cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Kdaj je viden kak rezultat trebušnjakov?

clock-img

28.02.2009, 08:25

clock-img

wing

pencil-img

198

IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

hahaha kjava si me nasmejala...če je čez špeh, se rezultatov trebušnjakov ne vidi. jih moraš vedno kombinirat s pravo prehrano in kardio vajami (tek na primer)...jaz vse skupaj delam že kar nekaj časa, pa tudi ne napreduje tako kot bi si želela user posted image  je precej odvisno kakšna maščoba se je nabrala na trebuhu, kako trdovratna.
ananas pa ni vsemogočen, nekateri bolj prisegajo na grenivke... v moji dieti pa ni nič od tega (vsaj ne v večjih količinah), ker oboje seveda vsebuje sladkor in to spet ni najboljša stvar.



Se strinjam. Nisi napisala zakaj se ne vidi rezultat. Po enem mesecu intenzivne vadbe bi se že moralo poznati. Vprašanje pa je, kaj je za nekoga intenzivno. Je to 5 ponovitev ene vaje, ali pa 20 ponovitev v sklopu 20 različnih vaj...Odvisno tudi, ali je na trebuhu toliko oblog, da se mišice spodaj ne morejo prebiti na plano in boš rabila malo več časa, da bo tudi očem vidno.
Sicer pa je ananas super zadeva za čiščenje strupov s telesa, tudi z maščobo si nista ravno fajn, ampak samo svež, kompot absolutno odpade, preveč sladkorja.
Drugače pa je na RR ena uporabnica, ki se precej profesonalno ukvarja prav z dotično vadbo in prehrano, obrni se nanjo, prav gotovo ti bo dala nasvet na pravem mestu. Pilates zelo pomaga. Aja, uporabnica pa je Marsy.

Veliko uspeha!

clock-img

28.02.2009, 09:09

clock-img

kjava

pencil-img

2416


IZVIRNO SPOROČILO: wing

IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

hahaha kjava si me nasmejala...če je čez špeh, se rezultatov trebušnjakov ne vidi. jih moraš vedno kombinirat s pravo prehrano in kardio vajami (tek na primer)...jaz vse skupaj delam že kar nekaj časa, pa tudi ne napreduje tako kot bi si želela user posted image  je precej odvisno kakšna maščoba se je nabrala na trebuhu, kako trdovratna.
ananas pa ni vsemogočen, nekateri bolj prisegajo na grenivke... v moji dieti pa ni nič od tega (vsaj ne v večjih količinah), ker oboje seveda vsebuje sladkor in to spet ni najboljša stvar.



Se strinjam. Nisi napisala zakaj se ne vidi rezultat. Po enem mesecu intenzivne vadbe bi se že moralo poznati. Vprašanje pa je, kaj je za nekoga intenzivno. Je to 5 ponovitev ene vaje, ali pa 20 ponovitev v sklopu 20 različnih vaj...Odvisno tudi, ali je na trebuhu toliko oblog, da se mišice spodaj ne morejo prebiti na plano in boš rabila malo več časa, da bo tudi očem vidno.
Sicer pa je ananas super zadeva za čiščenje strupov s telesa, tudi z maščobo si nista ravno fajn, ampak samo svež, kompot absolutno odpade, preveč sladkorja.
Drugače pa je na RR ena uporabnica, ki se precej profesonalno ukvarja prav z dotično vadbo in prehrano, obrni se nanjo, prav gotovo ti bo dala nasvet na pravem mestu. Pilates zelo pomaga. Aja, uporabnica pa je Marsy.

Veliko uspeha!




Najbrž bo res ta maščoba vzrok, ki skriva mišice. namreč nikoli v življenju nisem imela ravnega trebuha, čeprav sicer nisem bila ˝debela˝. In verjetno je to že od nekdaj z mano, tako da bo res kriza odpravit user posted image
Delam pa tako 10-20 ponovitev 5 različnih vaj. To za trebuh, pol pa še za noge in rit, kjer pa je že viden rezultat.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem