:46

clock-img

blaža

pencil-img

8795

ja verjamem, da enim bolj delujejo take dijete, drugim drugačne.

Jaz sem šla z ločevalno 10 kg dol, moja mama pa 27kg. No vzdrževat bova morale do konca življenja kar ni tako lahko, se trudiva še naprej z ločevanjem, pa nič belega kruha in krompirja, pa čim manj sladkegauser posted image user posted image user posted image .

kako je pa pri tej dijeti ko jo končaš? Kako pol vzdržuješ težo?

Hvala za odgovore.user posted image



_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

05.04.2009, 19:47

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

05.04.2009, 19:50

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

05.04.2009, 19:54

clock-img

blaža

pencil-img

8795

ma ja po moje se ti tudi vse vrne po ločevalni dijeti, če začneš po starem, se je treba kar držat ločevanja, pa čim manj sladkega, če ne dobiš vse nazaj i kusur!user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

05.04.2009, 19:57

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

05.04.2009, 20:05

clock-img

blaža

pencil-img

8795


IZVIRNO SPOROČILO: morrak

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

ma ja po moje se ti tudi vse vrne po ločevalni dijeti, če začneš po starem, se je treba kar držat ločevanja, pa čim manj sladkega, če ne dobiš vse nazaj i kusur!user posted image



ja, žal resuser posted image . sem si danes potegnila vse zapiske o ločevalni ven, samo obnoviti jih še nisem uspelauser posted image



Kar okorajži se! Jaz štartam jutri za en mesec, ki bi rada šla dol še tri kg. Da bom fajn za poletje.user posted image pol naprej pa itak vzdrževanje- večno.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

05.04.2009, 20:46

clock-img

svita

pencil-img

105

Jaz se vam pridružim(SAJ LAHKO).Bi pa rada spravila dol z mene 25kguser posted image ,saj imam 95kg in bi bila za začetek zadovoljna z 70kg.Po moje bom morala za to biti na dieti kar do konca tega leta pa se malo bojim,da mi bo zmanjkalo volje.Torej jutri je startuser posted image

clock-img

05.04.2009, 21:00

clock-img

kajajaka

pencil-img

3539

Svita dobrodošla!!!

Se strinjam Morrak, da je ful tega mesa, ampak to je pri meni ravno problem. Ker nisem oboževalka mesa, jem namesto tega kruh, makarone, krompir... in se širim, širim... user posted image user posted image user posted image
Meso je pa bolj za mišice gradit in mi je ob tej dieti ravno to všeč. Pa še ne maram mastnega mesa in mi odgovarja piščančje belo, pa ribe. Ta dieta, bi bila najbrž brez pomena za oboževalce mesa, ki bi odojka zmazali za šalo, ker se ob njej le matrajo, ko jejo pusto meso (pri meni ni straha)user posted image user posted image

Blaža in morrak, srečno pri ločevalni. Tudi jaz poznam veliko ljudi, ki jim je uspelo z ločevalno in verjamem, da bo vama tudi!

clock-img

05.04.2009, 21:12

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

to je dieta, ki je skoraj brez ogljikovih hidratov, ni pa ketonska, ker pri tisti tudi sadje ne smeš-v njem je namreč precej sladkorja. jaz sem že 2 meseca na podobni dieti, s to razliko, da se izogibam mlečnim izdelkom (zaradi laktoze), ne jem sadja (no, malo ga včasih), pa pri kosilu lahko jem tudi malo riža ali polnozrnatih testenin.

clock-img

05.04.2009, 21:13

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

05.04.2009, 21:13

clock-img

blaža

pencil-img

8795


IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

Svita dobrodošla!!!

Se strinjam Morrak, da je ful tega mesa, ampak to je pri meni ravno problem. Ker nisem oboževalka mesa, jem namesto tega kruh, makarone, krompir... in se širim, širim... user posted image user posted image user posted image
Meso je pa bolj za mišice gradit in mi je ob tej dieti ravno to všeč. Pa še ne maram mastnega mesa in mi odgovarja piščančje belo, pa ribe. Ta dieta, bi bila najbrž brez pomena za oboževalce mesa, ki bi odojka zmazali za šalo, ker se ob njej le matrajo, ko jejo pusto meso (pri meni ni straha)user posted image user posted image

Blaža in morrak, srečno pri ločevalni. Tudi jaz poznam veliko ljudi, ki jim je uspelo z ločevalno in verjamem, da bo vama tudi!



Hvala, tebi pa srečno pri mesku.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

05.04.2009, 22:39

clock-img

kaja02

pencil-img

1316

hm sem na ločevalni dieti, danes je 3 tedne, pa razmišljam, da bi se vam pridružila, ker mi ta dieta boj prija, ravno zaradi beljakovin, jih obožujem in mi sedaj recimo zelo manja mleko, pa jogurti... ker takrat ko mam belj. dan si "privoščim" meso, sem pa do sedaj zgubila 3kg ( vse v prvih 10 dneh, sedaj pa teža stoji) pa se je zelo držim in ne grešim ( skorajuser posted image )

a lahko kar prekineš ločevalno dieto in preideš na to?

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

clock-img

06.04.2009, 08:40

clock-img

pikalonica

pencil-img

35

Dobro jutro Kajajaka in vse sotrpinke!

Brez heca, ampak sama sem to tvojo dieto "brez kruha" že prejšnji teden zasledila na nekem drugem forumu in sem brala same pohvale o njej. Zdi se mi zelo enostavna in se vam definitivno pridružujem danes user posted image

Evo, zjutraj sem spila en Bicentury WeightLoss napitek, ki je pač angleška različica Enemona in meni pač bolj okusna, pol ob kakšnih desetih pade obvezno jabolko, ob kakšni 13. uri še jogurt, kosilo bom pač jedla vsak dan šele ob kakšnih petih popoldne, ker prej ne pridem domov.

Upam, da nas bo čim več in da se bomo čim več spodbujale!

Aja... pa da ne pozabim še podatke poročat: moja začetna teža 88 kg user posted image , želela pa bi shujšati 20 kg.

BOMO ZMOGLE... BOMO JAAAAAAAAAAAA!!!user posted image

clock-img

06.04.2009, 09:06

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: morrak


JAZ sem totalno neresna, kar se tiče hujšanja, ampak bi mogla shujšat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




hehehehehehe morrak....a rabiš brco??user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

06.04.2009, 09:19

clock-img

svita

pencil-img

105

Jaz sm zajtrkovala eno šalco bele kave pa že kar čakam malico(dve jabolki).Pikalonica kje pa kupiš Bicentury Weight Loos napitek?

clock-img

06.04.2009, 10:25

clock-img

pikalonica

pencil-img

35

Svita, Bicentury WeightLoss napitek sem jaz kupila v naši lokalni Mercator trgovini, imajo pa ga tudi v Sparu, pa tudi v DrogerieMarkt sem ga že videla. Jaz sem kupila čokoladni okus in mi je res veliko boljši kot Enemon, ampak je verjetno stvar posameznika. Sem si ga pa naredila kar z vročo vodo, ti povem kot da bi kakav pila user posted image  

clock-img

06.04.2009, 12:23

clock-img

florecita

pencil-img

409

tudi jaz bi se vam pridružila, sploh ker obožujem meso!!!  to je dieta zame!user posted image user posted image user posted image

jaz začnem jutri, torej 7.4. je pa stanje z mojo težo tako:
77kg, bi pa rada shujšala 10 kg - vsajuser posted image

aja... pa veliko noč ne štejemuser posted image user posted image user posted image  do takrat bo to uvajanje pol pa zares

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem