cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: moja sestra

  
clock-img

14.01.2009, 08:51

clock-img

Foxina

pencil-img

457

Iskreno sožalje!!!user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

clock-img

14.01.2009, 08:58

clock-img

andreja2000

pencil-img

3448

Vsem še enkrat hvala,tebi Tanja55,pa hvala za ponujeno pomoč in besede-se ti kaj oglasim,ko bo prilika.

Zdi se mi,da mi je z vsakim dnem huje,da sem že vsa izčrpana,pa vendar vem,da se nekako moram pobrati.....mora mi uspeti že zavoljo otrok.
Včeraj sva se z sestrinim sinčkom malo pogovarjala....postal je tako agresiven,mislim da tako pač on izraža svojo žalost.Objela sem ga in mu povedala,da ga ima njegova mami še vedno rada,če prav je ni tukaj,da pa je nekje,tam,kjer gredo ljudje ko umrejo in bo žalostna če bo on takšen.Potem se je umiril.Ma saj še sama ne vem,kako to pravilno razložiti petletnikuuser posted image Hčerka pa je precej vase zaprta,navzven ne kaže trpljenja,vendar se bojim zanjo,ker vem,da deklica nosi v sebi hudo bolečino.Na pogrebu njene babice,moje mame pred 9 meseci ji je postalo slabo ,je bruhala in morali smo jo odpeljati,ker ni zdržala....bojim se kako bo jutri,saj tokrat je izgubila še mamico.....user posted image user posted image user posted image

vsem še enkrat iz srca hvala!

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

clock-img

14.01.2009, 09:42

clock-img

emaa

pencil-img

7450

Moje sožalje

clock-img

14.01.2009, 10:16

clock-img

murkica

pencil-img

2075

user posted image user posted image user posted image user posted image Iskrene sožalje... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

clock-img

14.01.2009, 12:09

clock-img

botrca

pencil-img

14679

IZVIRNO SPOROČILO: andreja2000

Zdi se mi,da mi je z vsakim dnem huje,da sem že vsa izčrpana,pa vendar vem,da se nekako moram pobrati.....mora mi uspeti že zavoljo otrok.
Včeraj sva se z sestrinim sinčkom malo pogovarjala....postal je tako agresiven,mislim da tako pač on izraža svojo žalost.Objela sem ga in mu povedala,da ga ima njegova mami še vedno rada,če prav je ni tukaj,da pa je nekje,tam,kjer gredo ljudje ko umrejo in bo žalostna če bo on takšen.Potem se je umiril.Ma saj še sama ne vem,kako to pravilno razložiti petletnikuuser posted image Hčerka pa je precej vase zaprta,navzven ne kaže trpljenja,vendar se bojim zanjo,ker vem,da deklica nosi v sebi hudo bolečino.Na pogrebu njene babice,moje mame pred 9 meseci ji je postalo slabo ,je bruhala in morali smo jo odpeljati,ker ni zdržala....bojim se kako bo jutri,saj tokrat je izgubila še mamico.....user posted image user posted image user posted image

vsem še enkrat iz srca hvala!



Ja, res včasih ne veš kako reagirat. Upam, da si otroka ne bosta kaj naredilauser posted image user posted image user posted image  groza kaj se enim dogaja. Če rabiš kako besedo tolažbe sem ti na zs na voljo.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

clock-img

14.01.2009, 12:39

clock-img

ElaM

pencil-img

2667

Andreja, iskreno sožalje, nimam besed, res ne.user posted image

_____________________________

:)

clock-img

14.01.2009, 12:45

clock-img

Nogavica

pencil-img

3170

Iskreno sožalje, Andreja. user posted image  user posted image

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

clock-img

14.01.2009, 21:17

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Moje sozalje! Zivljenje ti je res tesko breme polozilo na tvoji rami... ce bi lahko kako pomagali ti nosit to bi ti z veseljem skusali olajsat bolecino! Zakaj je pa sestra umrla?



< Sporočilo je popravil smrka -- 14.1.2009 21:18:08 >

clock-img

14.01.2009, 22:23

clock-img

lorch

pencil-img

685

Moje iskreno sožaljeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

2.12.2007 smo postali družina.
15.1.2011 se je družina povečala.

clock-img

14.01.2009, 22:25

clock-img

Zamima

pencil-img

6527

Kar zmrazilo me je,... iskreno sožalje  user posted image user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

clock-img

15.01.2009, 10:08

clock-img

andreja2000

pencil-img

3448

IZVIRNO SPOROČILO: smrka

Zakaj je pa sestra umrla?




prav tako kot mami,je tudi ona žal izgubila boj z težko boleznijo-rakom.


Še malo,pa se bomo danes od nje še zadnjič posloviliuser posted image user posted image user posted image ...o,kakšna bolečina me razjeda.Tako zelo se mi smilita njena otroka....user posted image  in pred njima moram zbrati moč,saj sem njuna edina teta in skušala jima bom v bodoče veliko stat ob strani.

Vsem še enkrat hvala za sožalje in hvala vsem za ponujeno pomoč.

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

clock-img

15.01.2009, 10:19

clock-img

Udb

pencil-img

5380

Moje sožalje. Bodi še danes zelo močna, za njena otroka. Potem se pa izjokaj! NE pusti tega v sebi. 

clock-img

15.01.2009, 10:57

clock-img

tteeaa

pencil-img

299

Jočem z vsemi vami, grozno mi je, ko pomislim na otročka, ki sta ostala brez mamice. Moje iskreno sožalje....

Andreja, želim ti veliko moči, da boš zmogla biti močna - zase in predvsem za njene otroke...Držite se....


_____________________________

Kar te ne ubije, te naredi močnejšo!

clock-img

15.01.2009, 11:20

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: andreja2000

IZVIRNO SPOROČILO: smrka

Zakaj je pa sestra umrla?




prav tako kot mami,je tudi ona žal izgubila boj z težko boleznijo-rakom.


Še malo,pa se bomo danes od nje še zadnjič posloviliuser posted image user posted image user posted image ...o,kakšna bolečina me razjeda.Tako zelo se mi smilita njena otroka....user posted image  in pred njima moram zbrati moč,saj sem njuna edina teta in skušala jima bom v bodoče veliko stat ob strani.

Vsem še enkrat hvala za sožalje in hvala vsem za ponujeno pomoč.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image najhujše so zadnje minute, ampak si močna osebnost in jih boš zmogla, zavoljo svojih otrok in navsezadnje si že pokazala, kako dobra teta si svojim nečakom. Drži se.user posted image

clock-img

15.01.2009, 11:22

clock-img

Volga

pencil-img

9346

IZVIRNO SPOROČILO: Udb

Moje sožalje. Bodi še danes zelo močna, za njena otroka. Potem se pa izjokaj! NE pusti tega v sebi. 



Saj ravno to je, ko vsi pričakujejo, da boš močan. In v sebi veš, da moraš biti vsaj pred otroci. Najraje pa bi tulil od bolečine na ves glas nekje v gozdu, da te nihče ne bi slišal. In daj si to privošči, takoj ko boš imela priliko. Res, pomaga. Da si nekje sam zase in da se stuliš. Mislim nate.

clock-img

15.01.2009, 13:40

clock-img

silvya

pencil-img

1770

Moje sožalje. user posted image Ob takih dogodkih pa se mi res para srce. Boga otročka. user posted image  

clock-img

15.01.2009, 13:49

clock-img

Raho

pencil-img

4143

Draga moja Andreja!

Najprej prejmi moje iskreno sožalje in opravičilo, da sem šele sedaj videla, da je k angelom odšla tudi tvoja sestra. Neizmerno mi je žal, predvsem za oba otroka in zate, ki boš v sebi morala najti moč in prehoditi trnovo pot žalovanja. Tudi sama trenutno nimam najboljših dni - življenje je kruto - nenehno se poigrava z nami, a še vedno pravim, da nam naloži toiko kot smo sposobni prenesti.

Topel objem zate in za tvoja nečaka. Ne dovoli, da bi spomin na tvojo sestro zbledel - dokler boš ti, bo živela v tvojem srcu in v srcu njenih otrok.

Zanjo pa upam, da je končno našla svoj mir.

clock-img

15.01.2009, 16:46

clock-img

uwaga

pencil-img

613

Iskreno sožalje!user posted image

clock-img

15.01.2009, 17:15

clock-img

hmm...

pencil-img

2867

Ojoj.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Iskreno sožalje.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

clock-img

15.01.2009, 17:29

clock-img

S*

pencil-img

3006

user posted image
Iskreno sožalje

clock-img

15.01.2009, 21:07

clock-img

tea78

pencil-img

231

Andreja, moje iskreno sožalje ob izgubi sestre, joj, ne morem verjetuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

15.01.2009, 21:18

clock-img

nemrak 76

pencil-img

16

andreja vem, da ni besede, ki bi te v teh dneh lahko potolažila, razvedrila, ti pomagala verjeti, da je svet še vedno pravičen. kljub vsemu vedi, da smo s teboj, pa četudi boš pogovor rabila sredi noči.
moje iskreno sožaljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

15.01.2009, 21:50

clock-img

Tanja55

pencil-img

1381

Andreja, upam, da ste vsi v redu in da je slo danes...mislim na vasuser posted image user posted image user posted image

clock-img

15.01.2009, 23:28

clock-img

Anonimen

Moje iskreno sozaljeuser posted image user posted image user posted image user posted image .

clock-img

16.01.2009, 08:06

clock-img

mala_pikica

pencil-img

869

Ne morem verjeti, kako je življenje kruto. Kar cmok se mi naredi v grlu, ko preberem takšne krute zgodbe, ki jih na žalost piše življenjeuser posted image user posted image . Andreja, iskreno sožalje tudi iz moje straniuser posted image .

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem