cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Tiste, ki ste uspešno shujšale....

clock-img

06.04.2009, 18:30

clock-img

Pmaxi

pencil-img

42

a še kateri meče poste ven

clock-img

07.04.2009, 08:23

clock-img

Hana76

pencil-img

276

Ženske, vidim da očitno nobeni ni v interesu shujšati brez odpovedovanja katerikoli vrsti hrane. No, zanimivo... user posted image

Jaz sem se pred 4 dnevi lotila svoje slavne diete, kjer jem vse, recimo zjutraj obvezno nutello ali čokoladne kekse... pa ponavadi uspešno izgubim svoje zimske kilograme. Če pa je katera zainteresirana, pa naj se le javi...user posted image

clock-img

07.04.2009, 13:10

clock-img

medacka

pencil-img

4

IZVIRNO SPOROČILO: viva42

IZVIRNO SPOROČILO: medacka

Lahko iz svoje izkušnje povem,da sem poskusila Bios Life Slim,proizvod je iz Amerike. Nobene diete,samo 2x na dan pred glavnim obrokom ga popiješ,ni nadomestek obroka,okus ima po pomarančah. V enem mesecu sem shujšala brez odrekanja hrani za 5 kg. Sedaj ga pijem še naprej. Da obdržiš svojo shujšano težo moraš jemati 3 mesece. Meni ga je prinesla teta iz Amerike,ker je tam uspešnica št.1. Tudi ona je shujšala za 12 kg v 3 mesecih. Še vedno pravi,da se ji je teža obdržala. Mislim,da ga na našem tržišču še ni,slišala pa sem naj bi nekdo odprl franšizo.
Če koga zanima,se bom pozanimala in javim.
lp



Tudi jaz sem že pila Bios Life Slim,vendar sem si vzela samo za en mesec,sicer sem shujšla 6 kg in žal mi je,da nisem vzela cele 90 dnevne kure. Tudi meni je ta izdelek fantastičen ravno zaradi tega,ker deluje na ta hormon leptin po naravni poti. V tujini ti dajo celo garancijo po 90 dneh jemanja Bios Life slima. Medacka,prosila te bom,če mi lahko napišeš kontakt za naročilo. Do poletja bi rada izgubila še 4 kg.Prosim,pohiti.user posted image



http://hujsanje-bioslifeslim.blogspot.com/  

http://www.bioslifeslim.eu/custom/bioslifeslim_corporate/english/home.html

clock-img

07.04.2009, 18:48

clock-img

Hana76

pencil-img

276

Ravnokar uživala v sendviču z majonezo in v jagodah s smetano...

Že kakšna interesentka? user posted image

clock-img

16.04.2009, 12:41

clock-img

HuAnita

pencil-img

5576

Natika, o pa da, tudi proti Montiju sem že slišala ugovore, še zandjič je bilo menda v Oni, se ne spomnim... Pa zdravnica in 'mentorica šole zdravega hujšanja' Jana Govc - Eržen, prejšnji teden na radiu, tudi ni izrekla nič pohvalnih besed o njem...
Tako da jaz bi rekla, da je to nekako podobno kot pri veri, eni verjamejo, pa se jim to vrača, eni pa so malo bolj skeptični, pa jim ne uspe.
Jaz še enkrat poudarjam, da mi Montignac še zdaleč ni 'lahka' dieta, sploh nimaš neke velike izbire živil - če strogo gledaš GI, potem je bera tistih, po katerih bi lahko skujšal, res skromna. Tako da me po 3 dne mlatenja cvetače + belega fižola (rjav že ima preveč GI) lepo mine. Tudi PZ kruh dobiti se je izkazalo za hujše dejanje kot lovljenje Guinnessovega rekorda. Takle imam jaz. Predvsem pa pomanjanje časa. Z veseljem bi kuhala po Monntiju in vse dopoldne razmišljala, kaj so OH, kaj beljakovine, ampak no go... Da o cenah živil, ki jih Monti dovoljuje, ne govorim. Za njegov riž, 500g, sem plačala skoraj 3 evre????!!!!
Tako da jaz sem povsem obupanauser posted image

clock-img

17.04.2009, 08:54

clock-img

anja_anja

pencil-img

3

Tudi sama sem po porodu prekoračila mejo kilogramov, čez katero sem rekla da nikoli ne bom šla. poskusila sem vse mogoče, ampak hujšanje zares ni enostavno. Potem pa sem našla spletno stan Be-light in sem se odločila da prvič v življenju poskusim shujšati s pomočjo prehranskih dopolnil. Temu sem dodala še malo telovadbe in sem v dveh mesecih shujšala 6 kilogramov. Počutila sem se odlično! Gre malo bolj počasi, ampak ni potrebno veliko odrekanja. Be-light tablete delujejo na škrobne ogljikove hidrate (krompir, testenine, kruh), kar je meni vedno povzročalo največ težav. Delujejo tako, da preprečijo 75% škrobnim ogljikovim hidratom da se v telesu razgradijo v sladkorje oz. kalorije ter se izločijo po naravni poti. kar pomeni da v bistvu poješ 75% manj kalorij kot bi jih sicer.
več podatkov imate na njihovi strani www.be-light.si

Tudi moje prijateljice jih uporabljajo in so navdušene. To je bilo zame prvič, da sem shujšala brez prevelikega truda, saj niti nimam časa da bi si vsak dan sestavljala najbolj zdrave obroke in štela kalorije.
Upam da vam bo nasvet v pomoč.

clock-img

17.04.2009, 10:24

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

tak kot si napisala eni verjamemo in zaupamo eni pa pač ne. ampak se mi zdi da malce preveč kompliciraš glede montija. Jaz recimo riža ne jem, ga ne kupujem. Pa dovoljene stvari ti pa res ni treba direkt iz montijeve poličke jemat. kruh PZ si lahko sama pečeš, marmelado bs dobiš v lidlu.

ne vem, meni recimo ta metoda odgovarja, nekaterim pa pač ne. aja me pa zanima kaj konkretno so imele te gospe na radiu kontra montiju povedat

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

17.04.2009, 10:40

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

pa še nekaj bi povedala: brez muje se še čevelj ne obuje.

ni logično, da zgubite 10 ali 20 kg v enem ali dveh mesecih in kar je še pomembnejše, da ni logično da bi po tem obdržale telesno težo, brez da bi totalno spremenile način prehranjevanja in mislelnost glede tega. lahko se vam zgodi slavni jo-jo efekt: shujšate čez pol leta boste pa mele še več kil kot pred dieto

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

17.04.2009, 11:01

clock-img

Natyy

pencil-img

309

Kaj vse bi nekateri storili za to, da bi promovirali en izdelek (morda tudi kaj zaslužili)???

No sama sem strikno za naravno izgubo kg po metodi spremeni način življenja in s tem boš spremenil tudi sebe. Manj žri in več se giblji, Pa kot je rekla (je dober zgled) mojamura počai pošasi

clock-img

17.04.2009, 11:04

clock-img

New York

pencil-img

17

A ima katera izkušnje z Orlistatom, oziroma Alli?

Kolegica jih je pred leti dobila iz Amerike, sedaj pa naj bi se prodajale tudi tukej. oziroma naj bi se začele.

Kolikor mi je razlagala, delujejo po principu, da se ti v želodcu zmanjša absorbcija maščob. Neka encimov za maščobo se ti enostavno zablokira in dela maščobe, ki ga poješ ne absorbiraš ampak gre enostavno 'skoz'. Seveda to ni čudežno zdravilo ampak moraš ti tud sam migat, pa pravino jest, ampak z njimi gre pač hitreje.

To se mi zdi ok predvsem v primerih, ko ne odločaš sam o tem kaj boš jedel. če na primer ješ po restavracijah in menzah,kjer je običajno vse preveč mastno....

A ma še katera izkušnje?

clock-img

17.04.2009, 13:31

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

v prekmurju (samo v vednost, da boste vsaj malo uvideli, da imajo tudi ti čudežni zvarki in pilule tudi stranske učinke) so bile 3 smrtne žrtve zaradi hujšanja z nekimi čudežnimi tabletami iz nemčije. 2 ki sta jedla iste tablete sta sicer še živa, ampak z hudimi črevesnimi in želodčnimi okvarami. zamislite se....ali se splača?user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

17.04.2009, 13:32

clock-img

Hana76

pencil-img

276

Natyy, očitno te ženske raje vlagajo denar v neke čudežne napitke...user posted image

Sama se popolnoma strinjam s tabo, počnem enako!user posted image

clock-img

17.04.2009, 13:42

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: Hana76

Natyy, očitno te ženske raje vlagajo denar v neke čudežne napitke...user posted image

Sama se popolnoma strinjam s tabo, počnem enako!user posted image




welcome 2 the club :)

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

18.04.2009, 09:53

clock-img

Hana76

pencil-img

276

mojamura, thank U!

Ti pa si res veliko izgubila! Vse pohvale.user posted image Pa še nimaš dovolj (da ti ne bo šlo počasi v minususer posted image )?

clock-img

18.04.2009, 11:10

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

20.04.2009, 10:25

clock-img

HuAnita

pencil-img

5576

Moja Mura - šloi naj bi zato - kot je rekla nutrionicistka (ne vem, če sme prav napisala) in en azdravnica, da se pač pri tej dieti preveč omeji vnos OH, ki pa so za telo potrebni oz. nujni. v tem smislu, da nobena skrajnost ni dobra, češ da vsako živilo je na svetu zato, da nečemu v našem telesu koristi. Po moje nista mislisli teh umetnih zvarkov, ampak bolj zelenjavo ipd.
Recimo - korečnek, po Motniju samo surov ok, pa recimo banane - moj najljubši sadež, ki ga že eno leto nisem poskusila, med - mene, ki me velikokrat 'matra' grlo - kaj naj takrat ližem, da bo bolje?

Hja, morda res preveč komplicriam, ampak če ti povem, da ne jem belega riža, testenin, moke, kruha, sladkorja, ok, kdaj kako čokolado, pa gledam, da je vsaj 70 %, kak keks, pistacije pražene - se pa izogibam 'belih prahov', pa NIČ učinka???
Danes dobivam M, se mi ful ful vrti, komaj se držim na nogah v službi, takrat mi - namesto čokolade - pomagajo rozine, po Moniutju skoraj strup, meni je pa to G pripročal, ker sem zelo slabokrvna...
Vidiš, v takih ugibanjih se jaz potem izgubimuser posted image ,, kg pa ne izgubimuser posted image

clock-img

20.04.2009, 11:01

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: Hana76

mojamura, thank U!

Ti pa si res veliko izgubila! Vse pohvale.user posted image Pa še nimaš dovolj (da ti ne bo šlo počasi v minususer posted image )?




hehehe, nič bat....še mam malo zaloge user posted image user posted image





_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

20.04.2009, 11:06

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita


Hja, morda res preveč komplicriam, ampak če ti povem, da ne jem belega riža, testenin, moke, kruha, sladkorja, ok, kdaj kako čokolado, pa gledam, da je vsaj 70 %, kak keks, pistacije pražene - se pa izogibam 'belih prahov', pa NIČ učinka???
Danes dobivam M, se mi ful ful vrti, komaj se držim na nogah v službi, takrat mi - namesto čokolade - pomagajo rozine, po Moniutju skoraj strup, meni je pa to G pripročal, ker sem zelo slabokrvna...
Vidiš, v takih ugibanjih se jaz potem izgubimuser posted image ,, kg pa ne izgubimuser posted image



hm....očitno tvoj organizem ne prenese montijevega načina prehranjevanja (nimamo vsi enake presnove - tako pač je)meni recimo taka prehrana ustreza, kar se mi pozna na kilah in energiji. sem pa skoraj 15 let iskala nekaj,, da ne bom stradala, pa da MI bodo šle kile dol, da se bom pač zdravo prehranjevala. pa sem po nekem naključju dobila na mail montijevo knjigo...ampak ker sem bila vsega, vseh nasvetov kako in kaj (ne) jesti, da shujšaš, že pošteno 'sita'...je trajalo dobrega pol leta da sem knjigo dejansko prebrala. HB, da sem jo.
želim ti, da tudi ti najdeš nek način ki bo zate najbolje ustrezen v vseh pogledih...in verjamem, da ti bo uspelo.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

24.04.2009, 22:18

clock-img

urša28

pencil-img

166

no naj vam povem mojo zgodbo,,,začela sem dieto pred tremi tedni in izgubila do danes 6kg,,kaj delam? zjutraj okrog 9ih pojem zajtrk( sendvič in sadni jogurt),,okrog 14ih pojem kosilo( kar pač mami skuhauser posted image ),,potem pa 17.55 večerja( skutin namaz na prepečencu )IN KONEC DO NASLEDNJEGA ZAJTRKA..vmes skoz cel dan pijem ogromno navadne vode cca 2L..od začetka je bilo kar težko,sem težko zaspala z lačnim želodcem,,ampak sedaj ko stopim enkrat tedensko na tehtnico,sem pa zelo zadovoljna s svojim rezultatom,,no ja to meni pomaga,,aja pa seveda BREZ SLADKIH STVARI,,

TO JE TO!!
VELIKO SREČE VSEM,upam,da tudi vam uspe,,samo voljo morate imeti ,pa bouser posted image user posted image

clock-img

25.04.2009, 00:33

clock-img

Anais Nin

pencil-img

117

IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

v 8 tednih -14kg

user posted image



Uf, to se mi zdi pa velika izguba teže.
No, kakorkoli. Imela sem viška - približno +8 kg, enih 6 sem že izgubila, pa ne z dieto, pač pa z bolj zdravim načinom prehranjevanja. Malice, kot so razni sendviči in ostale stvari sem zamenjala s sadjem in zelenjavo ter oreščki. Pa malo se poslužujem ločevalne diete.
Teh 6 kg sem izgubila v cca 3 mesecih. Še dva kilograma mi "falita" do idealne teže.

clock-img

25.04.2009, 21:02

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Moja Mura - šloi naj bi zato - kot je rekla nutrionicistka (ne vem, če sme prav napisala) in en azdravnica, da se pač pri tej dieti preveč omeji vnos OH, ki pa so za telo potrebni oz. nujni. v tem smislu, da nobena skrajnost ni dobra, češ da vsako živilo je na svetu zato, da nečemu v našem telesu koristi. Po moje nista mislisli teh umetnih zvarkov, ampak bolj zelenjavo ipd.



Ma, kdo pravi, da se preveč omeji vnos OH? user posted image  Kaj pa so potem pz testenine, basmati riž, zelenjava user posted image  kaj pa pz moka? ma res ne razumem.user posted image  ok, jasno je, da hitreje hujšaš, če ješ samo beljakovine. a Monti NE prepoveduje OHjev user posted image  meni gredo kile še vedno dol, čeprav nisem več strogo na montiju, pregrešim se namreč s sladoledom, tortico, ledeno kavo. a če se vsaj tri dni držim, gredo kile spet dol. gor pa ne. niti nimam več teh napadov sladkobe (kot včasih, ko sem MORALA pojest nekaj čokoladnega, sicer se mi je vrtelo in sem se kar tresla)

clock-img

25.04.2009, 21:43

clock-img

Olivija

pencil-img

2194

po nosečnosti sem imela ca. 14 kg preveč in šlo je zelo enostavno dol, edino trajalo je mal dlje: spustila sem večerje in 6 tednov po porodu sem začela teči, pozimi sem pa tek nadomestila z orbitrekom.

Trajalo je pa ca. 8 mesecev, da je šlo vse dol, od tega je zdaj že tri leta in zaenkrat se niti 1 kg nisem nazaj zredila. user posted image

< Sporočilo je popravil Olivija -- 25.4.2009 21:44:14 >

clock-img

02.05.2009, 15:37

clock-img

jer.za.

pencil-img

1782

Tudi jaz sem bila že na kar nekaj dietah, pri vseh sem bila lačna, vse se je le vrtelo okoli hrane.

Z aprilom pa sem se začela res zelo aktivno gibati(prej se nisem), črtala sem obilne večerje, in pa sokove. Sedaj jem do večera vse enako kot prej, tudi torto, čokolado, edino za večerjo imam npr. kumaro, jogurt, jabolko. Gibam se pa petkrat tedensko po eno uro(kolo, orbitrek), zraven še leg magic in ab rocket. Občasno tudi tečem.
Rezultat so - 4 kg v enem mesecu, ter tri luknje na pasu pri hlačah-in to brez kakršnega koli odrekanja.

Sem mnenja, da gibanje veliko pripomore pri izgubljanju kg in oblikovanju telesa.

clock-img

05.05.2009, 10:54

clock-img

New York

pencil-img

17

Pri meni je problem to, da so mi šle  kile v zadnjem času čisto preveč gor in sicer na račun prehranjevanja v menzah. Službo imam tako, da sem cele dneve zdoma in imam bolj malo vpliva na to kako je pripravljena moja hrana. Zato sem spraševala po Alli.

Sicer pa migam in športam 4-5 na teden.

clock-img

17.06.2009, 11:07

clock-img

hillmagic

pencil-img

857

Meni ni bilo posebno težko speljati lansko leto Ločevalno dieto Nisem se striktno držala oz samo prva dva meseca pol pa ne več toliko.Pa vodni dan nisem imela ampak se na ta dan jedla karkoliuser posted image  in veliko pila. Nisem čist notri v dieto padla, točno na ure ali točno samo dve hruški. Je pa res da sem s to dieto dobila samodisciplino da sem redno jedla In sem zgubila 12 kg pa še bi šlo če bi se držala. Nazaj pa nisem dobila nič. Meni se kopičijo kg če ne jem redno.Zato bi je bilo fino hujašat ker sem skoz lahko jedla oz. sem si zato vzela čas, ker si ga drugače kar ne.


_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem