cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: poročne princese 2010

  
clock-img

06.04.2010, 08:26

clock-img

vesna_b

pencil-img

2145

jutro, bejbe user posted image
no, prazniki so za nami, pa sem kar vesela, ker ne morem več jest...

sva pa ta vikend izkoristila gužvo, pa sva kar delila vabila. ha ha user posted image
sva jih oddala 14 (od 60), pa so vsi navdušeni. sicer ok, za brat majo full, pa še zraven sva dala spremno besedilo - da se zberemo na Bogenšperku, da mamo varuško, da mamo dva menija... v glavnem, vsi so navdušeni, res. vsem se dopade ideja varuške za zvečer, tud za meni - je kar nekaj zanimanja za morski meni. sem kar mal presenečena...
no, pa tud vesela, da so najine ideje tako hitro vzeli za svoje :)

clock-img

06.04.2010, 13:36

clock-img

klaja

pencil-img

2423

Vesna_b super, da so tako lepo vse sprejeli. Samo sta pa pridna 14 vabil naenkrat, nama gre nekako skozi 5 - 6 na vikend. Sma pa skoraj pri koncu, ostala so nama še samo 4, te pa boma ta vikend raznosila. Do sedaj so nama vsi obljubili da pridejo, razen mojega krstnega botra in botre, teh pa mislim da ne bo, pa nekaj otrok bodo pustili doma, to pa je tudi vse.

Počasi bom edino še morala nabavit plastične kozarce in krožnike in take zadeve za drugi dan. Pa k župniku bo treba. Glede priprav na cekrveno poroko pa sem se pozanimala in je taka navada, da se pride tisti četrtek pred poroko k župniku in ima potem on govor, nekje pol ure in je stvar urejena.

clock-img

06.04.2010, 14:47

clock-img

vesna_b

pencil-img

2145

hudo - vaš župnik je pa faca... drugače je povsod nujno met opravljen ta tečaj. no pa saj teme so bile zanimive...

glede vabil sva pa mela malo sreče, ja. saj nama bo šlo sedaj bolj počasi... sicer koliko jih bo, bova še videla, ampak do sedaj so vsi potrdili udeležbouser posted image  

a mate vi še drug dan fešto? ja, fajn... midva bova naslednji dan počivala in se posvečala najini bejbi.
bova pa mogla počasi študirat, kaj nabavit za F in D - krožnike, kozarce, pijačo... ja, se kar nabere vsega.

glih vedle bomo, kaj vse moramo poštimat, pa bo mimo... he he he

clock-img

09.04.2010, 10:53

clock-img

suzy85

pencil-img

3863

helou!
joj, bolj ko gremo h koncu, več stvari je treba še zrihtat user posted image

midva bova imela D in F ločeno. mogoče bodo prišli fantje po polnoči do nas, ampak ni nič fiksno zmenjeno. jst moram za D priskrbeti samo nekaj za jest (golaž ali kaj podobnega) in vino, vse ostalo bodo zrihtale kolegice user posted image

user posted image ima obleko že doma, jutri pa gremo v LJ še čevlje naročit. men tudi manjkajo še čevlji in perilo. sem pa ta teden našla v C&A v MB oblekco za najino pupiko user posted image

ta vikend bomo verjetno delale naprsne šopke, mašne bomo pa kakšen teden prej dali narazen.


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

clock-img

09.04.2010, 12:50

clock-img

muhica2

pencil-img

51

živjo
Ja res vedno bol proti koncu gre vedno več dela je!
kaj že vete ki bote kuple kozarce pa pijačo?kaj bote si dekliščino same organizirale!

clock-img

09.04.2010, 15:55

clock-img

maja1985

pencil-img

336

Meni dekliščino obljubljajo frendice, tako da čakam na njih :) Glede pijače pa ... vino dobiva od dveh frendov (domače vino), kupila bova pivo in pa brezalkoholne pijače ... ampak ima to bodoči mož čez. Za kozarce je pa tud rekel, kje jih bo kupil, ampak sem pozabila ... ga moram vprašat, pa bom sporočila.

Vabil še ni (uspel) natisnit ... ga bom počasi mal grdo pogledala :) No, pa saj do drugega vikenda, ko jih bova začela nosit, jih bo že moral  user posted image

Muzikante že imate?

Lep vikend!

clock-img

10.04.2010, 17:12

clock-img

karmen7

pencil-img

1557

Punce, jaz se pa vračam user posted image Sva se - po pogajanjih - vseeno odločila, da poroko speljeva, ampak sva jo konkretno prestavila. Tako da če me vzamete prihajam nazaj v to temo. Datum najine poroke je 19.6. v Mb - je že rezerviran. Danes sem ravno rezervirala svojo oblekico user posted image , fotografa imam kar službenega, vabilo so samo za v print, muzikanta moram še poklicat, enako za prostor seveda v upanju, da je takrat še fraj. Drugače bo mala panika, ampak tudi to bomo rešli. 

clock-img

11.04.2010, 20:07

clock-img

momo1

pencil-img

65

user posted image Pozdravljene,
jaz sem dobila obleko, ki sem jo naročila preko e-buya (tisto, ki sem jo dala v album wedding). Obleka zelo lepa in je natančno takšna kot sem jo videla na sliki. Edina stvar je, da sem pred naročilom "kitajca" vprašala, če je možno naročiti obleko v krajši verziji (brez podaljška obleke zadaj-vlečke) in je rekel da ja, toda obleko sem dobila z vlečko. Sedaj pa si ne znam predstavlajti, kako se v takšnih oblekah sploh da obračati, hoditi, kaj šele plesati. Čeprav sem videla, da je ogromno poročnih oblek takšnih. Celo v katalogu Poročnega kotička je večina takšnih. Kako si ve to predstavlajate s temi dolgimi oblekami? Kako boste plesale? Kdaj se boste preoblekle? A ve katera, kje je mogoče dobiti samo korzet v kakšni vijolični ali bordo barvi in kakšne so cene?

clock-img

12.04.2010, 09:35

clock-img

vesna_b

pencil-img

2145

momo, a nima zadj enega gumbka, s katerim obleko spneš? jaz sem pa ravno vlečko iskala, ker so tako lepe slike... he he heuser posted image
ponavadi je zadaj en gumbek in na obleki malo pod gumbkom ena zankica, s katero obleko spneš in nimaš več vlečke po tleh, tako da ni problem

če gumbka ni, ti ga pa vsaka šivilja lahk našije...

preoblekla se pa jaz ne bom. samo enkrat bom v poročni obleki, tako da jo bom kar ponosila...

no, bom imela s sabo rezervno obleko, ampak res čist za vsak slučaj...

< Sporočilo je popravil vesna_b -- 12.4.2010 9:39:09 >

clock-img

12.04.2010, 09:51

clock-img

maja1985

pencil-img

336

Jaz sem dala v album oblekco, ki jo bom imela. Zdajle šibam do šivilje, da mi pove kok bi me prišlo šivanje, če bo dražje kot na ebayu, potem jo tle dam šivat drugač pa naročim na ebayu. V soboto sem kupila podvezico :) Je moj rekel, če greva kar vadit, kak jo bo dol vzel :))))
Vabila so končno natisnjena, tak da jih še poslikam in dam v svoj album.

clock-img

12.04.2010, 10:26

clock-img

muhica2

pencil-img

51

živjo upam da ste lepo preživeli vikent! Saj mi2 sma mela po dveh mescih zelo umirjenega! Jaz pa danes nesem še samo obleko krajšati!Nasledni vikend še grem v Avstrijo po kozarce in pijačo,tako da še bom mela to doma,da bom lahko  mirno spalauser posted image Ja malo še pa bo maj pa bomo meli spet puno delauser posted image

clock-img

12.04.2010, 12:50

clock-img

Anonimen

karmen7:user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Super, da sta se vseeno odločila speljati porokouser posted image user posted image Zdaj pa veselo na delouser posted image

momo: super za obleko. Sigurno ti pa lahko šivilja kaj urediuser posted image . Pa meni so fuul všeč vlečke! Jaz se nisem preoblekla, se tudi drugače ne bi (če ne bi bila noseča). Tako kot je rekla vesna_b: samo 1x si v poročni obleki (UPAM!!user posted image user posted image user posted image ).

maja1985: hihihiuser posted image Kje si kupila podvezico? Meni je na poroki med plesom dol zlezla, pa imam trenutno kar zajetne bedrceuser posted image user posted image user posted image

muhica: fajn nabavita drugi vikend!

Evo, midva jutri dobiva slike  KONČNOuser posted image user posted image user posted image user posted image , potem pa dokončno uštimam album.

Lepo bodite.

clock-img

12.04.2010, 13:07

clock-img

Anonimen

Maja: naj še tukaj napišem, da je obleka ČUDOVITA!!user posted image user posted image Komaj čakam, da te vidim v njejuser posted image user posted image user posted image user posted image

Dajte se še druge opogumit z albumi. Jaz sem firbecuser posted image user posted image

clock-img

12.04.2010, 13:15

clock-img

vesna_b

pencil-img

2145

ma k ne da? jaz sploh nimam volje, da še kaj dam gor, k se nas je sam ene par opogumlo... user posted image

bejbe, me bi še kaj vidle.... he he he

no, drugače pa midva letava okoli z vabili. saj nama kar gre - v dveh vikendih sva raznesla 40 od 60 vabil.
sicer ok, zadnjič sva mela srečo, k sva jih 14 dala na enkrat, pa v ponedeljek (na praznik) sva šla na primorsko, na sonček, pa v četrtek sva 2 oddala, pa v soboto in včeraj.

sam k pri tazadnjih ne moreš več ne jest, ne pit, pa kar moraš... hudo... ampak ja, nama kar gre. tud kar nekaj jih je, ki so takoj potrdili udeležbouser posted image  taki so mi všeč user posted image

clock-img

12.04.2010, 13:26

clock-img

Anonimen

Vesna: sta kar pridna z vabili. Samo, ti pa moram pivedat, da so nama VSI potrili udeležbo, potem pa ni bilo štirih ljudi. Fuuul sem bila žalostna, ker:

1. bratranec od mojega moža se je tako nažrl, da mu je med civilnim obredom na gradu Tabor v Laškem, ko ostali spremljajo obred iz vrha galerije, dol med naju z možem, padel čik. Tega vam še nisem povedala, ker me je res prizadelo. In v bistvu ne vem, ali sem jezna nanj, ali sem bolj prizadeta, ali kaj sem. Na srečo je čik padel na tla. Lahko pa bi direktno name in mi zažgal celo obleko. Da ne govorim o smradu, ki se je razlegel po dvorani. No, in ta pijandura grda je potem zakomiral in ga je njegova sestra odpeljala domov (pred večerjo seveda).

2. Sestrična od mojega (torej sestra tega pijanega neotesanca) ima 3 mesece starega dojenčka in je rekla, da ima poskrbljeno za varstvo malega. No, na dan poroke je le povedala, da ga nima kam dati, tako, da je bila na poroki z otrokom, ki pa je bil seveda na koncu že tako izmučen, da sta šla pred večerjo domov. Tako, smo ostali že brez dveh ljudi.

3. moja sestrična se je dan pred poroko spomnila, da ima na dan poroke ob 7ih zvečer eno gledališko predstavo (premiero) in, da je ne bo od 18.00 pa do 23.00, tako, da naj ne računamo nanjo za večerjouser posted image user posted image user posted image

4. najin sosed je na dan poroke dobil baje tak otiščanec, da sploh ni več zdržal in je pred poroko ˝sizdnil˝ domov...

Naj povem, da smo imeli večerjo na srečo bar varianto in, da je za 32 ljudi moh oče plačal 1100€ (samo hrana). Pa se mi ne gre za denar. Tudi starša sta rekla, da jima ni hudo zaradi keša, ampak gre se za princip. In nikoli ne bom razumela takšnjih ljudi.

Kljub temu sva se imela čudovito!!!! Ob nama so ostali ljudje, ki jih imava rada in sva jim hvaležna.


clock-img

12.04.2010, 13:44

clock-img

maja1985

pencil-img

336

Apriličica dojenček še noče ven? Mu je preveč lepo v maminem trebuščku :) Hvala za oblekco ... vsi jo ful hvalijo. Sem mojmu bratrancu najprej pokazala, ki mi je priča in je bil navdušen. Zdaj pa moram skrivat pred dragim :)
Podvezico sem kupila v Intissimi-ju. Upam, da mi ne zleze dol :)

clock-img

12.04.2010, 13:57

clock-img

vesna_b

pencil-img

2145

ojoj, hudo. še najbolj tisto s čikom...

no, brat od mojega bo mel nekje mesec starega otročka. pač sva mela datum preden sva izvedela za nosečnost. jaz sem jima rekla, da njegovi ženi ni treba čez dan bit zraven, oz bo sama presodila, da bi pa raje videla, da pride zvečer. itak mamo varuško, tako da bo malega lahko mela gor zvečer, pa tud podojit ga gre lahko, ker bo itak zraven.
če bi mi katera rekla, da gre raje na premiero, bi ji pa rekla, naj kar tam ostane... pišuka pa kaj se eni grejo... no, pri nama je od njegovega bratranca žena na tan načrtovala piknik za njen RD, pa ga bo prestavila...

mah ja, saj je res. saj v končni fazi se dva, tri menije sploh ne pozna pri celem seštevku, ampak gre za principe in bi se tudi meni trapasto zdelo... kot vsakemu... namesto, da bi bili veseli povabila, se potem takole zafrkavajo.

pa vsaj vesta, komu sta pomembna...

no, kako bo pri nas, pa še povem...

clock-img

12.04.2010, 14:21

clock-img

muhica2

pencil-img

51

Jaz bi dala sliko obleka ampak mi ne gre slik naložit! Kaj se ve poročite, če lahko vprašam?
Nama je tut kar večina potrdila ,da pridejo kateri pa niso pa imajo čas do 1 maja!

clock-img

12.04.2010, 14:24

clock-img

vesna_b

pencil-img

2145

midva mava poroko 29.5.2010, potrdit pa je treba do 15.5. - tako da mam še čas koga poklicat, če se sami ne spomnijo...

clock-img

12.04.2010, 14:25

clock-img

Tigrica86

pencil-img

401

Dajte se še druge opogumit z albumi. Jaz sem firbecuser posted image user posted image



jaz še nimam nič konkretnega za pokaz, tako da še nisem ustvarila albuma. Ko pa bom imela izdelana vabila, naprsnike, oblekco bom pa tudi pokazala... user posted image

clock-img

12.04.2010, 16:29

clock-img

karmen7

pencil-img

1557

Uh, jaz še tudi nimam nič konkretnega... lažem imam pa obleko user posted image Samo da pokapiram kako naj naredim album, pa jo ustvarim. Vabila pa pridejo na vrsto ta vikend user posted image

Aja, rabim jaz kakšno geslo za albume - če ga rabim, se močno priporočam?


< Sporočilo je popravil karmen7 -- 12.4.2010 16:32:30 >

clock-img

12.04.2010, 20:51

clock-img

klaja

pencil-img

2423

Evo mene, še dva vabila sta ostala, pa sma gotova. Pri nama jih je zaenkrat samo 5 takih, ki jih ne bo, teh pa že prej nisem zraven štela.

Muhica midva se poročiva na Zgornji Velki (verjetno veš kje je to).


Sem pa danes dobila čevlje za mene, pa jopice za otroke, bom probala jutri poslikat, pa prilepim v album.

clock-img

13.04.2010, 09:21

clock-img

muhica2

pencil-img

51

Jutro vsem!

Ja kalija vem , ki je touser posted image Vidim da sem jaz prehitro začela vse pripravljat jaz sem imela že v marcu vsa vabila raznošena!zato pa nimam več kaj delat razen ,da čakam da me pokliče kdo ,da pride sej takih je bol malo ,ker večina je kar potrdila sam za število ,da bom točno vedla za menije

clock-img

13.04.2010, 09:52

clock-img

hrchy

pencil-img

949

no vidim, da ste nekatere pridne, nekatere pa se nic nimate (tako kot jaz) ... midva sva se za praznike ravno selila, tako da je bila poroka zadnji mesec na stranskem tiru. Zaenkrat sva samo 'save the date' poslala. Narejena so bila kot skatlice, notri pa koruza in na roko napisano vabilo. Ampak to je bilo samo za najblizje. Za vse ostale sva pa filmcek posnela in ga dala na youtube user posted image . Ce najdem slikico od tistih skatlic, jo dam v album.
Zdaj morava pa narest se prava vabila in jih poslat. Aja, pa en par prstanov dobiva v petek. Pocasi bom tudi jaz imela nekaj materiala za pokazat.

clock-img

13.04.2010, 09:56

clock-img

muhica2

pencil-img

51

Jutro vsem!

Ja klaja vem , ki je to Vidim da sem jaz prehitro začela vse pripravljat jaz sem imela že v marcu vsa vabila raznošena!zato pa nimam več kaj delat razen ,da čakam da me pokliče kdo ,da pride sej takih je bol malo ,ker večina je kar potrdila sam za število ,da bom točno vedla za menije

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem