cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: moja sestra

  
clock-img

21.01.2009, 15:37

clock-img

BA2008

pencil-img

81

sem ravno včeraj slišala za tega fantka (vsaj mislim,da gre za njega).res se dogajajo grozne stvari.do trenutka,ko se nam ne zgodi nekaj slabega,sploh ne opazimo teh grozot.to zdaj vidim.

_____________________________

najin angelček Aljaž 14.12.2008 - 22.12.2008

clock-img

21.01.2009, 17:57

clock-img

andreja2000

pencil-img

3448

IZVIRNO SPOROČILO: BA2008

sem ravno včeraj slišala za tega fantka (vsaj mislim,da gre za njega).res se dogajajo grozne stvari.do trenutka,ko se nam ne zgodi nekaj slabega,sploh ne opazimo teh grozot.to zdaj vidim.



Ja,gotovo gre za tega fantka,ker se že vso mesto pogovarja o tem.Za njegov roj.dan novembra smo bili pri njem še vsi veseli,jaz in moja družina,pa moja sestra z svojo družino in otroci so bili tako lepo razposajeni in kdo bi si mislil,da bo sedaj januarja vse tako zavito v žalost.....user posted image ,da je sestra že pokojna,in ta mali deček tako bolan.........

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

clock-img

21.01.2009, 18:01

clock-img

andreja2000

pencil-img

3448

 
 
mia007 hvala ti za tvojo zgodbo in hvala za ponujeno pomoč,ter tople besede.

volga ja,res je pametna ideja tole z knjižnjico,ob prvi priliki bom si res sposodila te knjige,hvala za nasvet.

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

clock-img

21.01.2009, 21:46

clock-img

spelka12

pencil-img

3312

Iskreno sožalje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

22.01.2009, 19:48

clock-img

Anonimen

Kakšna tragedija za otroke zate in za vse bližje, ki ostajate in doživljate to bolečino ob izgubi dragih vam oseb.

Moje globoko sočustvovanje in iskreno sožalje ob izgubi dveh, vam, tako ljubih oseb.user posted image user posted image user posted image

clock-img

23.01.2009, 21:16

clock-img

andreja2000

pencil-img

3448

O,kako mi je danes hudo......user posted image ,kar jočem in jočem,tako pogrešam njen sproščeni klepet,njeno dobro voljo in njen vedno nasmejan obraz......user posted image
Bila sem na grobu in ne morem vrjeti,da sva še pred kratkim skupaj prižigali svečke najini mami,danes pa sem tam stala sama,z strtim srcem....o Bog,kako ju pogrešam.......user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

clock-img

24.01.2009, 00:22

clock-img

Pandica

pencil-img

5280

user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

clock-img

24.01.2009, 06:22

clock-img

TRIŠ

pencil-img

3225

andraje 2000user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bodi močnauser posted image user posted image user posted image user posted image   

clock-img

24.01.2009, 07:43

clock-img

dašabina

pencil-img

1608

moe iskreno sožalje.........

_____________________________

V vsakem, še tako majhnem koraku je smisel življenja....

clock-img

25.01.2009, 21:48

clock-img

petarda

pencil-img

10119

Iskreno sožalje user posted image user posted image user posted image  

clock-img

25.01.2009, 22:01

clock-img

soncnica 3

pencil-img

420

user posted image user posted image user posted image iskreno sožalje, naj počiva v miru, njana duša pa naj postane najlepši angelček, ki bo bdel nad vami...


clock-img

27.01.2009, 22:11

clock-img

snikolina

pencil-img

1035

MOJE ISKRENO SOŽALJE. BODI MOČNA!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

28.01.2009, 16:46

clock-img

*anamor*

pencil-img

1068

Andreja veliko razmišljam o tebi, kako si, kako se držiš. In tudi jaz sem prej glih slišala zgodbo o tem fantku. Pa kaj se res dogaja na tem ljubem svetu. Andreja kako se držijo fantkovi starši in kako je z fantkom zdaj? Gre kaj na bolje?

_____________________________

Sinek moj je najvecji zaklad v mojem zivljenju

clock-img

29.01.2009, 12:23

clock-img

andreja2000

pencil-img

3448

IZVIRNO SPOROČILO: *anamor*

Andreja veliko razmišljam o tebi, kako si, kako se držiš. In tudi jaz sem prej glih slišala zgodbo o tem fantku. Pa kaj se res dogaja na tem ljubem svetu. Andreja kako se držijo fantkovi starši in kako je z fantkom zdaj? Gre kaj na bolje?



hvala,da misliš name.Jaz trenutno,priznam,nisem dobro,pa če prav se trudim...težko je...user posted image

Fantkovi starši se trudijo držati pozitivno,kar pa je v teh okoliščinah zelo težko,vendar oba se trudita po svojih najboljših močeh stati sinu ob strani,sta ves čas ob njem in trenutno mu je malce bolje po teh obsevanjih.Ja,krutost  tega sveta,včasih res ne pozna meja....žalostnouser posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

clock-img

02.02.2009, 16:23

clock-img

Matejčika

pencil-img

779

moje sožalje! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne mečte pušk v koruzo, ker se lahko zataknejo v moj kombajn, potem pa mam pravo sranje! :)

clock-img

11.02.2009, 13:38

clock-img

andreja2000

pencil-img

3448

 

Danes je mesec dni,
odkar te več z nami ni.
Ostala je le praznina
in v srcu velika bolečina.
Iščem te v vetru,
iščem te v dežju,
vidim te v rožah,
vidim te povsod...
A ne morem se te dotakniti,
ne morem več s tabo kave spiti.
Srce moje kliče te,
ali tvoje čuje me???
Ko objemam tvoja otroka,
se mi za trenutek zdi,
da z nami si tudi ti
in ne morem verjeti,
da te več ni,
da odšla si tja,
od koder vrnitve ni,
da si pri najini mamici...
O,kako to boli...

Tako zelo te pogrešam...user posted image ,pogrešam obe,mami in tebe...user posted image
Rada vaju imam
vajina Andreja

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

clock-img

12.02.2009, 09:37

clock-img

Lusa

pencil-img

1269


user posted image user posted image user posted image oh andreja ,nimam besed...kako kruto se poigrava zivljenje s teboj in z domacimi..

clock-img

22.02.2009, 22:33

clock-img

scubadiver

pencil-img

2994

Joj andreja kar na jok mi gre ko sem brala kakšna tragedija se ti je zgodila.
Drži se!
Vem kaj preživljaš. V 11 mesecih sem izgubila očeta, mamo in babico. Sčasoma postane malce lažje, kamen okoli srca se začne krušiti, pa vendar pridejo trenutki, ki še vedno zamajejo tla pod nogami.
Sšasoma prebolimo izgube, pozabimo pa nikoli in zato naši najdražji živijo naprej, v naših srcih in mislih in vedno bodo tam, vsaj tega nam nihče ne more vzeti!

user posted image user posted image


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana

clock-img

01.05.2009, 20:23

clock-img

srečka nosečka

pencil-img

3313

user posted image user posted image user posted image

Kako je to življenje kruto. user posted image  Vzame tisto, kar imamo najraje. user posted image
Ta presneti rak je user posted image . Moj oče je pred dvema letoma "uspešno" prestal operacijo in premagal raka na grlu.
Zdaj pa izvemo, da je ta zahrbten rak spet tukaj. user posted image  user posted image  user posted image  Razširjen je po celem telesu, metazstaz polno vsepovsod. user posted image  user posted image  user posted image  Več ni kaj narediti. user posted image
Ne vemo, koliko dni bomo še z njim ... user posted image  user posted image  user posted image
Boli, boli, boli user posted image

Andreja - presneto te razumem, kako ti je pri srcu. user posted image  Bodi močna, jaz se trudim biti, čeprav ne uspeva najbolje .....


_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA

clock-img

04.05.2009, 10:57

clock-img

andreja2000

pencil-img

3448

srečka nosečka  ojej,res mi je žal,da se je ta kruta bolezen povrnila.Ja,hudo je,ko gledaš kako ti pred očmi odhaja nekdo,ki ga imaš rad...user posted image .Sama sem to občutila že lani pri moji mamici,potem je zbolela še sestra in letos za vedno zaprla svoje trudne oči...user posted image ,sedaj pa se s to boleznijo bori moja tetauser posted image ,res je kruta ta bolezen...
Ja,tudi jaz se trudim biti močna in vem,kako težko je v takih trenutkih najdit moč.
Pošiljam ti user posted image ,drži se,mislim nate!

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

clock-img

17.05.2009, 16:48

clock-img

Anonimen

še tule ti pošiljam user posted image user posted image user posted image

clock-img

18.05.2009, 10:03

clock-img

andreja2000

pencil-img

3448

IZVIRNO SPOROČILO: Melodie

še tule ti pošiljam user posted image user posted image user posted image



hvala!user posted image

Minili so že 4 meseci,jaz pa še vedno ne verjamem...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

clock-img

18.05.2009, 10:12

clock-img

Tanja55

pencil-img

1381

IZVIRNO SPOROČILO: andreja2000

IZVIRNO SPOROČILO: Melodie

še tule ti pošiljam user posted image user posted image user posted image



hvala!user posted image

Minili so že 4 meseci,jaz pa še vedno ne verjamem...user posted image user posted image user posted image



Andreja, 4 meseci se niso dovolj, daj si cas. Drugo leto ob tem casu bodo res vidne spremembe, zdej pa se ne. Bolecina je se prisotna, pa mocna...ni se dovolj casa minilo, da bi lahko dojela in verjela. Do konca poletja bo pa verjetno ze boljs, vsaj pri meni je blo. Vse gre tako zelo pocasi a ne? pa vsak dan je svojevrstna zmaga. Prav ti mali koraki bodo spet pripeljali sonce v tvoje zivljenje, samo dovoli si izjokat bolecino.

Pri meni je ravno kaksnih 4-5 mesecev po mamini smrti bilo najhuje, ko prvi sok mine, ko se ljudje vrnejo v ustaljene tirnice, ko vsi mislijo, da je ze mimo...huh, kje pa, takrat sele obcutis kako si sam in pocasi zacenjas reflektirat dano situacijo in jo tudi sprejemat. In sprejemanje je pocasno, ampak nujno. Mislim nate! Drzi se!user posted image

clock-img

18.05.2009, 10:59

clock-img

andreja2000

pencil-img

3448

Tanja55  hvala za tvoje tople besede...ja,res je,nekako vsi mislijo,da je mimo...o,pa ni,če prav se trudim.Res je potreben čas.Lani,ko je umrla mami,smo kmalu izvedeli,da je tudi sestra bolna.Žalovala sem za mami,hkrati pa smo se spopadali z sestrino boleznijo,pa vendar je bila sestra še z nami in veliko sva se pogovarjali o mami,sedaj pa je tako drugače,še težje,ker ni več najinih pogovorov,ker ni nje,ki bi me držala pokonci,tako kot je to ona znala.Vedno,ko mi je bilo hudo me je znala poslušat in potolažit,znala me je dvignit...pa vendar vem,da moram naprej tudi brez nje,čas bo vrjetno res naredil svoje,trenutno je pa kar težko,če prav so seveda dnevi,ko mi je lažje,ko že mislim,da bo bolje,potem pa spet...
Še enkrat hvala,Tanja55user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

clock-img

11.07.2009, 15:25

clock-img

andreja2000

pencil-img

3448

danes mineva 6 mesecev odkar si odšla,moja ljuba sestrica...user posted image

Ko na svet si prišla,bila sem najponosnejša sestrica.
Tvoje sinje modre oči
in temni dolgi kodrčki so obrazek tvoj krasili.In tista medicinska sestra,ki te je prinesla v naročju,je rekla,da si lepa kot angelček.
In minila so leta in prišel je tisti dan,ko si angel postala in krila dobila in se k najini mamici odselila.Zdaj si tam,kjer pravijo,da bolečine ni,mene pa še vedno srce boli,ko tebe več tukaj ni.
Tako zelo te pogrešam,sestrica moja...čuvaj tam na moje angelčke,objemi Tino in mami ,objemi...,jaz pa bom tukaj čuvala tvoja dva sončka in ju namesto tebe stiskala v naročju...in nekoč,sestrica moja,ko pride čas,se bova objeli tudi midvi...

Kati,tako zelo rada te imam,tako zelo te pogrešam...
tvoja sestra Andreja!user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem