cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kdaj je viden kak rezultat trebušnjakov?

  
clock-img

25.02.2009, 16:33

clock-img

kjava

pencil-img

2416

user posted image Jih delam že več kot en mesec redno, pa se nikamor ne premakne vamp user posted image . Pa delam kao za vse sklope trebušnih mišic, pravilno diham, bla bla bla, pa kar nič.

clock-img

25.02.2009, 17:32

clock-img

Anonimen

pomojem je fora, da gre hitrej stran, če najprej naprimer pol ure aerobno vadiš, npr. sobno kolo, tek, orbitrek, pol pa čez trebušnjake, probaj!

clock-img

25.02.2009, 17:40

clock-img

Felicita

pencil-img

5145

lahko jih delaš leta, ampak če ne boš izboljšala drže in okrepila hrbtnih mišic bo bolj švoh. skoz. user posted image

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

clock-img

25.02.2009, 17:50

clock-img

srki

pencil-img

9222

Mater, Kjava, midve imava pa veliko skupnegauser posted image .

Felicita, kako to misliš z držo, da se je treba pokonc držat?

clock-img

25.02.2009, 18:00

clock-img

Felicita

pencil-img

5145

treba se je držat pravilno in okrepit predvsem mišice v križu... sem pozabla točno razlago kako in zakaj ampak iz mojih izkušenj je dejansko res.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

clock-img

25.02.2009, 18:49

clock-img

tiana

pencil-img

206

men pa pomagajo če jih delam en mesec skupi je že vidn rezultat.sam js mam pa drug problem....lenobo k se ji ne da delat trebušnjakovuser posted image

_____________________________

....za dežjem vedno posije sonce...

clock-img

25.02.2009, 19:59

clock-img

gita10

pencil-img

1507

Veš kaj jaz sem poskusla s trbušnjaki pa nič, pa z tekom pa nič potem pa sem začela jesti ananas pa veš kako je pomagalo. V enem mesecu iz konfekcijske številke 40 na mojo 36. Vse normalno samo za večerjo ananas. Čeprav mi ga je že malo dost ampak se splača.

clock-img

25.02.2009, 20:04

clock-img

brigitaa

pencil-img

335

Gita, kolk ananasa pa???košček, polovičko, četrtino, al kr celga? Mene ful pečejo ustnice po njemu

_____________________________

Kar ne ubije, te samo okrepi

clock-img

25.02.2009, 20:04

clock-img

srki

pencil-img

9222

Ja, za ananas sem že slišala, da pomaga oz. topi maščobe. Vredno je poizkusiti. Lenoba pa je tudi pri meni prisotna oz. preveč neučakanosti. Najraje bi, da se rezultati po enem tednu poznajouser posted image .

clock-img

25.02.2009, 20:09

clock-img

gita10

pencil-img

1507

Tud mene so nazačetku pekle usnice po njemu ampak sem se navadla. Ne vem jaz sem vsak veer si narezala ena skodelca in jedla zraven računalnika ( tudi sedaj ga imam) ali pa zdraven televizorja. Tudi če me zvečer kakšna žeja zagrabi si grem po košček.

clock-img

25.02.2009, 20:24

clock-img

Maleal

pencil-img

2930

A ananasov kompot isto učinkuje?Namreč ananas mi ne gre dol,kompot pa mi je še kar dober.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

clock-img

25.02.2009, 20:33

clock-img

gita10

pencil-img

1507

Poskusi, saj so hujšali tudi z ananasovimi tabletki. Jaz sem iz tega prišla na idejo.

clock-img

25.02.2009, 20:35

clock-img

Maleal

pencil-img

2930

A čez dan se pa normalno prehranjuješ,a si se čemu odpovedala,v kolikem času si izgubila kilce in koliko,a telovadiš tud?Ja vem sem radovedna.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

clock-img

25.02.2009, 20:49

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

hahaha kjava si me nasmejala...če je čez špeh, se rezultatov trebušnjakov ne vidi. jih moraš vedno kombinirat s pravo prehrano in kardio vajami (tek na primer)...jaz vse skupaj delam že kar nekaj časa, pa tudi ne napreduje tako kot bi si želela user posted image  je precej odvisno kakšna maščoba se je nabrala na trebuhu, kako trdovratna.
ananas pa ni vsemogočen, nekateri bolj prisegajo na grenivke... v moji dieti pa ni nič od tega (vsaj ne v večjih količinah), ker oboje seveda vsebuje sladkor in to spet ni najboljša stvar.

clock-img

25.02.2009, 21:06

clock-img

gita10

pencil-img

1507

Jaz sem shujšala samo z anansom nič drugega. Sem prelena za vse mogoče vaje . Nikoli se ne vagam razen pri zdravniku ampak v dobrem mesecu iz konfekcijske 40 na svojih 36 kot sem napisala. V tem času pa edino kar delam je da hodim s sinom na krajši sprehod pa še to je zelo kratek ker me zebe, in ob vikendih smučam ampak zelo rekreacijsko. Jem pa vse - sem zelo sladkosneda v torbici so vedno čokoladice. Tudi zvečer z anansom pade kakšne palačinka ampak meni je res nenormalno pomagalo, tako, da ima mož, ki so mu bolj všeč okrogle ženske že pripombe naj neham.

clock-img

25.02.2009, 21:33

clock-img

marjetica23

pencil-img

877

jest telovadn kt norc pa negre niti kilce doluser posted image

clock-img

25.02.2009, 21:33

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

kjava, pa saj ni rečeno da se ti radijatorčki niso naredili. Jih imaš pač malo globje.....tako kot jaz. Pokopane pod špehcom. In nobeden me ne prepriča, da jih nimamuser posted image user posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

25.02.2009, 21:36

clock-img

kjava

pencil-img

2416

Aha, vse zna biti vzrok kar ste naštele- nepokončna drža user posted image , čeprav se skoz trudim, da tud ko hodim al pa sedim, trebuh not vlečem(a ni to tud za krepitev?), potem špeh, Kaya, itak user posted image , ampak saj veš, da na prehrano tud pazim user posted image  in pa aerobna vadba predt rebušnjaki-tega pa res ne izvajam. Edin danes sem šla prej na en hrib, da sem bila res fajn ogreta. Mam to namen zdej prakticirat.
Mogoče si bom tud ananas kdaj kupila user posted image

Hvala za nasvete user posted image

clock-img

25.02.2009, 21:37

clock-img

kjava

pencil-img

2416

IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

kjava, pa saj ni rečeno da se ti radijatorčki niso naredili. Jih imaš pač malo globje.....tako kot jaz. Pokopane pod špehcom. In nobeden me ne prepriča, da jih nimamuser posted image user posted image


Slaba tolažba user posted image  user posted image  A pol nama samo še liposukcija ostane?

clock-img

26.02.2009, 07:59

clock-img

asso

pencil-img

3700

Trebušni "špeh" gre dol samo s pravilno prehrano in pravilno vadbo. Ne samo vadba za trebušnjake.
Maščobe se topijo, ko porabiš več kalorij, kot jih zaužiješ in to ne samo na trebuhu, ampak na celotnem telesu tako, da s terbušnjaki, ne topiš "špeh" na trebuhu, ampak samo trebušne mišice, nad temi pa je "špeh" - maščoba, ki se bo vidla pa če boš imela spodaj ne vem kako utrjene trebušne mišice.

Tako, da kar malo manj pri hrani in več skupne telovadbe...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

clock-img

26.02.2009, 21:46

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

IZVIRNO SPOROČILO: kjava

IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

kjava, pa saj ni rečeno da se ti radijatorčki niso naredili. Jih imaš pač malo globje.....tako kot jaz. Pokopane pod špehcom. In nobeden me ne prepriča, da jih nimamuser posted image user posted image


Slaba tolažba user posted image  user posted image  A pol nama samo še liposukcija ostane?



Pol se pa tolaži s tem, da je fino imeti f** ročke. Si predstavljaš da bi bila brez njih.......te bi v navalu strasti lahko izstrelilo v zrakuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

27.02.2009, 09:37

clock-img

Poka

pencil-img

1696

Če bi bilo tako enostavno, bi bili vsi lepi in fit user posted image Ananasov kompot - to je poln cukra... S tem res ne boste shujšale.

clock-img

27.02.2009, 10:28

clock-img

kjava

pencil-img

2416

IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

IZVIRNO SPOROČILO: kjava

IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

kjava, pa saj ni rečeno da se ti radijatorčki niso naredili. Jih imaš pač malo globje.....tako kot jaz. Pokopane pod špehcom. In nobeden me ne prepriča, da jih nimamuser posted image user posted image


Slaba tolažba user posted image  user posted image  A pol nama samo še liposukcija ostane?



Pol se pa tolaži s tem, da je fino imeti f** ročke. Si predstavljaš da bi bila brez njih.......te bi v navalu strasti lahko izstrelilo v zrakuser posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image
J.ebeš f.uk ročke.

clock-img

27.02.2009, 10:30

clock-img

gita10

pencil-img

1507

Glej saj ne prodajam ananasa da bi si delala reklamo ampak jaz sem shušala z ananasom. Najbrž ne moreš 10 kg shujšati z njim lahko pa tiste, ki imajo par kg za zgubit si  z ananasom pomagajo. Jaz sem isključno s sadežem - ne s kompotom.

clock-img

27.02.2009, 22:21

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

ja gita, ti bi verjetno shujšala tudi brez ananasa, imaš že tak metabolizem. tistemu, ki pa kile ne grejo dol, pa ananas prav nič ne pomaga. sem nekje brala, da je tista snov, ki naj bi topila maščobo itak v peclju, ne pa v sadežu user posted image  če ima pa nekdo 100 kil preveč (pretiravam), se pa strinjam da bo shujšal z ananasom..ampak ne sme nič drugega jest user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem