cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: **Ločevalna d. - START 5.1.

  
clock-img

14.02.2009, 00:49

clock-img

pezbar

pencil-img

202

hej, maca m, kako je to mogoče, da berem tvoje sporočilo, ki ima zapis ure 00.58 ob uri 00.46?
sorry, če smetim...

clock-img

14.02.2009, 00:52

clock-img

maca m

pencil-img

465

pezbar, poglej še enkrat - 0:00:58 user posted image user posted image user posted image

sej sem jaz tud 2x pogledala

pa lepo nočko ti želim


_____________________________

V sanjah in ljubezni ni nič nemogoče.
(J.Arony)

clock-img

14.02.2009, 22:51

clock-img

Erin

pencil-img

7060

Kršilaaaaaaaaaaaaaa..na sadni dan.. je šel moj v Mc'donalda pa sem še jaz dva cheesauser posted image user posted image user posted image Zej sem pa jezna pa lačna pa si bom za kazen naredila dva francoska rogljička da če zaj** da vsaj ornkuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

14.02.2009, 23:38

clock-img

pezbar

pencil-img

202

Tudi jaz sem imela tako fajn večerjo na sadni dan, toaste z marmelado, čez pa še par piškotov... user posted image
Sej bo boljš. Čeprav za jutri slabo kaže - najprej kosilo pri mojih starših, popoldne pa na obisk na en roj. dan.
Se bom jutri stehtala, pa bom vidla kam to vse pelje, gor ali dol user posted image

clock-img

15.02.2009, 01:17

clock-img

lily975

pencil-img

512

No drage dečve sedaj pa dost - gremo se spet mal skulirat in pripeljat to dieto do konca !!Mal vzpodbude mora bit.user posted image user posted image user posted image Gremo , gremo!!Ste pa vsaj poštene do sebe in nas ,da priznate grehe .Imate odvezo - dva očenaša in gremo naprej z upoštevanjem diete ! Amen!!

clock-img

15.02.2009, 07:25

clock-img

amy26

pencil-img

3072

tudi jaz sem včeraj grešila pa predvčerajšnjim tudi vendar malo, včeraj pa jedla pašteto pa salamouser posted image
pa juhico ma kar nekaj po malem, zvečer me je trebuh ful zvijal
zjutraj sem imela prav slabo vest in brez volje, pa grem na tehtnico in je tehtnica pokazala težo kot sem jo imela po vodnem dnevuuser posted image user posted image user posted image  tako da volja za hujšanje spet je

danes bom imela B dan, kosilo pri tašči, jedla bom meso, solato in juhouser posted image

clock-img

15.02.2009, 09:00

clock-img

gamini

pencil-img

823

Jaz sem še vedno na -4kg. Vmes sem bila bolna in se nisem striktno držala diete, pa tudi grešila
sem, tako da sem si sama kriva. Sem si pa obljubila, da se od jutri spet strogo držim diete. Volje
še nisem izgubila  user posted image . Tehtala se bom čez en teden, pa upamuser posted image , da bo kak kg manj.

Lp vsem, ki še vztrajate in čestitke vsem in vsaki posebej za izgubljene kguser posted image user posted image user posted image

clock-img

15.02.2009, 18:09

clock-img

Marsy

pencil-img

335

A kaj statistike vodite, koliko vas je začelo in koliko vas še vztraja?

Prav zanima me, koliko vas bo zdržalo 90 dni. Držim pesti za vse!

Jaz se še vedno trudim in ustvarjam 2 članka. Enega o zdravi prehrani in drugega o razstrupljanju telesa. Pred hujšanjem je res priporočljivo, da se najprej telo razbremeni, sicer mu je hujšanje velik stres in ga tudi psihično težko prenesemo.

Zato vam ob dieti priporočam: čim več piti, vodo, zeleni čaj, beli čaj.

Nafilajte se z vitamini, rabite jih, da se vam ne podre imunski sistem. Kar C-vitamin v prahu nabavite (v lekarni al DM-u, ni drag), pa mal večjo dozo. Kar telo ne porabi, izloči z lulanjem, tako da ni panike za predoziranje.

Občasno se vam oglasim, brat pa vas ne utegnem. Sem pa svoje čase veliko sodelovala in pomagala ljudem pri hujšanju, tako da z veseljem tudi vam mal moralne podpore dam, če se le da po tej poti. user posted image
Držim pesti!

_____________________________

Zajemite zdravje z veliko žlico!
www.zdravje-zabava.com

clock-img

15.02.2009, 20:48

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Marsy


Zato vam ob dieti priporočam: čim več piti, vodo, zeleni čaj, beli čaj.



Joj, piti pa kar naprej pozabim. Se spomnim zvečer, pol se pa naklonkam, ponoči me pa luuuulat.user posted image
Pijem pa magnezij, pa B vitamin, bom raje kar multi vitaminske.

< Sporočilo je popravil decembrka -- 15.2.2009 20:49:37 >

clock-img

15.02.2009, 22:55

clock-img

gold fish

pencil-img

9774

....samo, da vas pozdravimuser posted image , pohvalim user posted image .......     pa vprašam kdaj mate spet B dan...tiste, ki ste v največji udeležbi...erin in ostaleuser posted image ....da se vam spet malo pridružim......ker naslednji mesec bo spet pestro...user posted image

clock-img

16.02.2009, 07:38

clock-img

Marsy

pencil-img

335

Če jemlješ magnezij brez kalcija, ti ne bo kaj dosti pomagal. Je telo v bistvu po eni strani tako komplicirano, po drugi pa prav enostavno... Ampak določenih vitaminov in mineralov ne more uporabit, če jih ne 'prejme' v paru. Pa mislim, da mora biti še vitamin K ali D zraven...

Takšna sta že kalcij in magnezij - drug brez drugega sta neuporabna... Mislim, da v DM-u prodajajo neke kapsule, kjer sta skupaj in še tisti vitamin, ki paše zraven.

Ravno te dni zaključujem 'mini raziskavo', kjer po treh knjigah povzemam, kako prečistiti in razstrupiti telo. Se bom še tuki javila, ko bom naredila. Predvsem to delam zase, ker se bom po dojenju takoj tega lotila in želim imeti vse pri roki. Ker se pa še drugi priporočajo za to, se bom pa potrudila in napisala v wordu.

_____________________________

Zajemite zdravje z veliko žlico!
www.zdravje-zabava.com

clock-img

16.02.2009, 07:41

clock-img

Marsy

pencil-img

335

Drugač pa, če ne pijete dovolj (3 litre naj bo minimum) in če se nikoli ne klistirate - sploh ko je vodni dan, vaš rezultat ne bo dolgotrajen in tudi upam dat roko v ogenj, da vaše počutje ni vedno boljše.

Ne pametujem, skušam vam iskreno svetovat, iz lastnih izkušenj. Ne vem, česa še nisem probala user posted image .

_____________________________

Zajemite zdravje z veliko žlico!
www.zdravje-zabava.com

clock-img

16.02.2009, 08:39

clock-img

amy26

pencil-img

3072

IZVIRNO SPOROČILO: Marsy

Drugač pa, če ne pijete dovolj (3 litre naj bo minimum) in če se nikoli ne klistirate - sploh ko je vodni dan, vaš rezultat ne bo dolgotrajen in tudi upam dat roko v ogenj, da vaše počutje ni vedno boljše.



kako se pa klistiraš, v porodnišnici mi je že jasno kako, kako pa doma?

ta teden je šlo spet nekaj dol 0,5kg, torej skupno sem šla dol -4,5kg
počasi pa ziheruser posted image

clock-img

16.02.2009, 08:46

clock-img

23jancy

pencil-img

4

Zanima me kako je to s klistrjem kje se ga dobi ni kako se ga uporablja?
Najlepša hvala za odgovor in veliko uspeha še naprej.

clock-img

16.02.2009, 09:19

clock-img

Marsy

pencil-img

335

To za klistirat - sej ne vem, kako se reče - se kupi v vsaki lekarni ali pa teh specializiranih trgovinah. Stane mislim da 6€. Zgleda kot ena 'vrečka', ki jo napolniš z vodo in nekam obesiš, iz nje vodi cevka (vemo kam), na kateri je 'pipca', ki jo odpreš, pa stvar deluje. user posted image
Res ni prijetno opravilo, je pa izredno priporočljivo.


_____________________________

Zajemite zdravje z veliko žlico!
www.zdravje-zabava.com

clock-img

16.02.2009, 11:06

clock-img

maca m

pencil-img

465

Pozdravček vsem!
Jaz sem ta teden izgubila
1kg (vse skupaj 7)  sem kar zadovoljna, še posebej, ker malo grešim. Čez teden se držim diete, ko pa pride vikend se pa malo grešim. V soboto me je premamil frišen kruh, v nedeljo smo bili pa pri mojih in sem kar vse jedla.

Zdaj bom pa spet pridna. Do sobote (ima tašča 50 let).

Sicer imam še 8kg viška, ampak počasi bo že šlo. Pa tudi, če bo ostala kakšna kilca preveč sploh ne bo panike.  Do konca diete je še kar nekaj tednov in že zdaj sem ful zadovoljna. Imam že manj kg, kot sem jih imela preden sem zanosila. Vsi po vrsti me hvalijo kako sem pridna, moj user posted image je tud čist ponosen name......res sem vesela, da mi uspeva (pa vam tudi).


_____________________________

V sanjah in ljubezni ni nič nemogoče.
(J.Arony)

clock-img

16.02.2009, 12:10

clock-img

Vilma

pencil-img

1567

Ponedeljek je in seveda raport. V tem tednu sem izgubila 1 kg, skupno -6kg. Točno polovica user posted image  
Sicer sem mislila, da bo šlo več dol, ker sem od četrtka driskala in bruhala, tako da sem prav presenečena, da je šla samo kilca. Ampak je treba gledat pozitivno naprej! user posted image
Zdaj me čaka velika prelomnica! Ko bo šla naslednja kila dol, bo tehtnica prvič pokazala pod 70 kg in tega se ful veselim! user posted image   Še malo, pa bom lažja od dragega. user posted image

clock-img

16.02.2009, 12:50

clock-img

Čupka

pencil-img

666


IZVIRNO SPOROČILO: Vilma

Ponedeljek je in seveda raport. V tem tednu sem izgubila 1 kg, skupno -6kg. Točno polovica user posted image  
Sicer sem mislila, da bo šlo več dol, ker sem od četrtka driskala in bruhala, tako da sem prav presenečena, da je šla samo kilca. Ampak je treba gledat pozitivno naprej! user posted image
Zdaj me čaka velika prelomnica! Ko bo šla naslednja kila dol, bo tehtnica prvič pokazala pod 70 kg in tega se ful veselim! user posted image   Še malo, pa bom lažja od dragega. user posted image



user posted image user posted image user posted image  veselim se s tabo Vilma in tvojih tako pričakovanih pod 70kg. Navijam tudi za vse ostale fighterice! Ne grešite punce, se ne splača. Če boste med dieto grešile, boste več kot verjetno po dieti delale s svojim telesom kot s kanto za smeti in kmalu boste tam, kot ste bile pred dieto.
Če že grešite, grešite zdravo, z dodatnim obrokom, ki je v skaldu z dnem katerega imate, ali pa s kakim suhim sadjem in oreški. Nikar ne grešite s junk-foodom. Ker s tem podirate vse za kar se trudite!

clock-img

16.02.2009, 12:52

clock-img

bella02

pencil-img

1331

Hej!
Ker smo imeli včeraj praznovanje najstarejše hčerke, sem si privoščila malo sladkega. Domačemu tiramisuju in manchellowu se res nisem mogla upreti.user posted image user posted image user posted image

Erin, vseeno mi dodaj še -0,5, se lepše sliši, pa še za vzpodbudo zraven! Torej -8,5 kg.

Marsy, se vsekakor priporočam za tvoj prispevekuser posted image

Še en nasvet rabim: Kako naj se uprem vsem stvarem, ki so povezane s čokolado? Resno mislim! Ko bo diete konec, je sladkarija tista, ki mi bo povzročala največ težav. Všeč mi je vse, kar ima okus po čokoladi. Se je katera kdaj že srečala s čim podobnim?

Lepo se imejte!

< Sporočilo je popravil bella02 -- 16.2.2009 13:00:40 >

clock-img

16.02.2009, 13:40

clock-img

Erin

pencil-img

7060


 user posted image user posted image - DNEVNA LOČEVALNA DIETA
user posted image
Nickuser posted image         Željeni izgubljeni kg     Do sedaj user posted image
***°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°***
~ Erin                    15 kg                   - 5user posted image
~ maca m              15 kg                    -7user posted image
~ zvesta                                          - 4,5user posted image
~ lily975                15 kg                    - 10user posted image
~ minabo               12 kg                   - 3user posted image
~ gold fish             10 kg                   - 3user posted image
~ mayy                 12 kg
                   - 2user posted image
~ bella02               15 kg                   - 8,5user posted image
~ miškamaška        15 kg                    - 4user posted image
~ pf                     12 kg                    - 2 user posted image
~ gamini                15 kg                   - 4user posted image
~ žabicamala          15 kg                   - 2user posted image
~ anaya                                            - 5user posted image
~ anay22                15 kg                   -6user posted image
~ pezbar                15 kg                   - 8user posted image
~ sayuri                   8 kg                  - 6user posted image
~ Suzi*                  10 kg                   - 6user posted image  
~ Aja32                                           - 5,5user posted image
~ decembrka            8 kg                   - 2,5user posted image
~ amy26                  8 kg                   - 4,5user posted image
~ Vilma                   12 kg                  - 6user posted image
~ jada                    12 kg                 - 3user posted image
~ benika                 10 kg                 - 3user posted image
~ barcaffe               15 kg
~ Neža7                  10 kg

~ vilian                   10 kg                - 2,5user posted image
   vilian-možek          20 kg                - 3,5user posted image

~ NRMM                                          -7user posted image
  NRMM možek                                 -8user posted image
~ miny                     8 kg
~ beba2                  10 kg
~ flecker1                15 kg                - 6user posted image
user posted image

user posted image USPELO JEEEE!!!!user posted image
Čupka 8kguser posted image



Knjigi glede diete lahko "zdownloadavte" tudi tukaj..

http://rapidshare.com/files/10399519/90-dnevna.locevalna.dieta.eBook-Wampek.pdf.html

http://rapidshare.com/files/10402722/90-dnevna.locevalna.dieta-Naslednjih.90.dni.eBook-Wampek.pdf.html


Klikneš spodaj Free user potem pa počakaš da ti sekunde odšteje in se ti pokaže download



°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Tiste ki se niso javljale
sem zbrisala s seznama...
v kolikor sem se pri kateri zmotila
in sem jo ponesreči zbrisala skupaj z njimi
naj mi pove...user posted image



clock-img

16.02.2009, 20:28

clock-img

lily975

pencil-img

512

Ojla !Čestitke vsem za minuske !!user posted image user posted image user posted image Jaz mam točno - 11 kg vse skupaj , sem res vesela ,da mi tko ratuje !!!user posted image user posted image Še malo pa bom na cilju ,kar se kg tiče , če pa bo šel še  kakšen več dol pa bom še bolj zadovoljna..user posted image

Bella02- kar se čokolade tiče pa jo vsaj občasno jej , da ne bodo skušnjave prevelike - saj zdej tudi ješ sladko , pa gredo kilce fajn dol..

Ne vem kolk je to klistiranje priporočljivo  in zdravo . Saj če jemo raznoliko hrano , predvsem sadje in zelenjavo , pa še dovolj tekočine - klistirja ne potrebujemo , saj se blato normalno izloča - to je moje mnenje , da ne boste mislile da vam sedaj pamet solim - vsaka se odloči kaj bo delala s svojim telesom !!

Kar se pa pitja tiče  vse kar je preveč ni dobro ,saj si s preveliko količino tekočine  nardiš več škode kot koristi.

clock-img

16.02.2009, 21:31

clock-img

Anonimen

Nisem imela časa prej sporočiti.
Vse skupaj - 3,5kg. user posted image

clock-img

17.02.2009, 15:29

clock-img

sayuri

pencil-img

6383

Tudi jaz se še vedno držim diete.user posted image Grešim praktično ne - mogoče takrat, ko poskusim, če je kašica za pikca dovolj hladna user posted image

Sem se pa pozabila tehtat zjutraj na tešče, tko da ne vem, kolikšen je minus od prejšnjega tedna.

Sem pa tud telovadit začelauser posted image

clock-img

17.02.2009, 21:59

clock-img

Erin

pencil-img

7060

Jaz se je držim..večinoma..user posted image sem včeraj naredila kokosovo bajadero in sem mogla sprobat kaka je.. drugače pa ločujem..še vedno... jutri je sadni dan...upam da bomo zdržal...aja..vagat se pa ne upam..

clock-img

17.02.2009, 22:40

clock-img

bella02

pencil-img

1331

Tudi jaz se je še vedno držim, samo ta vikend smo malo praznovali in sta bila dva B dneva zaporedoma, pa še mal cukra zraven user posted image . K sreči je vaga kar ostala na pravi cifri user posted image user posted image user posted image . Danes je bil za kosilo spet poooln krožnik makaronov. Kolk je to men dobar user posted image user posted image user posted image . Jutri pa sadje in zelenjava. Saj bo šlo.

Nočka

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem