cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: **Ločevalna d. - START 5.1.

  
clock-img

11.02.2009, 08:36

clock-img

ursa30

pencil-img

2347

IZVIRNO SPOROČILO: Erin



ursa30 - nepreklicno nas zapuščaš?user posted image Te za vsak slučaj obdržim na seznamu ali ne? upam da bo pomagalo in pa da kmalu zagledašuser posted image user posted image Hvala za pestke.. Srečno tudi tebi.



erin, zapuščam zares, tale dieta mi je povzročila preveč skrbi user posted image  vsaj mislim, da je to, drugega skoraj ne more biti, ker mi nikoli ni zaostajala user posted image . zdaj dva dni jem normalno in mislim, da se je začela prikazovati..
punce, navijam za vas, ne obupajte, a velja user posted image
pomislite na poletje, kok boste sexy v kopalkah na morju, upam, da je to dovolj dobra motivacija user posted image user posted image  user posted image user posted image


clock-img

11.02.2009, 13:55

clock-img

Neža7

pencil-img

2556

Jaz imam vprašanje:

Kolikokrat na dan jejte na te dieti?

Jaz imam svojo vodo in sadje zjutraj okoli 8. uri potem imam kosilo z user posted image  ob 15.uri nato še pol to kaj sem imela za kosilo ob 18:30 (če tako piše)

Danes ima naša 7 mesecev user posted image  in bova lahko imela kos tortice za večerjo user posted image

Sem imela sodelovko kar je tudi bila na te dieti in vem, da je jedla sadje od 12.uri in tudi pila.....

Saj ne vem......

Prosim za kakšen odgovor user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm


clock-img

11.02.2009, 16:18

clock-img

flecker1

pencil-img

528

Jaz jem sadje le na malici se pravi ob 10h, če sem doma pač prej pojem, in kavico spijem
Kosilo imam nekje med 15. in 16. uro, če je kosilo bolj pozno, izpustim večerjo
Danes sem jedla segedina,  za večerjo pa bo jogurtek
sicer pa imam trebuh napihnjen, groza, verjetno pms
Imate kakšen dober predlog - kosilo za škrobni dan, sploh ne vem kaj bi jedla user posted image

clock-img

11.02.2009, 16:50

clock-img

Neža7

pencil-img

2556

IZVIRNO SPOROČILO: flecker1

Jaz jem sadje le na malici se pravi ob 10h, če sem doma pač prej pojem, in kavico spijem
Kosilo imam nekje med 15. in 16. uro, če je kosilo bolj pozno, izpustim večerjo
Danes sem jedla segedina,  za večerjo pa bo jogurtek
sicer pa imam trebuh napihnjen, groza, verjetno pms
Imate kakšen dober predlog - kosilo za škrobni dan, sploh ne vem kaj bi jedla user posted image



Včeraj sva imela na Š dan: pasulj, solato in kos kruha.
Danes za O dan sva imela: testenine z omaro
Jutri imava S dan :)

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm


clock-img

11.02.2009, 16:55

clock-img

pezbar

pencil-img

202

flecker1, nekaj idej za škrobni dan:
zeljna juha s krompirjem
zelenjavna rižota (s korenjem, grahom, papriko, koruzo, porom ...) + solata
pečene filane paprike (filane z rižem in zelenjavo) + solata
sojini zrezki + pire (za sojo nisem ziher, a po moje bi to šlo na škrobni dan) + solata
pasulj ali prebranac (brez mesa)
ričet

če ni časa kuhat, jaz za večerjo včasih pojem par riževih vafljev.

clock-img

11.02.2009, 17:10

clock-img

pezbar

pencil-img

202

IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

Jaz imam vprašanje:

Kolikokrat na dan jejte na te dieti?

Jaz imam svojo vodo in sadje zjutraj okoli 8. uri potem imam kosilo z user posted image  ob 15.uri nato še pol to kaj sem imela za kosilo ob 18:30 (če tako piše)


Sem imela sodelovko kar je tudi bila na te dieti in vem, da je jedla sadje od 12.uri in tudi pila.....



Ko sem bila prvič na dieti, sem jedla sadje zjutraj in za malico.
Zdaj ga jem, ko sem lačna, to je lahko tudi 3-4-krat, odvisno kako pozno imam kosilo. Če nimam svežega sadja pri sebi, včasih pojem kakšno frutabelo (tisto 7 sadežev, v zelenem ovitku, ima celo eno tanko plast čokolade prelito čez, sicer pa je isto kot da ješ suho sadje). In dieta vseeno deluje. V prvih 30 dneh sem šla dol za več kot 10% svoje prvotne teže user posted image

clock-img

11.02.2009, 21:02

clock-img

lily975

pencil-img

512

Oj!Tolk ,da se javim , še vztrajam - vagam se pa ne ker mi teža stoji in bom raj kakšen teden počakala in takrat hop na vago .user posted image Sem pa še pridna in nič ne grešimuser posted image user posted image Razen vmes oz .proti večeru če je kriza kakšno sadje!!

clock-img

11.02.2009, 22:56

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

jasz tud jem sadje, ko sem lačna. torej za zajtrk, pa tudi med K in V. pa V imam ponavadi precej pozno. pa kile grejo lepo dol, pa obseg okol trebuha je ža za 10 cm manjši. user posted image

za Š dan sem tud jaz že jedla sojine polpete. odlična kombinacija je zelena solata s kuhanim krompirjem in koruzo, zraven pa kakšen sojin polpet. njamsiii

jaz sem imela danes Š dan in sem jedla rizi bizi in za K še malo krvavice zraven.
jutri še ne vem kaj naj jem...mogoče kar kruh pa namaz s papriko gor. user posted image   zvečer pa nekaj dobrega in sladkega, če pa ne dobim ideje, bo pa kar gres s kakavom al pa čokolino. user posted image  hmm, al pa palačinkeee. user posted image

< Sporočilo je popravil Suzi* -- 11.2.2009 22:57:09 >


_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

12.02.2009, 11:04

clock-img

Čupka

pencil-img

666

Evo, bejbe, jaz sem zmagala. Izgubila sem 7 kg. Moj dragi je prižgal rdečo luč in zahteval od mene da neham z dieto, da me ne pobere preveč. Sedaj se prehranjujem po montiju in se izgubila še dodatnega pol kilograma, se pravi skupaj 7,5 kg. Počutje - več kot odlično. Energija - na viškuuser posted image

Bejbe, dobila sem svoj paaas nazaaaaaaj! Koma čakam na kakšno ozko poletno oblekico in na oprijeto majčkouser posted image . Hm....modrce sm pa mogla nove kupit, ker so mi tastari vsi preširoki in košarice prevelike.

clock-img

12.02.2009, 12:48

clock-img

Erin

pencil-img

7060

 user posted image user posted image - DNEVNA LOČEVALNA DIETA
user posted image
Nickuser posted image         Željeni izgubljeni kg     Do sedaj user posted image
***°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°***
~ Erin                    15 kg                   - 6user posted image
~ maca m              15 kg                    -6user posted image
~ zvesta                                          - 4,5user posted image
~ lily975                15 kg                    - 10user posted image
~ minabo               12 kg                   - 3user posted image
~ gold fish             10 kg                   - 3user posted image
~ mayy                 12 kg
                   - 2user posted image
~ bella02               15 kg                   - 8user posted image
~ miškamaška        15 kg                    - 4user posted image
~ pf                     12 kg                    - 2 user posted image
~ gamini                15 kg                   - 4user posted image
~ žabicamala          15 kg                   - 2user posted image
~ anaya                                            - 5user posted image
~ anay22                15 kg                   -6user posted image
~ pezbar                15 kg                   - 8user posted image
~ sayuri                   8 kg                  - 6user posted image
~ Suzi*                  10 kg                   - 6user posted image  
~ Aja32                                           - 5,5user posted image
~ decembrka            8 kg                   - 2,5user posted image
~ amy26                  8 kg                   - 4user posted image
~ Vilma                   12 kg                  - 5user posted image
~ jada                    12 kg                 - 3user posted image
~ benika                 10 kg                 - 3user posted image
~ barcaffe               15 kg
~ Neža7                  10 kg

~ vilian                   10 kg
   vilian-možek          20 kg

~ NRMM                                          -7user posted image
NRMM možek                                    -8user posted image
~ miny                     8 kg
~ beba2                  10 kg
~ flecker1                15 kg                - 6user posted image
user posted image
user posted image USPELO JEEEE!!!!user posted image
Čupka 8kguser posted image



Knjigi glede diete lahko "zdownloadavte" tudi tukaj..

http://rapidshare.com/files/10399519/90-dnevna.locevalna.dieta.eBook-Wampek.pdf.html

http://rapidshare.com/files/10402722/90-dnevna.locevalna.dieta-Naslednjih.90.dni.eBook-Wampek.pdf.html


Klikneš spodaj Free user potem pa počakaš da ti sekunde odšteje in se ti pokaže download



°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°




Tiste ki se niso javljale
sem zbrisala s seznama...
v kolikor sem se pri kateri zmotila
in sem jo ponesreči zbrisala skupaj z njimi
naj mi pove...user posted image



_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

clock-img

12.02.2009, 13:20

clock-img

gamini

pencil-img

823

Jaz sem ponovno z vami na sadnem dnevu.

Tehtala se bom čez 1 teden. Čestitke vsem za izgubljene kguser posted image user posted image user posted image .

clock-img

12.02.2009, 13:50

clock-img

Čupka

pencil-img

666


IZVIRNO SPOROČILO: Erin

[]

user posted image
user posted image USPELO JEEEE!!!!user posted image
Čupka 8kguser posted image



Knjigi glede diete lahko "zdownloadavte" tudi tukaj..

http://rapidshare.com/files/10399519/90-dnevna.locevalna.dieta.eBook-Wampek.pdf.html

http://rapidshare.com/files/10402722/90-dnevna.locevalna.dieta-Naslednjih.90.dni.eBook-Wampek.pdf.html


Klikneš spodaj Free user potem pa počakaš da ti sekunde odšteje in se ti pokaže download



°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°




Tiste ki se niso javljale
sem zbrisala s seznama...
v kolikor sem se pri kateri zmotila
in sem jo ponesreči zbrisala skupaj z njimi
naj mi pove...user posted image



ha ha ha ha, sem se pa dobro nasmejala...najprej sem se nekaj mrdala, ker me ni več na seznamčku, potem pa vidim proslavljanje moje zmageuser posted image user posted image user posted image

clock-img

12.02.2009, 16:03

clock-img

Vilma

pencil-img

1567

Oooo Čupka to ti je pa hitro ratalo! Čestitke! user posted image  
Dober filing a, ko si grem kupit nove obleke? Poudarek je na MANJŠE! user posted image
Uf sem ti fovš, ampak istočasno ti privoščim! Bravo bejb še enkrat!user posted image
Mene je zagrabla neka trebušna viroza, wc školjka je moja najboljš prjatlca danes. Bom zgleda na hitro kak kg zgubila. Nič nimam proti, nič nimam proti. user posted image  

clock-img

12.02.2009, 21:02

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

čupka, bravooo! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

12.02.2009, 23:40

clock-img

Anonimen

Ursa30, upam, da vama uspe, pa sporoči, kako bo.user posted image
Čupka, pohvale, pohvale...gremo za teboj, v večni bojuser posted image user posted image user posted image
Za izgubo kilogramov, z ločevalno naprejuser posted image ......user posted image user posted image
Erin, se premika, končno navzdol. user posted image

< Sporočilo je popravil decembrka -- 12.2.2009 23:41:14 >

clock-img

13.02.2009, 00:30

clock-img

bella02

pencil-img

1331

decemberka, kaj nisi verjela?user posted image Super!
čupka, čestitkeuser posted image user posted image user posted image !

Danes (zdaj že včeraj, saj resuser posted image ) je bil Š dan im mam eno ful dobro idejo za vse, ki imate rade riž. Daš riž na malo olja, zaliješ z vodo, v kateri raztopiš 1/4 zelenjavne kocke. Dodaš koruzo in šampinjone. Ko je do kuhanega še dobrih 5 min, pripraviš kitajsko mešanico in jo primešaš rižu. Še malo povreš in to je to. Zraven pa še skleda solate. Men je blo fuuuul dobro!

Jutri pa makarončki z sataraš omako in šampinjoni. So mi tolk zapasali, da jih dam skoraj povsod. Zadnjič sem jih celo dala v motovilec, pa je bilo dobrouser posted image user posted image user posted image .

Nočka

clock-img

13.02.2009, 06:48

clock-img

bodoča

pencil-img

908

Ravno brskam malo po kulinariki in bojo mogoče kateri prav prišli recepti:

škrobni dan - http://www.kulinarika.net/recept/priloge/Pisan_krompir-10686.html
                   - naredite filane paprike, ki jih filate s krompirjem ali rižem in zraven klasično omako
                     za filane paprike
                   - http://www.kulinarika.net/recept/priloge/Rizota_za_vitko_postavo-8393.html

OH - http://www.kulinarika.net/recept/testenine/Bucke_Sis_Mas-11561.html
     - http://www.kulinarika.net/recept/testenine/Hitre_vroce_dolge_testenine-1352.html
     - http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=9946
     - http://www.kulinarika.net/recept/testenine/Spageti_z_zelenjavno_omako-11950.html
     - žganci z zelenjavno omako

sadno - zelenjavni dan - http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=11100
                                    - http://www.kulinarika.net/recept/sladice/Polnjena_jabolka-5813.html
                                    - pohane bučke in cvetača
                                    - http://http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=3857

beljakovinski dan - http://www.kulinarika.net/recept/mesne_jedi/Bucke_polnjene_z_mletim_mesom-6997.html
                           - http://www.kulinarika.net/recept/mesne_jedi/Hrenovke_v_gorcicno_-_zelenjavni_omaki-6795.html
                           - http://www.kulinarika.net/recept/mesne_jedi/Hrustljav_piscanec_z_jabolki-4605.html
                           - http://www.kulinarika.net/recept/mesne_jedi/Jesenski_lonec-10512.html


dober tek user posted image

_____________________________

mojeustvarjanje

clock-img

13.02.2009, 13:03

clock-img

vilian

pencil-img

4

Oj!

Spomnila sem se okusnega recepta za Š dan. Slan kuhan krompir s kumino in skleda zelene solate z rdečim radičem (lahko tudi s fižolom). Po želji lahko naredite iz njega potem pire (za mojo starejšo pikico že), lahko pa ga pojeste v kosih. Nama je zelo okusno.
Ali pa kislo zelje s kuhanim krompirjem (brez pečenic ali krvavic). Če ga kaj ostane, pa lahko narediš za večerjo segedinar (mesu dodaš že skuhano zelje in je 1,2,3 gotovo).

Na OH dan pa priporočam špagete s pečenimi paradižniki. Zelo okusno in preprosto za pripravo. Paradižnike narežeš na rezine, daš v pekač, začiniš s soljo in poprom, baziliko, pokapaš z malce olivnega olja in daš v pečico za cca 20 minut na 180. Medtem skuhaš testenine, jih odcediš in dodaš paradižnikom ko so pečeni. Zmešaš, postrežeš s solato in uživaš...

Erin, jaz sem izgubila 2,5 kg, moj dragi pa 3,5. Se ne držim čisto strogo ker sem opazila da moja dojena pupa nima več dobre prebave (več joka in manj kaka).

Čestitam vsem, ki ste bližje cilju in držim pesti vsem nam, ki se moramo še močneje vztrajati.

clock-img

13.02.2009, 15:32

clock-img

sayuri

pencil-img

6383

Kar nekaj uporabnih receptov ste napisale. user posted image  JAz sem včasih totalno brez idej, pa mi bo tole prav prišlo. DAnes komaj komaj čakam večerno sladico user posted image user posted image user posted image

clock-img

13.02.2009, 20:34

clock-img

lily975

pencil-img

512

Tudi jaz sem komaj čakala današnjo sladico !!user posted image Si pa ponavadi ta dan privoščim za kosilo pico z gobicami in omako iz paradižnikov in je njami .Včasih pa testenine z omako iz bazilike.Drgač pa ne kompliciram ker nimam časa pacat in bit dlje časa v kuhinji kot je potrebno!!!
Aja pa čestitke Čupki za dosežen cilj!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

13.02.2009, 21:34

clock-img

bella02

pencil-img

1331

Tudi jaz sem si zaželela pice (tunine) in jo je možek skočil iskat. Namesto čokolade pa sem pojedla enih 5 čokoladnih bonbonov. Ta vikend bomo meli 2 praznovanji rojstnega dne in bo padlo verjetno še kaj sladkega, sam se bom bremzala.
Lep vikend!

clock-img

13.02.2009, 23:42

clock-img

Erin

pencil-img

7060

IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

Erin, se premika, končno navzdol. user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

13.02.2009, 23:44

clock-img

Erin

pencil-img

7060

bodoča - superuser posted image user posted image user posted image hvala za recepteuser posted image

clock-img

13.02.2009, 23:50

clock-img

Erin

pencil-img

7060

JAz sem pa dane za kosilo spekla pico - zame s pelati, papriko, bučko, malce sira, origano kari...sem kar na slepo metala gor in je bilo dobro.. za večerjo me je čakala torta in Milkauser posted image user posted image user posted image user posted image

Jutri bodo oreški pa kuhano zelje ali repa, jabolka, banana....pa čimveč vode...

Še sedaj nisem kupila majhne flaške da bi lažje spila toliko tekočine... a vam gre
?user posted image

clock-img

14.02.2009, 00:00

clock-img

maca m

pencil-img

465

Pijem tako - včasih ful premalo, včasih pa vsaj tri litre. Najbolj pa me jezi, da skoraj vedno pozabim vzet kakšno flašo vode na sprehod. Se vedno ful mudi in ko smo že na pol poti se spomnimuser posted image . Naredim pa skoraj vsak dan 10km. 

_____________________________

V sanjah in ljubezni ni nič nemogoče.
(J.Arony)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem