cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: **Ločevalna d. - START 5.1.

  
clock-img

08.01.2009, 08:20

clock-img

Vilika

pencil-img

561

Jutro!


Meni danes ful nekaj kruli user posted image , pa še nič konkretnega nas ne čaka v celem dnevu...

grem zdaj na 2 kivija...


Jooj, tehtnica mi je crknila, madona sem pretežka user posted image . Si bom jutri sposodila od mami drugo, ker me že malo zanima če se kaj premika.


_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

clock-img

08.01.2009, 08:33

clock-img

anaj22

pencil-img

1583

dobro jutro

jaz mam danes na jedilniku hruško, jabolko, ananas in vodo

_____________________________

Mi mamo se fajn
NJJP

clock-img

08.01.2009, 08:36

clock-img

maca m

pencil-img

465

Kaj je to v redu, da sem zgubila že skoraj 2kg? Pa se mi zdi, da še več jem, kolkor sem prej. Mal velik se mi to zdi za tri dni.
Ste se ve že kaj tehtale?

clock-img

08.01.2009, 09:02

clock-img

anaj22

pencil-img

1583

jaz se bom tehtala čez 14 dni, se ne upam prej na vago user posted image

_____________________________

Mi mamo se fajn
NJJP

clock-img

08.01.2009, 09:33

clock-img

Erin

pencil-img

7060

Jutrooo

Dans bo pa mislim da najtežji dan...

mayy - hvala za inf. :))

maca m - jaz sem zgubla pol kile, sem mogla prav prevertuser posted image user posted image user posted image

Sem šla gledat v knjigo in je res, na sadni dan imaš lahko 5 obrokov...no vmesni malici sta sadna sokova ampak predvidevam da lahko namesto njiju sadje...saj jaz sem tko delala...user posted image

Banana je v trebuščku, potem grem pa kuhat jabolčka za čežano pa hruško za malega...

clock-img

08.01.2009, 10:35

clock-img

maca m

pencil-img

465

Kje je pa gold fish danes??? Te mal pogrešam, ob tvojih komentarjih se vedno nasmejim. Še spiš al se z kakijem mastiš?

clock-img

08.01.2009, 10:41

clock-img

Olivija*

pencil-img

2932

Punce, kako se držite?

Jaz sem bila prej najbolj glasna, da ločevanje ne more vplivat na kvaliteto mleka oziroma izločanje strupov skozi mleko. Pa se mi očitno ravno to dogaja, saj me je user posted image včeraj in predvčerajšnjim tako grizla med dojenjem, da me še zdaj vse boli. Prej me ni pa nikoli! Odločila sem se, da dieto prestavim vsaj za en mesec naprej. Včeraj sem se še držala, za kosilo sem pripravila pico s paradižnikom, za večerjo sem pojedla dva čokoladna bonbončka, danes pa sem že imela tak zajtrk, ki ni ravno po dieti (detajlov raje ne razlagam, da vam ne delam skomin, hehe).

Punce, vztrajajte še naprej, jaz pa se vam pridružim kasneje!




clock-img

08.01.2009, 10:53

clock-img

maca m

pencil-img

465

Nosecka08, ti tako delaj, da bo tvoji rožici prav. Kilogrami gor al dol, važno, da je z bejbiko vse ok. Ko boš lahko se nam pa spet pridruži, me bomo še lep čas tle.

Pozdravček vsem iz full zasnežene Bele krajine!

clock-img

08.01.2009, 11:29

clock-img

Erin

pencil-img

7060

nosecka - če bo bolje ti kar prestavi... pri nas ni nobene reakcije, samo moj želodec zaenkrat trpi. Pa pridi čez mesec dni nazaj..bomo še tu..upamuser posted image

maca m - iz Bele krajine si? S tam je pa tudi sayuri mislim da... se nam pridruži ko dobi net, je tudi pri Avgustovkah 08user posted image

clock-img

08.01.2009, 12:01

clock-img

maca m

pencil-img

465

A  sayuri je tud iz tle? Fajn, komaj čakam, da pride.

clock-img

08.01.2009, 12:02

clock-img

gamini

pencil-img

823

Ojla,

jaz sem danes za zajtrk pojedla banano. Zdaj pa bi datlje, pa ne vem, a jih lahko,
pa tudi tega ne, koliko jih lahko pojem? Hvala za odgovor in lp vsem.  

clock-img

08.01.2009, 14:01

clock-img

silvestra

pencil-img

364

No jaz se pridružujem seveda z možem zdaj v ponedeljek 12.1.09 ker smo mal še zabluzil pa še en božič je bil vmes.
Me pa neki zanima, a ima mogoče katera sestavljene svoje kombinacije jedilnikov, ker se mi te po pravi ločevalni glih kaj nebi, pa moram reč da se mi mal neda mislit kaj s čim skupaj,...itd
No če je katera tolk zavzeta in če je pripravljena posredovat, mi lahko pošlje na Zs, saj se mi sam bolj tko zaradi idej da si potem sama mal od ločevalne mal od koga druzga, da skombiniram.
Hvala
in velik uspeha pri hujšanju vsem. Se javim ko bo šla kakšna dekica dol.

papa

clock-img

08.01.2009, 14:46

clock-img

Erin

pencil-img

7060

IZVIRNO SPOROČILO: gamini

Ojla,

jaz sem danes za zajtrk pojedla banano. Zdaj pa bi datlje, pa ne vem, a jih lahko,
pa tudi tega ne, koliko jih lahko pojem? Hvala za odgovor in lp vsem.  



Lahko jih...ma kolko pa ne vem..jaz bi vseuser posted image user posted image user posted image

silvestra - dobrodošlauser posted image Kombinacije jedilnikov lahko najdeš na linkiH ki sem jih napopala na prvi straniuser posted image

No pri meni je bila prej patronažna in sem jo vprašala če lahko hujšam s to dieto kljub temu da dojim pa je rekla da ja, še vprašala je - -ZAKAJ PA NE??user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Erin -- 8.1.2009 14:47:05 >

clock-img

08.01.2009, 14:57

clock-img

anaya

pencil-img

490

Jupiiii.... še samo pol dneva sadnega....user posted image

Zaenkrat  sem pojedla 1 jabolko, eno jabolčno kašicouser posted image , zdaj pa jem kuhano cvetačo pa korenje.... Ko zajcuser posted image ........

clock-img

08.01.2009, 16:02

clock-img

gold fish

pencil-img

9774

IZVIRNO SPOROČILO: maca m

Kaj je to v redu, da sem zgubila že skoraj 2kg? Pa se mi zdi, da še več jem, kolkor sem prej. Mal velik se mi to zdi za tri dni.
Ste se ve že kaj tehtale?



men tud nekak tak kažeuser posted image

clock-img

08.01.2009, 16:10

clock-img

gold fish

pencil-img

9774

IZVIRNO SPOROČILO: maca m

Kje je pa gold fish danes??? Te mal pogrešam, ob tvojih komentarjih se vedno nasmejim. Še spiš al se z kakijem mastiš?



evo me...

kaki je že zdavnaj mimouser posted image ..mi je ful dober, ker je fajn sladek...tisti vanilija....

..za zajtr je bil kaki, pa banana,pa mali kivi

kosilo.....2 jabolka, na sredini pa rozine, pa malo ringloja popečenega v pečici...je mali htel kar to imet za kosilo...

....nisem spala do sedajuser posted image ...naš ta mali pikec bo zgleda dobil svoj prvi zobekuser posted image ...mi je nekam hitro, ker ga je prvi pri 10 mesecih, ta pa že pri 5user posted image

clock-img

08.01.2009, 16:18

clock-img

gold fish

pencil-img

9774

...jaz sem že tud malo korenje glodala, pa indijske oreščke in oreheuser posted image ....

....danes me je skoraj pobralo...

možeku in sinu pa dunajskeuser posted image , ma se mi je bolj krompir zraven luštal kot zrezkiuser posted image

...za jutri sem si že bedrce pripravila, bomo imeli pečene bedrce, pa juha bo tud....

..v soboto pa bom naredila joto.....ampak bo v tej rundi več krompirja in manj zelja, lker se mi res že lušta, kaki butl sem bla, da sem riž jedla na škrobni dan....od zdaj naprej bom samo krompiruser posted image

....sem dobla idejo..zraven jote bom naredila še pire krompir...sin bo itak za to, možek pa naj gleda kak čeuser posted image

clock-img

08.01.2009, 16:19

clock-img

gold fish

pencil-img

9774

zdaj pa šibam in pridem kasneje pogledat kako ste...

..mam pa danes en veliki minus....skoraj nič ne pijemuser posted image ..

grem pit

clock-img

08.01.2009, 16:38

clock-img

amy26

pencil-img

3072

IZVIRNO SPOROČILO: Erin


No pri meni je bila prej patronažna in sem jo vprašala če lahko hujšam s to dieto kljub temu da dojim pa je rekla da ja, še vprašala je - -ZAKAJ PA NE??user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ne svetujem ti ločevalne diete dokler dojiš, res ne, mleko bo kmalu imelo zanič okus, verjemi mi, vsaj tako je bilo pri meni, men se je tamali po treh tednih ločevanja hrane odstavil, sem mislila da se pač noče več dojiti saj je bil star 5m pa sem za foro probala mleko in je bil user posted image

drugače pa tudi jaz se grem ločevanja, začela sem z 1.1. danes naj bi imela sadni dan pa sem prej malo grešila, pojedla en navadni jogurt, upam da bom zdržala do jutri ko je spet B dan.

clock-img

08.01.2009, 16:45

clock-img

anaj22

pencil-img

1583

za kosilo sem jedla ananas pa me ševedno žnabli pečejo, za večerjo bom pa banano

men je pa tale sadni dan čist ok mi prvo paše

_____________________________

Mi mamo se fajn
NJJP

clock-img

08.01.2009, 16:52

clock-img

Erin

pencil-img

7060

IZVIRNO SPOROČILO: amy26

IZVIRNO SPOROČILO: Erin


No pri meni je bila prej patronažna in sem jo vprašala če lahko hujšam s to dieto kljub temu da dojim pa je rekla da ja, še vprašala je - -ZAKAJ PA NE??user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ne svetujem ti ločevalne diete dokler dojiš, res ne, mleko bo kmalu imelo zanič okus, verjemi mi, vsaj tako je bilo pri meni, men se je tamali po treh tednih ločevanja hrane odstavil, sem mislila da se pač noče več dojiti saj je bil star 5m pa sem za foro probala mleko in je bil user posted image

drugače pa tudi jaz se grem ločevanja, začela sem z 1.1. danes naj bi imela sadni dan pa sem prej malo grešila, pojedla en navadni jogurt, upam da bom zdržala do jutri ko je spet B dan.



PA si mleko poskusila tudi preden si začela? In tudi odvisno kaj ješ - tako mleko ima okus. Če si probavala mleko na sadni dan je čist možno da je bilo bolj "zanič" saj sadje vsebuje veliko kisline in je bilo mleko posledično bolj kislo.

Plus... Eni se sami odstavijo od joške, drugim moraš pomagat.user posted image Raje vidim da je prvo.
in...  Telo izgublja municijo od dne ko rodiš, torej strupe je že od takrat.
To ni razstrupljanje telesa, ampak ločuješ in normalno ješ. In ješ veliko zdrave hrane in vnašaš vse sestavine. Pravzaprav ješ še bolj zdravo.user posted image
In tudi patronažna je zagotovila da je to za dojenje varna dieta.

Meni se zdi oz VERJAMEM da je varna dieta in bom nadaljevala.user posted image Če bo mali začel zavračat joško pa ne bom razloga pripisovala le dieti ampak tudi uvajanju goste hrane. Ko otrok začne to jesti se zmanjšajo podoji.
In možno da je imelo mleko vedno "zanič" okus pa sploh vedela nisi in si mislila da je to razlog. Pa glede na mesece si takrat gotovo že uvajala GH.  Pa ni važno ali hujšaš ali ne, dodajaš ali ne, otrok lahko začne zavračat joško tudi zato ker hoče več, mu mleko ni več nasitno.
Vse je možno...

Vso srečo pri dieti...



clock-img

08.01.2009, 16:59

clock-img

mayy

pencil-img

321

IZVIRNO SPOROČILO: amy26

IZVIRNO SPOROČILO: Erin


No pri meni je bila prej patronažna in sem jo vprašala če lahko hujšam s to dieto kljub temu da dojim pa je rekla da ja, še vprašala je - -ZAKAJ PA NE??user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ne svetujem ti ločevalne diete dokler dojiš, res ne, mleko bo kmalu imelo zanič okus, verjemi mi, vsaj tako je bilo pri meni, men se je tamali po treh tednih ločevanja hrane odstavil, sem mislila da se pač noče več dojiti saj je bil star 5m pa sem za foro probala mleko in je bil user posted image

drugače pa tudi jaz se grem ločevanja, začela sem z 1.1. danes naj bi imela sadni dan pa sem prej malo grešila, pojedla en navadni jogurt, upam da bom zdržala do jutri ko je spet B dan.



Vidim da se pogovarjate o okusu mleka. Sem enkrat probala pa nisem nič hujšala ali ločevala in ugotovila da je to mleko ekstra zanič. Do iste ugotovitve je prišle tudi sestra pri svojem mleku.


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!


clock-img

08.01.2009, 17:05

clock-img

gamini

pencil-img

823

No, jaz sem se prej malce pregrešilauser posted image , sem pojedla košček kruha (skorje) s tunino pašteto.
Če mi je tako dišalo, zdaj me pa vest peče zaradi tega. Dejte me malo potolažit, ali pa zbrcatuser posted image .


Erin, hvala za odgovor, tudi jaz bi datlje kar vse pojedlauser posted image , pa sem se komaj zadržala.  

clock-img

08.01.2009, 17:15

clock-img

mayy

pencil-img

321

IZVIRNO SPOROČILO: gamini

Zdaj pa bi datlje, pa ne vem, a jih lahko,
pa tudi tega ne, koliko jih lahko pojem?



Lahko jih poješ 10dag.


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!


clock-img

08.01.2009, 17:38

clock-img

gamini

pencil-img

823

Hvala, Mavyuser posted image .

Pojedla sem jih malo več kot tretjino (od 250 g) tako, da se vsaj tu nisem pregrešilauser posted image .

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem