cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: **Ločevalna d. - START 5.1.

  
clock-img

08.01.2009, 17:56

clock-img

maca m

pencil-img

465

Evo mene. Danes samo letamo  s tamalim, najprej P, pol pa slikanje kolkov. Pojedla sem dve jabolke, eno mandarino in kompot. In za spremembo tud jaz danes premalo pijem, se moram v rit brcnit, da pridem do flaše.
Jaz tud komaj čakam na jutri in pojutrišnjem. Meso........jjjjjjeeeeeeeeeeeee

clock-img

08.01.2009, 18:00

clock-img

Erin

pencil-img

7060

Pa še nekaj glede dojenja in diete:

http://www.bambino.si/locevalna_dieta_primerna_tudi_za_dojece_mamice

Res pa je le ena stvar...PRIZNAM.. glede dojenja bolj priporočajo ločevanje B, Š in OH le pri posameznih obrokih zato da otrok vsakodnevno vse dobi... - Montignacovo metodo torej...

Če mi ne bo zneslo, bom prešla na njo..bom pa poskušala še kak teden da vidim kako bo z mojim počutjem in kako bo z malim, če bodo kake spremembe..user posted image

clock-img

08.01.2009, 19:11

clock-img

Erin

pencil-img

7060

Pa še to ... B dobi moj iz mojega mleka, mleko bo še vedn omleko tud če ga jaz nebi zaužilauser posted image , Š bo dobil s krompirčkovim pirejčkom in riževimi kosmiči, kruh, ki naj bi bil OH dobi vsak dan malo preko mene, sadje, zelenjavo(vitamini) pa tudi.
Tko da naj ne bi bila kriza... Kako pa otroc od vegetarijank gor zrasejo ki ne jejo mesa, ne jajc, ne pijejo mleka..

ah zej pa že preveč debatiram...

Mi gre skoz ta tema po glav..

Poanta je, da glede na to da moj otrok dobiva hrano tudi že prek kašic, pirejčkov,... ne bo prikrajšan za nobeno sestavino :)

clock-img

08.01.2009, 19:14

clock-img

Erin

pencil-img

7060

In kaj sem jedla??user posted image

Zjutraj banano, malica-sem en frutek malemu sunlauser posted image user posted image user posted image , kosilo - Naredila sem si jabolčno kašico in vanjo usula rozine..pa malo medu...je blo kar užitno nouser posted image , malica, spet to, za večerjo bom pa sedaj 2 kakija..

In ve? Gre?user posted image user posted image user posted image Jutr pa B...še premišljujem ali naj mlečno ali mesno varianto uberemuser posted image user posted image user posted image


clock-img

08.01.2009, 19:17

clock-img

Erin

pencil-img

7060

Jutri naj bi lahko jedli:


divje race, drobovina (telet, govedi, prašičev, jagnjeti, konj, zajcev, kuncev, srnjadi, jelenjadi, divjih prašičev), fazani, golobi, gosi, jajca (npr. kokošja, gosja, račja, galebja,) jajčni beljak, jerebice, jogurt, kaviar, soja, kis (in limonin sok za okisanje), hrenovka na žaru, čufti, kuhano ali pečeno mišično meso, mesni izdelki- kuhani ali pečeni- (jetra, ledvica in svinina, če je le mogoče, samo od živali iz ustrezne reje), mleko, tudi posneto ali delno posneto, Morske ribe - kuhane ali pečene, neprekajene sladkovodne ribe, pegatke, perutnina (piščanci oz. Kokoši, prepelice, purani),pusta šunka, race, raki, sir -mehki in trdi- ( z manj kot 45% maščobe v suhi snovi, npr. camembert (30%), edamec (30%) limburžan (20%), masleni sir (30%), romadur (20 ali 30%), westlight (30%)), sejtan (pšenična beljakovina), sirov burek, Skuta, smetana, smetanov sir, sojina moka, školjke, tatarski biftek, Tofu, vsi izdelki iz sojinih zrn, npr. namazi za kruh

clock-img

08.01.2009, 19:36

clock-img

amy26

pencil-img

3072

IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Res pa je le ena stvar...PRIZNAM.. glede dojenja bolj priporočajo ločevanje B, Š in OH le pri posameznih obrokih zato da otrok vsakodnevno vse dobi... - Montignacovo metodo torej...

Če mi ne bo zneslo, bom prešla na njo..bom pa poskušala še kak teden da vidim kako bo z mojim počutjem in kako bo z malim, če bodo kake spremembe..user posted image



dojenje-ločevalna dieta, mleko sem večkrat probala in je bilo kar okusno odvisno seveda kaj sem jedla,

samo ločevanje ni škodljivo, je ok za hujšanje sam gre se za to da npr. B pri ločevalni dieti ješ 1x na štiri dni je pa dobro da vse sestavine B, OH, Š, sadje ješ vsak dan sam seveda da ločuješ če hočeš hujšati.

ma ne bom pametna, jaz sem ti napisala samo svojo izkušnjo

clock-img

08.01.2009, 19:49

clock-img

pf

pencil-img

4436

Punce kak vam gre? Jaz jem manj, kaki bojo rezultati pa poročam. Tehtala se bom na štirinajst dni. Škoda, da so zdaj razprodaje, da ne počakajo 90 dni z njimi.user posted image  user posted image  user posted image

clock-img

08.01.2009, 19:59

clock-img

maca m

pencil-img

465

Jaz sem lačna. Čeprav cel dan po malem to sadje žvečim. Pa ga imam rada, ampak ne tako zelo, da bi ga cel dan jedla. Še bolj sem lačna zdaj, ko sam mislim kaj vse imam v hladilniku.....pa še moj se je mastil s toplimi sendviči.user posted image

Za jutri se pa sploh ne morem odločit kaj bom jedla, vem le to, da večerja ne bo ista kot kosilo. Preveč dobrih stvari za en dan.

clock-img

08.01.2009, 20:04

clock-img

anaya

pencil-img

490

Pf: takrat bojo že skor poletne user posted image user posted image . Kaj vi veste kje je 90 dni??? user posted image  LAČNA SEM!!!! Zdaj si grem nekaj za večerjo naredit....

clock-img

08.01.2009, 20:43

clock-img

Erin

pencil-img

7060

Evo jaz sem pa pojedla en kaki in eno korenje za večerjo... pa je ok. Nisem lačna, večuser posted image user posted image user posted image

amy26, hvala ti za tvojo izkušnjo, res, lepo da želiš pomagat. Mogoče je odvisno vse tudi od tega kolk tvoje telo reagira  na to dieto. Jaz sem se po njej in med njo vedno tako dobro počutila user posted image
Sem brskala po netu in eni svetujejo to dieto, drugi ne, spet ene kot ti npr so imele potem težave z dojenjem, druge ne. Če striktno samo dojiš predvidevam da res ni najboljš da se jo lotiš, ampak če pa dobiva dodatek in že uvajamo GH pa mislim da ni problema, ane?

Upam da nisi mislila da te kaj napadam, samo sem šla preverjat in preučevat toliko enih inf in sem jih posredovala tukaj da se pač pogleda zadevco z vseh strani user posted image
Po kateri metodi sedaj ti hujšaš? Imaš striktno ločevalno ali Montignacovo dieto?

clock-img

08.01.2009, 20:45

clock-img

Erin

pencil-img

7060

IZVIRNO SPOROČILO: amy26

drugače pa tudi jaz se grem ločevanja, začela sem z 1.1. danes naj bi imela sadni dan pa sem prej malo grešila, pojedla en navadni jogurt, upam da bom zdržala do jutri ko je spet B dan.



Aja, jaz buča saj si napisala..površno berem... user posted image In si preživela sadni dan?user posted image

clock-img

08.01.2009, 21:19

clock-img

Vilika

pencil-img

561

Men tud kruli user posted image , pa sem pojedla celga hudiča sadja in zelenjave  - ma kaj ko je to vse prazn futr zame... Za večerjo sem imela kuhano zelenjavco...mmmmmmmm, je blo dobro.

Zdaj šele vidim kje so moje razvade - zelo rada imam kruh, krompir, pa suhe salame, pa polnomasten sir, pa ogromno mleka, pa kakšna sočna peciva, čokolade...  mmmnjam.

Jutri bom kar na mlečnih izdelkih - jih nujno rabim user posted image


_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

clock-img

09.01.2009, 07:57

clock-img

amy26

pencil-img

3072

dobro jutro

preživela sadni danuser posted image user posted image  danes pa B dan, za zajtrk bo pomaranča, kosilo pečena jajčka in malo kruha, zvečer verjetno malo sira, če bo kriza pa spet par neslanih arašidov.

clock-img

09.01.2009, 08:12

clock-img

minabo

pencil-img

100

Dobro jutro
Sadni dan je uspešno za mano user posted image
Danes so na sporedu ribe pečene v pečici na zelenjavni podlagi. Za večerjo pa še ne vem.

clock-img

09.01.2009, 08:22

clock-img

mayy

pencil-img

321

Jutro!

No sadni dan je za mano, vendar nisem zdržala sem se ful slabo počutila pa sem zvečer pojedla eno žemljo. Vse skupaj sem pojedla 1 jabolko, 3 mandarine in žemljo. Ma se sploh ne sekiram, sem jo že ponoči pokurla, ker imam malega bolanga in sem skoz vstajala in merla vročino.....

No danes pa B dan, komaj čakam kosilo, ki bo pa šele po 16.30 uri. Ma bo danes dolga. Bom pa malo več sadja, čeprav nisem ljubiteljica le tega.

Vidim da je drugim sadni dan uspel na celi črti, ČESTITAM. user posted image user posted image user posted image user posted image

Lep dan vsem, ja pa danes fuuuuuuullllllllll mrzlo.


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!


clock-img

09.01.2009, 08:27

clock-img

anaj22

pencil-img

1583

dobro jutro

čestitke vsem ker smo preživele prvi sadni dan

imam eno vprešanje a lahko daons jem joto (brez krompirja) z klobasouser posted image

_____________________________

Mi mamo se fajn
NJJP

clock-img

09.01.2009, 08:34

clock-img

mayy

pencil-img

321

IZVIRNO SPOROČILO: anaj22

dobro jutro

čestitke vsem ker smo preživele prvi sadni dan

imam eno vprešanje a lahko daons jem joto (brez krompirja) z klobasouser posted image



Ja lahko ješ, zraven pa lahko poješ tudi kos kruha.


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!


clock-img

09.01.2009, 08:45

clock-img

anaj22

pencil-img

1583

hvala za odgovor

dons je pol pri men na jedilniku jota, za zajterk pa jabolko

_____________________________

Mi mamo se fajn
NJJP

clock-img

09.01.2009, 09:22

clock-img

gold fish

pencil-img

9774

IZVIRNO SPOROČILO: Erin

še premišljujem ali naj mlečno ali mesno varianto uberemuser posted image user posted image user posted image




..nič ne razmišljam...meso pa pika

clock-img

09.01.2009, 09:22

clock-img

žabicamala

pencil-img

125

Dobro jutro sotrpinke,
vidim, da nam je sadni dan bolj ali manj uspel. Jaz sem včeraj za zajterk pojedla banano, za kosilo tudi banano, večerjo pa sem izpustila ker mi ni čas dopuščal ( dva otroka, likanje, pospravljanje, ...) in seveda velikooo vode.

Mi je pa mami povedala dober recept, kadar me bo zgrabila kriza, pravi naj grem do omare in si oblečem oblačila, ki sem jih nosila daleč daleč nazaj. In neboste verjeli, to pomaga, ker mi niso niti ena prav, ne samo tista od daleč daleč nazaj. Jaz pa si močno želim, da mi nebi trebuh tako ven visel, ker imam zdaj res ogromne mišelinke ( piši kao što govoriš).

Danes bo za zajter; dve mandarini, za kosilo natur pečene piščančje prsi in solata, za večerjo pa dve rezini sira.

Punce se zavedate, da nismo šele niti na 1/3, jaz pa si tako želim snekov in seveda, tistega kar omenja Vilika.

IZVIRNO SPOROČILO: Vilika
Zdaj šele vidim kje so moje razvade - zelo rada imam kruh, krompir, pa suhe salame, pa polnomasten sir, pa ogromno mleka, pa kakšna sočna peciva, čokolade...  mmmnjam.



Lepo se imejte in seveda ne obupat, to je naša zadnja priložnost pred poletjem, da nam ne bo prekleto vroče.

clock-img

09.01.2009, 09:24

clock-img

gold fish

pencil-img

9774

IZVIRNO SPOROČILO: Vilika


Zdaj šele vidim kje so moje razvade - zelo rada imam kruh, krompir, pa suhe salame, pa polnomasten sir, pa ogromno mleka, pa kakšna sočna peciva, čokolade...  mmmnjam.




...jaz pa krompir, sedvič s poliko se mi luštauser posted image , kruh še preživimuser posted image ...

clock-img

09.01.2009, 09:25

clock-img

žabicamala

pencil-img

125

IZVIRNO SPOROČILO: gold fish
..nič ne razmišljam...meso pa pika



Gold fish, se strinjam s teboj.

clock-img

09.01.2009, 09:25

clock-img

gold fish

pencil-img

9774

IZVIRNO SPOROČILO: mayy

IZVIRNO SPOROČILO: anaj22

dobro jutro

čestitke vsem ker smo preživele prvi sadni dan

imam eno vprešanje a lahko daons jem joto (brez krompirja) z klobasouser posted image



Ja lahko ješ, zraven pa lahko poješ tudi kos kruha.



mi bomo pa joto jutri na škrobi dan meliuser posted image

clock-img

09.01.2009, 09:28

clock-img

gold fish

pencil-img

9774

aja, pa dobro jutro...user posted image

...se nisem mogla včeraj javit, ker je siol imel neke problemeuser posted image ...

jaz sem pa včeraj pojedla za kosilo 2 pečeni jabolki z rozinami, za večerjo pa jabolčni kompot...

..zdaj pa grem napast banano in kaki...se mi zdi, da me bolj nasiti kot jabolkouser posted image

za kosilo bodo  bedrca, pa zelenjava, pa malo sira bom gor dala....me ne briga če ne smemuser posted image ...se mi lušta

za večerjo user posted image ...bomo videli

clock-img

09.01.2009, 09:42

clock-img

Erin

pencil-img

7060

IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

IZVIRNO SPOROČILO: Erin

še premišljujem ali naj mlečno ali mesno varianto uberemuser posted image user posted image user posted image




..nič ne razmišljam...meso pa pika



Samo jaz sem tak mlečni manijakuser posted image user posted image user posted image

Jutroooooooooo..

No hruška je za mano...pa še vedno ne vem kaj naj jem...user posted image No saj mam še čas do cc 14 ure Vem da bo solata zraven, pod nujno. Zvečer bom pa en mičken grešila in bom žemljo s sirom ali pa pršutom jedla ker  grem ven na bowling -2x grem ven odkar sem rodilauser posted image - pa si bom enega mini italjančka privoščilauser posted image user posted image user posted image pa nočem  na tleh ležat ods komiranostiuser posted image


In sem se vagala..še 1 kg sem dala včeraj doluser posted image user posted image user posted image user posted image Tako da mi jih ostane še 12user posted image user posted image user posted image Jaz biti happyuser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem